Obejdź bloki geo-IP dla telewizji, Netflix, Amazon Video, SkyGo z zagranicy.

Dla wielu moich czytelników nie jest zrozumiałe, dlaczego nie mogę uzyskać dostępu do niektórych treści z dowolnego miejsca, Są to używane zamki Geo-IP. Są głównie Telewizja na żywo lub treści wideo w bibliotekach multimediów lub też dostępne w handlu portale wideo, takie jak Netflix, Amazon Video, SkyGo, Maxdome i tak dalej, która treść jest dostępna tylko dla ograniczonych użytkowników z różnych powodów.

Powodem tego są niezwykle złożone umowy dotyczące praw autorskich. Zazwyczaj określają one także obszar nadawania różnych treści. To, co kiedyś było łatwe, a mianowicie to, że telewizja była dostępna tylko w niektórych obszarach za pośrednictwem anten, zostało teraz całkowicie zmienione przez Internet. Trudno przewidzieć, kto będzie uzyskiwał dostęp do treści i z jakiego kraju.

Dlaczego właściciele praw autorskich chcą nadal przestrzegać tych reguł geograficznych?

Powód jest bardzo prosty. Gdy tylko medium uzyska prawo do publikowania treści, nie można już przewidzieć, czy zostanie ono użyte „na całym świecie”. Ponieważ jednak firmy wynajmujące wolą sprzedawać prawa kilka razy, istnieją skomplikowane umowy, których celem jest ograniczenie korzystania z usług w niektórych regionach.

Dostawcy tacy jak Netflix lub Amazon Video są również zobowiązani do emisji tych opcji w celu obejścia tych zasad (VPNUsługi).

Jak mogę ominąć blokady Geo-IP?

Najłatwiej to zrobić za pomocą jednego VPNService. VPN-Usługi umożliwiają korzystanie z szyfrowanego połączenia VPN- Lokalizacja (serwer) w innym kraju. Wszystkie twoje dane zostaną wysłane i odebrane za pośrednictwem tej lokalizacji. Zostanie Ci przypisany lokalny adres IP lokalizacji i dlatego będzie wyświetlany dla wszystkich odwiedzanych stron internetowych, jakbyś był tam fizycznie.

VPN Obejdź blokady geo-IP!
VPN Obejdź blokady geo-IP!

Który dostawca wybrać, aby ominąć blokady geograficzne IP?

wolny VPN-Anbieter?

Jest jeden duża liczba bezpłatnych VPNUSŁUGI, ale nie mogę polecić korzystania z niego. W wielu przypadkach nie podano prędkości ani dostępności lokalizacji. Co więcej, liczba przypadków oszustw ze strony dostawców rośnie, a zamiast pieniędzy po prostu dane użytkowników są nagrodą. W razie wątpliwości można je przeglądać lub nawet nimi manipulować. Karty kredytowe lub inne wrażliwe dane byłyby wówczas niezabezpieczone.

Aby nie mieć tych problemów, zaleca się wynajęcie usługi za kilka euro miesięcznie.

Netflix już blokuje większość VPN-Anbieter!

Netflix najbardziej blokuje VPNDostawca: Kod błędu: M7111-1331-5059
Netflix najbardziej blokuje VPNDostawca: Kod błędu: M7111-1331-5059

Wielu już to ma Kod błędu: M7111-1331-5059 widać, kiedy chcieli korzystać z Netflix, ale ich własnych VPNDostawca został tam wykryty i zablokowany.

To dlatego, że VPN Można korzystać z usług mających na celu obejście blokad geograficznych, właściciele praw autorskich zobowiązali Netflix do ich blokowania bez wyjątku!

Amazon wideo blokuje wiele VPN-services

Kod błędu wideo Amazon: 1042 oznacza twój VPN Dostawca został już zablokowany
Kod błędu wideo Amazon: 1042 oznacza twój VPN Dostawca został już zablokowany

Amazon Video, który jest również zawarty w Amazon Prime, zażądali również aktywni pożyczkodawcy praw autorskich VPNAby zablokować usługi, aby zapobiec możliwości obchodzenia ograniczeń geograficznych. Wyświetlany jest kod błędu 1042, co oznacza, że ​​używany jest adres IP VPNUsługi zostały zablokowane.

Ale Amazon nie jest tak skuteczny jak Netflix. Tak więc wciąż jest ich wiele VPN- Dostawcy, którzy umożliwiają korzystanie z Amazon.

Polecam następujących dostawców i opiszę „krok po kroku”, co należy zrobić:


Krok 1 - VPN- Wybierz dostawcę


Krok 2 - VPNZamów i zainstaluj usługę

Zamów jeden z nich VPNUsługi i zainstaluj dostarczone oprogramowanie / aplikacje na urządzeniu, którego chcesz użyć. Możesz także zainstalować oprogramowanie na dowolnej liczbie urządzeń u obu dostawców, a następnie po prostu połączyć się w zależności od tego, z którego chcesz obecnie korzystać.

Oprogramowanie dostępowe jest dostępne dla urządzeń z systemem Windows, Mac OSX, Android lub Apple iOS.


Krok 3 - połącz się z nowym VPN-LOKALIZACJA

Połącz się z wybranym krajem za pomocą oprogramowania /VPNLokalizacja, która pomaga ominąć blokadę geo-ip.

Więc jeśli jesteś obecnie w Turcji i chcesz zobaczyć ZDF z Niemiec, byłaby to „niemiecka lokalizacja / serwer” dostawcy.


Krok 4 - Sprawdź poprawność VPNpołączenie

Najlepiej otworzyć link: http://ipinfo.io w twojej przeglądarce. Powinieneś zobaczyć inny adres IP, a opisana lokalizacja powinna odpowiadać podłączonej stronie.


Krok 5 - skorzystaj z serwisu medialnego

Możesz teraz korzystać ze wszystkich usług i stron internetowych, jakbyś był fizycznie w połączonej lokalizacji. Bloki Geo-IP i zatory nie rozpozna, że ​​tak naprawdę jesteś gdzie indziej.


Pomyślnie omijaj blokady geograficzne IP!

Jak widać z instrukcji, bardzo łatwo jest ominąć bloki Geo-IP. Wykonanie niezbędnych kroków zajmuje zwykle kilka minut. Prędkości połączenia powinny być wystarczające, aby móc odbierać treści wideo w bardzo dobrej jakości.

Ale oczywiście, jeśli obecnie przebywasz w Nowej Zelandii i chcesz uzyskać dostęp do treści niemieckich, Twoje dane muszą zostać wysłane raz na cały świat. To kosztuje prędkość i może również prowadzić do awarii. Ale nie o to chodzi VPNDostawca odpowiedzialny za to, ale ogólne połączenia internetowe na całym świecie.

Jeśli masz jakieś pytania, cieszę się, że jestem dostępny na czacie na żywo!


Utworzono: 03 / 23 / 2017

2 przemyślenia na temat „Obejście blokowania geograficznego adresu IP dla telewizji, Netflix, Amazon Video, SkyGo z zagranicy”.

Schreibe einen Kommentar