LINK: Idealna prywatność VPN - nowy „OVPN Pliki ”dla routera ASUS!

Who Perfect Privacy z routerem ASUS z OVPNChce korzystać z plików, od kilku tygodni może korzystać ze specjalnie utworzonych plików konfiguracyjnych „OVPN”Aby użyć. Pliki udostępnione dla Androida lub innych urządzeń już nie działają!

Dlatego zapraszam odpowiedni OVPN Poniższe konfiguracje routera ASUS:

OVPNPliki konfiguracyjne do użytku z routerem ASUSWRT!

Doskonała prywatność OVPN Pliki (TCP) dla ASUSWRT (Zalecane!)

Doskonała prywatność OVPN Pliki (UDP) dla ASUSWRT

Uwaga: Aby móc pobierać te pliki, musisz mieć aktywne konto Perfect-Privacy i zalogować się na stronie internetowej dostawcy.

Oto, jak je znaleźć na stronie internetowej PP:

Połączyć: Idealna prywatność Konfiguracje ASUSWRT

„Idealna prywatność

Jaka jest różnica między plikami „TCP” i „UDP”?

Transmisja w Internecie odbywa się zwykle za pośrednictwem protokołu TCP / IP. Jest to protokół przesyłania danych, za pomocą którego przesyłane są wszystkie dane z Internetu. Ponieważ jednak przewidywano już, kiedy protokoły zostały utworzone, problemy mogą pojawić się, gdy dane zostaną zablokowane, utworzono dodatkowy protokół „UDP”, który, że tak powiem, umożliwia przesłanie danych na dodatkowej ścieżce i nadanie im priorytetu. Jednak ten typ transmisji jest zwykle przeznaczony do przesyłania informacji zwrotnych i komunikatów o stanie z wymiany danych. Dlatego niektórzy dostawcy Internetu uważają, że „dane UDP” powinny zostać zablokowane, jeśli je rozpoznają. W efekcie uzyskuje się połączenie ze stojakiem, ale po krótkim czasie zwalnia, a nawet może się całkowicie zerwać. Dlatego dane TCP są zawsze bardziej stabilne i powinny być również używane na routerach, ponieważ trudno jest automatycznie wykryć przerwanie połączenia lub automatyczne odzyskiwanie nie jest możliwe. Moim zdaniem niewielka zaleta nieznacznie krótszych czasów PING dzięki zastosowaniu UDP jest znikoma!

Reszta konfiguracji Perfect-Privacy, jak poprzednio, jest bardzo prosta:

idealne prywatności VPN skonfigurowane na routerze ASUS - oto jak!

Uwaga: Oczywiście te pliki działają również dla „ASUSWRT firmy Merlin„Zaawansowane urządzenia!

Instrukcje: Doskonała prywatność dzięki ASUSWRT firmy Merlin


Utworzono: 04 / 28 / 2017

1 pomyślał „LINK: Doskonała prywatność VPN - nowy „OVPN Pliki „do routera ASUS!”

Schreibe einen Kommentar