Który VPN używać za darmo? Porównaj wszystkich dostawców, którzy to oferują.

Które za darmo VPN należy użyć?

Wielu moich czytelników chce takiego VPN wypróbuj za darmo i nie zamierzaj pozostawiać tego szczegółom płatności.

„bezpłatny VPN„Aby przetestować i używać na stałe.
„bezpłatny VPN„Aby przetestować i używać na stałe.

Większość ofert testowych od VPN są jednak zaprojektowane tak, aby najpierw kupić konto, a następnie w ciągu kilku dni można je anulować bezpłatnie. Całkowicie za darmo VPNs są rzadkie i zwykle powodują poważne problemy z bezpieczeństwem lub mogą być używane tylko z ograniczeniami. To sprawia, że ​​wybór jest bardzo trudny. Dlatego wielu opiera się na niejasnych rozwiązaniach, które później okazują się poważnymi błędami.

Aby skorzystać z usługi, zazwyczaj należy się zarejestrować i zapłacić.

Ale jeśli nie masz karty kredytowej, jest to trudne i musisz sobie z tym poradzić. Ale nie uczyniłem tego tematu łatwym i dlatego setki VPNUsługi przeglądane i porównywane. Dlatego w poniższym artykule opisuję podsumowanie najlepszych darmowych VPN Usługi lub sposoby bezpiecznego korzystania z Internetu i bezpłatnie. Uwaga dodatkowa: Downloads VPN-services są zawsze bezpłatne, a także dostępne tutaj.

wolny VPN Lista usług

Dostawca

warunki

Połączyć

WindscribeDo darmowego użytku w rozszerzeniach do przeglądarek z Windows i macOS, do objętości danych do 10GB miesięcznie.Windscribe za darmo
VPNksiążkaDarmowe serwery w Niemczech, USA, Singapurze, których dane użytkownika regularnie się zmieniają. Można używać z otwartym darmowymVPN Oprogramowanie na wszystkich urządzeniach.VPNksiążka
Shellfire VPNSerwer w USA i Niemczech do bezpłatnego użytku ze wszystkimi urządzeniami i bezpłatnym oprogramowaniem / aplikacjami, bez ograniczeń danych. Maksymalna prędkość 1.024kBit / s.Shellfire VPN
BezpieczniejVPN24h darmowy do testowania bez podawania szczegółów płatności. Wszystkie serwery, aplikacje i bez ograniczeń.BezpieczniejVPN
ProtonVPNSzwajcarscy dostawcy z serwerami w niektórych krajach, całkowicie za darmo i bez opóźnień danych. Do użytku z własnymi aplikacjami / oprogramowaniem na Androida, iOS, Windows i macOSProtonVPN
ZabezpieczaćVPNDostawca z USA, oferujący bezpłatną taryfę na korzystanie ze wszystkich witryn i aplikacji dla wszystkich urządzeń. Z ograniczeniem danych 1 Gigabyte na miesiąc.ZabezpieczaćVPN
Przeglądarka TORFinansowana przez społeczność permanentnie bezpłatna usługa ćwicząca własną przeglądarkę TOR / Orbot i działająca na systemach Windows, Android i macOS.TOR (Cebula)
Strefa zaufania VPNDarmowy codzienny dostęp 3 do wszystkich witryn i aplikacji ograniczony do gigabajtów danych 1.Strefa zaufania
Perfect-Privacy VPNSzwajcarski dostawca o najwyższym bezpieczeństwie ze wszystkich VPN Usług. 3 dni nieograniczony i darmowy z jednorazowym kuponem.Poproś o kupon!

wolny VPN są blokowane podczas przesyłania strumieniowego

Kto jest wolny VPN Jeśli chcesz korzystać z transmisji strumieniowej, na przykład Netflix lub innych portali, takich jak zdf.de za granicą, nie będziesz miał szczęścia. Wolny VPN wszystkie są konsekwentnie blokowane na platformach wideo (takich jak Netflix, DAZN, Amazon Prime Video, Sky i kanały telewizyjne)!

VyprVPN nie jest blokowany i umożliwia oglądanie portali wideo za granicą

Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN
Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN

VyprVPN przegląd

Dlaczego nie wszyscy VPN zaoferować bezpłatny test!

Umierać VPN Dostawcy stają przed decyzją, czy zgadzają się na bezpłatny test, czy nie.

 1. Należy zauważyć, że z usług można korzystać bezpłatnie, z reguły wielu Downloadbyć użytym. Ale jeśli tysiące niepłacących użytkowników na serwerach przesyłają o tym swoje dane, to również zwalniają. Dlatego usługa musi odpowiednio rozbudować swoją sieć. To oczywiście kosztuje pieniądze i zasoby.
 2. Innym sposobem jest zaoferowanie tym użytkownikom bezpłatnych taryf z własnymi serwerami. Jednocześnie wolni użytkownicy pozostają sami i zwykle walczą przy ograniczonych zasobach. Oczywiście nie rzuca to dobrego światła na całą usługę, jeśli jej połączenia są powolne, a potencjalnie płacący klienci zostaną zniechęceni.
 3. Czasami używanym sposobem jest po prostu ograniczenie bezpłatnych użytkowników ich maksymalnej przepustowości. Wymaga to jednak w całym systemie tych możliwości, których wielu VPN Odrzuć usługę, ponieważ może temu towarzyszyć rejestrowanie użytkowników.

Problemy z problematycznym użyciem praw autorskich dla bezpłatnych użytkowników.

Ponadto istnieją oczywiście problemy, które mogą wynikać z potencjalnie problematycznego wykorzystania praw autorskich. Usługi mogą zostać utracone z powodu poważnego naruszenia praw autorskich, między innymi wynajętych firm hostingowych serwerów. Jest to ryzyko, które zawsze wiążą się z płatnymi klientami, ale tam powstały wysiłek jest zwykle opłacalny i został już uwzględniony w cenach.

Dla użytkowników oznacza to, że adresy IP VPN-Serwer, który współdzielą z nielegalnymi działaniami innych, często znajdują się również na listach spamowych lub listach zakazów, a tym samym korzystają z dodatkowych ograniczonych. Wiele usług blokuje również na stałe użytkowników takich adresów IP, a użytkownicy często tracą konta e-mail lub muszą je ręcznie zweryfikować.

VPN z bezpłatnym okresem próbnym

VPN Usługi, które umożliwiają użytkownikom ograniczony bezpłatny okres próbny bez podawania szczegółów płatności!

Niektórzy dostawcy oferują bezpłatny okres próbny ograniczony do kilku dni dla zarejestrowanych użytkowników. Często wymagają one tylko adresu e-mail do uwierzytelnienia. Ale oczywiście jest wielu użytkowników, którzy wykorzystują to, a następnie ponownie tworzą adresy e-mail z nowym czasem testowania VPN logowania. Przez ograniczony czas usługi również to akceptują. Po pewnym czasie, ale przede wszystkim możliwości wykorzystania są dodatkowo ograniczone.

Na przykład oferty Strefa zaufania VPN dzienny test 3, który został dodatkowo ograniczony do maksymalnie 1 gigabajtów wolumenu danych. Z usługi można korzystać bez żadnych ograniczeń i można korzystać z serwerów, z których korzystają również płacący użytkownicy.

Innym przykładem jest opcja BezpieczniejszaVPN, Usługa faktycznie zatrzymała bezpłatny okres próbny, a linki do rejestracji zniknęły całkowicie na jej stronie. Ale odkąd przejrzałem nasze archiwa, mogłem link do strony: BezpieczniejVPN przetestuj za darmo wciąż znajduję. Nie ma żadnych ograniczeń, z wyjątkiem tego, że możesz korzystać z usługi, więc tylko 24h.

VPN z reklamą, za darmo VPN? stosowanie

Usługi, które finansują się poprzez reklamę i oferują bezpłatny dostęp

Metoda lub oczekiwanie tego VPN Usługa będzie również dostępna za darmo, jeśli otrzymasz w zamian reklamy, ale ma wadę einschiedenden. Z powodu VPN Usługa jest w stanie intensywnie badać dane użytkowników. Jest zatem oczywiste, że dane te są również wykorzystywane do reklamowania lub dostosowywania się do potrzeb użytkowników. Jednak wraz z tym zostaną podniesione podstawowe obawy dotyczące prywatności.

Możliwość pokazania trochę reklamy może być kusząca dla wielu, ale przemyślani do końca użytkownicy dostarczają dane osobowe, które mogą również prowadzić do ich identyfikacji, a nawet kradzieży danych. Znaczna część znanej nazwy użytkownika / hasła przecieka w Internecie wynikają z tych metod.

Więc kto jest wolny VPN używane, które podobno jest finansowane z reklamy, która nie docenia ryzyka, w które wchodzi dość wyraźnie!

Serwis, który od lat produkuje negatywne nagłówki i o którym już wcześniej ostrzegałem kilka razy VPNbook.com .

Dostawca, który oferuje dostęp do USA, a także do niemieckich lokalizacji za pośrednictwem swojej strony internetowej. Użytkownikom zaleca się, aby usługa była finansowana z reklam, a cotygodniowa zmiana hasła zachęci ich do regularnego odwiedzania strony. Chociaż strategia ta jest logicznie zrozumiała, ale nie przełącza się tam wcale lub bardzo niewiele reklam, ale nie oznacza to, że usługa została przerwana. Przekazywanie danych stronom trzecim, ale może istnieć faktyczny model biznesowy.

wolny VPN bez danych firmy

Inną dość oczywistą okolicznością jest to, że wielu dostawców ma bezpłatny dostęp do własnego VPN Obiecuj obsługę, publikuj wszelkie informacje o firmie lub dane kontaktowe. Dzieje się tak pomimo ogromnej liczby ofert, zwłaszcza jako aplikacji na Androida, w większości tylko kilka firm, które oferują te usługi. Jednak te firmy, które stoją za markami, są również znane z nadmiernego gromadzenia danych.

Darmowy-VPN Aplikacje w Google Playstore

Tylko dlatego, że sama aplikacja nie powoduje szkód i dlatego jest również wymieniona w Google Playstore, nie oznacza to, że dane są następnie kierowane przez serwer, w tych punktach nie zostaną uszkodzone. Google ma już setki takich darmowychVPN Aplikacje są blokowane w AppStore, ale nowe są stale logowane i są one w większości niepozorne przez wiele miesięcy. Ale nie ma gwarancji, że nie będziesz ofiarą kradzieży tożsamości w wyniku użycia.

Całkowicie za darmo VPN Tarife

VPN z którego możesz korzystać bezpłatnie na niektórych urządzeniach.

Inną metodą dostawców jest ograniczenie użycia do testowania do określonych urządzeń lub korzystania z niektórych aplikacji. Z usługi można wówczas korzystać głównie przy ograniczonym wyborze lokalizacji na określonym urządzeniu bez dalszych ograniczeń. Użytkownicy nie są również proszeni o podanie szczegółów płatności.

Usługi te są bardzo dobrze dostosowane do konkretnego zastosowania VPN aby móc korzystać bez konieczności kupowania. Obejmuje to na przykład stosowanie w krajach o ograniczonym dostępie lub po prostu omijanie blokowania lokalnych treści geograficznych.

,de VPN "WindScribe" oferuje taki model do testowania lub do stałego użytku, ogranicza się to do korzystania z rozszerzeń w przeglądarkach. Wybór witryny jest nieco ograniczony i tylko gigabajty 10 miesięcznie są możliwe jako ilość danych. Do krótkotrwałego obchodzenia lokalnego zamka, który zwykle jest wystarczający.

Moja lista darmowych VPN Usługi!

Więc chcę trochę VPN Lista usług, z których można korzystać bezpłatnie. Wiele z nich nawet na stałe.

Żaden z poniższych dostawców nie wymaga użycia danych osobowych ani danych karty kredytowej i żadna z tych usług nie może zostać zakończona osobno.

Z tych usług można zatem korzystać bez ryzyka!

Często zadawane pytania, pomoc i odpowiedzi

Które za darmo VPN Dostawca jest właściwy?

Należy pamiętać, że nigdy nie ma bezpłatnych ofert, które nie mają wad w stosowaniu stawek premium. Ta okoliczność gwarantuje, że powinieneś zadbać o to, które usługi po prostu instalujesz i używasz na swoim urządzeniu. Nie każdy ma dobre intencje i w razie wątpliwości powinieneś to zrobić. Ale nie każda płatna VPN jest właściwy.

Moje wskazówki dotyczące VPN wybór:

  1. Postaraj się jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby. Więc ustal, co chcesz osiągnąć, jeśli chcesz VPN użyje.
  2. Określ, jakie masz wymagania wobec usługi. Mam na myśli konkretne wymagania techniczne, ponieważ strony internetowe dostawców zawsze obiecują wszystko!
  3. Wyszukaj informacje o usłudze w Internecie lub skorzystaj z moich raportów z testów zapytać o to.
  4. Użyj jednego VPN-Search co daje wyniki zgodnie z wymaganiami technicznymi.
  5. Oni um, czy ty również odpowiednie oferty testowe znalezione i odpowiednie VPN znaleźć. Lub w razie wątpliwości, jeśli powinien to być konkretny, po prostu wybierz sposób i kup tę usługę. Dzięki gwarancjom zwrotu pieniędzy nie ponosisz dalszego ryzyka ze strony renomowanych dostawców.

Czy jest też bezpłatny? VPN Oprogramowanie?

,de VPN Usługa składa się z dostarczonej usługi, którą Ty VPNSerwery w różnych lokalizacjach. Wymagane oprogramowanie i aplikacje będą zazwyczaj udostępniane bezpłatnie. Możesz więc korzystać z tych usług na różnych urządzeniach.

Całkowicie za darmo VPN Oprogramowanie, ale bez użytecznego VSerwer PN nie istnieje.

Obsługa serwerów w Internecie, które są do tego niezbędne, jest również bardziej złożona i kosztowna, im więcej użytkowników korzysta z tej usługi. Dlatego a VPN Dostawca nie przyjmuje nieograniczonej liczby użytkowników bez płatności.

Czy DARMOWY serwer proxy jest alternatywą?

Nie. Serwer proxy to serwer proxy, który przesyła dane w imieniu klienta. Dlatego BEZPŁATNA usługa proxy widzi wszystkie dane, w tym zaszyfrowane. Może je przeglądać, manipulować i rejestrować. Ponadto szacunkowe 9 bezpłatnego serwera proxy 10 dostępnego w Internecie ma na celu kradzież danych użytkowników. W wielu przypadkach komputery, na których działają te proxy, zostały zhakowane.

Czy są jakieś darmowe? VPN dla FireTV?

Popularny Streaming FireTV Stick od Amazon może wiele zrobić i dlatego jest również popularny w przypadku przesyłania strumieniowego filmów. Wiadomości za darmo VPN dlatego przesyłanie strumieniowe jest również ogromne. Jednak nie są one bezpłatne VPN dostępne dla urządzeń FireTV. Ale są tacy dobrzy i bardzo tani dostawcy Surfshark VPN które są również bardzo szybkie i dostępne na urządzeniach Amazon. Ale musisz wcześniej wykupić usługę na stronie internetowej dostawcy.

Czy możesz dostać za darmo? VPN używać do torrenta?

Torrent lub wymiany oznaczają, że niezliczone pakiety danych będą podróżować przez interfejs sieciowy urządzenia. Ponadto łączy się własne urządzenie Węzłyktóre inni użytkownicy torrentów mają również dostęp do własnego urządzenia. Ta technika niesie za sobą wiele zagrożeń, które pojawiają się również w ostrzeżeniach o prawach autorskich. Dlatego nie polecam korzystania z usług bez przekonania lub ewentualnie ograniczonej obsługi. Aby być naprawdę chronionym, użytkownicy torrentów powinni zwracać uwagę na maksymalne bezpieczeństwo i przepustowość, dlatego też wybierają dostawców premium. wolny VPN Dlatego też Torrent raczej nie jest zalecany.

Streaming za darmo VPN, Czy to jest bezpieczne?

W przypadku większości aplikacji do przesyłania strumieniowego możesz bezpiecznie podróżować nawet przy bezpłatnych ofertach. Streaming różni się od Torrentnutzung w kwestiach związanych z prawami autorskimi i aspektami bezpieczeństwa, które będą tu odgrywać pewną rolę. Ale dzięki niektórym bezpłatnym usługom możesz odpowiednio się zabezpieczyć. Niezależnie od tego, czy prędkość i użyteczność są podane na własnym urządzeniu, ale możesz to sprawdzić tylko poprzez wypróbowanie.


Utworzono:07 / 13 / 2019

2 przemyślenia na temat „Które VPN używać za darmo? Porównaj wszystkich dostawców, którzy to oferują. ”

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie