Twój Fritzbox z VPN połączyć. Co musisz o tym wiedzieć! Pomoc.

fritzbox VPN: AVM Fritzbox jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej używanych routerów dostępu do Internetu w Niemczech. Jako niemiecka firma AVM stworzyła produkt, który od lat jest rekomendowany przez wielu dostawców Internetu i został uzupełniony o funkcje, które najbardziej odpowiadają niemieckim wymaganiom użytkowników.

fritzbox VPN: Dlaczego Fritzbox „OpenVPN Klient „nie może!

Router Fritz! Box
Router Fritz! Box

Biorąc pod uwagę osiągnięcia AVM, należy jednak zauważyć, że AVM odgrywa w ogólnoświatowym porównaniu praktycznie żadną rolę. W rezultacie produkty są sprzedawane praktycznie tylko w Niemczech, a zatem mają zasadniczo niewielkie ilości wyprodukowane. Dlatego pomimo bardzo wysokiej ceny urządzeń dla konsumenta w sprzęcie znacznie zaoszczędzono. Zasoby sprzętowe są również niezbędne lub niezbędne, jeśli chodzi o integrację bardziej nowoczesnych funkcji oprogramowania w routerze. Z powodu braku zasobów urządzeń powstają aplikacje wymagające dużego sprzętu, takie jak filtrowanie złośliwego oprogramowania, filtrowanie wirusów, a także VPNWykorzystanie klienta przez OpenVPN jak to już niemożliwe.

VPN Serwer + VPN Klient z routerami Fritzbox

AVM Fritzbox ma obie funkcje Serwer + Klient VPNZintegrowane połączenia. Odbywa się to jednak za pomocą bardzo zastrzeżonego rozwiązania VPNWłączony jest protokół „IPsec x-auth”. Dlatego użytkownicy mogą łączyć się z routerem bezpośrednio w podróży za pomocą jednej z dostępnych aplikacji Fritz. Ale to też VPN Połącz router Fritzbox ze sobą (sieć lokacji).

Zastosowanie: Fritzbox z jednym VPNPołączenie usługi nie powiedzie się.

Czy jednak chcesz Fritzbox z VPN Jeśli korzystasz z usługi w celu anonimizacji lub obchodzenia ograniczeń geograficznych, napotykasz problem, że jest ona dostępna VPNProtokół „IPsec x-auth” po prostu przez brak VPNUsługa jest obsługiwana lub oferowana.

Protokół IPsec został opracowany przez Cisco wiele lat temu i od dawna jest standardem w transmisji, ale miał znaczące słabości, głównie z powodu potrzeby publicznego i dostępnego adresu IP jako klienta do połączenia VPNAby zbudować serwery. Ta okoliczność oznacza, że ​​połączenia często nie są możliwe z powodu ograniczeń sieci lokalnej, na przykład w hotelach, sieciach prywatnych firm lub nowoczesnych połączeniach DOCSIS (KabelTV-Internet).

Rozwiązaniem był IEKv2

Ta okoliczność została zrealizowana tylko w następnej wersji IPsec (IEkV). Ten nowy standard IEKv2 jest teraz wykorzystywany również w systemach Android, Apple iOS i macOS, a system Windows również niedawno zastosował ten protokół w swoim systemie. IEKv2 przechodzi jednak przez VPN Fritzbox nie jest oferowany.

FRITZ! Box! VPN funkcjonalność
FRITZ! Box! VPN funkcjonalność

Zapytania od AVM potwierdzają przyszłość bez zbędnych ceregieli VPN-Client (protokoły)

Kiedy w tym roku zapytałem ponownie w AVM, czy planowana jest aktualizacja używanych wersji IPsec na urządzeniach Fritz, ale ponownie mnie potwierdzono, ponieważ nie byłaby kompatybilna z urządzeniami już dostępnymi na rynku. więc nie następuje taki krok. Ponadto IPsec x-auth jest również wystarczająco bezpieczny.

To prawda, ale po prostu spełnia wymagania wielu klientów, którzy chcieliby sposób, Fritzbox z bardziej nowoczesnym VPNSerwery lub usługi bezpośrednio.

Integracja OpenVPN, wymaga ogromnej konwersji oprogramowania układowego.

Czy Fritzbox, ale z VPNUsługi byłyby kompatybilne, wówczas system operacyjny musiałby zostać przemyślany lub opracowany w wielu częściach i dostosowany. Bo co się stanie, jeśli ktoś użyje telefonii IP na Fritzbox? W celu uwierzytelnienia, ale w Niemczech, adres IP dostawcy usług internetowych i warunek wstępny VPN-Usługa spowodowałaby, że Fritzbox nie byłby w stanie zalogować się do serwerów telefonu.

Dlatego potrzebuje regulowanego sposobu definiowania wyjątków. Oznacza to jednak także inne zachowanie związane z obsługą i routingiem, które obecnie nie jest dostępne. Jednak zmiany wynikające z oczekiwanych problemów z istniejącymi routerami i użytkownikami są raczej niepożądane.

Dlatego Fritzbox nie będzie oferował żadnych możliwości w przyszłości, z profesjonalistami VPNPołącz usługi.

Całość VPN-Przewodnik routera

FakeNews: „Możesz Fritzbox z NordemVPN połączyć."

Strony obiecujące VPN Włączenie Fritzbox po prostu zachęca użytkowników do zakupu usługi!

Nawet jeśli wielu autorów stron internetowych może się z tym zgodzić. (Znalazłem wiele artykułów, które mają na celu wyszukiwanie haseł za pomocą wyszukiwarki Google VPN + Fritzbox, aby zdobyć, ale informacje, aby użyć Fritzbox z VPN Serwis mógł być spełniony tam, którego nigdy nie zrozumiałem. Więc to nie jest to, co tam obiecano. Dobrym przykładem jest „bestvpn.co„Ta strona mówi wiele o świetnych połączeniach FB z ulubionym VPN (wyrazićVPN), ale ostatecznie nie ma na to sposobu.

Aby wyjaśnić to jeszcze raz:

Żaden aktualny router AVM Fritzbox nie może być z VPNPołącz usługę bezpośrednio!
Ktokolwiek ci to obiecuje, kłamie!

Alternatywne oprogramowanie Fritzbox „FREETZ”!

Tak, istnieje możliwość alternatywnego oprogramowania Fritzbox z OpenVPN Klient lub wyposażenie, a tym samym z VPNUsługi Jedyny projekt, który obecnie oferuje Freetz, (Oficjalna strona projektu Github)

Projekt był czasem uznawany za świetną innowację nawet przez AVM i oczywiście chciałeś tam zobaczyć, co alternatywni programiści mogliby zainstalować we Fritzboksie wciąż wszystko. Ale szybko stało się jasne, że podejście do używania innego oprogramowania układowego stwarza również zagrożenia bezpieczeństwa dla użytkowników, a następnie może uszkodzić wizerunek samego Fritzboksa. Dlaczego AVM stanowczo sprzeciwiał się temu projektowi. Użytkownicy korzystający z FREETZ na swoim Fritzboksie raz trwale tracą wsparcie AVM.

Dlaczego ostatecznie to oprogramowanie układowe dla routera Fritzbox zawiodło?

Również AVM regularnie poprawia nowe funkcje oprogramowania układowego routera. Jest to normalny proces i wymaga, aby programiści z sekcji (routing, Wi-Fi, telefonia, zapora ogniowa itp.) Byli dostępni dla każdej zmiany i dawali zgodę na nowe wersje. Teraz prywatne inicjatywy, takie jak FREETZ, oparte są głównie na indywidualnych funkcjach i zmianach, a także muszą opierać się na istniejącym oprogramowaniu. Ponieważ tylko te zapewniają, że można również użyć zainstalowanego sprzętu.

Ostatecznie więc twórcom FREETZ po prostu zabrakło własnych zasobów,

nie byli już w stanie studiować aktualizacji AVM bezpośrednio i wystarczająco szybko, a następnie dostosować własnych aplikacji. W rezultacie użytkownicy FREETZ nie mogli dołączyć do 4-6 w różnych aktualizacjach wersji bieżącego oprogramowania. Oznacza to również, że routery te są bardzo przestarzałe w aktualizacjach zabezpieczeń, a niektóre nadal mają problemy z telefonią i innymi dodatkowymi funkcjami ze znanymi błędami.

Użytkownicy FREETZ eksperymentują w podróży, rezygnują także z pomocy AVM i aktualizacji bezpieczeństwa

Zaletą dostępnego „OtwartegoVPN Klient ”, ale bardzo powoli!

Zaletą posiadania otwartegoVPN Oczywiście możliwe jest łączenie serwerów. Ale bierze pod uwagę wspomniane już okoliczności. otwarteVPN potrzebuje dużej ilości zasobów sprzętowych, aby umożliwić szybką wymianę danych. Sprzęt Fritzbox nie jest wystarczająco dostępny lub nie został zaprojektowany do tego celu. Stąd połączenia do OpenVPN Serwery rzadko są szybsze niż 3 do 5.000 kbit / s. Ale w przypadku większości dzisiejszych aplikacji jest to zdecydowanie zbyt wolno.

To jest otwarteVPN Funkcja klienta, ale równie dobra, jak bezużyteczna.

Informacje: Freetz również nie był rozwijany od ponad 3 lat, co powoduje dalsze wady, że możliwe luki w zabezpieczeniach nie są już usuwane i zamykane.

Wniosek dotyczący korzystania z Fritzbox VPN Router z nowoczesnym VPN-services

Szukałem rozwiązań od lat, wydawało się to kuszące, jeden z najczęściej używanych niemieckich routerów VPN-Usługi w celu ochrony tożsamości lub w celu ochrony przed ostrzeżeniami. Oprócz teoretycznej wykonalności projektu wykazano, że wdrożenie w praktyce jest niewystarczające, a zatem nieodpowiednie dla zwykłych użytkowników. Pozostaje mi gorzka świadomość, że muszę dzielić się z wieloma przyjaciółmi Fritzbox, aby router AVM Fritzbox nie mógł być używany dzisiaj ani w najbliższej przyszłości.

VPN w sieci domowej istnieją realne alternatywy

Dlatego opracowałem alternatywy i dałem już dziesiątkom tysięcy użytkowników możliwość posiadania własnych sieci domowych VPNBezpieczne lub trwale chronione przed ostrzeżeniami lub ograniczeniami geograficznymi. (Link: Wskazówki 10 dotyczące bezpieczeństwa w Internecie).

Te alternatywy są łatwe w użyciu i są również niezależne od zastosowanych VPNUsług. Robiąc to, zawsze używam w swoich instrukcjach tylko rozwiązań opracowanych już przez producentów routerów, ponieważ tylko one gwarantują, że aktualizacje zabezpieczeń routerów nie doprowadzą do utraty funkcji.

Połączenie Fritz! Box i routera ASUS!
Połączenie Fritz! Box i routera ASUS!

Dlatego chciałbym polecić mój obszerny wkład ”VPN używać w sieci domowej ”. W tym opisuję wszystkie szczegóły, a także pokazuję praktyczne wdrożenie wraz z instrukcjami. Dzięki inwestycji mniejszej niż 30 euro wszystkie urządzenia mogą być używane w domu z Fritzbox jako routerem internetowym VPNSkorzystaj z usługi.

Całość VPN-Przewodnik routera


Często zadawane pytania na temat Fritzbox VPN Oferta

Czy mogę używać mojego Fritzboksa z VPN połączyć?

Nie. Routery Fritzbox używają jednego VPNProtokół, że nikt VPNUsługa jest używana na jej serwerach. Dlatego nie możesz VPN Skorzystaj z usługi bezpośrednio.

Czy mój Fritzbox z NorthVPN połączyć?

Nie. północVPN obsługuje VPNProtokoły: otwarteVPN, IEKv2, ale nie w stosowanym protokole Fritzbox IPsec x-auth. Dlatego bezpośrednie połączenie Fritzbox z północąVPN Serwer nie jest możliwy.

Czy AVM wkrótce VPN Zintegrować funkcję?

Ogólnie AVM ma w VPN Router Fritzbox ma już własny protokół zintegrowany, aby umożliwić połączenia z Fritzbox lub między routerami Fritzbox (sieć firmowa). Według AVM nie ma planów rozszerzenia tych opcji połączeń. Istnieje również wiele technicznych przyczyn tego.

Jak szybko to jest VPN Połączenie z Fritzbox VPN?

Możesz połączyć się z urządzeniem Fritzbox za pomocą urządzenia Fritzapps lub dwoma urządzeniami Fritzbox ze sobą. Zmierzone prędkości przesyłania danych w nowych modelach Fritzbox nigdy nie przekraczały 5.000kbit / s, więc można to uznać za najszybszy sposób połączenia.

Może być flashowany przez><Fritzbox VPN użyciu?

Tak. Alternatywne oprogramowanie układowe> FREETZ <może być również użyte dla OpenVPN Użyj klienta. To jednak koniec innych usług, takich jak korzystanie z telefonii VPN Fritzbox i osiągalne prędkości wynikają z ograniczonej optymalizacji sprzętowej w OpenVPN mniej niż 5.000kbit / s, dlaczego dalszy rozwój alternatywnego oprogramowania układowego przed latami 4 został już przerwany.

Pytania i pomoc

W przypadku pytań i pomocy na temat Fritzbox VPN Z przyjemnością pomagam. Z routerami AVM Fritzbox i tym tematem zajmuję się od 1998 roku, dlatego lubię dzielić się swoim doświadczeniem w bezpośredniej komunikacji z moimi czytelnikami.
Jak zawsze docierasz do mnie pod jednym z wielu możliwości kontaktu.


Utworzono:10 / 19 / 2019

5 przemyślenia na temat „Your Fritzbox with VPN connect. Co musisz o tym wiedzieć! Pomoc ".

Schreibe einen Kommentar