co VPN używać w Chinach?

co VPN czy można używać w Chinach? W Chinach lokalny rząd stara się doprowadzić do blokady, która ogranicza dostęp do wszystkich niepożądanych treści, a także wpływ innych państw na ich własnych obywateli. Odnosisz sukces dzięki ogromnemu wysiłkowi, który jest tutaj podejmowany. Równie ważny jest fakt, że mają wysoką technikę.

Chińska zapora ogniowa, która powinna zapewnić ochronę przed światem zewnętrznym.

VPN do użycia w ChinachMożna również zastanawiać się na wiele sposobów, czy nie może to mieć również zalet. Jednak najbardziej niepokojące są osoby z zewnątrz lub podróżujący do Chin. Rzeczywiście wszędzie dostępne usługi, takie jak Google, Facebook, Whatsapp, Twitter i spółka są w Chinach zablokowane, oprócz tysięcy innych usług.

VPN użyteczny w Chinach?

Te blokady mogły do ​​niedawna również za pomocą einfacher VPN-services obejść się, stając się jednym VPNSerwer poza Chinami. Dziś jednak nie jest już możliwe bez dalszych ceregieli. Chińscy eksperci do tej pory poprawili kontrolę we własnej przestrzeni internetowej, dzięki czemu są teraz w stanie typowo VPNPołączenia i aby im zapobiec. Dla wielu podróżników oznaczało to gorzką porażkę w połowie sierpnia tego roku. Po prostu nie mogli już budować połączeń.

Doświadczenia z Chin

Od wielu lat jestem osobiście zaangażowany w technologię stosowaną przez Chiny. Regularnie podróżuję również po Chinach i mogłem czerpać z tego własne doświadczenia. Mimo wszystkich wysiłków Chinom nigdy nie uda się zapobiec żadnym zewnętrznym linkom do 100%. To są możliwości VPN Protokoły są po prostu zbyt obszerne. Ale w przyszłości będzie ich bardzo mało VPN Dostawca może to umożliwić. To nie tylko wyjątkowe VPNProtokoły, metody transmisji, ale także uruchamianie zmieniania adresów IP własnych serwerów są obecnie wymagane, aby zagwarantować stabilne połączenia dla każdego użytkownika. Ale tylko kilka firm kieruje tym wysiłkiem. Wynika to również z faktu, że większość VPNDzisiejsi dostawcy nie mają już własnej technologii, a jedynie VPN-Serwer wypożyczył to pięknie zapakowane, a następnie klienta na sprzedaż.

Ale niech tak będzie, chcę być wyjątkowy w tym momencie VyprVPN od Goldenfrog wspomnieć o firmie, która już wiele lat temu miała własny dział techniczny o możliwościach VPN pomyślał w Chinach. Nawet dzisiaj potrafi oszukać zaporę ogniową. VyprVPN Klienci pozostawili wszystkie poprzednie ograniczenia zawsze nienaruszone.

viele VPNobiecują więcej, niż są w stanie utrzymać.

Jednym z problemów, który najwyraźniej nikomu dziś nie przeszkadza, jest to, że wiele firm, szczególnie tych z USA, chce dotrzeć do klientów z masowymi obietnicami. Istnieje „anonimowość” i „absolutne bezpieczeństwo”, a także „VPN dla Chin ”. W rzeczywistości żadne ze słów kluczowych, które można znaleźć dużymi literami na stronach internetowych, nie ma nawet podstawowego powodu do spełnienia. Fakt, że ci dostawcy, a tym samym voe wszystko z niedoświadczonymi czytelnikami, aby zyskać zyski i zyski, nie wchodzi w rachubę. Często użytkownicy są tak głupi, że uważają, że najbardziej udane lub najbardziej znane firmy oferują również najwyższe bezpieczeństwo. W rzeczywistości często wiadomo, że tylko większe kolekcje płacą więcej. Ale niestety zupełnie niczego niepodejrzewający klienci.

Wskazówki dotyczące korzystania z nich VPN w Chinach

Przez dzień VPN Witryny internetowe są w dużej mierze niedostępne w Chinach, w przeciwnym razie podczas składania zamówienia nie powiedzie się, zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie się VPN Obsługa już PRZED podróżą, aby zdecydować. Oprogramowanie lub aplikacje powinny być już zainstalowane na dowolnym dostępnym urządzeniu. Wskazane jest wcześniejsze zapoznanie się ze specjalnymi ustawieniami dla Chin.

Die besten VPN dla Chin

VyprVPN

co VPN używać w Chinach? 1

VyprVPN jest dostawcą z siedzibą w Szwajcarii. Kilka lat temu miał już swój własny w Chinach VPNProtokół o nazwie „Chameleon” rozwinięte. W ten sposób pakiety danych są szyfrowane przy użyciu OpenVPN zostać przeniesione dodatkowo zaciemnione. Podsumowując, nie więcej niż VPNPakiety danych są wykrywane. To sprawia, że ​​użytkownicy VyprVPN na wszystkich urządzeniach pozwala przełamać chińską blokadę i połączyć się z jednym z rozproszonych na świecie VPNUstal lokalizacje. VyprVPN jest uważana za najbardziej niezawodną usługę do użytku w Chinach.

Ceny / warunki:

 • 1 rok VyprVPN Premium kosztuje obecnie 80.00 €
 • 1 miesiąc VyprVPN Premium kosztuje obecnie 11.95 €
 • Testowanie: użyj gwarancji zwrotu pieniędzy 30 Days
 • Przedpłata = brak umowy: można anulować w dowolnym momencie w strefie klienta online.
 • Metody płatności: PayPal lub karty kredytowe

Uwzględniono nieograniczone korzystanie ze wszystkich lokalizacji serwerów na całym świecie (kraje 79) na maksymalnie urządzeniach 5 jednocześnie. Możesz użyć oprogramowania VyprVPN ale instaluj na nieograniczonej liczbie urządzeń (Windows, Apple iOS, Mac OSX, Android, Linux i inne). Tylko liczba połączeń jest ograniczona. Nie ma ograniczeń prędkości ani danych.

VyprVPN dla Chin


Na północVPN

co VPN używać w Chinach? 2

Na północVPN jest renomowanym dostawcą z siedzibą w Panamie i USA. W minionym roku dostawca wdrożył również możliwość dla użytkowników w Chinach (VPN Obfection / zaciemnianie), co sprawdziło się bardzo dobrze w moich testach. Oto VPN Dane nie są już bezpośrednio rozpoznawane przez różne miary. W tym samym czasie możesz również przejść przez przyszłe ścieżki blokowania chińskiej zapory poprzez ręczne ustawienia. Zdecydowanie więc koncepcja, która dotyczy także przyszłości. W ten sposób można nadal budować niezawodne połączenia lub kontynuować dłuższe pobyty w Chinach.

Ceny / warunki:

 • 1 rok na północVPN obecnie kosztuje 69.95 €
 • 1 miesiąc na północVPN obecnie kosztuje 9.95 €
 • Testowanie: 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy
 • Przedpłata = brak umowy: można anulować w dowolnym momencie w strefie klienta online.
 • Metody płatności: PayPal, Sofortüberweisung, lokalne metody płatności, Bitcoin lub karty kredytowe

Uwzględniono nieograniczone korzystanie ze wszystkich lokalizacji serwerów na całym świecie (kraje 80) na maksymalnie urządzeniach 6 jednocześnie. Możesz korzystać z oprogramowania NordVPN ale na nieograniczonej liczbie urządzeń (Windows, Apple iOS, Mac OSX, Android, Linux i inne), ograniczy to tylko liczbę połączeń. Nie ma ograniczeń prędkości ani danych.

Na północVPN dla Chin


wyrazićVPN

co VPN używać w Chinach? 3

wyrazićVPN jest dostawcą z Irlandii Z siedzibą w BvIslands. Dostawca jest bardzo dobrze znany w społeczności użytkowników w Chinach. Twierdzi, że ma więcej niż użytkowników 200.000, którzy przebywają na stałe lub tymczasowo w Chinach. Dostawca próbuje ominąć chińską zaporę ogniową, używając innej VPNProtokoły do ​​użytku na różnych urządzeniach. Udaje mu się także meustens. Jednak należy również założyć, że w niektórych sieciach w Chinach (hotelach) może dojść do awarii funkcjonalnych. Podsumowując, dostawca jest nadal zalecany. Ponieważ zespół technicznej obsługi klienta naprawdę stara się natychmiast, aby każdy użytkownik stanął przy boku.

Ceny / warunki:

 • 1 rok ekspresowyVPN obecnie kosztuje 99.95 €
 • 1 Month ExpressVPN obecnie kosztuje 11.95 €
 • Testowanie: użyj gwarancji zwrotu pieniędzy 30 Days
 • Przedpłata = brak umowy: można anulować w dowolnym momencie w strefie klienta online.
 • Metody płatności: PayPal lub karty kredytowe

Uwzględniono nieograniczone korzystanie ze wszystkich lokalizacji serwerów na całym świecie (kraje 76) na maksymalnie urządzeniach 5 jednocześnie. Możesz korzystać z oprogramowania ExpressVPN Instaluj na indywidualnych urządzeniach tylko wtedy, gdy wcześniej utworzyłeś to w strefie klienta i wyświetlasz indywidualne dane dostępu. To przebiega bez problemu, ale daje dostęp do ExpressVPN które należy uzyskać wyłącznie poza Chinami. Obecnie obsługiwane urządzenia to Windows, Apple iOS, Mac OSX, Android, Linux i inne. Nie ma ograniczeń prędkości ani danych.

wyrazićVPN dla Chin


Utworzono:10 / 12 / 2017

Schreibe einen Kommentar