Przewodnik po torrentach - Co powinieneś wiedzieć i jakich narzędzi potrzebujesz.

Przewodnik po torrentach - pomoc i wskazówki

Użytkownicy torrentów są zaangażowaną społecznością. Udostępniają sobie pliki przez Internet, nawet jeśli się nie znają. Wykorzystanie torrentów zmieniło się dramatycznie w ostatnich latach i pozostało takie samo w tym samym czasie.

Aby móc z powodzeniem korzystać z torrenta, musisz rozważyć i poznać kilka rzeczy. W tym artykule omówimy najważniejsze rzeczy, a także przedstawimy najlepsze witryny torrentowe i narzędzia torrentowe. Próbuję wyjaśnić, jak działa torrent i co jest konieczne, aby uzyskać najlepsze wyniki dla siebie.

Jak działa torrent?

Podczas dystrybucji danych między torrentami dane te są początkowo dostarczane przez źródło. Inni użytkownicy znajdują to źródło za pomocą plików tekstowych (torrentów), a klient torrent inicjuje ładowanie tych danych na własne urządzenie. W tym samym czasie klient informuje również, że ma dane, które do niego pasują, ponieważ części danych można już udostępniać innym, bardzo szybko powstaje sieć z wieloma połączeniami. Załaduj części pliku od klienta i udostępnij je innym.

Całość opiera się na zasadzie: Peer to Peer, tj. Bezpośrednie połączenia między użytkownikami, torrenty (pliki tekstowe zawierające informacje potrzebne do znalezienia pliku) działały jako pośrednicy między użytkownikami, ale są tylko dla ważne jest ustanowienie pierwszego połączenia użytkownika z innymi osobami, a następnie informacje o tym, gdzie można znaleźć części danych, są automatycznie udostępniane innym użytkownikom.

Przewodnik po torrentach - Co powinieneś wiedzieć i jakich narzędzi potrzebujesz. 32

Protokół BitTorrent

BitTorrent to protokół udostępniania plików peer-to-peer, który dystrybuuje duże ilości danych przez Internet.

Za pomocą protokołu BitTorrent można zmniejszyć wpływ dystrybucji dużych plików na serwer i sieć. Zamiast pobierać plik z jednego serwera źródłowego, użytkownicy mogą użyć protokołu BitTorrent, aby dołączyć do „roju” hostów, aby pobrać i przesłać je jednocześnie. Protokół jest alternatywą dla starszej technologii pojedynczego źródła i wielu źródeł lustrzanych do dystrybucji danych i może działać w sieciach o niższej przepustowości. Za pomocą protokołu BitTorrent kilka podstawowych komputerów, np. Jako komputery domowe zastępuj duże serwery, a jednocześnie wydajnie dystrybuuj pliki do wielu odbiorców. To niższe wykorzystanie przepustowości pomaga również zapobiegać dużym skokom ruchu internetowego na danym obszarze i ogólnie utrzymuje wyższe prędkości Internetu dla wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, czy używają protokołu BitTorrent.

Użytkownik, który chce przesłać plik, najpierw tworzy mały plik deskryptora torrenta, który dystrybuuje w konwencjonalny sposób (sieć, e-mail itp.). Następnie udostępniają plik samodzielnie za pośrednictwem węzła BitTorrent, który działa jako wartość początkowa. Osoby z plikiem deskryptora torrenta mogą tworzyć własne węzły BitTorrent, które działają jako peery lub pijawki, i pobierać je przez połączenie z seedem i / lub innymi peerami.

Schemat protokołu BitTorrent
Schemat protokołu BitTorrent

Torrenty „magnetyczne”

Wszyscy istniejący klienci torrent używają protokołu BitTorrent. Zazwyczaj informacje są początkowo uruchamiane przez torrent (mały plik tekstowy). Aby uczynić torrenty jeszcze bardziej bezpiecznymi, opracowano torrenty „Magnet”, aby użytkownicy nie musieli już samodzielnie ładować plików torrent, ale nawet te informacje są ładowane bezpośrednio do klientów torrent.

Jeśli masz taką opcję, użyj „Magnet Torrents”, ponieważ wtedy na twoim komputerze nie ma danych torrent.

Co to są siewniki? i czym są pijawki?

Tak długo, jak plik jest ładowany i udostępniany, jest to „peer”, tj. Użytkownik, który ładuje i od którego ten plik może zostać załadowany. Gdy peer całkowicie pobierze plik, staje się on dodatkowym „ziarnem”. To możliwe przesunięcie z peerów do seederów określa ogólny „stan” pliku (określony przez częstotliwość, z jaką plik jest dostępny w pełnej formie). Dlatego seedery i pijawki są często wyświetlane na stronach torrentów, dzięki czemu można uzyskać pojęcie o „dostępności” pliku w sieci na podstawie stosunku tych dwóch wartości. Relacja „zdrowa” składa się ze znacznie większej liczby siewników niż pijawek. W każdym razie im więcej „seederów” ma plik, tym wyższa jest dystrybucja i możliwe Downloadprędkość.

„Nasienie” jest „ziarnem” - „pijawka” oznacza „żniwo”
„Siewnik” rozprowadza nasiona, „Leecher” zbiera tylko owoce.

Siewniki

Siewcy to ludzie, którzy wcześniej pobrali plik. Gdy użytkownik skończy pobieranie torrenta i będzie zawsze w trybie online, przesyła niewielkie fragmenty plików do użytkowników, którzy nadal pobierają torrent. The DownloadProces torrenta zależy od liczby części danych, do których można uzyskać dostęp online. Im więcej seederów udostępni plik, tym szybciej będzie on działał Download.

Siewniki są zatem rdzeniem społeczności, nawet po zakończeniu Download udostępnić jeden plik innym. Istnieje kilka mechanizmów w VPN-Klient preferuje seedery, dzięki czemu seedery mogą szybciej ładować dane z innych sklepów.

PIERŚCIONKI

Pijacy to ludzie, którzy mają negatywny wpływ na rój sieci. W grupie określane również jako „pijawki” to zwykle użytkownicy, którzy pobierają znacznie więcej niż przesyłają. Są to użytkownicy, którzy wyłączają swoich klientów Bit Torrent natychmiast po pobraniu pliku, uniemożliwiając w ten sposób innym osobom samodzielne ładowanie pliku. Jesteś, że tak powiem, tymi, którzy korzystają z sieci torrentów i nie pomagają, aby pliki były dostępne z wielu źródeł. Leechers czasami aktywnie działa, nakładając na tych użytkowników różne ograniczenia, więc wielu użytkowników zezwala tylko na użytkownika ze zrównoważonym stosunkiem pobierania / wysyłania plików, ograniczając w ten sposób źródła dla użytkowników zwanych Leechers i mają mniejsze szanse na uzyskanie danych.

Czy torrenty są legalne?

Torrenty mają złą reputację piractwa, ale same w sobie nie są nielegalne i mają wiele legalnych zastosowań, w tym pobieranie oprogramowania open source i danych publicznych. Torrenty zmniejszają obciążenie związane z dystrybucją oprogramowania, ponieważ dane pozostają przechowywane na urządzeniach innych użytkowników, a zatem nie pochodzą tylko z jednego źródła. Oznacza to, że dane mogą być dystrybuowane na całym świecie, a także mogą być ładowane szybko z dowolnego miejsca.

Wszystko zależy od treści, którą chcesz pobrać. Pod warunkiem, że właściciel praw autorskich wyraził zgodę na udostępnienie pliku w ten sposób, jest to w porządku. Jednak używanie torrentów do pobierania treści, za które w innym przypadku musiałbyś zapłacić, nie jest legalne. Dlatego wielu autorów podejmuje masowe działania przeciwko tego rodzaju piractwu produktowemu. W niektórych przypadkach w samych Niemczech pojawia się ponad 500.000 XNUMX ostrzeżeń rocznie.

Klienci Torrent

Aby móc korzystać z torrenta, potrzebujesz klienta, tj. Oprogramowania, które działa na twoim urządzeniu Downloadpliki i pliki zarządzane i dystrybuowane. Jest to jedyny sposób, w jaki możesz uczestniczyć w sieci torrentów. Dobra wiadomość: nie potrzebujesz więcej. Tak więc klient torrent jest wystarczający do załadowania i dystrybucji plików.

Najlepsi klienci torrent:

Logo uTorrent

μTorrent

uTorrent, znany również jako µTorrent, został uruchomiony w 2005 roku i jest najczęściej używanym darmowym klientem torrentowym poza Chinami. Przez lata wzbudzała jednak krytykę: jest finansowana z reklam, a wielu użytkowników twierdzi, że najnowsze wersje reklam i dołączonego oprogramowania są nieco zbyt ciężkie. Przeczytaj uważnie każdy krok instalatora i wyłącz oprogramowanie, którego nie chcesz instalować.

Poza tym uTorrent jest użyteczny, skuteczny i nie zużywa zbyt wiele zasobów twojego systemu: cała aplikacja jest mniejsza niż zdjęcie cyfrowe. Chociaż nie jest to oficjalna aplikacja BitTorrent, BitTorrent utrzymuje ją od dekady.

 • Okna
 • MacOS
 • android
 • Linux
Download

Logo klienta vuze torrent

vuze

Vuze (wcześniej Azureus) twierdzi, że jest najpotężniejszym klientem BitTorrent na świecie. Nie jesteśmy pewni, jak plasuje się na innych planetach, ale z pewnością jest poważnym kandydatem do tego tytułu.

Istnieją dwa smaki: jeden okrojony Vuze Leap i pełnoprawny Vuze Plus. Oba oferują torrentDownload, Odtwarzanie multimediów i obsługa magnetycznych łączy plików, ale Vuze Plus oferuje wbudowaną ochronę przed wirusami i możliwość podglądu plików multimedialnych.

Jednym z kluczowych punktów sprzedaży Vuze jest interfejs użytkownika, który przecina żargon, a nawet udostępnia zaawansowane funkcje nowym użytkownikom.

Vuze oferuje również ograniczanie przepustowości, filtrowanie adresów IP i wszystkie inne funkcje, których można oczekiwać od niezawodnego klienta torrent. Zdecydowanie jedna z pierwszych opcji do rozważenia.

 • Okna
Download
qBitTorrent

qBittorrent

BitTorrent oferuje internetowe rozsiewanie, komentowanie i recenzowanie, a może się okazać, że klient BitTorrent jest witany przez prywatnych trackerów, którzy nie lubią uTorrent.

Jest również bardzo łatwy w użyciu i może być dobrym wyborem, jeśli dopiero zaczynasz torrentowanie i szukasz klienta, który da ci łatwe wprowadzenie.

 • Okna
 • MacOS
 • Linux
Download
logo potopu torrent

Potop

Potop zawsze istniał i może być tak prosty lub tak potężny, jak chcesz. Dzieje się tak, ponieważ można go rozszerzać za pomocą wtyczek, które pozwalają skutecznie tworzyć własną spersonalizowaną wersję Potopu.

Marzysz o czymś, co przypomina uTorrent bez niechcianego oprogramowania? Nie ma problemu Czy chciałbyś alfabetycznie? Downloaddodaj, przenieś pobrane pliki do określonych katalogów w zależności od typu pliku, dostosuj prędkość do warunków sieciowych, twórz ładne diagramy, wszystko planuj, zintegruj z Chrome lub Firefox lub DownloadZmienić nazwę wsadowo? To też nie jest problem.

 • Okna
 • MacOS
 • Linux
Download
Logo klienta BitTorrent

BitTorrent

BitTorrent oferuje internetowe rozsiewanie, komentowanie i recenzowanie, a może się okazać, że klient BitTorrent jest witany przez prywatnych trackerów, którzy nie lubią uTorrent.

Jest również bardzo łatwy w użyciu i może być dobrym wyborem, jeśli dopiero zaczynasz torrentowanie i szukasz klienta, który da ci łatwe wprowadzenie.

 • Okna
 • MacOS
 • Linux
Download

Strony z torrentami

Jeśli masz teraz zainstalowanego klienta torrent na swoim komputerze, potrzebujesz również „torrent”, który odnosi się do danych od innych użytkowników. Te torrenty są dość łatwe do znalezienia w Google, ale niestety Google nie rozróżnia jakości torrentów.

KickAssTorrents

KickAssTorrents (KAT)

Słynna strona z torrentami, która została pierwotnie wyłączona i teraz jest dostępna tylko w różnych egzemplarzach.

Niestety dla KickassTorrents szybki wzrost sławy był krótki, a strona internetowa była niedostępna od ponad dwóch lat. Treść jest zatem często nieaktualna.

W wielu przypadkach kopie KAT są również wykorzystywane do rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania, więc nie zalecamy już tej strony.

 • https://katcr.co/
 • https://kat.sx/
 • https://thekat.info/
 • https://kickass.cm/

Nowe kopie są stale dostępne.

The Pirate Bay

The Pirate Bay

The Pirate Bay rozpoczęła się w 2003 roku i jest nadal online. Jest to bez wątpienia najsłynniejsza strona torrentów na świecie. Oprócz krótkiego czasu, gdy KickassTorrents zdominował scenę udostępniania plików, The Pirate Bay zawsze utrzymywał swoje miejsce jako najczęściej odwiedzana strona z torrentami. Użytkownicy uwielbiają ją nie tylko z powodu ogromnej kolekcji treści cyfrowych, które oferuje, ale również z powodu jej założycieli, którzy często zgłaszają obawy o centralizację władzy i kampanie na rzecz wolności cyfrowej.

Torrenty RABG

RARBG

RARBG oferuje o wiele więcej treści niż kiedykolwiek KickassTorrents. Koncentruje się głównie na filmach i programach telewizyjnych, ale strona internetowa zawiera również kategorie gier, muzyki, oprogramowania, treści dla dorosłych i torrentów, które nie należą do żadnej z powyższych kategorii.

1337x torrenty

1337x

Od 2018 r. 1337x jest trzecią najpopularniejszą witryną torrentową w Internecie, a jej atrakcyjny wygląd z pewnością ma z tym coś wspólnego. Jako publiczny tracker torrentów, 1337x nie specjalizuje się w niektórych treściach. Strona oferuje wszystko, od filmów po gry, muzykę i aplikacje.

Być może dlatego, że 1337x jest tak przytulny, jego użytkownicy często zostawiają komentarze poniżej pobranej zawartości, czasem dyskutują o jakości, a czasem ostrzegają innych użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem.

Torrenty Zooqle

Zooqle

Zooqle to wschodzący tracker torrentów. Chociaż witryna ma ponad 3,5 miliona zweryfikowanych torrentów i prawie 2.000 torrentów jest dodawanych codziennie, Zooqle jak dotąd nie wzbudziło większego zainteresowania.

Aby uzyskać najlepszą jakość korzystania z Zooqle, należy utworzyć konto, które umożliwia konfigurowanie subskrypcji i kanałów RSS. W ten sposób możesz na przykład otrzymać powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy odcinek Twojego ulubionego programu.

Torrentz2

Torrentz2

Innym rodzajem strony z torrentami jest Torrentz2, która łączy w sobie miliony wyników wyszukiwania z różnych stron z torrentami, w tym wiele z wymienionych w tym artykule. To sprawia, że ​​Torrentz2 jest idealny do wyszukiwania mniej popularnych treści, które mogą być dostępne tylko na jednej stronie z torrentami.

Jedynym problemem jest to, że jakość torrentów znalezionych przez Torrentz2 nie jest gwarantowana. Oznacza to, że musisz szczególnie uważać na to, co klikasz.

ExtraTorrent

ExtraTorrent

Oryginalna ExtraTorrent była popularną witryną torrentową, podobnie jak KickassTorrents. W listopadzie 2016 roku stała się nawet drugą co do wielkości witryną torrentów na świecie, ale została dobrowolnie zamknięta przez jej właścicieli w niecały rok po jej popularności.

Stwierdzono, że niektóre witryny lustrzane ExtraTorrent szeroko rozpowszechniają złośliwe oprogramowanie.

LimeTorrents

LimeTorrents

LimeTorrents został wydany w 2009 roku i jest kolejnym weteranem publicznej sceny torrentowej. Oferuje szeroki wybór filmów, programów telewizyjnych, muzyki, gier, aplikacji, anime i innych treści.

Chociaż główna strona wyszukiwania LimeTorrents wygląda niezaprzeczalnie atrakcyjnie, wiek witryny staje się jasny, gdy przeszukujesz lub klikniesz torrent. Pomimo braku polskiego LimeTorrents pozostaje niezawodnym źródłem treści.

Dlaczego jakość jest inna?

W wolnej sieci, w której każdy może uczestniczyć, nie ma prawie żadnej kontroli jakości, więc ludzie oznaczają torrenty nieprawidłowymi informacjami o zawartości ładowanych plików. Myślisz, że ładujesz określony film, ale wtedy dostajesz coś zupełnie innego. Dlatego opinie użytkowników na temat poszczególnych torrentów są ważne, dostarczają informacji o tym, czy opisywana treść odpowiada również rzeczywistości.

Samotne torrenty

Może to również prowadzić do torrenta wskazującego na plik i uniemożliwiającego dostęp do niego każdemu. Te „samotne torrenty” mają tę właściwość, że czasem zajmie to wieczność, dopóki nie załadujesz pliku od innych. Przez wieczność rozumiemy nieskończoność lub po prostu nigdy. Również tutaj opinie użytkowników pomagają w informacji o nasionach tego pliku, które są tworzone na wielu stronach internetowych.

Siewniki

Ilu użytkowników obecnie udostępnia plik? Im więcej, tym szybciej lub bardziej prawdopodobne będzie, że będziesz w stanie załadować plik.

Pijacy

Ilu użytkowników szuka pliku i może już załadowało części pliku, a także udostępni je Tobie. Im więcej Pijaków, tym szybciej jest zwykle jeden Download, ale Pijawki bez Siewników również nie dadzą pełnego wyniku.

Ostatecznie jednak wszystko to jest tylko przybliżona informacja. Aby załadować plik, wystarczy wypróbować go na końcu i przez chwilę obserwować, czy Download odniesie sukces.

VPN dla torrenta

Aby chronić swój własny adres IP przed innymi użytkownikami, a także przed niepożądaną eksploracją, większość użytkowników torrentów korzysta już dzisiaj VPN Usługi Chronią one sieć przed użyciem własnego, samodzielnego adresu IP. Ponieważ użyty adres IP jest szybko przekazywany tysiącom innych i nieznanych użytkowników i jest cechą wyróżniającą w sieci BitTorrent.

Jakie funkcje należy VPN ma?

Killswitch

Zakłócenia VPN Tunele mogą spowodować, że adres IP użytkownika stanie się znany innym tysiącom użytkowników BitTorrent w ciągu kilku sekund. Aby temu zapobiec, należy podjąć różne środki VPN Chwyć usługę.

Port Forwarding

Ale jest też opcja „siewu” siebie VPN Obsługa też szybciej Downloads przez porty używane VPN-Serwer odblokowany i przesłany dalej. Wymaga to przekierowania portów.

Lokalizacje DMCIA

Zazwyczaj BitTorrent używa lokalizacji w stanach, które nie zezwalają na żądania DMCIA oparte na prawach autorskich. Tam gdzie generalnie zapytania DMCIA są regulowane i możliwe przez prawo w większości krajów, w niektórych krajach host serwerów (na których zarejestrowano używane adresy IP) może polegać na tym, że nie ma dostępnych danych aktywnych użytkowników i dlatego po prostu nie może odpowiedzieć na żądania praw autorskich skierowane do użytkowników. Chociaż w tych stanach nie można podnieść prawnych środków zaradczych wobec hostów, pozwalają one również na użycie torrentów.

Zasadniczo są to kraje: Holandia, Szwecja, Finlandia, Rosja i Szwajcaria, ale także niektóre inne, które są zbyt daleko, aby osiągnąć użyteczne prędkości. W szczególności Holandia i Szwecja są uważane za centralne węzły i gromadzą najwięcej użytkowników BitTorrent na świecie. W rezultacie prędkości łączenia się z innymi użytkownikami są również bardzo krótkie i szybkie. Często tysiące użytkowników mają to samo VPN Usługi w użyciu, a tym samym dane mogą być dzielone ze sobą praktycznie bezpośrednio na tych samych serwerach.

Ilość danych

Ilość danych generowanych przez torrent jest nieco wyższa niż same załadowane dane, w szczególności istnieje duża różnica, ponieważ stosunek D0wn do wysyłanych danych będzie w przybliżeniu zrównoważony. Dlatego kilka gigabajtów danych jest szybko przesyłanych, dlatego ważne jest, aby twój własny dostawca Internetu nie miał z tym problemu, ale także, aby VPN Serwery są również odpowiednie dla tej ogromnej ilości danych.

Rozmiary pakietów danych + wysokie wymagania sprzętowe dla serwerów

Jeszcze ważniejsze jest to, że podczas korzystania z sieci torrentowej tysiące małych pakietów danych są wymieniane jednocześnie z różnymi odbiornikami lub nadajnikami. Oznacza to specjalne obciążenie procesów routingu, a tym samym wymagania sprzętowe dla VPNSerwer ogółem. VPN Usługi z serwerami wirtualnymi szybko osiągają swoje limity wydajności, więc dostawcy z własnym sprzętem zawsze mają w tym przypadku przewagę, ale to podnosi ceny dostawców.

„Ideał VPN Usługa ”:

Idealny VPN Więc usługa ma w swoich aplikacjach Killswitch zintegrowane, oferty Port Forwarding za pośrednictwem swojego serwera ma dobre lokalizacje w Holandia lub Szwecja dostępne i używane własny serwer sprzętowy.

Die besten VPN dla torrenta

DostawcaopisDownloadPrześlijPolityka prywatnościCenaLinki
OVPNOVPN - najszybszy VPN Serwis z naszych testów OVPN to usługa ze Szwecji, która ma bardzo dobrą reputację w branży. Prywatność swoich klientów odgrywa ...Kbps 677890Kbps 623210
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 4.99 EUR
na miesiąc
4 jednocześnie
Możliwe połączenia

Perfect-Privacy VPNPerfect Privacy VPN Test na VPNDostawca ze Szwajcarii, który gwarantuje najwyższą anonimowość. Prywatność stanowi przedmiot usługi i jest konsekwentnie wdrażana. Brak plików dziennika ...Kbps 390300Kbps 400080
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 8.96 EUR
na miesiąc
nieograniczony jednocześnie
Możliwe połączenia

ZorroVPNZorroVPN nadal będzie nieznany wielu. Wynika to z faktu, że dostawca faktycznie całkowicie rezygnuje z marketingu. Cały wygląd dostawcy jest bardzo przejrzysty, a także dobrze skonstruowany, ...Kbps 140510Kbps 140100
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 10 USD
na miesiąc
nieograniczony jednocześnie
Możliwe połączenia

Surfshark VPNSurfshark VPN - Jesteś pewien? Bezpiecznie surfujesz w Internecie przez dwa lata za mniej niż 60 euro? Obecnie możesz uzyskać tę ofertę VPN-Anbieter Surfshark VPN wymagany. I nie tylko...Kbps 130210Kbps 115800
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 2.12 USD
na miesiąc
nieograniczony jednocześnie
Możliwe połączenia

Ivacy VPNMam to VPN Dostawca Ivacy VPN faktycznie odkryte przez przypadek, przez co na początku nie zwracam uwagi na cenę, jeśli ją mam VPN-Usługa do testowania z eleganckim ....Kbps 61200Kbps 59888
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 1.17 USD
na miesiąc
10 jednocześnie
Możliwe połączenia

VPN.acvpn.ac w teście vpn.ac znajduje się w Rumunii i został założony w 2009 roku. Serwis specjalizuje się w transmisji strumieniowej i anonimowości swoich klientów. Będzie ... kb / sKbps 70300
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 3.75 USD
na miesiąc
6 jednocześnie
Możliwe połączenia

RusVPN1. Prezentacja RusVPN ,de VPN Serwis jest stosunkowo nowy na rynku, ale na pierwszy rzut oka wydaje się dość dojrzały. Nasz wniosek o RusieVPN RusVPN jest wyjątkowy ...Kbps 86506Kbps 80722
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 2.99 USD
na miesiąc
5 jednocześnie
Możliwe połączenia

IPVanishRecenzja IPVanish Różne VPN Dostawcy zwykle przypinali specjalne flagi do flag. Tak samo IPVanish VPN. Amerykański dostawca stał się specjalistą od streamingu ...Kbps 150110Kbps 103450
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 3.25 USD
na miesiąc
10 jednocześnie
Możliwe połączenia

Na północVPNNa północVPN Testuj VPN Dostawca północVPN z Panamy rozumie swoją działalność i oferuje wiele funkcji anonimizacji i bezpieczeństwa danych, a także doskonałą wydajność swoich serwerów. Że ta usługa ...Kbps 281004Kbps 250111
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 3.3 EUR
na miesiąc
6 jednocześnie
Możliwe połączenia

wyrazićVPNwyrazićVPN Zgłoś VPN Dostawca z BVIsland oferuje kompletną i stabilną usługę, która znana jest z szybkich połączeń, a także bardzo dobrego bezpieczeństwa. wyrazićVPN kapelusz VPN Serwer ...Kbps 121900Kbps 129230
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 6.66 USD
na miesiąc
1 jednocześnie
Możliwe połączenia

CzystyVPNCzystyVPN Wynik testu ze wszystkimi doświadczeniami, szczegółami i rzetelną oceną. VPN Dostawca z HongKong oferuje ogromny VPN-Network, szybkie połączenia i jest w pełni wyposażony. SmartDNS, proxy, oprogramowanie dla wszystkich ...Kbps 61890Kbps 59911
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 5.81 EUR
na miesiąc
5 jednocześnie
Możliwe połączenia

ProtonVPNProtonVPN Raport z testu protonowegoVPN jest praktycznie „starszym bratem” światowej sławy usługi ProtonMail. Zaszyfrowana usługa e-mail słusznie ma wielu fanów, ale co z jego VPN Wisior ...Kbps 103000Kbps 104560
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 4 USD
na miesiąc
10 jednocześnie
Możliwe połączenia

Shellfire VPN & Shellfire ZestawyVPN- Producenci (miejmy nadzieję) przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa swoich użytkowników. Shellfire VPN idzie o krok dalej i opracował dodatkowe narzędzie dla wygody swoich użytkowników. Mamy ...Kbps 148740Kbps 100001
 • Brak plików dziennika
 • Killswitch
 • Własny DNS
 • Serwer dedykowany
 • VPN-to-TOR
 • Własny sprzęt

ab 2.48 EUR
na miesiąc
5 jednocześnie
Możliwe połączenia

Porady i porady

Ten skład VPN Usługi są tworzone zgodnie z idealnymi dla Ciebie warunkami VPN Usługa, która powinna być odpowiednia do torrentowania, ale niedrogie usługi z tej listy zapewniają również wystarczającą ochronę. W każdym razie nigdy nie zalecamy torrenta bez VPN Aby skorzystać z usługi, i skorzystać z co najmniej jednej z niedrogich usług przy mniejszym budżecie. IvacyVPN ma ofertę za jedyne 18 euro rocznie bez dalszych zobowiązań (przegląd) i dlatego jest absolutnie godna polecenia i niedroga, kto VPN również szukając innych zadań, powinni również porównać odpowiednie funkcje w naszych raportach z testów.

wolny VPN Usługi dla torrenta

VPN Usługi, z których można korzystać bezpłatnie (BEZPŁATNIE VPN„Nigdy tak naprawdę nie nadają się do użycia z torrentem, ponieważ z jednej strony rzadko zapewniają prawdziwą ochronę, a następnie oferują zbyt wolne prędkości ze względu na tysiące użytkowników lub mają również ograniczenia danych, które szybko przekroczą swoje limity. Dlatego nie ma ZA DARMO VPN które możemy polecić dla BitTorrent!


Utworzono:03 / 24 / 2020

Schreibe einen Kommentar