Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych

Router Vilfo

9.3
Geschwindigkeit 9.6
prywatność 8.9
Cechy 9.5
Obsługa klienta 9.2
łatwość 9.5

korzyści

  • najszybszy VPNRouter domowy na rynku
  • Wielo-VPN Połączenia są możliwe
  • Więcej niż 40 VPNs są już wstępnie zainstalowane
  • Urządzenia wybierają w ciągu kilku sekund, czy to VPN Połączenie i lokalizacja, której chcesz użyć
  • Najprostsza konfiguracja pomimo wielu opcji

ujemny

  • Względnie mówiąc, wysoka cena

Z kim jest router domowy VPNKlient nie ma dużego wyboru. Ponieważ router Vilfo jest, ale bardzo się zmienił. Powszechną metodą kilka lat temu było „flashowanie” routera z alternatywnym oprogramowaniem, takim jak DD-WRT lub Tomato. Utracono nie tylko gwarancję, ale także wiele innych typowych dla modelu funkcji. Ponadto później powstało własne VPNUsługi w tym zakresie dla wielu są niemożliwe. Zmieniło się to w ciągu ostatnich 3 lat i mają je również bardzo znani dostawcy, tacy jak ASUS VPNFunkcje klienta wbudowane w router Wi-Fi.

Router Vilfo w sieci domowej
Router Vilfo w sieci domowej
Geschwindigkeit
100%

Najszybszy VPNRouter „Vilfo”!

Widok routera Vilfo
Widok routera Vilfo

Jeśli szukasz routera, który zapewnia zapierającą dech w piersiach prędkość, znajdziesz go w modelu „Vilfo” ze szwedzkiego rozwoju i produkcji. Router został zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników domowych i ich potrzebach.

Oprócz naprawdę przekonującej architektury sprzętowej router ten potrafi również przesyłać dane za pomocą maksymalnego szyfrowania o wiele więcej niż 400MBit / s.

wielokrotność VPNUżywaj połączeń równolegle

Istnieje również możliwość więcej niż jednego VPNPołączenie równoległe. Dla użytkownika oznacza to, że stale dodaje kilka VPNNa przykład lokalizacje mogą być powiązane z różnymi krajami. W zależności od wymagań poszczególne urządzenia można przypisać do tych połączeń osobno.

Widok routera Vilfo
Widok routera Vilfo

Typowym przykładem jest tutaj laptop syna, który korzysta z serwera w USA, ponieważ chce tylko oglądać amerykańską serię. Podczas gdy córka z Niemcem VPNLokalizacja może również bezpiecznie wyświetlać treści lokalne. Telewizor z Netflix powinien jednak pochodzić bezpośrednio z VPN Użyj wykluczone.

Ten lub podobny scenariusz aplikacji można łatwo zrealizować za pomocą routera Vilfo. Jeszcze bardziej uważano, że urządzenia korzystające z routera mogą łatwo dostosować preferowane połączenia za pomocą rozszerzeń w przeglądarce. Tak więc zmiana z jednej lokalizacji na drugą odbywa się na poszczególnych urządzeniach nawet w kilka sekund.

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 1

Jugenschutz po prostu zrealizowany na routerze Vilfo

Ale dla wielu może być ważne, że możesz nawet indywidualnie regulować użycie routera. Dzięki temu możesz łatwo zablokować nieletnią córkę i korzystanie z Whatsapp do zegara 22h. Oczywiście można zastosować wiele innych filtrów ręcznych lub sterowanych czasowo.

Instalacja routera Vilfo.

Router jest dostarczany w ładnej paczce dostarczanej bezpośrednio do domu. Najpierw możesz to rozpakować, a następnie natychmiast połączyć się z routerem internetowym. Aby to zrobić, router jest podłączony do zasilacza za pomocą dołączonego zasilacza, a dołączony kabel sieciowy jest podłączony do opisanej lokalizacji na routerze i bezpośrednio do wolnego portu LAN (zwykle żółtego) na istniejącym routerze internetowym. Zasadniczo ta konfiguracja jest taka sama, jak podłączenie komputera do własnego routera internetowego. Router jest tam również rozpoznawany i uruchamiany. Następnym krokiem jest połączenie z routerem Vilfo. Albo za pomocą kabla, który łączy twój komputer z routerem Vilfo lub przez Wi-Fi. Hasło Wi-Fi, którego używał router na początku, jest już wygodnie ustalone.

Po nawiązaniu połączenia z routerem możesz już korzystać z administrowania routerem w przeglądarce. Moim zdaniem jest to bardzo jasno skonstruowane i nawet jeśli odbywa się to tylko w języku angielskim, nikomu nie powinno być trudno dostosować go do własnych potrzeb.

Twoje własne VPNZintegruj usługę w mniej niż minutę!

Ponieważ już więcej niż 40 różni się VPN-Usługi są wstępnie skonfigurowane, możesz po prostu wybrać własne z listy, a następnie zalogować się przy użyciu jego danych użytkownika VPNi mogą mieć już wszystkie zainstalowane funkcje. Całość zajmuje mniej niż 1 minut i jest łatwa do zrobienia nawet dla laików.

Jest już wstępnie zainstalowany VPNUsługi na routerze Vilfo

wstępnie VPN-services
wstępnie VPN-services

Router Vilfo - Widoki zarządzania

Ile kosztuje router Vilfo?

Cena Vilfo
Cena Vilfo

Cena Vilfo zależy od lokalizacji, do której można wysłać router, ponieważ dodawany jest lokalny podatek od sprzedaży, jak zwykle w UE. Łącznie z kosztami transportu kwota 400 Euro może szybko się połączyć. Ta kwota z pewnością odstraszy wielu użytkowników, ale należy pamiętać, że jest to produkt specjalny. Z routerami ASUS możesz uzyskać znacznie tańsze, ale ma pewne ograniczenia w porównaniu do routera Vilfo (możliwe tylko jedno połączenie w tym samym czasie, maksymalna prędkość w zależności od modelu do 90MBit / s)

Nawiasem mówiąc, możesz zapłacić routerowi za pomocą kart kredytowych lub konta PayPal. Inne metody płatności są obecnie niedostępne.

Strona internetowa Vilfo (zamówienie ze zniżką)

Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach wysyłki ($ 20), możesz po prostu podać kupon „WYSYŁKA BEZPŁATNA” przy składaniu zamówienia!

Moje zalecenie

Przetestowałem Vilfo i muszę powiedzieć, że mam go w ciągłym użyciu w domu. To kuszące, gdy wiele rzeczy i funkcji można wykonać bardzo łatwo i bardzo szybko. Oczywiście chcę mieć bezpieczeństwo w domu, dlatego VPN Router pierwszym wyborem. Jednak z Vilfo nie mam żadnego kompromisu w zakresie wygody i prędkości, dlatego cena boli, ale ostatecznie stanowi opłacalną inwestycję.


cechy

Rozszerzenia przeglądarki (zmiana serwera na urządzeniu)

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 2

Speed ​​with OpenVPN

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 3

Vilfo szczegółowe statystyki danych

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 4


Utworzono:06 / 17 / 2019

Schreibe einen Kommentar