Aktualne i aktualne oferty z VPN Tutaj skompilowałem usługi. Możesz także uzyskać świetną cenę dla preferowanego dostawcy. Po co płacić więcej?

nordvpn ofertaNa północVPN Oferty BlackFriday

Na północVPN oferuje dwie różne oferty dla klientów w tym roku, a także w okresie świątecznym.

  • 2 lata na północVPN za jedyne 72 USD (3 USD / mon) lub

  • 3 lata na północVPN za jedyne 99 USD (2.75 USD)

Te dwie oferty można uzyskać, wprowadzając odpowiednie kody rabatowe przy płatności za usługę.

Na północVPN

BezpieczniejVPN logoBezpieczniejVPN Oferty BlackFriday i CyberMonday

BezpieczniejVPN podwajasz warunki. Więc kupujesz 1 rok, a potem 2 lata.

  • 1 rok bezpiecznyVPN + 1 rok za darmo za jedyne 59.99 USD (2.49 USD / miesiąc)

  • 1 miesiąc bezpiecznyVPN + 1 miesiąc za darmo za jedyne 8 USD

Oferty są ograniczone i ważne tylko do 26.11.2017 listopada XNUMX r. Nie ma to wpływu na gwarancję zwrotu pieniędzy.

BezpieczniejVPN

CzystyVPN logoCzystyVPN Oferty BlackFriday i CyberMonday

Jesteś czystyVPN od 2 lat za 69.95 USD, co stanowi miesięczną kwotę zaledwie 2.91 USD.

  • 2 lata PureVPN za jedyne 69.95 USD (2.91 USD / miesiąc)

Nie wpływa to na gwarancję zwrotu pieniędzy i różnorodność funkcji. CzystyVPN oferuje VPN-Lokalizacje w 141 różnych krajach.

CzystyVPN

VPNDostawcy w pułapce rabatu!

viele VPN-Usługi nie wychodzą już z samodzielnie wykonanej pułapki rabatowej. Oznacza to, że jeśli teraz nie mają żadnych promocji, klienci będą czekać, aż będą mieli odpowiednie oferty do zakupu. Nie jest to zaletą dla dostawców, ale także dla klientów długoterminowych. Dostawca musi pozyskać jak najwięcej nowych klientów ze względu na presję kosztową i nie może dużo zainwestować w technologię lub obsługę klienta. Typowe przykłady tego mechanizmu to CyberGhost, HideMyAss lub Na północVPN zostać. Możliwość pojawienia się kodu rabatowego lub specjalnej oferty gwarantuje, że użytkownicy będą czekać i zobaczyć. Możesz powiedzieć z powyższego VPN Dostawcy wyraźnie wskazują, że usługi stają się gorsze wraz ze wzrostem liczby klientów. Przeładowane serwery, błędy oprogramowania i błędy, ale także długi czas oczekiwania lub bezosobowe wsparcie to dalsze konsekwencje.

Inni dostawcy, którzy od lat nie zmieniają cen, mają zwykle znacznie lepszą pozycję i od lat oferują swoim klientom niezmiennie wysoką jakość i obsługę klienta. Ponadto, jako klient, bez względu na to, kiedy zarezerwowałeś usługę, czujesz się również traktowany uczciwie. Ponieważ wielu może poznać to uczucie, gdy widzisz lepszą cenę w innym miejscu za właśnie kupiony produkt. Dlatego zazwyczaj wolę dostawców, którzy nie oferują zniżek ani specjalnych cen specjalnych, ale mają stałą i uczciwą cenę przez cały rok. Do tego VPN Usługi na pewno się liczą VyprVPN lub Perfect-Privacy VPN. Jeśli posiadasz VPN chcesz korzystać przez cały rok i przez długi czas, cechy jakościowe są znacznie ważniejsze niż rabaty krótkoterminowe.