Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN

Północna Locker

dostępne za darmo
9.4

Geschwindigkeit

10.0 / 10

prywatność

10.0 / 10

Cechy

8.0 / 10

Obsługa klienta

9.8 / 10

łatwość

9.0 / 10

korzyści

 • Jasne i szybkie
 • Wiele najlepszych szyfrowań
 • Łatwy w użyciu

ujemny

 • Brak funkcji wyszukiwania (obecnie)
 • Limit danych 5 GB w wersji darmowej

Sieć POPUP
Na północVPN Logo w kolorze białym

Na północVPN oferta

Możesz teraz skorzystać z 2-letniej oferty NordVPN za jedyne 3.30 € / miesiąc!

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund

Na północVPN znów był kreatywny i uruchomił nowe narzędzie do szyfrowania dla Windows i macOS. NordLocker działa jak mały sejf, który szyfruje dane lokalnie, ale także w chmurach. Obietnica: tak prosta, że ​​każdy może to zrobić. W naszym teście przyjrzeliśmy się bliżej nowemu narzędziu!

Pomysł NordLocker jest dobry w każdym przypadku: narzędzie szyfrujące zostało stworzone w zasadzie, aby z jednej strony uniknąć ryzyka chmur i uprościć szyfrowanie z drugiej. Powinno to pomóc użytkownikom osiągnąć większe bezpieczeństwo i prywatność. Bez względu na to, czy są to zdjęcia, filmy, a nawet tajne dokumenty firmowe - możesz zasadniczo zaszyfrować wszystko za pomocą NordLocker i zabezpieczyć je przed oczami i dostępem niepożądanych osób trzecich.

Tak działa NordLocker

W naszym teście NordLocker najpierw mamy narzędzie w naszym własnym NordLocker Witryna internetowa pobrane. W tym celu potrzebujesz konta użytkownika, które musisz najpierw utworzyć. Jeśli masz już konto w NordVPN ale wtedy możesz wygodnie korzystać z tych danych dostępowych. Download a instalacja NordLocker działa szybko i łatwo.

Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN 1

I wtedy zaczyna się. Po otwarciu pierwszy rzut oka pokazuje, że NordLocker nie otacza się Chichi. W związku z tym narzędzie jest dość falbanki i szczątkowe. Niewiele dla oka, ale kto potrzebuje optyki, jeśli funkcja jest odpowiednia. I właśnie w przypadku NordLocker: w centrum uwagi jest szyfrowanie, a tam jest północVPN naprawdę grałem wszystkie elementy, aby uzyskać maksimum!

Szyfrowanie plików odbywa się za pomocą AES-GCM, same nazwy plików są powtarzane EME szyfrowane. W przypadku hasła głównego będzie innowacyjny Algorytm XSalsa20-Poly1305 MAC stosowane. Oznacza to, że jesteś podwójnie chroniony (Ochrona dwuskładnikowego), a mianowicie z kontem użytkownika i kluczem głównym.

Aby zaszyfrować pliki, musisz najpierw Utwórz magazyn danych (szafka), Możesz nazwać to jak chcesz. I można go utworzyć zarówno lokalnie na dysku twardym, jak i z. Na dysku Windows Cloud One.

Zastosuj NordLocker Locker
Wybierz lokalizację szafki - lokalnie lub w chmurze.

Ponadto, aby uzyskać dostęp do swojego skarbca i plików, potrzebujesz tych już wymienionych Master Key.

Wprowadź hasło główne NordLocker
Bez hasła głównego nie będziesz mieć dostępu do zaszyfrowanych plików!

Jeśli o tym zapomnisz, jest jeszcze jeden klucz odzyskiwania, Jeśli o tym zapomnisz, utraciłeś dostęp do swoich danych. Nawet na północVPN nawet nie ma do niego dostępu! Więc uważaj!

Klucz odzyskiwania NordLocker

Teraz widzisz nieozdobione okno główne, w którym musisz najpierw stworzyć „szafkę”, czyli bezpieczną.

Zastosuj NordLocker Locker
Wybierz swoją szafkę.

Następnie możesz pobrać pliki do zaszyfrowania przeciągnij i upuść do swojego skarbca może (lub otworzyć przez menu). Jeśli wyobrażasz sobie, że szyfrowanie jest powolne i pracochłonne, to się mylisz, przynajmniej w przypadku NordLocker: ponieważ wszystko działa szybko i płynnie. I naprawdę łatwe. Wiedza techniczna naprawdę nie jest potrzebna.

Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN 2

Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN 3

Kolejną zaletą jest możliwość zaszyfrowane dane także innym osobom do wysłania, Jest to możliwe poprzez menu kontekstowe.

Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN 4

Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN 5

Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN 6

Jednak to udostępnianie działa tylko wtedy, gdy odbiorca jest również użytkownikiem NordLocker. Otrzymuje odpowiedni E-mail.

Recenzja NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN 7

Ale to dotyczy funkcji. Względnie szczątkowy. Na początku brakowało funkcji wyszukiwania. Od nowej aktualizacji jest to!

Dzięki bezpłatnej taryfie jesteś również dość ograniczony przez ilość danych. Dołączone są 2 GB, po czym należy przejść na taryfę premium NordLocker. Niemniej jednak możesz bardzo dobrze przetestować NordLocker w ten sposób, a następnie zdecydować, czy wybierzesz, czy nie.

Innowacje od czasu aktualizacji:

 • Wreszcie jest jeden funkcja wyszukiwania! Jest to bardzo praktyczne, ponieważ znacznie ułatwia znajdowanie wszystkich plików.
 • Eine Funkcja przeciągnij i upuść, Teraz jeszcze łatwiej jest dodawać pliki do NordLocker.
 • ,de homescreen, Teraz Nord Locker zaczyna się od listy ostatnich „Lockers”
 • Umierać Ansicht pliki można zmienić. Możesz wybrać pomiędzy listą lub siatką.
 • Integracja Dropbox! Użytkownicy mogą teraz po prostu udostępniać sejfy w chmurze.
 • Taryfa premium kosztuje teraz tylko 1,49 USD / miesiąc lub 12 USD rocznie!

Raport z testu NordLocker - nasz wniosek:

Nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN to świetna rzecz i przenosi bezpieczeństwo użytkowników na nowy poziom. NordLocker jest naprawdę łatwy w użyciu, szyfrowanie działa szybko, a pliki można zapisywać zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Ochrona za pomocą wielokrotnego szyfrowania jest najlepsza. Były minusy za brak funkcji wyszukiwania i dość drogą wersję premium, która nie ma limitu danych. Funkcja wyszukiwania jest teraz uwzględniona, a ceny również zostały zmienione. Więcej informacji o dostawcy NordLocker, NordVPN, w naszym Na północVPN Review.

Utworzono:11 / 01 / 2019

1 pomyślał o „recenzji NordLocker: nowe narzędzie do szyfrowania od NordVPN"

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie