Najlepsze strony z torrentami 2020 - nasze porównanie

Udostępnianie torrentów lub plików jest bardzo popularne. Pliki i treści są wymieniane w Internecie przez różnych użytkowników. Aby wziąć udział w tej wymianie, korzystasz ze stron z torrentami. Postawiliśmy sobie za cel porównywanie stron z torrentami, aby ujawnić najlepsze strony z torrentami na 2020 rok.

Torrent: o co chodzi

Jak już wspomniano na początku, wymaga to wymiany plików. Oznacza to, że jeśli pobierasz zawartość, inni użytkownicy mogą ładować pliki z ciebie lub twojego urządzenia. Jednak cały plik nigdy nie jest ładowany całkowicie, ale tylko pojedyncze pakiety z różnych źródeł, które są składane ponownie po zakończeniu procesu ładowania. Pliki, które nie są udostępniane, nie zostały znalezione. Więc torrentowanie zależy w dużej mierze od użytkowników!

Wymień strony z torrentami Jaką rolę odgrywają w tym witryny torrent?

Witryny torrentowe odgrywają rolę wymiany. Tylko dane są wymieniane między uczestniczącymi użytkownikami, ale Download nie odbywa się za pośrednictwem stron torrentowych. Chodzi o poszczególnych uczestników. Aby uzyskać pożądane dane, potrzebujesz stron torrentów, które oferują katalog dostępnych torrentów - torrenty z kolei umożliwiają dostęp do rzeczywistych plików.

Porównaj strony z torrentami: nasze ulubione

Niezależnie od tego, czy jesteś już profesjonalistą torrentowym, czy początkującym: lubimy ciągle używać następujących stron torrentowych, wymiana działa z nim bardzo dobrze. Po prostu spróbuj sam! Na pewno znajdziesz wiele interesujących Cię treści.

Klienci Torrent - nasza rekomendacja

Do plików downloadAby to zrobić, potrzebujesz również jednego Klient Torrent. Z naszego doświadczenia Vuze i uTorrent bardzo dobrzy klienci torrentów, którzy nie są zbyt skomplikowani w użyciu, ale wciąż mają wiele przydatnych funkcji.

Ostrzeżenie: czy witryny Torrent są nielegalne?

Same strony z torrentami nie są nielegalne. Ale to zależy od tego, co ładujesz. Ponieważ wiele treści podlega ograniczeniom praw autorskich i nie mogą być udostępniane „tak po prostu”. Na przykład nowy film, który właśnie się rozpoczął. W takim przypadku udostępnianie jest niezgodne z prawem i możesz ostrzeżenia lub otrzymuj roszczenia odszkodowawcze - to może być kosztowne! Z tego powodu absolutnie nigdy nie powinieneś się obejść bez torrentowania VPN obsługiwać. Tylko z niezawodnym VPN czy jesteś chroniony podczas udostępniania plików!

Nie możesz znaleźć swojej ulubionej strony z torrentami?

Jeśli możesz polecić stronę z torrentami, proszę! Czekamy na nowe wskazówki. Wszystkie strony z torrentami z naszej listy działały w naszym teście. Niestety, to może się oczywiście zmienić. Jeśli zauważysz coś podczas próby, informacja zwrotna na contact@vpntester.de byłaby świetna! Z góry dziękuję!

Najlepsze strony z torrentami

Ale oto nasze najlepsze strony z torrentami w porównaniu. Baw się dobrze przeglądając i przede wszystkim próbując.

1337X 

Raczej mniejsza baza danych nie jest w czołówce innowacji. Ale zapewnia starsze i rzadsze treści, które w innym przypadku byłyby trudne do znalezienia.

Wapno Torrenty 

Konserwacja jest tutaj bardzo ważna - świetnie!

kickasstorrents (KAT)

Oficjalna strona z torrentami jest często kopiowana lub fałszowana online - ale tylko oryginał jest przekonujący! Ale to miłe, nie tylko znajdziesz swoje pliki dzięki bardzo dobrej funkcji wyszukiwania, ale także uzyskasz świetne informacje o poszczególnych torrentach w KAT.

Monova 

Jeśli w ogóle nie lubisz reklam, być może nie jest to optymalne. Ale oprócz tego Monova jest naprawdę przejrzystą i nieskomplikowaną stroną z torrentami - poza tym możesz łatwo ominąć reklamy.

Torlock

Torlock polega na kontroli jakości użytkownika, aby zapobiec fałszowaniu: jeśli znajdziesz fałszywkę torrenta na stronie torrenta i powiadom mnie, otrzymasz dolara.

Torrenty ETTV 

Uważaj na fanów amerykańskich seriali: ETTV Torrents jest właśnie odpowiednią stroną dla Ciebie - oferta dużych serii! Witryna również ostrzega przed tym bez VPN nie do użytku, bardzo przystojny!

The Pirate Bay

Stara ręka w branży torrentów: The Pirate Bay od lat naprawdę dobrze wykonuje torrenty i została już pozwana przez prawników zajmujących się prawem autorskim. Witryna z torrentami była w stanie ponownie wstawać.

Toorgle 

Toorgle to wyszukiwarka meta torrent. Oznacza to, że możesz użyć tej jednej platformy, aby dotknąć ponad 450 różnych stron z torrentami.

Torrents.me 

Najlepsze czasy minęły, co można rozpoznać po treści. Może być więcej - ale Torrents.me jest naprawdę łatwy w użyciu. A także tutaj, jako przyciągające wzrok ostrzeżenie, zawsze włączone VPN używać do ochrony.

Niebo torrenty 

Z pewnością jedna z najbardziej rozbudowanych stron z torrentami obecnie w sieci. Na pewno znajdziesz tutaj prawie wszystko.

TorrentDownloads 

Bardzo duża baza danych z dużą ilością plików - świetnie!

Torrent Galaxy

Przejrzysty design, dobre funkcje wyszukiwania i cała „galaktyka” pełna wyników - tak właśnie powinno być.

EZTV 

Wskazówka od naszych czytelników: Według ciebie EZTV zawiera również bardzo rzadkie dane. W przeciwnym razie wybór nie jest ogromny.

RARBG 

Również strona z torrentami dla miłośników rzadkości z zagubionymi „skarbami”.

ExtraTorrent 

Lepiej jest zachować ostrożność, ponieważ wydaje się, że strona nie była utrzymywana przez ponad rok. ExtraTorrent jest bardzo popularny, ale ten brak konserwacji może wskazywać na pułapkę dla użytkowników torrentów ...

Zoogle 

W przeciwieństwie do ExtraTorrent, tutaj jest dużo bieżącej konserwacji. Zoogle oferuje dużą bazę danych i zawsze interesujące innowacje.

Torrentz2 

Również tutaj, dzięki zasadzie wyszukiwarki meta torrent, przeszukałeś dziesiątki stron z torrentami za jednym zamachem. Po prostu szybko.

Torrent przez Cebulę / TOR (Darknet)

Możesz również użyć Torrentz2 do wyszukiwania torrentów w Darknet - i jesteś bezpośrednio anonimowy. Jednak do tego potrzebna jest przeglądarka TOR lub połączenie TOR. Trochę VPNOferują to nawet jako zintegrowaną funkcję. Uwaga: Darknet to bardzo wyjątkowy teren, na którym powinieneś być zaznajomiony. Więcej o tym tutaj.

Najlepsze strony z torrentami - Darknet

Link: Torrentz2 - http://torrentzwealmisr.onion/

Czy jesteś początkującym torrentem? Nasze wskazówki dla Ciebie!

Torrenting to świetna zabawa, a znajdziesz świetne treści. Ale torrentowanie wiąże się również z niebezpieczeństwami, o których powinieneś wiedzieć. Jeśli więc chcesz po raz pierwszy skorzystać z witryn torrentowych, przeczytaj wcześniej nasze wskazówki.

Uważaj na fałszywe torrenty

Niestety w torrentach występuje również podrabianie. Jesteś szczęśliwy, że znalazłeś cały konkretny plik - jeśli znajdziesz go po pełnym Download po kliknięciu okazuje się, że jest to coś zupełnie innego. Jest to oczywiście dość denerwujące ... Możesz uchronić się przed takimi podróbkami, sprawdzając oceny torrentów innych użytkowników lub pisząc ostrzeżenie, jeśli zakochałeś się w podróbce.

Chroń się przed ostrzeżeniami - jednym VPN

Jak już wyjaśniono na początku, wiele treści jest chronionych prawem autorskim. Jak tylko je załadujesz, staniesz się de facto karalny. Dlatego powinieneś używać Torrenta tylko w połączeniu z jednym VPN obsługiwać! W ten sposób nikt nie może rozszyfrować Twojej tożsamości, a nawet jeśli firma filmowa itp. Zażąda ujawnienia Twoich danych, nie jest to w ogóle możliwe, ponieważ jesteś wdzięczny VPN nie jesteś na stronie torrentów z własnym adresem IP.

Strony z torrentami tylko z VPN stosowanie
,de VPN chroni cię przed ostrzeżeniami na stronach torrentowych!

Uważaj na wirusy i złośliwe oprogramowanie

Z milionów plików, które można wymieniać przez torrent, są oczywiście również mniej przyjazne kopie. Pliki mogły zostać zmienione i wyposażone w wirusy lub trojany. To oczywiście stanowi paskudną niespodziankę - jeśli nie masz najnowszej ochrony antywirusowej na swoim komputerze lub używasz torrentów, a nie na „normalnym” urządzeniu, a zatem żadne dane nie zostaną utracone w razie zagrożenia.

Po prostu wyłącz irytujące reklamy

Stała aktywacja w sieci może być naprawdę denerwująca. I strony z torrentami często oferują wiele, ponieważ zarabiają na tym. Ale blokery reklam umiejętnie Ci tam pomagają - tutaj (wskazówki dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu)

Instrukcje wideo: Użyj torrenta

Najlepsze strony torrentowe 2020 - nasze porównanie 1

Mamy nadzieję, że ta lista najlepszych stron z torrentami również będzie dla Ciebie odpowiednia! Życzymy przyjemnej wymiany, słuchania, przesyłania strumieniowego itp.


Utworzono:05 / 14 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie