CinemaXX: czy usługa jest naprawdę legalna?

W tym artykule porozmawiamy o kolejnej kontrowersyjnej usłudze przesyłania strumieniowego, która jest również dostępna w języku niemieckim - Cinemaxx. To bezpłatna platforma, która jest bardzo popularna wśród wielu użytkowników. Ale czy korzystanie z tej usługi przesyłania strumieniowego jest legalne? A może jest to nielegalne i grozi ci ostrzeżenie? Dowiesz się z tego artykułu.

CinemaXX: co to jest?

CinemaXX to usługa online do oglądania filmów. Odwiedzający mogą znaleźć tutaj różne darmowe filmy HD, które są interesujące dla wszystkich grup wiekowych i gustów. Bez względu na gatunek i rok wydania wszystkie filmy są nadawane w dobrej jakości.

Ponadto lista filmów i seriali jest stale aktualizowana i uzupełniana. Goście tego wirtualnego kina mogą oglądać filmy za darmo o każdej porze dnia! Nie musisz się nawet rejestrować, aby korzystać z tej usługi przesyłania strumieniowego.

Cinemaxx
Cinemaxx

CinemaXX: czy ta platforma przesyłania strumieniowego jest nielegalna?

Operatorzy takich platform, którzy umieszczają treści na swoich stronach bez zgody wydawcy i właściciela praw autorskich, zawsze łamią prawo. Nie mają do tego prawa, to nielegalne. A co z użytkownikami tych portali streamingowych? Czy jesteś również narażony na ściganie, jeśli tylko oglądasz swoje ulubione filmy i seriale? Od orzeczenia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w kwietniu 2017 r. Również pojawiła się jasna odpowiedź na to pytanie: tak, to także przestępstwa.

Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że samo oglądanie pozornie nielegalnych treści stanowi również naruszenie praw autorskich. Ponieważ świadomie oglądasz chronione prawem autorskim i nielegalnie umieszczone filmy, seriale lub mecze piłkarskie, możesz otrzymać ostrzeżenie od tak zwanych prawników ostrzegawczych. To może być naprawdę drogie. W każdym razie chodzenie do kina jest znacznie tańsze!

Cinemaxx jest jedną z tych nielegalnych usług przesyłania strumieniowego, ale nadal jest dostępna online.

Jak się chronić?

Zalecamy korzystanie z legalnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak na przykład Netflix, Amazon Prime lub Maxdome. Abonament zwykle kosztuje nie więcej niż 10 euro miesięcznie. Ale masz dostęp do szerokiej gamy aktualnych filmów i seriali w najlepszej jakości.

Jeśli jednak nie chcesz obejść się bez darmowych portali streamingowych, takich jak CinemaXX, zalecamy VPN zainstalować. The VPN Usługa ukrywa Twój adres IP iw ten sposób szyfruje Twoją tożsamość. Do przesyłania strumieniowego zalecamy VyprVPN, Surfshark lub CyberGhost VPN w użyciu.

Inne bezpłatne portale streamingowe:

Movie4k.to

Hdfilme.net

Filmpalast.to

kkiste.ag

Kinoger.com

Movie4u.cc

Stream.to

Strumień filmowy

 


Utworzono:03 / 31 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie