CinemaXX: czy usługa jest naprawdę legalna?

W tym artykule porozmawiamy o innej kontrowersyjnej usłudze przesyłania strumieniowego, która jest również dostępna w języku niemieckim - Cinemaxx. Jest to darmowa platforma, która jest bardzo popularna wśród wielu użytkowników. Ale czy korzystanie z tej usługi przesyłania strumieniowego jest legalne? A może jest to nielegalne i grozi ci ostrzeżenie? Możesz dowiedzieć się w tym artykule.

CinemaXX: co to jest?

CinemaXX to usługa online do oglądania filmów. Odwiedzający mogą znaleźć tutaj różne darmowe filmy HD, które są interesujące dla wszystkich grup wiekowych i gustów. Bez względu na gatunek i rok wydania wszystkie filmy są nadawane w dobrej jakości.

Ponadto lista filmów i seriali jest stale aktualizowana i uzupełniana. Goście tego wirtualnego kina mogą oglądać filmy za darmo o każdej porze dnia! Nie musisz się nawet rejestrować, aby korzystać z tej usługi przesyłania strumieniowego.

Cinemaxx
Cinemaxx

CinemaXX: czy ta platforma przesyłania strumieniowego jest nielegalna?

Operatorzy takich platform, którzy przesyłają treści na swoje strony internetowe bez zgody wydawcy i właściciela praw autorskich, w każdym razie naruszają prawo. Nie mają do tego żadnych praw, jest to nielegalne. Co z użytkownikami tych portali streamingowych? Czy narażasz się na karę, jeśli po prostu oglądasz ulubione filmy i seriale? Od czasu wydania wyroku przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości w kwietniu 2017 r. Istnieje również jasna odpowiedź na to pytanie: tak, podlegają one również sankcjom prawnym.

Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że samo oglądanie pozornie nielegalnych treści stanowi również naruszenie praw autorskich. Ponieważ świadomie oglądasz chronione prawem autorskim i nielegalnie umieszczone filmy, seriale lub mecze piłkarskie, możesz otrzymać ostrzeżenie od tak zwanych prawników ostrzegawczych. To może być naprawdę drogie. W każdym razie chodzenie do kina jest znacznie tańsze!

Cinemaxx jest jedną z tych nielegalnych usług przesyłania strumieniowego, ale nadal jest dostępna online.

Jak się chronić?

Zalecamy korzystanie z legalnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak na przykład Netflix, Amazon Prime lub Maxdome. Subskrypcja zwykle nie kosztuje więcej niż 10 euro miesięcznie. Ale masz dostęp do szerokiego wyboru aktualnych filmów i seriali w najlepszej jakości.

Jeśli jednak nie chcesz obejść się bez darmowych portali streamingowych, takich jak CinemaXX, zalecamy VPN zainstalować. The VPN Usługa ukrywa twój adres IP i w ten sposób szyfruje twoją tożsamość. Do przesyłania strumieniowego zalecamy VyprVPN, Surfshark lub CyberGhost VPN w użyciu.

Inne bezpłatne portale streamingowe:

Movie4k.to

Hdfilme.net

Filmpalast.to

kkiste.ag

Kinoger.com

Movie4u.cc

Stream.to

Strumień filmowy


Utworzono:03 / 31 / 2020

Schreibe einen Kommentar