W pełni funkcjonalny CyberGhost VPN Obietnica reklamowa zdemaskowana.

CyberGhost VPN jest dobrze znany w krajach niemieckojęzycznych VPN Usługa. Jeśli do niedawna w tej usłudze działali rumuńsko-niemieccy operatorzy, izraelska firma inwestycyjna dba teraz o dalsze operacje, a także o reklamy klientów.

CyberGhost VPN - Puste obietnice

Reklama CG sugeruje absolutne bezpieczeństwo i anonimowość.

Reklama to sugeruje CyberGhost chronić Prywatność użytkowników specjalnie oddany. Można w to niemal uwierzyć, ponieważ polityka prywatności i inne dokumenty, które CyberGhost VPN Opublikowane na własnej stronie internetowej mogą ukryć, jak usługa działa w rzeczywistości.

Kto chce dojść do sprzeczności z reklamami i rzeczywistością w terenie, musi już uważniej przeczytać kilka dokumentów i samemu się zebrać. Utrudnia to fakt, że te fragmenty tekstu, które ogólnie stanowią jasny obraz procedur, nie są ze sobą powiązane. Pozorna przejrzystość służy celowemu pomijaniu informacji i utrudnianiu indywidualnemu czytelnikowi uzyskania rzeczywistego obrazu.

Reklama działa, ale warunki nie zawsze zawierają to, co obiecano.

CyberGhost VPN obietnice reklamowe
CyberGhost VPN obietnice reklamowe

W reklamie tak to wygląda, ale pod względem użytkowania jest wtedy szczegółowo:

Polityka prywatności CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/de_DE/datenschutz

Dlaczego zbieramy twoje dane osobowe?

Gromadzimy dane osobowe w następujących celach:

  • Aby poprawić obsługę i personalizować wrażenia użytkownika z Cyberghost VPN
  • Aby prawidłowo administrować naszą stroną internetową i naszą firmą
  • Wykonanie umowy między tobą a nami i / lub kroki, które wykonujemy na twoją prośbę o zawarcie takiej umowy
  • Badania naukowe, wykrywanie oszustw i zapobieganie im oraz doskonalenie usług
  • Aby poinformować Cię o naszych nowych usługach lub zmianach w naszych istniejących usługach
  • Aby wysyłać Ci wiadomości techniczne lub związane z usługami
  • Aby wyegzekwować warunki użytkowania
  • analiza klientów

...

Wyciąg z warunków korzystania z CyberGhost:

https://www.cyberghostvpn.com/de_DE/agbs

8. Twoja odpowiedzialność

...

Użytkownik jest związany umowami użytkownika, obowiązującymi przepisami prawa i innymi przepisami oraz odpowiada za ich przestrzeganie. Rozumiesz to CyberGhost nie przyjmuje odpowiedzialności za twoje działania. W przypadku naruszenia zasad użytkownika, CyberGhost jest objęty przepisami prawa zobowiązał się do współpracy z upoważnionymi publicznymi i prywatnymi organami i organami ścigania i organów ścigania.

...

Staje się jeszcze bardziej dokładny, gdy spojrzysz na wersję angielską:

https://www.cyberghostvpn.com/en_US/terms

8. Twoja odpowiedzialność

...

Niniejsza umowa użytkowania, obowiązujące przepisy ustawowe i wykonawcze są dla Ciebie wiążące i tylko Ty jesteś odpowiedzialny za ich przestrzeganie. Rozumiesz, że CyberGhost nie ponosi odpowiedzialności za twoje działania. W przypadku naruszenia przez użytkownika, Cyberghost może współpracować z organami publicznymi lub prywatnymi według własnego uznania zgodnie z prawem.

...

Cyberghost może współpracować z władzami / firmami publicznymi lub prywatnymi według własnego uznania!


Jak możesz sobie to szczegółowo wyobrazić?

CyberGhost VPN ma lokalizacje w Niemczech, Rumunii, a także w Izraelu (właściciel). Rozumie się przez to „zobowiązania prawne”, a także współpracę z „prywatnymi organami ścigania” Abmahnanwälte. Oznacza to, że CyberGhost wykorzystuje dane o korzystaniu z usługi, aw przypadku naruszenia praw autorskich kompiluje i przekazuje odpowiednie dane użytkownika, którego dotyczy problem. W niemieckiej wersji warunków nie ma prawnego obowiązku rozmawiania, ta sama wersja tych warunków w języku angielskim, ale zamiast tego wie także o „własnej dyskrecji w przekazywaniu danych stronom trzecim”. To błąd tłumaczenia można teraz wykluczyć. Przypuszczalnie w języku „niemieckim” pominięto tylko słowa ostrzegawcze opisujące rzeczywisty zakres transferu danych. Wreszcie, niemieckojęzyczni klienci są uważani za szczególnie krytycznych, jeśli chodzi o przesyłanie danych i formułowanie warunków.

CyberGhost VPN przegląd


Utworzono:01 / 06 / 2019

Schreibe einen Kommentar