Kinox jest nielegalny, ale nadal bardzo popularny! Czy istnieje alternatywa Kinox?

Omawiamy te tematy w następującym artykule:

  • Co to jest Kinox?
  • Czy strona jest zablokowana? Czy to nielegalne?
  • Jak mogę się chronić?
  • Który VPN- Czy zalecamy usługi?
  • Jaka jest alternatywa Kinox?
  • Najważniejsze pytania podsumowane.

Co to jest Kinox?

Kinox to internetowa platforma streamingowa. Można go używać całkowicie bezpłatnie i zawsze oferuje najnowsze filmy kinowe, czasem nawet przed rozpoczęciem kina. Witryna jest jednym z najpopularniejszych portali w krajach niemieckojęzycznych i jedną z najczęściej odwiedzanych witryn w Niemczech. „Kinox zu” jest następcą oryginalnej strony internetowej kino.to i jest nadal aktualny.

Witryna Kinox

Czy „Kinox zamknięty” jest zablokowany? Czy platforma jest nielegalna?

Domena Kinox zu lub Kinox su została zablokowana przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości, ponieważ oferta platformy jest prawnie zabroniona. Niemniej jednak zawsze możesz je znaleźć pod nową nazwą, w tym wszystkie filmy i seriale. Wyświetlanie treści budzących wątpliwości pod względem praw autorskich jest również zabronione dla użytkowników takich witryn i może zostać ukarane grzywną.

Jak mogę się chronić?

Za pomocą Twojego adresu IP władze mogą cię śledzić i nałożyć grzywnę. Dlatego ważne jest, aby ukryć własny adres IP. To działa z VPNUsługi, które zamieniają twoje IP z innym. Ma to tę zaletę, że nikt nie może prześledzić tego, co zostało zrobione w Internecie. Możesz także udawać, że przebywasz w innym kraju, a tym samym korzystać z usług zablokowanych w Niemczech.

Który VPN- Czy zalecamy usługi?

viele VPN- Dostawcy mogą cię chronić przed ostrzeżeniami. Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni dla siebie. Na naszej stronie internetowej stworzyliśmy małe wsparcie, które może pomóc Ci znaleźć odpowiedniego dostawcę. Ogólnie rzecz biorąc, możemy również zaoferować Ci to, co najlepsze VPN- Zadzwoń do dostawców strumieniowych, co wyraźnie nas przekonało w teście. VyprVPN. Przyjazna dla użytkownika usługa, która jest bezpieczna i może ominąć wszystkie zamki.

VyprVPN logo

Do VyprVPN przegląd VyprVPN Witryna internetowa

Jaka jest alternatywa Kinox?

Platforma oferuje wiele własnych domen, aby zawsze móc korzystać z usługi. Niektóre z nich to na przykład:

  • cinemas.to
  • kinox.tv, .io, .me, .si

Oczywiście istnieją również inne alternatywy Kinox. Wszystkie powyższe dotyczą praw autorskich i w tym przypadku nie są legalne. Alternatywami prawnymi byłyby Netflix and Co.

Krótko podsumował ważne pytania dotyczące Kinox:

Co to jest Kinox?

Witryna jest platformą, na której można oglądać najnowsze filmy kinowe przed premierą kinową.

Czy usługa jest legalna?

Nie Wyświetlanie treści chronionych prawem autorskim jest zabronione przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości i zostanie ukarane.

Jak mogę się chronić?

Z pomocą VPN możesz zaszyfrować własny adres IP i zabezpieczyć się przed śledzeniem przez władze.

Jaka jest alternatywa Kinox?

Alternatywami byłyby kinos.to, kinox.tv, .io, .me, .si, .top. Lub też strony internetowe takie jak KKiste, Streamkiste, bs.to itp.


Utworzono:04 / 30 / 2020

Schreibe einen Kommentar