Czy KKiste jest legalne? Jak się chronić?

Logo KKiste Czym w ogóle jest KKiste?

KKiste to internetowa platforma streamingowa, na której można oglądać najnowsze filmy i seriale. Wszystko bez płacenia centa. Jakość wielu filmów niekoniecznie jest najlepsza, a kwestie praw autorskich są również bardzo poważne. Tutaj leży problem wielu użytkowników. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć wybrany film i możesz wybrać między różnymi linkami, w których zostaniesz przekierowany do aktualnego strumienia.

KKiste istniało kiedyś pod domeną „KinoKiste.to”, „kkiste.to” lub pod nazwą „kkiste su”. Obecnie możesz znaleźć tę usługę w następującej domenie: ”kkiste ag”. Witryna jest regularnie blokowana, ale wciąż się pojawia.

Strona internetowa KKiste.ag

Czy KKiste jest legalne?

Nie Usługa znajdowała się w legalnej, szarej strefie przez długi czas. W międzyczasie powstały jednak przepisy przeciwne tym platformom transmisji strumieniowej. To DownloadPrzeglądanie lub przeglądanie treści chronionych prawem autorskim jest surowo zabronione dla użytkowników. Wszystkich użytkowników można łatwo prześledzić za pomocą adresu IP, a następnie ostrzec. Takie ostrzeżenie wcale nie jest śmieszne, ponieważ często może być bardzo drogie.

Jak uchronić się przed ostrzeżeniami?

Aby nie można już było go zidentyfikować, zalecamy użycie jednego VPNSerwis jak VyprVPN. Serwery proxy mogą również chronić przed ostrzeżeniami Różnica między VPN i pełnomocnik, wyjaśniliśmy już w innym artykule! To ukrywa twój własny adres IP i może udawać, że jesteś w zupełnie innym kraju. Oczywiście może to być bardzo przydatne w wielu sprawach. Nie tylko można uniknąć ostrzeżeń, ale także blokad geograficznych. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści w Internecie na całym świecie. Okazje, które istnieją tylko w innych krajach, są nagle dostępne. Posiadam również VPN-ServiceZazwyczaj są to również blokery reklam i śledzenia oraz wiele innych przydatnych funkcji zapewniających bezpieczeństwo.

Czy istnieje alternatywa dla pudełka?

Oczywiście istnieje wiele podobnych stron internetowych oferujących te same usługi. Tutaj jednak trzeba rozróżnić nielegalne i legalne alternatywy.

Nielegalna alternatywa skrzynki

Prawa autorskie alternatywy dla KKiste są oczywiście znacznie bardziej popularne, ponieważ są bezpłatne. A jeśli nigdy nie otrzymałeś ostrzeżenia, nie zniechęcisz się tak szybko. Chcielibyśmy od razu ostrzec, że prawo jest tylko stosunkowo nowe i że kwestia ostrzeżeń naprawdę się zacznie. Więc proszę, chroń się!

 • Movie4k
 • bs.to
 • patrz wyżej
 • kinokiste.me
 • pałac filmowy
 • autor zdjęć
 • cinemaxx

Legalna alternatywa

Platformy prawne mają oczywiście wiele zalet i wad. Z jednej strony trzeba płacić miesięczną subskrypcję, a potem często nie można nawet zobaczyć wszystkich filmów i seriali, az drugiej strony jakość filmów jest doskonała i bez zakłóceń. Ponadto nie ma oczywiście obaw o ostrzeżenia. Tylko blokady geograficzne podczas pobytu za granicą są niezwykle denerwujące. Ale tutaj też można VPN pomóc.

 • Netflix
 • maxdome
 • Amazon Prime
 • apple TV
 • Kino Sky

Utworzono:03 / 20 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie