„Series Stream” lub „s.to”: łatwe i bezpłatne oglądanie seriali telewizyjnych

zobacz stronę zablokowaną

Czym w ogóle jest „strumień serii” lub „s.to”?

Strumień serialu z „s.to” był kiedyś najkrótszą domeną umożliwiającą bezpłatne oglądanie wszystkich aktualnych seriali telewizyjnych online. W międzyczasie ta domena została zablokowana, ale usługa „s.to” nadal istnieje. Tylko z nową domeną. „Strumień seryjny”.

„Serienstream” oferuje wszystkie popularne i aktualne seriale telewizyjne i wszystko za darmo. Nie musisz się nawet rejestrować. Można tu zobaczyć nawet serie takie jak Game of Thrones, których nie ma nigdzie indziej. Ale teraz pojawia się pytanie, czy cała sprawa może nie mieć problemu.

Czy „Series Stream” jest legalne?

Jeszcze nie tak dawno usługa oferowana przez „s.to” znajdowała się w legalnej szarej strefie. Przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim na żadnej z tych witryn nie może podlegać karze. Dziś całość wygląda trochę inaczej. W międzyczasie stworzono prawo, które może dokładnie karać za te czyny. Możesz otrzymywać ostrzeżenia o przesyłaniu strumieniowym, a kwoty są często nieco wyższe.

Korzystając z indywidualnego adresu IP, który ma każde urządzenie, można łatwo prześledzić i przypomnieć poszczególnym użytkownikom. Zdarza się to częściej w Niemczech. Więc chroń się, kiedy korzystasz z takich platform!

Witryna internetowa serii streamingu
Witryna internetowa serii streamingu

Jak mogę się chronić przed ostrzeżeniami?

Aby uchronić się przed ostrzeżeniami, potrzebujesz tylko jednego VPN. Nie potrzebujesz takiego, który oferuje niezwykle dużą liczbę funkcji. Wystarczy prosty dostawca. Jest szeroki wachlarz i szybko można się w nim zgubić VPN Dżungla. Mamy Wykres porównania stworzony, aby pomóc Ci coś znaleźć.

Ogólnie zaszyfrowany plik VPN Twój własny adres IP i nie można Cię już wyśledzić. Dokładnie to, czego potrzebujesz do bezproblemowego przesyłania strumieniowego na s.to. Ale nie tylko to VPN zalet jest znacznie więcej, ale to prawie wykracza poza zakres tego artykułu. ZA VPN może być również przydatny do torrentowania lub gier online.

zobacz logo

Czy istnieje alternatywa dla transmisji szeregowej?

Nie trzeba dodawać, że wskazane jest korzystanie z płatnych platform, takich jak Netflix. Dostawcy ci płacą pieniądze, aby mieć pozwolenie na oferowanie odpowiedniej serii. Zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. Niestety Netflix czy Maxdome nie oferują WSZYSTKICH serii. Na przykład Game of Thrones nie można znaleźć na tych stronach internetowych. Podobnie jak wiele seriali anime. Z tego powodu wielu szuka alternatywnych rozwiązań. Często zdarza się, że domena jest blokowana. Jeśli tak się stanie, warto poznać inne alternatywy. Nawiasem mówiąc, „Serien stream” jest obecnie dostępny na „serienstream.sx”.

  • Burnungseries.co
  • Kino.de
  • Streamkiste.tv
  • Streamkiste.life

Często zadawane pytania dotyczące transmisji szeregowej

Czy transmisja szeregowa jest legalna?

Nie. Istnieje teraz prawo chroniące treści chronione prawem autorskim. Dlatego mogą pojawiać się ostrzeżenia o przesyłaniu strumieniowym.

Czym właściwie jest strumień seryjny?

Serwis oferuje bezpłatnie wszystkie aktualne i popularne serie. Możesz tam znaleźć wszystko, od seriali telewizyjnych po anime. Niestety całość nie jest tak legalna i może prowadzić do ostrzeżeń.

Czy są alternatywy?

Tak, absolutnie. Rynek jest duży i istnieje wiele innych witryn internetowych, które oferują bezpłatne przesyłanie strumieniowe. Przykładami są kino.de, streamkiste.tv i burningseries.


Utworzono:09 / 14 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie