Linux zajmuje WireGuard VPN do swojego zespołu

WireGuard jest teraz, od wersji 5.6, częścią Jądra Linux. Twórca Linus Torvalds jest przekonany o usłudze. „WireGuard to dzieło sztuki”. Bezpieczeństwo przed podsłuchem jest gwarantowane przez najnowsze algorytmy kryptograficzne i jest w porównaniu z OpenVPN lub IPsec, zupełnie nowy!

Co to jest VPN?

,de VPN służy do ukrywania własnego adresu IP i do anonimowego surfowania po Internecie. Jesteś bezpieczny przed ostrzeżeniami, z powodu nielegalnego przesyłania strumieniowego lub problemów z prawami autorskimi Downloads. Ponadto możesz łatwo ominąć geoblokady i uzyskać dostęp do wszystkich obszarów Internetu. A VPN-Usługa ma wiele opcji prywatności, a także może blokować irytujące reklamy. Istnieją różne protokoły szyfrowania, takie jak OpenVPN lub PPTP, które są specjalnie zaprojektowane dla bezpieczeństwa. WireGuard jest również jednym z tych protokołów.

Co to jest WireGuard?

Jest to protokół szyfrowania dla VPN-Usługi. Serwis jest obecnie wschodzącą gwiazdą i można go pokazać w najlepszym wydaniu. Testowaliśmy i oceniamy usługę w sposób kompleksowy i niezależny. Podsumowując, istnieją pewne zalety i wady, ale protokół opracował się bardzo dobrze w zeszłym roku i może stać się protokołem przyszłości. Może osiągnąć wyższą niezawodność i wyższe prędkości dzięki nowym i ulepszonym metodom szyfrowania. Wynalazca Linuksa od samego początku był zakochany w protokole, jak widać z naszego artykułu sprzed roku. Teraz nadszedł czas. Linux i protokół są zjednoczone.

Logo WireGuard
Logo WireGuard

Utworzono:03 / 12 / 2020

Schreibe einen Kommentar