Movie4k nowy? Wszystko, co musisz wiedzieć o portalu streamingowym!

Logo Movie4k

Movie4k jest teraz dostępny pod nowymi nazwami

Platforma streamingowa Movie4k lub Movie2k istnieje w Internecie od lat. Jednak z różnych powodów związanych z prawami autorskimi witryna jest blokowana raz po raz. Movie4k stale pojawia się w nowej domenie. Najnowsza domena to Movie4kstream.online. Oczywiście może się zdarzyć, że wkrótce będzie to nieaktualne.

Witryna Movie4kstream.online
Witryna Movie4kstream.online

Co to jest Movie4k?

Witryna umożliwia strumieniowe przesyłanie najnowszych i najpopularniejszych filmów. A wszystko za darmo. Jak widać na stronie głównej, wszystkie aktualne filmy. Masz również dostęp do najnowszej serii, takiej jak „The Walking Dead” lub „Game of Thrones”. Strona jest rajem dla miłośników filmów i ma wszystkie zalety. W sumie mówi się, że jest ponad 90.000 XNUMX filmów, z których wszystkie można oglądać za darmo. To musi mieć dziobak?

Czy Movie4k jest legalny?

To jest właśnie problem. Usługa przesyłania strumieniowego Movie4k i podobne, takie jak kkiste, od dawna znajdują się w legalnej szarej strefie. W międzyczasie jednak usługi te są oficjalnie nielegalne, ponieważ stanowią treści podlegające prawu autorskiemu. Po prostu to Download takie pliki mogą zostać ukarane. Ostrzeżenia są coraz częściej wysyłane do użytkowników takich treści. Musisz tutaj liczyć na wyższą grzywnę.

Alternatywa dla Movie4k

Oczywiście musimy rozróżnić dwie alternatywy. Pomiędzy płatną, ale także legalną wersją lub nielegalnymi alternatywami.

Legalne alternatywy

Legalną alternatywą dla Movie4k byłaby oczywiście Netflix lub Maxdome. Tutaj płacisz miesięczną subskrypcję, a także masz dostęp do kilku filmów lub seriali. Jednak platformy te mają już pewne wady. I nie mają WSZYSTKIEGO w ofercie. Jeśli chcesz obejrzeć „Game of Thrones”, nie możesz tego zrobić w serwisie Netflix. Powodem tego jest to, że platformy takie jak Netflix muszą kupić licencję na emisję filmów lub seriali, co często nie jest dostępne lub wygasa szybko. Niemniej jednak możesz cieszyć się strumieniowaniem bez zakłóceń i najlepszej jakości.

Nielegalne alternatywy

Często nie możesz już uzyskać dostępu do swoich zwykłych stron internetowych, ponieważ są one zablokowane z powodów związanych z prawami autorskimi. Wymieniliśmy tutaj kilka alternatyw, aby oszczędzić Ci ich wyszukiwania:

  • Burnseries (bs.to)
  • pudełko
  • kino
  • autor zdjęć
  • cinemaxx
  • pałac filmowy
  • patrz wyżej

Czy potrafisz uchronić się przed ostrzeżeniami?

Tak Możesz zabezpieczyć się przed ostrzeżeniami. Za pomocą VPN możesz ukryć własny adres IP i anonimowo surfować po Internecie. Uniemożliwia to władzom i hakerom ustalenie, kto stoi za podanym adresem. A VPN ma oczywiście o wiele więcej korzyści dla prywatności. Odradzamy tylko bezpłatne usługi! Dobra VPN dla tych celów przesyłania strumieniowego byłoby na przykład VyprVPN.

Do VyprVPN przegląd


Utworzono:03 / 19 / 2020

Schreibe einen Kommentar