OVPN Serwer w Austrii 2020

OVPN jest VPN-Usługa znana z silnego nacisku na bezpieczeństwo. Firma produkuje własne urządzenia i stale się rozwija.

OVPN jest również właścicielem firmy VILFO i zapewnia bezpieczne VPNRouter. Oczywiście usługa doskonale współpracuje z routerami. OVPN oferuje KillSwitch, własny DNS, współdzielony adres IP, własny serwer torrent i wiele więcej.

Usługa poszerza również liczbę serwerów, a tym, co może być szczególnie interesujące dla naszych czytelników, jest to, że OVPN dodał serwer w Austrii. To wspaniała wiadomość, ponieważ OVPN- Użytkownicy mogą teraz mieć nieograniczony dostęp do austriackich treści. Ogólnie tylko kilka ofert VPN-Usługi na serwer austriacki.

Jak zawsze tak jest VPN-Serwer w Wiedniu fizycznie należący do OVPN i nie zawiera żadnych dysków twardych ani dzienników.

Dostęp do serwera w Austrii

Istnieje kilka sposobów połączenia się z jednym VPN-Server w Wiedniu.

Klient stacjonarny

W celu załadowania nowej listy serwerów może być konieczne ręczne wylogowanie i ponowne zalogowanie.

  • Skontaktuj się z OVPN Klient stacjonarny
  • Opcja 1: W pierwszym menu rozwijanym wybierz „Wybierz najlepszy serwer w Austrii” i naciśnij „Połącz”.
  • Opcja 2: Wybierz „Wybierz serwer ręcznie”. Wybierz nowy serwer w Wiedniu z listy serwerów i kliknij Połącz.

ZałóżVPN-GUI i systemy innych firm

Do połączenia z OpenVPN GUI, Tunnelblick, Viscosity lub inny VPNKlienci zewnętrzni zostali dodani do każdego przewodnika w OVPN Witryna dostarczyła nowe pliki konfiguracyjne dla Tokio.

OVPN Serwer w Austrii: WireGuard®

,de VPN-Server w Wiedniu oczywiście obsługuje również WireGuard. Przeszukaj generator konfiguracji WireGuard, aby znaleźć plik konfiguracyjny i klucz do połączenia z nowym VPN-Server w Austrii do wygenerowania.

Specyfikacje centrum danych i serwera

OVPN obecnie wynajmuje 1U w centrum danych Interxions w Louis-Haefliger-Gasse 10. Firma posiada obecnie łącze 1 Gbit / s dla sieci M247. Aktualne funkcje tranzytu i peeringu to Telia, Cogent, Tata Communications, VIX i Peering.CZ.

OVPN Mówi, że zbliżając się do maksymalnej pojemności serwera, z pewnością wyśle ​​dodatkowe serwery, aby zapewnić swoim klientom szybkość.

Serwer szafowy to model HP ProLiant DL20 Gen9, który jest wyposażony w procesor Intel® Xeon® E3-1220 v5 @ 3.00 GHz, 8 GB pamięci RAM i karty sieciowe Intel 2 × 1 GbE. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych centrów danych, serwer działa bez dysków twardych lub innej stałej pamięci.

Streaming z Austrii i ORF z OVPN

OVPN opracował funkcje, dzięki którym można ominąć blokowanie dostawców transmisji strumieniowych i łatwo uzyskać dostęp do austriackich usług przesyłania strumieniowego. Austriackie adresy IP nie są zatem blokowane przez dostawców transmisji strumieniowych!

OVPN Serwer w Austrii: zdjęcie szafy

Front serwera:

OVPN Serwer w Austrii: przód
OVPN Serwer w Austrii: przód

 

Tył serwera:

OVPN Serwer w Austrii: wstecz
OVPN Serwer w Austrii: wstecz
Najpierw opublikuj wyskakujące okienko

Utworzono:10 / 05 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie