ProtonVPN Serwer: rozbudowa infrastruktury w odpowiedzi na Corona

Domowe biuro, wideokonferencje itp.: Kryzys spowodowany przez koronę prowadzi również do ogromnego wzrostu ruchu w Internecie. ProtonVPN reaguje na tę szczególną sytuację nowym protonemVPN Serwery, zarówno w istniejących, jak i nowych lokalizacjach.

Więcej serwerów dla lepszej wydajności w kryzysie koronowym

Szwajcarski dostawca ma obecnie serwery w 49 krajach na całym świecie. Na początku kwietnia dodano trzy dodatkowe kraje: Argentyna, Meksyk i Tajwan są również domem dla ProtonVPN Serwer.

ProtonVPN Aktualizacja serwera

8 protonówVPN Serwer w Meksyku

ProtonVPN przeprowadził ankietę wśród użytkowników w 2019 r. Między innymi wyszło, że ProtonVPN Serwery w Meksyku byłyby bardzo popularne. Z tego powodu dostawca umieścił 8 serwerów w Meksyku (a dokładniej w Tuxtla Guiérrez, Chiapas) w ramach ekspansji serwerów w czasie kryzysu koronowego. Nie są to jednak protonyVPN wolni użytkownicy uważali, że dostęp mają tylko ci użytkownicy, którzy mają abonament (Basis lub Plus i Visionary).

8 protonówVPN Serwer w Argentynie

Argentyna była również protonemVPN Klienci preferowani w ankiecie dotyczącej serwerów. Dostawca również zareagował na to i znalazł 8 protonówVPN Dodano serwer. Argentyna jest drugim krajem po Brazylii, w którym usługa ma infrastrukturę serwerową. To samo dotyczy tutaj: nowe serwery są dostępne tylko dla klientów Basis, Plus i Visionary, ale nie ProtonVPN wolny.

12 protonówVPN Serwery na Tajwanie

Nowe protony zostały również uruchomione w TajpejVPN Serwer zrealizowany. Teraz są serwery w 5 lokalizacjach w Azji, a mianowicie w Singapurze, Japonii, Korei Południowej, Hongkongu, a nawet na Tajwanie. W Singapurze istnieje osobny serwer dla BitTorrenta, w Hongkongu jest taki, który zapewnia bezpośredni dostęp do sieci Tor. Podobnie jak w przypadku dwóch pozostałych nowych lokalizacji serwerów, dostęp dotyczy tylko płacących użytkowników, a nie ProtonVPN darmowi użytkownicy.

Aktualizacje w innych krajach

Oprócz nowych serwerów na Tajwanie, w Argentynie i Meksyku istnieją również dobre wieści dla istniejących lokalizacji. Z jednej strony pojemność funkcji bezpieczeństwa Secure Core została zmaksymalizowana w Bułgarii, Niemczech, Łotwie, Holandii, Estonii, Austrii, Danii, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Słowacji i Mołdawii. Liczba serwerów wzrosła we Francji, Kanadzie, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Ten nowy protonVPN W obecnych, czasami przeciążonych czasach, serwery pomagają w lepszej wydajności. Nawiasem mówiąc, jeśli musisz organizować więcej wideokonferencji - nie ufaj Zoomowi, tylko Jitsi.

Więcej informacji w naszym ProtonVPN przegląd. Szczegóły dotyczące ProtonMail również w odpowiednim raporcie z testu ProtonMail. A jeśli chcesz się przekonać, przyjdź tutaj ProtonVPN wolny.


Utworzono:04 / 20 / 2020

Schreibe einen Kommentar