Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji

Obecnie prawie codziennie pojawiają się coraz większe i mniejsze szczyty danych. Skąd wiesz, czy dane nie zostały naruszone i - co gorsza - zagrożone? Surfshark opracował teraz zupełnie nową funkcję, która pomoże Ci sprawdzić, czy Twoje dane są nieszczelne. Mamy Surfshark HackLock ™ został już przetestowany przed oficjalnym wydaniem i powiedział ci, co ta funkcja naprawdę może!

Celem Surfshark HackLock ™ ma automatycznie i okresowo wyszukiwać wycieki, aby sprawdzić, czy Twoje dane osobowe zostały zhakowane. W takim przypadku użytkownik zostanie niezwłocznie poinformowany i (lub musi) podjąć odpowiednie działania w celu przywrócenia bezpieczeństwa danych.

HackLock ™ jest nadal niedostępny dla użytkowników. Surfshark chciałby oferować tę funkcję, ale w przyszłości w różnych taryfach. Aby uzyskać więcej informacji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Wszystko Surfshark obecnie oficjalnie ogłasza, możesz po stronie dostawcy czytać. Co Surfshark Wszystko inne można nauczyć się od naszego Surfshark przegląd.

Ale mamy wyłączną opcję Surfshark przetestować HackLock ™ z wyprzedzeniem i dać naszym czytelnikom pierwsze spojrzenie na nową funkcję.

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 10

Co może Surfshark HackLock ™?

HackLock ™ regularnie skanuje stosowne i publiczne bazy danych i fora w poszukiwaniu zainfekowanych danych odpowiedniego użytkownika. Te dane osobowe to dane, których używasz podczas rejestracji lub korzystania z Usług. Mogą to być adresy e-mail, numery ubezpieczenia społecznego, hasła, dane karty kredytowej itp. odkryty Surfshark HackLock ™ faktycznie znajduje dane wycieku podczas przeszukiwania, więc istnieje wysokie ryzyko, że dane te mogą (mogą) zostać niewłaściwie wykorzystane. W takim przypadku, powiadamiając Cię o HackLock ™, możesz odpowiednio zareagować, minimalizując ryzyko nadużycia i odpowiednio chronić wszystkie swoje konta.

Mógłbyś to zrobić sam? Rację. Ale aby przeszukać tysiące baz danych w celu uzyskania twoich danych osobowych, naprawdę potrzebujesz dużo czasu, a ostatecznie prawdopodobnie nie znajdziesz wszystkiego, co istotne. HackLock ™ oferuje wiele ulgi.

Tak działa HackLock ™: nasz wyjątkowy test wstępny

Z teorii, powiedzielibyśmy wyłącznie w praktyce. Tutaj możesz zobaczyć krok po kroku jak Surfshark HackLock ™ wygasa:

1 Najpierw musisz podać swój adres e-mail.

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 11

2. Następnie wyślij ci Surfshark wiadomość e-mail, która uwierzytelnia Twoją tożsamość. Musisz potwierdzić ten e-mail

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 12

3. Dogodnie oferty Surfshark HackLock ™ daje możliwość wprowadzenia nie tylko jednego adresu e-mail, ale kilku.

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 13

4. To właściwie dla ciebie. Teraz zaczyna się Surfshark HackLock ™ Przeprowadź swoje badania i przeszukaj publiczne i stosowne fora i bazy danych, aby sprawdzić, czy twoje dane są / były wycieku.

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 14

5. kiedy Surfshark HackLock znajdzie coś w swoim wyszukiwaniu, natychmiast poinformujesz o tym i powinieneś działać jak najszybciej!

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 15

6. Szybka informacja, że ​​Twoje dane zostały naruszone, umożliwia natychmiastowe zablokowanie dalszych zagrożeń. Musisz tylko zmienić dane użytkownika, odnowić hasła itp. Surfshark HackLock ™ daje także kilka wskazówek.

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 16

7. Surfhark HackLock ™ oferuje również możliwość sprawdzenia haseł. Badanie to wykonuje tę funkcję niezależnie od wyszukiwania adresu e-mail w celu ochrony danych.Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 17

8. Ponownie otrzymasz informację, gdy wyszukiwanie się rozpocznie.

Surfshark HackLock ™: ekskluzywny test wstępny nowej funkcji 18

Myślimy: Ta funkcja jest już dostępna! W naszym Surfshark HackLock ™ Test zadziałał dobrze. Poza tym działa Surfshark Rozszerzenia, więc dane karty kredytowej i inne dane osobowe powinny zostać włączone do wyszukiwania. Świetnie - zachowujemy suwerenność danych i sprawia, że ​​hakerzy wyglądają głupio!

Wyszukiwanie Hack-Lock skradzionych danych karty kredytowej Hack-Lock Wyszukaj skradzione dane z ubezpieczenia społecznego


Utworzono:09 / 20 / 2019

Schreibe einen Kommentar