Anonina VPN - Serwis bez wielu dzwonków i gwizdków

Anonina VPN

2.87 USD
8.2

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

8.6 / 10

Ausstattung

7.2 / 10

Obsługa klienta

8.3 / 10

Cena

7.4 / 10

korzyści

 • Wysoka prędkość
 • Serwery publiczne dostępne w Szwecji
 • Przydatny przegląd serwerów na stronie internetowej
 • Brak blokowania przez Netflix
 • Wiele bezpiecznych protokołów sieciowych

ujemny

 • Kilka serwerów z Windows i iOS
 • Prawie żadnych dodatkowych funkcji
 • Optykę i działanie można rozbudowywać w aplikacji na iOS
 • Brak oprogramowania MacOS

Anonina VPN przegląd

Nowy towarzysz wszedł na arenę. Nazywa się: Anonina VPN, Cóż, to jest takie nowe VPNUsługa faktycznie nie, ponieważ firma działa od ponad dziesięciu lat. Pierwotnie założona w Szwecji, siedziba firmy znajduje się obecnie na Seszelach. Przede wszystkim Anonine chce zdobywać wysokie bezpieczeństwo podczas surfowania i pobierania, a także serwerów publicznych w Szwecji. Jeśli to działa i jeśli cały pakiet jest poprawny, test pokazuje.

Nazwa produktuAnonina VPN
Polecane aplikacjeAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentVPN-Router

Nasz wniosek na temat Anoniny VPN przegląd

Podsumowując, Anonine tak VPN dobre wrażenie, ale przy najlepszych usługach dostawca nie może nadążyć. Do wyboru serwera łatwość użycia i dodatkowe funkcje nie są wystarczające, ceny są tylko średnio niskie. Naprawdę dobre jednak pokazują osiągnięte pasma z pobliskimi VPNSerwery i wysokie bezpieczeństwo.

dane firmy

lokalizacja operacyjnySchweden
lokalizacja rozliczeniowy
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
lokalizacje serwerów35
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Anonina VPN: Wycenione w porządku

Tani jest Anonina VPN biorąc pod uwagę wybór serwera i zakres funkcji, usługa jest porównywana z ceną konkurencja więcej w środku pola. W przypadku abonamentu miesięcznego należy zapłacić 6,99 euro, trzy miesiące to jednorazowa opłata w wysokości 17,97 euro (odpowiada 5,99 euro miesięcznie). Najtańszą opcją subskrypcji jest subskrypcja 12-miesięczna za 47,88 euro (około 3,99 euro miesięcznie).

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)6.99 USD
Taryfa (12 miesięcy)47.88 USD (miesięcznie 3.99 USD)
Taryfa (24 miesięcy)68.88 USD (miesięcznie 2.87 USD)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto5
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

Aplikacje i protokoły

Wybór serwerów w Anonine VPN Najważniejsze jest to, w porównaniu z najlepszymi usługami, ale można je rozbudowywać: w momencie testowania może być tylko serwer 57 z krajów 35 wybierania (od marca 2019). Niewiele krajów ma wiele hostów, w tym Stany Zjednoczone (9), Wielka Brytania (3), Niemcy (2) i inne. Liczba dostępnych protokołów sieciowych przemawia: Oprócz szybkiego i bezpiecznego OpenVPN/ Stunnel (UDP i TCP) IPSec IKEv2, L2TP / IPSec i PPTP są dostępne. Bezpieczeństwo jest również przekonujące: luki, takie jak wycieki IP, WebRTC, DNS i Windows, nie istniały, ponieważ adres IP zawsze pozostaje tajny. Każdy, kto często przesyła i pobiera pliki za pośrednictwem połączeń peer-to-peer (P2P) lub torrent, może być zadowolony, ponieważ Anonine VPN umożliwia udostępnianie plików. Bardzo dobrze: dane użytkownika nie są gromadzone. Małą wadą jest ograniczenie urządzenia do pięciu połączeń jednocześnie, co zwykle powinno wystarczyć.

Dostępne protokołyIKEv2L2TP / IPSecZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)PPTP
Własne aplikacje / aplikacjeandroidapple iOSDD-WRTLinuxMac OSXPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjipolnischszwedzki

Anonina VPN: Windows tak, Mac nie

Najpierw zła wiadomość: użytkownicy komputerów Mac muszą poradzić sobie z instrukcją VPN-Przekonaj. Ale na stronie jest co najmniej dobry przewodnik. Dobra wiadomość: Windows ma klienta stacjonarnego, nawet jeśli wygląda nieco spartańsko. Instalacja, konfiguracja i obsługa są przyzwoite. Podczas otwierania oprogramowania najpierw wyświetlane są wszystkie serwery Asterisk symbol Po prawej stronie możesz tworzyć ulubione na osobnej liście. Za pomocą zielonego klawisza wprowadzasz szybkie połączenie, zanim będziesz mieć możliwość wyboru żądanego serwera i preferowanego protokołu. Pod jeźdźcem Rejestr połączeń Ponadto działania można zrozumieć. W ustawieniach można znaleźć ogólne opcje (zachowanie podczas uruchamiania, język, port) - i przełącznik zabicia, który odcina Internet, gdy tylko nie ma VPNPołączenie istnieje więcej. Poza tym wygląda nieco skromnie pod względem funkcji, ale to wystarczy do zwykłego użytku.

Anonine-VPN-Windows
Lista ulubionych ułatwia długotrwałe użytkowanie: idealnie są tu tylko najszybsze i najważniejsze serwery.

Anonina VPN: Aplikacja na iOS - piękna jest inna

Au weia: aplikacja na urządzenia z iOS (iPhone'y i iPady) oferuje Anonine VPN chociaż. Tutaj jednak dzieje się tak pod względem optycznym i - związanym - operacyjnym. Po zalogowaniu aplikacja wita Cię interaktywną, powiększalną mapą świata wypełnioną wirtualnymi pinami i wskazaniem, że połączenie nie jest bezpieczne. Być z jednym VPNSerwer, możesz albo nacisnąć przycisk obok podpowiedzi (szybkie połączenie) lub jedną z czerwonych igieł, aby wybrać konkretny serwer. Po zakończeniu pojawi się potwierdzenie połączenia i zielona linia między faktyczną lokalizacją a pierwszą VPNLokalizacja na mapie. Ponadto lokalizacja w lewym górnym rogu pojawia się na liście rozwijanej, która pozwala kontrolować inne, znacznie wygodniejsze serwery.

Anonine-VPN-iOS-1
Po powiększeniu (dwoma palcami) mapa staje się nieco wyraźniejsza.

Prezentacja z kartą jest sama w sobie fajnym pomysłem i atrakcyjnym wizualnie, naprawdę przejrzystym i łatwym w użyciu, ale nie. Kolejnym cierniem w oku jest rozwijana lista: Po rozwinięciu pokazane są tutaj flagi poszczególnych krajów na lokalizacjach serwerów, ale podpis wystaje na zdjęcie - niezbyt ładny. Czy jest ich kilka? VPNSerwer w jednym kraju, wywrotka na fladze i pojawiają się opcje. Nawiasem mówiąc: przełącznik zabijania i inne funkcje mają Anonine VPN zapisane dla aplikacji mobilnych. Podsumowując, aplikacja na iOS ma funkcjonalną kolejność, a wygląd i nieco niewygodna obsługa są jednak rozszerzalne.

Anonine-VPN-iOS-2
Niestety czcionka w przeglądzie serwera jest trudna do rozpoznania. Reszta aplikacji nie przewiduje skoków z powietrza w Bedienungsfetischisten.

Anonina VPN: Android to więcej

W porównaniu z aplikacją na iOS aplikacja na urządzenia mobilne z Androidem od czasu najnowszej aktualizacji wygląda znacznie ładniej: w przeciwieństwie do wersji na iOS nie ma tutaj mapy, a jedynie prosta lista rozwijana i przyciski - o wiele bardziej wygodne i eleganckie. Dzięki prostemu Tipper on Connect bez wcześniejszego wyboru serwera łączysz się z indywidualnym optymalnym VPNSerwer. Nie można jednak ustalić, co to jest. Dlatego prawdopodobnie w przeglądzie zaleca się kierowanie na pobliskiego hosta. Ciekawe: w aplikacji na Androida użytkownicy mają dostęp do prawie dwa razy większej liczby serwerów niż w kliencie Windows lub aplikacji na iOS. Wada obu aplikacji mobilnych: protokołu sieciowego nie można zmienić, tutaj IPSec jest używany domyślnie.

Anonine-VPN-Android
Aktualizacja zapewnia jasność: nowa wersja aplikacji na Androida przesyła kartę na emeryturę, czyni sprawę bardziej zrozumiałą i znacznie upraszcza obsługę. Mamy nadzieję, że użytkownicy iOS będą wkrótce mogli również skorzystać z nowego projektu.

Speedtest

W Anonine VPN lepiej zapnij pasy, bo tutaj jest szybko - przynajmniej na krótkim i średnim dystansie. Chwalące słowa są dostępne dla pobliskich VPNSerwer: w przykładzie hosty w Niemczech (w dół: 70,7 MBit / s | w górę: 42,6 MBit / s), Wielka Brytania (w dół: 40,4 MBit / s | w górę: 45,8 MBit / s), Francja (w dół: 34,7 MBit / s | W górę: 26,9 MBit / s) i Szwecja (W dół: 34,6 MBit / s | W górę: 36,67 MBit / s) dodatnia, początkowa prędkość bez VPN został uwzględniony w pomiarze przy 120,6 Mbps Download i 49,74 MBit / s w przesyłanym pliku. Nawet przy sprawdzonym serwerze amerykańskim przepustowość wystarcza do strumieniowego przesyłania wideo w rozdzielczości 4K (np. Netflix). Z drugiej strony, hosty z Chin, Japonii, Brazylii i Australii, które stanowią mniej niż 5 procent pierwotnej szybkości transmisji danych, są bezużyteczne VPN osiągnięty, a nawet bez przesyłania strumieniowego w jakości Full HD bez opóźnień.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 29.03.2020
Porównanie Speedtest Anonina
W porównaniu z tempem bez VPN Serwery Anonine znacznie się klamrą, ale przy prędkościach pobliskich hostów można wiele zdziałać. (Ustalenie przez Speedtest.net)

Prywatność w Internecie

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Anonina VPN: Streaming z Netflix idzie!

Ulubiona seria lub świetny film nie są dostępne w Netflix Germany, ale w amerykańskiej wersji usługi przesyłania strumieniowego? Żaden problem: cztery dedykowane i wyznaczone amerykańskie serwery Netflix można znaleźć na Anonine VPN na. Przed połączeniem należy jednak zauważyć, że najpierw należy wybrać protokół sieciowy PPTP lub L2TP. z otwartymVPN Niestety zabawa nie działa, ponieważ pojawia się tylko znany komunikat o błędzie.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoJOYNTVNowARD (EN)MDR (EN)
Anonine-VPN-Netflix
Netflix US z anoniną VPN patrz? To działa!

Download I Torrent

Dzięki Anonine jesteś bezpieczny przed ostrzeżeniami i możesz go łatwo używać do torrentowania kleszczy. Przerwy tak naprawdę nie występują, ponieważ gwarantowana jest stabilność połączenia.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Użyj na routerze

Usługa może być łatwo podłączona do routerów, co gwarantuje ochronę rodziny w najprostszy sposób. Oznacza to, że wszystkie urządzenia podłączone do sieci WLAN są również chronione przed zagrożeniami internetowymi.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zDD-WRTPomidor

online Gaming

Usługa nie oferuje aplikacji na konsole do gier, takie jak Xbox lub Playstation. Nie ma również ochrony przed DDoS. Aby móc przesyłać strumieniowo naprawdę beztrosko i bez zakłóceń, zalecamy innego dostawcę do tego celu.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

VPN podróżować

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta

Usługa oferuje czat na żywo, stronę z często zadawanymi pytaniami oraz własny adres e-mail jako opcję kontaktu. To duży plus dla usługi w naszym teście.

Obsługa klienta
Język aplikacjipolnischszwedzki
Obsługa klientaE-mailStrona FAQForum
Język w obsłudze klienta

Anonina VPN: Odpływ przy dodatkowych funkcjach

Jak wspomniano wcześniej, Anonine czeka VPN ze stosunkowo niewielką liczbą dodatkowych funkcji. Krótki przegląd zawierający wskazówki i objaśnienia można znaleźć poniżej:

 • Przełącznik kill: Przerwij połączenie internetowe, gdy tylko VPNPołączenie nieoczekiwanie kończy się. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Ustawienia -> Kill Switch
 • Dane serwera: Zawiera informacje o stanie serwera, czasie pracy, czasie ładowania i opóźnieniu.
 • Warrant Canary: Tymczasem oferty Surfshark VPN regularnie aktualizowane oświadczenie kanarka Warrant. Zapewnia to większą przejrzystość dla użytkowników.
funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR
Anonine-VPNFunkcje Dane Serwera
Interesujące również dla graczy: o przycisku Ping Pozwala na opóźnienie każdego z nich VPNSerwer

Utworzono:04 / 18 / 2019

Schreibe einen Kommentar