Avast SecureLine VPN Test: niska anonimowość, ale zaskakujące zalety

Avast SecurLine VPN

INF USD
4.5

Geschwindigkeit

7.3 / 10

prywatność

4.5 / 10

Ausstattung

3.4 / 10

Obsługa klienta

3.0 / 10

cena

4.1 / 10

korzyści

  • Nie zablokowany przez Netflix
  • Udostępnianie i przesyłanie plików możliwe na większości serwerów
  • Szybki serwer
  • Łatwy w obsłudze

ujemny

  • Ceny stosunkowo wysokie, ponieważ dla każdego urządzenia wymagana jest osobna licencja
  • Anonimowość nie jest wystarczająca - zwykłe ukrycie adresu IP
  • Brak przekierowania portów
  • Brak połączenia TOR / cebuli

Avast VPN

Avast SecureLine VPN to tylko niewielki członek dużej rodziny Avast posiadający wszelkiego rodzaju rozwiązania bezpieczeństwa VPN dlatego lepiej? Czy gorzej? Przyjrzeliśmy się bliżej tej usłudze w naszym teście Avast SecureLine i znaleźliśmy zarówno słabości, jak i zaskakujące mocne strony.

Jako dodatek do kompleksowej oferty Avast, Avast SecureLine VPN Chociaż był dostępny od lat, nie był tak naprawdę zamierzony jako pojedyncze rozwiązanie. Ma on uzupełniać inne rozwiązania bezpieczeństwa Avast. Wygląda odpowiednio źle z własnymi funkcjami bezpieczeństwa VPNwyszedł. Adres IP jest po prostu ukryty, ale maksymalna anonimowość nie jest gwarantowana.

1. Przedstawiamy Avast Secureline VPN

Nasz wniosek dotyczący Avast Secureline VPN

Avast SecueLine VPN otrzymuje tylko ograniczony OK po naszym teście. Jeśli korzystasz już z oprogramowania Avast i nie ma wielu urządzeń z jednym VPN chcesz chronić, usługa jest warta rozważenia. W przeciwnym razie otrzymujesz znacznie więcej usług, różnych protokołów i serwerów po niższych cenach od innych dostawców. Do czego służy Avast SecureLine VPN Obejście zamków geograficznych jest bardzo odpowiednie. Nie tylko możesz korzystać z niemieckich kanałów telewizyjnych za granicą, ale możesz nawet uzyskać dostęp do Netflix, Amazon itp. Obecnie nie jest to możliwe w przypadku wielu usług ze względu na portale VPNs rozpoznają i blokują.

2. O firmie

3. Ceny i taryfy

Potrzeba wielu licencji dla poszczególnych urządzeń oznacza, że ​​koszty Avast SecureLine są powyżej średniej. Usługa jest przeznaczona przede wszystkim dla obecnych klientów Avast, którzy chcą szybko i łatwo rozbudować swój system i nie używają wielu urządzeń.

Zakup na konto, PayPal, przelew bankowy, polecenie zapłaty, karty kredytowe

Avast SecureLine VPN4. Aplikacje Avast Secureline VPN

Wymagana jest własna licencja dla każdego urządzenia

Ale jeśli masz wiele urządzeń z jednym VPN Jeśli chcesz zabezpieczyć się, Avast SecureLine będzie Cię dużo kosztować: Musisz kupić oddzielną licencję dla każdego urządzenia. Niestety nie można podłączyć urządzeń zewnętrznych, takich jak konsole do gier lub routery, tylko urządzenia zgodne z oprogramowaniem zabezpieczającym Avast.

Aplikacje z łatwością obsługi, ale z kilkoma ustawieniami

Zasadniczo możliwe są następujące aplikacje: Windows, Mac OSX, Android i Apple iOS. Istnieje kilka opcji ustawień dla wszystkich aplikacji, co ułatwia obsługę. Jest też jeden instrukcje do instalacji. Podejrzewamy jednak, że Avast stara się motywować użytkowników do kupowania kolejnych produktów Avast. Jako punkt minus należy również zauważyć, że usługa jest żadna Połączenie bramy / cebuli a także nie oferuje kaskadowania wielu przeskoków, przekierowanie portów również nie jest możliwe.

5. Szybkość testowana z Avast Secureline VPN

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 20.03.2020

6. Prywatność

Ze względu na ograniczenia urządzeń konieczna jest centralna akwizycja danych klientów. Jednak Avast zapisuje SecureLine VPN brak czasu rejestracji lub czasu online lub innych szczegółowych informacji. Nie ma zapisu twojego zachowania online, ergo, żadnych danych, które mogłyby zostać udostępnione władzom itp. Twoja prywatność jest również chroniona przed usługodawcą internetowym. A dzięki bezpiecznemu szyfrowaniu wszystkich danych między urządzeniem a Avast SecureLine VPN- Serwery również nie przechowują i nie monitorują danych!

7. Streaming

Pozytywna niespodzianka: Netflix blokuje Avast SecureLine VPN Nie!

Co na pierwszy rzut oka nie brzmi tak pozytywnie, ale przy bliższej inspekcji ujawnia wartościową usługę dla niektórych zastosowań. Szczególnie pozytywna i wielka niespodzianka: Avast SecureLine VPN NIE zostanie zablokowany przez Netflix! Możesz więc przesyłać strumieniowo. Gdy prędkość usługi jest na odpowiednim poziomie, nie ma możliwości odblokowania treści telewizyjnych i wideo z zagranicy oraz korzystania z nich. Udostępnianie plików jest dozwolone na wielu serwerach.

8. Download I Torrent

9. Avast Secureline VPN na routerze

10. Avast Secureline VPN do gier online

11. Avast Secureline VPN podróżować

12. Obsługa klienta

13. Omówienie funkcji Avast Secureline VPN

14. Często zadawane pytania dotyczące Avast Secureline VPN

Zapisuje pliki dziennika Avast

Tak, pliki dziennika są również dostarczane zgodnie z ich własnymi informacjami w OWU.


Utworzono: 08 / 11 / 2019

Schreibe einen Kommentar