CyberGhost VPN: Test, doświadczenie i alternatywy

CyberGhost VPN

2 EUR
8.3

Geschwindigkeit

7.2 / 10

prywatność

7.5 / 10

Ausstattung

9.1 / 10

Obsługa klienta

9.2 / 10

Cena

8.6 / 10

korzyści

  • Kompletny w języku niemieckim
  • Prosta aplikacja
  • Ciekawe dodatkowe funkcje

ujemny

  • Zmniejszona prędkość poprzez użycie proxy
  • Transfer danych do prywatnych firm i organów zgodnie z OWU
  • Zwodnicza anonimowość jest tutaj wyraźnie przesadzona w reklamie

CyberGhost VPN test

CyberGhost VPN jest bardzo popularny VPNDostawca w obszarze niemieckojęzycznym, Operator znajduje się w Rumunii. Współpraca reklamowa z heise.de i chip.de sprawiła, że ​​firma stała się znana oprócz kampanii crowdfundingowej.

Nazwa produktuCyberGhost VPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAnonimowa komunikacjaOchrona firewallWysoka anonimowośćNetflixBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentRouter VPN

Nasz wniosek

Zasadniczo nie uważamy CyberGhost za zły, niezawodnie chroni przed wieloma zagrożeniami, które istnieją dla zwykłych użytkowników w Internecie, a także tworzy niezawodne połączenia i tożsamość w wielu krajach. Jest łatwy w użyciu i nie musisz się bardzo martwić, ale i tak nie w przystępnej cenie. Należy jednak spojrzeć na raport z testu, a następnie zdecydować, czy dostawca pasuje do Ciebie.

dane firmy

Cyber ​​Ghost VPN została założona w 2010 roku i od tego czasu zmieniła się, aby użytkownicy byli idealni VPN-Oferować doświadczenie. Cyberghost zdecydowanie nie jest naszym topem VPN, ale jego funkcje i oferty nieco się zmieniły na przestrzeni lat i zdecydowanie warto na to uważać. Nawiasem mówiąc, dostawca ma swoją siedzibę w Rumunii, gdzie klienci również są rozliczani.

lokalizacja operacyjnyRumunia
lokalizacja rozliczeniowyRumunia
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów90
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny i taryfy

Bezpłatna taryfa dostawcy nie działa od 2018 roku.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)11.99 EUR
Taryfa (12 miesięcy)45 EUR (miesięcznie 3.75 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)76.56 EUR (miesięcznie 3.19 EUR)
Taryfa (39 miesięcy)78 EUR (miesięcznie 2 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto7
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

Aplikacje i protokoły

Własne aplikacje i oprogramowanie komputerowe wyglądają bardzo podobnie i oferują bardzo przemyślaną graficznie reprezentację funkcji. Mapa z bieżącą lub wybraną lokalizacją jest zawsze wyświetlana. Podczas tworzenia połączenia nawet animacja zmienia własną lokalizację. Pomaga to również niedoświadczonym użytkownikom łatwo zidentyfikować lokalizację, z którą są aktualnie połączeni i jakiego adresu IP używają. Ponadto można włączać i wyłączać dodatkowe funkcje tworzone za pośrednictwem funkcji proxy. Szczegółowa reprezentacja graficzna ma również tę wadę, że aplikacje, szczególnie na wolniejszych urządzeniach, tylko gwałtowne lub czasami nie reagują wcale.

Dostępne protokołyIKEv2ZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTRozszerzenie ChromeDD-WRTRozszerzenie FirefoxFireTVDodatek KODILinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOknaWindows Phone
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskipolnisch

Speedtest

W taryfach premium stosowane są zwiększone i szybsze połączenia. Są one jednak łatwo rozpoznawalne i kierowane przez dodatkowe serwery proxy. W rezultacie badany jest ruch danych podczas wysyłania i odbierania. Wynikające z tego wolniejsze czasy pingów były łatwe do zauważenia. Nawet „skompresowanie” oferowanych danych nie przyniosło oczywiście żadnej poprawy. Pomaga to tylko w przypadku dłuższych i większych ilości danych, ale nie w przypadku małych pakietów danych, takich jak te używane w grach online lub VoIP itp. Podsumowując, korzystanie ze wszystkich funkcji oferowanych przez CyberGhost oznacza redukcję przepustowości o 15-20%. To dość spora wartość i zdecydowanie nie należy do najwyższej półki.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 09.11.2020

prywatność

Z jednej strony CyberGhost uzasadnia VPN outsourcing działań rozliczeniowych również w zakresie ochrony danych użytkowników: CyberGhost gromadzi i wykorzystuje nie Dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię i nazwisko, adres i informacje dotyczące płatności.

CyberGhost opisuje w regulaminie VPN postępowanie z danymi użytkownika w następujący sposób:

Zaloguj dane: CyberGhost nie prowadzi dzienników, które umożliwiają wyciąganie wniosków na temat adresu IP, czasu lub zawartości ruchu. Należy wyraźnie stwierdzić, że nie logujemy treści komunikacyjnych, danych o odwiedzanych stronach internetowych lub adresach IP.

CyberGhost VPN rejestruje wyłącznie do celów statystycznych dane nieosobowe (takie jak obciążenie serwera), które w żadnym momencie nie mogą stanowić zagrożenia dla Twojej anonimowości. Służą jedynie poprawie jakości usługi.

To ładnie napisane, ale ponieważ każde używane urządzenie trzeba dodawać ręcznie, można z niego odczytać również inne dane, a zatem adres IP jest tylko cechą tego, jak jednoznacznie zidentyfikować użytkownika. Ponieważ w ogólnych warunkach i warunkach odpowiedzialność użytkownika jest zapisana:

Jesteś związany niniejszymi warunkami użytkowania, przepisami prawa i regulacjami oraz jesteś odpowiedzialny za ich zgodność. CyberGhost nie bierze odpowiedzialności za twoje działania. CyberGhost będzie współpracował z użytkownikami prawa i według własnego uznania z publicznymi i prywatnymi organami przestępczymi i organami ścigania w przypadku naruszenia prawa przez użytkowników.

CyberGhost zastrzega sobie prawo dostępu do CyberGhost w przypadku naruszenia prawa VPN zmniejszyć lub całkowicie lub częściowo zawiesić jak również dokonać czynności prawnej.

Wszystkie dane, które są wysyłane lub odbierane przez użytkownika, są przesyłane za pośrednictwem połączeń SSL, rozbijane i badane. Umożliwia to usuwanie „kodów śledzenia” z danych itp. Od tego czasu pliki dziennika mogą i zazwyczaj również Serwer proxy zapisałem wiele danych osobowych i podlegających ocenie!

Interesujące jest również przejrzysty raport Cyber ​​Duch VPN wydała.

Dlatego powiedziałbym, że CyberGhost zapewnia dobrą ochronę przed świadomymi hakerami lub snifferami w sieci lub przed dostawcą Internetu, ale nie może być mowy o anonimowości wobec CyberGhost lub władz, a nawet niektórych firm.

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming

Możliwe jest korzystanie z Netflix DE i niektórych innych platform streamingowych i omijanie ich blokad geograficznych podczas pobytu za granicą. Jednym z wyjątków jest Amazon Prime Video. Na przykład tego portalu wideo nie można używać z programem Cyber ​​Ghost. Z tą usługą nie można również korzystać z Maxdome i DAZN.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixDAZN (EN)SkyEurosportmaxdomezattoo (CH)WaipuJOYNTVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)

Torrenting

,de Download a torrentowanie nie jest wyraźnie dozwolone. Niemniej jednak jest to możliwe, a zwłaszcza niemieccy użytkownicy powinni być bezpieczni.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Użyj na routerze

to VPN może być podłączony do routerów. Jednak nadal musisz skonfigurować coś ręcznie, aby to zrobić. Na ten temat opublikowaliśmy przewodnik dotyczący instalacji routera ASUS z technologią cyberghost.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

online Gaming

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

VPN podróżować

to VPN nie można polecić w 100% podróży, ponieważ często trudno jest ustanowić rozsądne połączenie w sieciach hotelowych. W niepewnych sieciach nadal jesteś chroniony przez Cyber ​​Ghost.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta

Dostawca oferuje wszystkie dokumenty i oprogramowanie, a także obsługę klienta całkowicie w języku niemieckim, ma to pewne zalety, ponieważ dla większości użytkowników jest to łatwiejsze i bardziej zrozumiałe. Dlatego kontakt z obsługą klienta nie jest tak naprawdę konieczny. CyberGhost mówi także o obsłudze klienta 365Tage, ale w moim teście na niektóre zapytania odpowiedziano tylko 2 dni później. To nie powinno się zdarzyć, ale wszyscy jesteśmy ludźmi (większość z nas). Ogólnie jednak istnieje gruby PLUS, który ułatwia obsługę nawet laików.

Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQForumCzat na żywo
Język w obsłudze klientaDeutschpolnischFrancuski

Funkcje CyberGhost VPN

CyberGhost używa kombinacji w swojej sieci VPNSzyfrowanie, a także korzystanie z serwera proxy. W rezultacie dostawca może zapewnić dostęp i tożsamość między lokalizacjami w krajach 89, a także dodatkowe funkcje, takie jak: Blokowanie reklam, blokowanie śledzenia, ochrona przed phishingiem, antywirusy itp. Pierwsze doświadczenia z dostawcą mieliśmy w 2014 roku, ale od tego czasu wiele się zmieniło.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Häufig gestellte Fragen

 
Sieć POPUP
CyberGhost VPN: Test, doświadczenie i alternatywy 1

CyberGhost VPN: Oferta na Cyberponiedziałek

39 miesięcy cyberghost VPN teraz kosztuje tylko 78 €! Oferta jest ograniczona czasowo.

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund

Utworzono:02 / 23 / 2016

10 myśli też „CyberGhost VPN: Test, doświadczenie i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie