CyberGhost VPN »Test, doświadczenie i alternatywy

Zostaw recenzję

Cyber ​​Ghost VPN

11.99 EUR
6.6

Geschwindigkeit

6.5 / 10

prywatność

4.4 / 10

Cechy

6.5 / 10

Obsługa klienta

6.5 / 10

łatwość

9.0 / 10

korzyści

 • Kompletny w języku niemieckim
 • Prosta aplikacja
 • Ciekawe dodatkowe funkcje

ujemny

 • Zmniejszona prędkość poprzez użycie proxy
 • Transfer danych do prywatnych firm i organów zgodnie z OWU
 • Zwodnicza anonimowość jest tutaj wyraźnie przesadzona w reklamie
Połączenia na konto1
Taryfa (miesiąc 1) 11.99 EUR

VPNTester_Checkliste

Czy Cyberghost VPN Bezpieczne?

CyberGhost VPN jest bardzo popularny VPNDostawca w obszarze niemieckojęzycznym, Operator ma siedzibę w Rumunii i osiedla się za pośrednictwem niemieckiej firmy (Cleverbridge). Oprócz współpracy z crowdfundingiem firma ogłosiła również współpracę reklamową z heise.de i chip.de. Cyberghost oferuje nawet całkowicie i trwale darmo VPNTaryfa, która jest ograniczona do nieco wolniejszego i ograniczonego wyboru serwerów, ale poza tym dostępna jest nieograniczona. Cyber ​​Duch stawia w swojej sieci z kombinacji VPNSzyfrowanie, a także korzystanie z serwera proxy. W rezultacie dostawca może zapewnić dostęp i tożsamość między lokalizacjami w krajach 30, a także dodatkowe funkcje, takie jak: Blokowanie reklam, blokowanie śledzenia, ochrona przed phishingiem, antywirusy itp. Ponieważ zawartość pakietu użytkowników jest rozpoznawana i przetwarzana za pośrednictwem usługi proxy. Ma to pewne zalety, ale także wady, które opiszę w poniższej recenzji. Moje pierwsze doświadczenia Zrobiłem to z dostawcą 2014, ale od tego czasu wiele się zmieniło technicznie.

Aktualizacja: CyberGhost VPN Reprezentuje działanie darmowego VPNUsługi sfinalizowane do grudnia 2018.

Instalowanie CyberGost VPN i wybór oprogramowania.

Instalacja różni się nieco od tego, co dzieje się z innymi dostawcami / usługami, ponieważ najpierw tworzysz urządzenie w witrynie, wybierasz, które to urządzenie. Następnie zainstaluj oprogramowanie. Urządzenie niezarejestrowane nie jest rozpoznawane. Jest to z jednej strony wygodne, ale ma również pewne pułapki, ponieważ zawsze najpierw trzeba tworzyć nowe urządzenia na stronie internetowej operatora. Możesz więc utworzyć maksymalnie 5 urządzeń, jeśli chcesz dodać dodatkowe, musisz usunąć poprzednie.

CyberGhost VPN Awendung
CyberGhost VPN Anwendung

CyberGhost VPN Aplikacje i VPN-Zugangssoftware

Własne aplikacje i oprogramowanie komputerowe wyglądają bardzo podobnie i oferują bardzo przemyślaną graficznie reprezentację funkcji. Mapa z bieżącą lub wybraną lokalizacją jest zawsze wyświetlana. Podczas tworzenia połączenia nawet animacja zmienia własną lokalizację. Pomaga to również niedoświadczonym użytkownikom łatwo zidentyfikować lokalizację, z którą są aktualnie połączeni i jakiego adresu IP używają. Ponadto można włączać i wyłączać dodatkowe funkcje tworzone za pośrednictwem funkcji proxy. Szczegółowa reprezentacja graficzna ma również tę wadę, że aplikacje, szczególnie na wolniejszych urządzeniach, tylko gwałtowne lub czasami nie reagują wcale.

Prędkości w sieci CyberGhost

W moich testach dowiedziałem się, że CyberGhost korzysta z innych serwerów do darmowej taryfy jak w przypadku Stawki Cyber ​​Ghost Premium, serwery dostępne za darmo mają oczywiście ograniczoną przepustowość i powinny zezwalać na połączenie, ale bez szumu prędkości, w związku z tym testowana przepustowość również ustaliła się na +/- 2MBit / sek. W taryfach premium wykorzystywane są coraz szybsze połączenia. Są one jednak również łatwo rozpoznawane przez dodatkowe serwery proxy. W rezultacie ruch danych jest badany zarówno podczas transmisji, jak i odbioru. Wynikające z tego wolniejsze czasy pingów były łatwe do wykrycia. Oczywiście nawet „kompresja” oferowanych danych nie przyniosła poprawy. Pomaga to tylko przy dłuższych i większych ilościach danych, ale nie przy małych pakietach danych, ponieważ są one używane w grach online lub VoIP itp. Podsumowując, użycie wszystkich funkcji oznacza, że ​​CyberGhost oferuje zmniejszenie przepustowości o 15-20%. Jest to dość znacząca wartość i nie znajduje się w obszarze TOP.

Ochrona anonimowości w CyberGhost VPN

Z jednej strony CyberGhost uzasadnia VPN outsourcing czynności rozliczeniowych również w jego warunkach z ochroną danych użytkowników:

Dane osobowe: CyberGhost zbiera i wykorzystuje nie Dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię i nazwisko, adres i informacje dotyczące płatności.

Po prostu nie do końca wierzę, że jest to główny powód, myślę, że jest to raczej powód dla stawek korporacyjnych i partnerstwa reklamowego, które zmusiły ten krok do rozwiązania spółki „Cleverbridge”. W przepisach opisuje Cyberghost VPN postępowanie z danymi użytkownika w następujący sposób:

Zaloguj dane: CyberGhost nie prowadzi dzienników, które umożliwiają wyciąganie wniosków na temat adresu IP, czasu lub zawartości ruchu. Należy wyraźnie stwierdzić, że nie logujemy treści komunikacyjnych, danych o odwiedzanych stronach internetowych lub adresach IP.

CyberGhost VPN rejestruje wyłącznie do celów statystycznych dane nieosobowe (takie jak obciążenie serwera), które w żadnym momencie nie mogą stanowić zagrożenia dla Twojej anonimowości. Służą jedynie poprawie jakości usługi.

Jest to ładnie napisane, ale ponieważ musisz ręcznie dodać każde używane urządzenie, można odczytać z niego inne dane, więc adres IP to tylko funkcja umożliwiająca jednoznaczną identyfikację użytkownika. Ponieważ w regulaminie jest również napisane przez „odpowiedzialność użytkownika:

Jesteś związany niniejszymi warunkami użytkowania, przepisami prawa i regulacjami oraz jesteś odpowiedzialny za ich zgodność. CyberGhost nie bierze odpowiedzialności za twoje działania. CyberGhost będzie współpracował z użytkownikami prawa i według własnego uznania z publicznymi i prywatnymi organami przestępczymi i organami ścigania w przypadku naruszenia prawa przez użytkowników.

CyberGhost zastrzega sobie prawo dostępu do CyberGhost w przypadku naruszenia prawa VPN zmniejszyć lub całkowicie lub częściowo zawiesić jak również dokonać czynności prawnej.

Cóż, spójrzmy na temat anonimowości i prywatności za pośrednictwem CyberGhost VPN raz techniczny:

CyberGhost VPN używa wynajętego serwera dedykowanego w różnych lokalizacjach, jest to również zwykły sposób i proces, na przykład VPNDostawca rozszerzył swoją sieć. Serwery proxy służą również do kontrolowania ruchu użytkowników. Zauważyłem, że niektóre strony używają usług Google DNS jako kopii zapasowej. Oznacza to, że jeśli serwer DNS z CyberGhost nie będzie dostępny na czas, wówczas serwer GoogleDNS: 8.8.8.8 lub 8.8.4.4 zostanie przełączony. Nie jest to bardzo anonimowe, ponieważ pozwala także na rejestrowanie aktywności użytkownika przez „zaufane” strony trzecie. To duży MINUS w skali anonimowości!

Ponadto wszystkie dane wysyłane lub odbierane przez użytkownika, nawet przesyłane przez połączenia SSL, zostaną rozbite i zbadane. W związku z tym możliwe jest również usunięcie „kodów śledzenia” również z danych, ponieważ pliki dziennika z Serwer proxy zapisałem wiele danych osobowych i podlegających ocenie!

Interesujące jest również przejrzysty raport Cyber ​​Duch VPN wydała.

Dlatego powiedziałbym, że CyberGhost oferuje dobrą ochronę przed celowymi hakerami lub snifferami w sieci lub dostawcy usług internetowych, anonimowość wobec CyberGhost lub władz, a nawet niektórych firm, ale nie ma wątpliwości. Jako przesadzone CyberGhost oczywiście z własnymi informacjami!

Obsługa klienta od CyberGhost

Dostawca oferuje wszystkie dokumenty i oprogramowanie, a także obsługę klienta całkowicie w języku niemieckim, ma to pewne zalety, ponieważ dla większości użytkowników jest to łatwiejsze i bardziej zrozumiałe. Dlatego kontakt z obsługą klienta nie jest tak naprawdę konieczny. CyberGhost mówi także o obsłudze klienta 365Tage, ale w moim teście na niektóre zapytania odpowiedziano tylko 2 dni później. To nie powinno się zdarzyć, ale wszyscy jesteśmy ludźmi (większość z nas). Ogólnie jednak istnieje gruby PLUS, który ułatwia obsługę nawet laików.

Moje streszczenie na temat CyberGhost VPN

,de VPN Oceniony przez testera.Uważam, że CyberGhost w zasadzie nie jest zły, niezawodnie chroni przed wieloma zagrożeniami, które istnieją dla zwykłych użytkowników w Internecie, a także tworzy niezawodne połączenia i tożsamości w wielu krajach. Jest łatwy w użyciu i i tak nie wymaga wiele uwagi w niskiej cenie. Nie wierzę jednak, że chroni to również przed pewną współpracą z władzami lub służbami wywiadowczymi, ale ponieważ nie wydaje się to ważne dla wszystkich, mogę to zalecić pod tym warunkiem!


Utworzono:02 / 23 / 2016

10 myśli na temat „CyberGhost VPN »Test, doświadczenie i alternatywy«

 1. Geschwindigkeit

  6

  prywatność

  2

  Cechy

  6

  Obsługa klienta

  4

  łatwość

  6

  Obecna recenzja (stoisko 34, tydzień kalendarzowy 2016) jest nieaktualna i odnosi się do dawno przestarzałych wersji Cyberghost 5.x!

  Tymczasem atrakcyjna geograficzna reprezentacja procesów opisanych w raporcie z testu, która wizualnie przekazała lokalizację lokalizacji serwera podczas zmiany adresów IP, ustąpiła miejsca niewyobrażalnemu, czysto funkcjonalnemu wyglądowi kafelka w stylu Windows 10, który zachwyci właścicieli małych urządzeń; tymczasem działa zimno na komputerze stacjonarnym i bierze VPNOprogramowanie Designtouch, które wyróżniało Cyberghost na tle innych konkurencyjnych programów w swojej aurze.

  Z pewnością Cyberghost urozmaicił program o nowe funkcje, a teraz rozszerzony wybór w sześciu różnych trybach aplikacji może oszukać użytkownika, ma większą łatwość użytkowania, ale przy bliższej inspekcji okaże się, że w porównaniu do poprzedniej wersji, mniej niż wcześniej!

  Zmiany w rozpoznawaniu urządzenia przez przeglądarkę przez użytkownika zostały zniesione bez podstawiania w wersjach 6.x.
  Tak było do czasu 5.x jedna z wyjątkowych funkcji, które Cyberghost oferował i odróżniał od konkurentów.
  Teraz, bez tego narzędzia rozpoznawania, nie ma już żadnego wskazania, w jakim stopniu ochrona tożsamości osobistej polega na zmienionym obejściu podczas działań w Internecie; Ponadto nie można już indywidualnie z wielokrotnym wyborem adresu internetowego pod różnymi tożsamościami, aby zapewnić ograniczenie rozpoznawania, w automatycznym przydzielaniu fikcyjnych funkcji obejścia przez VPNOperator łatwo w połączeniu z osobliwościami własnej konfiguracji w przeglądarce może spowodować odcisk palca.
  Taka specyfikacja, jeśli zostanie przypisana automatycznie, może dać dokładne przeciwieństwo tego, co ma zostać osiągnięte (na przykład jeśli terminy wyrażeń typograficznych w czcionce czcionki nie są używane w odniesieniu do VPNOperatorzy automatycznie używają nazwanego systemu operacyjnego stosowanego w naszym archiwum publikacji i sprawdzanego przez Cyberghost podczas surfowania!). Jest to tym bardziej denerwujące, że poprzednia wersja z indywidualnie dostosowywanym w stylu vintage, systemem operacyjnym i etykietą wersji oferowała taką zmienność, jakiej żaden inny VPNmiał program.

  Również w nowej wersji nie jest oferowane obejście DPI, a aplikacje Cyberghost są używane w imieniu władz niemieckich z odpowiednimi wymaganiami, niestety zbyt chętnymi.
  W odniesieniu do odczytu całych pakietów danych, co jest nadal możliwe przy użyciu Cyberghost przez ekstrakcję nagłówka i części danych kompletnego pakietu, inni mają VPNDostawcy podejmują środki ostrożności, aby uniemożliwić monitorowanie i filtrowanie treści, umożliwiając jedynie klasyczny odczyt nagłówków pakietów.
  Aby działać pod niektórymi nazwami pełzającymi reklamami dla dowolnych produktów, mam neutralność wszystkich (!) Znanych mi VPNProgramy, które nasza neutralność sieci i ochrona wolności opinii i wymiany danych bez cenzury są w rzeczywistości gotowe do utrzymania. W przeciwieństwie do Cyberghost, następujące programy nie pozwalają na tak zwaną głęboką kontrolę pakietów danych (pojęcie poufne: „DPI”):
  12VPN, AceVPN, PowietrzeVPN, AnonSphere, Astrill, BitVPN, CzarnyVPN, BolehVPN, CryptoStar, DarknetMaster, EarthVPN, FinchVPN, GoTor, IDcloak, iVPN, PłynVPN, LogFree & Secured, MorrissonTogo, Mullvad, NoLimitVPN, nVPN, OtwórzVPN, PerfectPrivacy, prywatnyVPN, ProxyChannel, Proxy.sh, ProxyTunnel, SafeWalk, SecureTunnel, SecureVPN.to, Seed4.me, ShellFire, SilentNetwork, SlickVPN, SilnyVPNSzwajcarskiVPNTygrysVPN, TorGuard, TunnelR, Unspyable, VPN4all, VPNwyrażać VPN.ac, VPNBaron, VPNDeepWeb, VPN.ht, VPN.s, VPNtarcza, VPNnieograniczona, VPN.uk, VPNuse4all, VyprVPN, Witopia.
  Wszystkie z nich (i prawdopodobnie jeszcze kilkadziesiąt innych, których nie znamy) są zgodne ze Standardem Ochrony Głębokiej Inspekcji Pakietu, w przeciwieństwie do innych dostawców, którzy nie uniemożliwiają jednoczesnego odczytu nagłówków i danych ... takich jak Cyberghost.
  Chociaż nie mówi nic o bezpieczeństwie ochrony programu jako całości, ochrona DPI jest warunkiem wstępnym w jakim stopniu VPNOperator jest skłonny zapewnić ochronę swoich użytkowników / klientów.
  Jeśli - jak w przypadku rumuńskiego dostawcy Cyberghost - nadal potwierdzał i potwierdzał w wielu wyrokach, że chętnie współpracuje z władzami, zastanawia się, dlaczego w ogóle jeden VPNProgram

  Nic dziwnego, że Cyberghost pomimo braków ma wysoki profil i wiele z nich jest wykorzystywanych. Każdy, kto rok po roku oferuje bezpłatny dostęp premium na obiecującym rynku oprogramowania ComputerBild, który dopiero się chwali, szybko zajmuje wiodącą pozycję w branży. W międzyczasie zmniejszyły się tylko te reklamy.

  Nawet dostęp, który oferuje każdemu Cyberghostnutzung za darmo w dowolnym momencie, jest w zasadzie fikcją!
  W przeciwieństwie do oświadczeń z przeglądu, które datuje się na jakiś czas, Cyberghost w tym roku odciął wolny wybór kraju i serwera i oferuje tylko anonimowe surfowanie po godzinie, że przy bliższej inspekcji nie jest tak anonimowy, aby zapewnić, że dostawca chce w to uwierzyć. Bo jak inaczej mogłoby się zdarzyć, że w trakcie surfowania po „delikatnych stronach” ochrona nagle przestaje istnieć, ponieważ wyłączył się niezauważony w tle?

 2. Geschwindigkeit

  2.1

  prywatność

  0

  Cechy

  7

  Obsługa klienta

  1.1

  łatwość

  9

  Drogi testerze.
  Ponieważ mam bardzo złe wrażenie na Cyberghost.
  W naszej społeczności jest kilku użytkowników korzystających z tego programu. Jest to konieczne w CZ, gdzie mamy złe doświadczenia z usługami snuffle.

  W dwukrotnie otrzymane problemy z użytkownikiem. Pomimo Cyberghostu mieli oni dane w innych rękach, co nie powinno być i trudne z władzami kraju, ponieważ politycznie złe wizyty boczne. Tak było w BULG i CZ. Użytkownik przebywa teraz w więzieniu z powodów politycznych. Uważa się więc, że praca firmy Cyberghost na terytoriach wschodnich ma inny priorytet! i nie godne polecenia na wschodzie kontynentu (nieznane).
  Nie wiem jak to jest na zachodzie. i nie mam doświadczenia.

  W naszej społeczności zmieniliśmy się na Cyberghost.

  Pozdrawiam Mirka

 3. Halo Markus,

  po roku zmienia się ze Steganos Online Shield na Cyper Ghost VPN
  ma sens?
  Oba używają serwera proxy, a w przypadku corocznego 29,50 Euro w Steganos jest to prawdopodobnie lepszy.

  Z poważaniem,

  Josef Pollinger

 4. Geschwindigkeit

  3

  prywatność

  0.5

  Cechy

  3

  Obsługa klienta

  0.5

  łatwość

  8.4

  @ Josef Pollinger

  Nie mogę odpowiedzieć, testowałem Steganos lata temu. Jakiś czas temu.

  Kiedy pojawił się Cyberghost (wtedy nie „Rumunia”, o ile dobrze pamiętam), mieli wszystkie narzędzia, które można wygodnie skonfigurować. U innych dostawców było to wtedy naprawdę skomplikowane, która przeglądarka z jakimi ustawieniami i co dla serwerów proxy i tak dalej. Jednak w tamtym czasie nie miałem o tym pojęcia i nie miałem nic przeciwko. W Cyberghost zresztą nie był potrzebny żaden podręcznik, wszystko było po niemiecku i nie było skomplikowane. Byłem bardzo podekscytowany.

  Tak jest dzisiaj. Interfejs użytkownika jest najwyższej klasy, więc nikt nie powinien na to narzekać. Jeśli widzisz konkurencję, większość z nich pozostaje w tyle i potrzebujesz trochę wcześniejszej wiedzy. A mimo to funkcjonalność jest doskonała i przejrzysta. Jest dla mnie najwyższa ocena!

  Ale reszta?
  To, co przepisani powyżej napisali, jest już poprawne.
  Ta drobno wypolerowana powierzchnia ma również swoje pułapki!

  Nie wiem, dlaczego tak dużą wagę przykładasz do serwera proxy, Josef? Ale w porównaniu do Steganos Cyberghost ma poważne wady. To zaczyna się już od stopnia, w jakim serwery są dedykowane. Zasadniczo tylko katalogi główne liczą się w serwerach proxy. Ponieważ wielu można oszukać, że Cyberghost oferuje wiele serwerów. Ale przyjrzyj się bliżej!
  Jeszcze jedną rzeczą jest to, że adresy IP w Cyberghost można łatwo wyciec. Podczas korzystania z RTC tożsamość użytkownika korzystającego z przeglądarki Firefox, Chrome lub Opera jest ujawniana za naciśnięciem jednego przycisku. Natomiast tylko niektóre ustawienia w zaporze są pomocne. Ale dla wielu przeklęta zapora ogniowa jest jeszcze większym czynnikiem ryzyka niż VPNOprogramowanie. Przy najwyższej zaporze ogniowej niewielkie, nieprawidłowe ustawienie w zaawansowanym obszarze użytkownika może wyrządzić więcej szkody niż zapora 0 / 8 / 15 w ustawieniach domyślnych bez żadnych VPNKopie zapasowe (dodatki do śledzenia, niechciane reklamy i pliki cookie w większości przypadków robią to również dla laików), a przede wszystkim z dodatkowym regularnym usuwaniem LSO.
  Mam na myśli to, że niestety możesz się nie udać z Cyberghost. Dostawca jest inny, ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli masz nieco więcej uwagi na temat „anonimowości w Internecie” niż początkujący, to świetny funkcjonalny interfejs sprawia, że ​​jest to wygodne, VPNNależy zauważyć, że to wygodne siedzenie jest niebezpieczne, jeśli nie weźmie się pod uwagę wielu ustawień, które należy wprowadzić. W przypadku WebRTC Steganos jest na czele (z automatycznym blokowaniem)

  Więc pomysł przejścia ze Steganos na Cyberghost, nie do końca rozumiem, Josef. Cyberghost nie jest chroniony DPI ani RTC, pozwala na ograniczony ruch do Steganos i niestety musiałem zdać sobie sprawę, że VPNOchrona za pomocą portów IPv6 DS-Lite w Cyberghostmodi nie zawsze działa. Od tego czasu serwer oferowany w krajach 30 nie może już być na topie, z których niektóre są tylko wirtualne, a zatem mogą zostać wrzucone do kosza.

  VPN za małe pieniądze to coś takiego. Tak samo jest z zaporami ogniowymi. Są za darmo, powinny być tak dobre, jak te, za które musisz odpowiednio położyć pieniądze. Rzekomo. Ale jeśli wtedy pracujesz, to nie jest tak, to zwykle jest za późno. W zależności od tego, co robisz przy użyciu VPNOprogramowanie, ale może zależeć w dużej mierze od tego, w jaki produkt inwestujesz. Czy powinien chronić cię przed władzami, czy nie powinien pozostawiać botów gorliwych firm na PC, czy chcesz zaciemniać fora, czy też chcesz fałszywego konta Daddelaccount jako gracza na platformie?

  I jest wielu małych sprzedawców hunnert Euronen, którzy są znacznie lepsi niż dobrze brzmiące i często dobrze znane nazwy. I często pojawia się dopiero po zakupie oprogramowania przez długi czas, że oprogramowanie jest niewłaściwe. Na przykład, za cenę, o której wspominałeś, Josef, nie wziąłeś pod uwagę Połączenia. Podczas gdy Cyberghost oferuje tylko jeden dostęp, Steganos ma pięć. Ponieważ możesz oferować i sprzedawać cztery w Internecie, ponieważ nawet zarabiasz w Steganos nawet zysk. A jeśli rozejrzysz się w tym aspekcie, to jest dziesiątki dostawców, którzy są o wiele tańsi lub nieodpłatni z tego punktu widzenia.

  Jak wspomniano powyżej w wątku, Berlin miał rację, jeśli, powiedzmy, kapelusze Cyberghost musiały dawać swoje rzeczy jako prezent, aby je poznać. Ale wiele innych VPNDostawcy wybierają znacznie bardziej elegancki sposób. Trochę droższa sprzedaż to kilka dostępów i wykorzystanie nowych klientów jako pośredników i reklamodawców! I wtedy kilku beneficjentów ma naprawdę pierwszorzędne (bo droższe) rozwiązanie, ale w cenie za jedno połączenie, jeśli przekazują inne rozwiązania tanio znajomym.

  To naprawdę sprytne, jeśli aktualizujesz technologicznie, a jednocześnie prawie za darmo VPN chce użyć. Więc chodź w krzaki, Josef. Wyobraź sobie coś przyzwoitego zamiast tanich rzeczy. Steganos i Cyberghost to w zasadzie sos, nic pół i nic całości.

  Pozdrowienia z Hamburga

 5. Geschwindigkeit

  0

  prywatność

  0.2

  Cechy

  0

  Obsługa klienta

  0

  łatwość

  0

  Mam * pakiet Premium * od tygodnia 1 i wciąż mam problem, który mam, kiedy zaczynam na * moim koncie * - stawka podstawowa i oczywiście wszystkie niedogodności, które występują w darmowej wersji !! (bardzo wolne, separacja do 3 Sdt ....)
  napisałem już do wsparcia - ale jak dotąd nie mam dla mnie rozwiązania ... 🙁
  może ktoś może mi pomóc z ciebie? !!
  LG @ all

  • Witaj, zostawiłem ci wiadomość przez e-mail:

   -
   Witam,
   Często to słyszałem, niestety nie mam rozwiązania.
   Możesz skontaktować się z obsługą klienta CG bezpośrednio pod adresem:
   http://www.cyberghostvpn.com/

   A po lewej stronie znajdziesz przycisk Czat na żywo.
   Pojechałbym tam
   -

 6. Geschwindigkeit

  7.5

  prywatność

  5.1

  Cechy

  5.1

  Obsługa klienta

  10

  łatwość

  10

  Cześć Nele

  Z zainteresowaniem czytam twój raport.
  Nie mam wrażenia, że ​​połączenia internetowe są wolne.
  Według Steganos ten problem został rozwiązany przez aktualizację.
  Zrobię test prędkości po twoich instrukcjach.
  Byłoby świetnie, gdybyś mógł podać mi wartości porównawcze od innych dostawców.

  Z poważaniem

  Josef Pollinger

Schreibe einen Kommentar