CyberGhost VPN nie wytrzymuje dogłębnych testów

CyberGhost

2.75 EUR
4.9

Geschwindigkeit

5.9 / 10

prywatność

2.9 / 10

Ausstattung

5.8 / 10

Obsługa klienta

6.5 / 10

Cena

3.5 / 10

korzyści

  • Instrukcje, strona internetowa itp. Dostępne w języku niemieckim
  • łatwy montaż

ujemny

  • Zły stosunek ceny do wydajności
  • Pliki dziennika dotyczące zachowania użytkowania są tworzone!
  • Niebezpieczeństwo ostrzeżeń duże
  • Dane są przekazywane władzom
  • Funkcje nieodpowiednie
Połączenia na konto7
Taryfa (1 miesiąc)11.99 EUR
Taryfa (6 miesięcy)47.94 EUR (miesięcznie 7.99 EUR)
Taryfa (18 miesięcy)49.5 EUR (miesięcznie 2.75 EUR)
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy
platformy wideoNetflixzattoo (CH)WaipuJOYNTVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)

„Chronimy cię”. Tak więc obietnica reklamowa CyberGhost VPNktóre bombardowały nas naprawdę nachalnie w wielu miejscach. Niestety realizacja tej obietnicy nie wygląda tak różowo. A w przeciwnym razie może VPN Służba z Izraela nie do końca przekonująca. Zobacz naszą recenzję CyberGhost i przekonaj się sam!

CyberGhost został założony VPN w Rumunii. W międzyczasie jednak izraelski inwestor finansowy KAPE Technologies przejął tę usługę (podobnie jak ZenMate) i koncentruje się głównie na użytkownikach międzynarodowych. Ogólnie rzecz biorąc, CyberGhost chce zdobywać klientów - a tym samym sprzedaż. Niestety prywatność i anonimowość użytkowników pozostają na marginesie. CyberGhost oferuje tylko standardowe zabezpieczenia. Ale już nie.

CyberGhost zbiera twoje dane!

Świetna obietnica CyberGhost
Niestety tętniący życiem marketing CyberGhost nie odzwierciedla rzeczywistości!

Jeśli CyberGhost VPN obiecuje w reklamie, że cię chroni, polityka prywatności mówi w zupełnie innym języku. Ponieważ usługa zbiera wiele danych do różnych celów - od badań, przez analizę klienta, po egzekwowanie warunków użytkowania. A to, co w nich jest, jest naprawdę grubiańskie:

Logi i niebezpieczeństwo ostrzeżeń: CyberGhost przekazuje dane władzom!

„W przypadku naruszenia praw użytkownika CyberGhost jest prawnie zobowiązany do współpracy z upoważnionymi publicznymi i prywatnymi organami i organami ścigania i organów ścigania.” (Fragment warunków korzystania z CyberGhost)

Oznacza to, że absolutnie nie jesteś anonimowy! CyberGhost VPN nie chroni cię przed badaniami władz! Co to znaczy Użytkownicy CyberGhost są narażeni na zwiększone ryzyko ostrzeżenia fruwają do domu. Ponieważ twoje dane zostaną udostępnione! Ponadto działa CyberGhost VPN Pliki dziennika, także o twoich działaniach i twoich poświadczeniach, i tak zostaną zapisane. wiele VPNświadomie powstrzymują się od takiego nadzoru i jest to prawdą tylko w sensie anonimowości.
...

Lokalizacja Izrael - partner nadzoru NSA

Nie chcemy zanudzać Cię regulaminem itp. Ale te przykłady są naprawdę imponujące, jak CyberGhost VPN zajmuje się twoimi danymi i twoją prywatnością! Po pierwsze VPN Serwis naprawdę nie jest renomą! A położenie Izraela ma gorzki posmak: przypomnijmy sobie rewelacje Edwarda Snowdena. Między innymi wyszło na jaw, że Izrael współpracuje z NSA w zakresie nadzoru Internetu.

Test: Nasz CyberGhost VPN Doświadczenia

Tyle o ważnych tematach anonimowości i prywatności w CyberGhost. Oczywiście przyjrzeliśmy się również wydajności usługi. Na pierwszy rzut oka całość wygląda dość kolorowo i zawiera wiele detali, ale nadal daje dobry przegląd. Musimy przyznać, że jest to atrakcyjne wizualnie.
Sama optyka nie jest dobra VPN, Przejdźmy do funkcji. W lokalizacjach nie masz dużego wyboru. Ponieważ CyberGhost VPN ma tylko kilka krajów z własnymi serwerami w programie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to 30 VPN-Locations. Ponadto użytkownik otrzymuje następujące funkcje: usuwanie złośliwego oprogramowania i wirusów; Kompresja danych jako zwiększenie prędkości w Internecie; Blokowanie programów śledzących online; Blokowanie reklam i anonimizacja przeglądarki i plików cookie.

Funkcje prawie nic nie przynoszą

Co na początku brzmi dobrze, na drugi rzut oka niewiele. CyberGhost po raz kolejny zamknął swoje obietnice promocyjne. Blokowanie reklam, programy antywirusowe i kooperacyjne osiągnęły bardzo słabe wyniki w naszych testach. W związku z tym kody śledzenia nie zostały poprawnie odfiltrowane, ponieważ zbyt niski wskaźnik rozpoznawania i ochrona antywirusowa są mało przydatne. Równie otrzeźwiającym doświadczeniem jest szybkość: Wszystko w porządku, jeśli CyberGhost VPN do 25Mbit / s. Aby uzyskać więcej, należy spodziewać się poważnych odchyleń.
CyberGhost VPN jest dostępny na MacOS i Windows, a także na iOS i Androida. Możesz używać do 5 jednocześnie z kontem użytkownika VPN połączyć. CyberGhost obsługuje domowe routery, takie jak Asus VPN ale zła wydajność.

CyberGhost VPN Koszt - jest lepszy i tańszy!

Jeśli myślisz teraz, że CyberGhost VPN Mając te wszystkie znamiona korzystne, myliłeś się. Usługa zazwyczaj wymaga długoterminowych zaliczek i ogranicza użycie urządzenia.

CyberGhost VPN Preisübersicht

Ponadto, jak opisano, nie zapewnia żadnych dobrych funkcji ani nie chroni Ciebie i Twojej prywatności. Przeciwnie, działa CyberGhost VPN Przyjazny dla organu i przekazuje dane użytkownika. Nie należy używać do tego przesyłania strumieniowego ani udostępniania plików! W każdym razie nasz wniosek: wybierz inny, tańszy, silniejszy i bardziej wydajny VPN Dostawca - anonimowość naprawdę żyje! Alternatywnie możemy, na przykład, nowicjusz 2019 Surfshark do serca!

CyberGhost VPN Alternatywa: Surfshark VPN


Utworzono:07 / 12 / 2019

Schreibe einen Kommentar