Hide.me VPN: Naprawdę „najszybszy VPN świat ”?

Hide.me VPN

5 EUR
7.5

Geschwindigkeit

9.0 / 10

prywatność

8.4 / 10

Ausstattung

8.6 / 10

Obsługa klienta

8.6 / 10

Cena

3.0 / 10

korzyści

 • Top klienta
 • Bardzo dobre prędkości
 • Idealny do udostępniania plików, torrentów i przesyłania strumieniowego
 • Siedziba Malezja - brak dostępu do danych przez władze europejskie
 • Bardzo wiele opcji płatności

ujemny

 • Wyższa cena
 • Hide.me VPN zapisuje pliki dziennika (choć brak szczegółów)
 • Niezbyt wiele dostępnych krajów

Hide.me VPN przegląd

Hide.me VPN reklamuje „najszybszy na świecie VPN" być. Obietnica, która naprawdę dotrzymuje? Przyjrzeliśmy się bliżej dostawcy z Malezji. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszym Hide.me VPN Review.

Hide.me VPN jest bardzo popularny. Naszym zdaniem wynika to z następujących przyczyn: Usługa z Malezji jest dostępna w języku niemieckim i łatwa w obsłudze, co oczywiście jest bardzo przyjemne dla każdego użytkownika w życiu codziennym. Zwłaszcza VPN Początkujący są łatwi. Ponadto wsparcie jest również bardzo dobre dla użytkowników, a obsługa klienta 24 / 7 jest dostępna tylko w wersji premium.

Nazwa produktuHide.me VPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaWysoka anonimowośćUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaUdostępnianie / torrentVPN-Router

Nasz wniosek w sprawie Hide.me przegląd

Hide.me VPN jest zalecanym dostawcą, który oferuje wiele zalet, ale także pewne wady. Jeśli jesteś gotów zapłacić wyższą cenę, będziesz cieszyć się dobrą jakością, kompleksową anonimowością i bardzo dobrą prędkością przesyłania strumieniowego, torrentów i udostępniania plików.

Niezmiennie dobra jakość serwerów, oprogramowania, a przede wszystkim usług

Ten darmowy Hide.me VPN wyraźnie oferuje znacznie mniej. Ale oczywiście bardzo miło jest móc go przetestować z wyprzedzeniem (chociaż generalnie istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy w dzień 30, więc nie ryzykujesz). Szybkość jest również bardzo dobra, strumieniowanie wideo jest stabilne i nieprzerwane. Zarówno serwer, oprogramowanie, jak i serwis zostały wykonane dobrze i jakościowo bezbłędnie.

Możliwość rozszerzenia prywatności i anonimowości

Wszystko razem, istotne zalety, które użytkownicy bardzo doceniają. Niestety jest też kilka kropli piołunu. Z jednej strony koszt Hide.me VPN niezupełnie mały. Jeśli porównasz tę usługę, uzyskasz znacznie wyższą wydajność za swoje pieniądze od innych dostawców. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest w porządku, ale osobiście brakuje nam głębszej powagi w zakresie ochrony danych i anonimowości. Na przykład brakuje dodatkowych sposobów na prawidłowe ukrycie danych. Sieć jest w porządku, ale nie przytłaczająca: Hide.me VPN jest reprezentowany w krajach 35 z lokalizacjami 56 i więcej niż serwerami 1.400 w Azji, Europie i Ameryce.

„Brak plików dziennika” jest niezrównoważoną obietnicą Hide.me VPN

Jak się teraz zastanawiasz? Hide.me VPN prowadzi, ale nie ma plików dziennika, więc jest bardzo bezpieczny z danymi użytkownika. Prawdą jest, że dostawca reklamuje się brak plików dziennika zoszczędzasz. Ale to tylko częściowo prawda. Ze względu na ograniczoną liczbę urządzeń obsługiwanych przez VPN centralne rejestrowanie jest niezbędne. Więc rysuj też Hide.me VPN Pliki dziennika włączone. Ale: W końcu nie są rejestrowane żadne szczegółowe informacje - czasy online lub logowania pozostają anonimowe, a przede wszystkim nie są to Twoje działaniaZobacz, którą lokalizację serwera wybierzesz!t rekordy. Więc nawet jeśli wdrożenie techniczne wymaga pewnych plików dziennika, dostawca stara się zminimalizować gromadzenie danych.

Według lokalizacji Malezja, brak współpracy z organami europejskimi

Da Hide.me VPN jest w Malezji, nie musi odpowiadać na zapytania rządowe z Europy itp. Niebezpieczeństwo, że twoje dane dostaną się w niepowołane ręce, jest niskie ostrzeżenia nie stanowią problemu. Musisz jednak być w VPN Zwróć szczególną uwagę na wybór serwerów i witryn, aby naprawdę zapewnić to bezpieczeństwo: dostawca korzysta z wynajętych serwerów i ich adresów IP. W zależności od kraju, w którym się znajdują, nadal istnieje obowiązek rejestrowania połączeń IP i współpracy z władzami.

Hide.me VPN Anonimowość użytkownika jest ważniejsza niż lokalizacja

W tym kontekście jedna rzecz jest szczególnie satysfakcjonująca: Problem polega na tym, że wypożyczone serwery mogą przechowywać dane Hide.me VPN dość świadomy, a dostawca ma już z tym doświadczenie. Nasze badania to ujawniły Hide.me VPN właśnie z tego powodu już zakończył serwer w Niemczech. Takie podejście i podejście zasługują na prawdziwe pochwały: dostawca bardziej martwi się anonimowością użytkowników niż lokalizacjami. Top!

Obsługa klienta jest imponująca

Kiedykolwiek kłamiesz Hide.me klienci w sercu. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną w dowolnym momencie w taryfach płatniczych, są one dostępne 24 godziny na dobę. Przyjazny, kompetentny i pomocny. Możesz także to zrobić VPN zacznij bardzo łatwo. W zaledwie kilku krokach 3 rejestracja jest zakończona, a oprogramowanie jest łatwe do zainstalowania. Ponadto możesz skorzystać z bardzo pomocnych instrukcji.

Tak, Hide.me VPN jest szybki. Idealny do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego

Ale teraz najważniejsze pytanie: czy Hide.me VPN „Najszybszy na świecie VPN„? Oczywiście nie mogliśmy teraz całkowicie przetestować tego twierdzenia. I jak wszyscy wiemy, wiele można powiedzieć w celach marketingowych, które w rzeczywistości wyglądają nieco inaczej. W każdym razie dostawca nie musi ukrywać się pod względem prędkości. Dostarczone w naszych testach Hide.me VPN konsekwentnie bardzo dobre wyniki, czasy ping również były w porządku. Podobnie sięgasz z VPN stabilne i nieprzerwane połączenie. Wysoka jakość przesyłania strumieniowego przez dłuższy czas jest więc bardzo możliwa. A także do udostępniania plików, prędkość jest idealna, jest również dozwolona na wielu serwerach.

Oprogramowanie, rozszerzenia przeglądarki i protokoły

Hide.me VPN używa najnowszych protokołów, takich jak OpenVPN, SSTP, SoftEther i IKEv2, który oferuje szyfrowanie do AES-256. VPN jest dostępny dla systemów Windows, MacOS, Android, iPhone i iPad, Amazon Fire TV oraz routerów. Ponadto dostępne są rozszerzenia przeglądarki do Chrome i Firefox. Te ostatnie zapewniają, że zawsze będziesz chroniony po pojedynczej instalacji w Internecie. Twój dostawca usług internetowych nic nie wie o twoich działaniach.

Hide.me Oprogramowanie dla wielu urządzeń

Wycena Hide.me VPN

Darmowa wersja

 • Transfer danych 2 GB
 • Równoczesne połączenie 1
 • Lokalizacje 5 na całym świecie

Premia

 • 1 miesiąc: 14.95 $ miesięcznie
 • 1 rok: 9.99 $ miesięcznie (roczna opłata 119.95 będzie naliczana)
 • 2 lat: 5.41 $ miesięcznie (wszystkie lata 2 będą obciążone 129.95 $)

Cechy:

 • Nieograniczony transfer danych
 • Obsługa klienta 24 / 7 Premium
 • Nieograniczone szybkie łącze
 • Pełna obsługa protokołu
 • Serwery w więcej niż lokalizacjach 56
 • Obsługa systemów Windows, macOS, iOS i Android
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zaletą jest to, że możesz kupić usługę za pomocą niemal każdej możliwej metody płatności:
Hide.me opcje płatnościHide.me VPN wprowadził nowe funkcje 2019 latem.

Możesz także znaleźć więcej informacji bezpośrednio z oferentem.


Utworzono:08 / 03 / 2019

Schreibe einen Kommentar