HideMyAss® VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy

HideMyAss VPN

2.99 EUR
7.4

Geschwindigkeit

6.5 / 10

prywatność

3.5 / 10

Ausstattung

8.5 / 10

Obsługa klienta

9.0 / 10

Cena

9.5 / 10

korzyści

 • Największy VPN Sieć na całym świecie
 • Zaimplementowano wiele przydatnych funkcji.
 • Obsługa klienta jest zawsze dostępna szybko
 • Oprogramowanie jest dobre i stabilne z łatwą obsługą
 • lider rynku ze standardami jakości

ujemny

 • Lokalizacja w Wielkiej Brytanii
 • Obsługa klienta tylko w języku angielskim
 • Brak anonimowości 100%
 • Zapisuje dane użytkownika (pliki dziennika)
 • Wiele raportów problemów czytelników dotyczących stabilności i szybkości
Połączenia na konto5
Taryfa (12 miesięcy)52.68 EUR (miesięcznie 4.39 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)95.76 EUR (miesięcznie 3.99 EUR)
Taryfa (36 miesięcy)107.64 EUR (miesięcznie 2.99 EUR)
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy
platformy wideoNetflixzattoo (CH)WaipuN24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Cable1 (EN)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)

HideMyAss jest świat największym VPN-Anbieter mit Lokalizacje w stanach 190 i ponad milion klientów 1! To jest to duże doświadczenie jako dostawca już od tego czasu ponad 12 lata temu jest aktywny. Jednak w niektórych przypadkach władze otrzymały również dane, ponieważ były one oparte na orzeczeniu sądu. Dlatego dzięki HMA nie będziesz w stanie uzyskać pełnej anonimowości, ale będziesz mieć szybkie i niezawodne połączenia w tylu krajach, jak żaden inny dostawca.

Geschwindigkeit

HideMyAss Zawsze był jednym z najszybszych dostawców na rynku, co wynika również z faktu, że HMA zawsze budowała nowe i dodatkowe farmy serwerów, które rozkładały obciążenia użytkowników. Podobnie jak w ostatnich latach, oprogramowanie zawiera automatyczny test prędkości, który zawsze wyszukuje najszybsze połączenie dla użytkownika i optymalizuje połączenia. Oczywiście można teraz krytykować, że nie byłoby to możliwe w żaden inny sposób, przy ponad milionie aktywnych użytkowników 1, ale jest to dla osoby przyjemny i łatwy sposób automatycznego wybierania szybkich połączeń. Oczywiście każdy, kto chce być podłączony ręcznie i tylko za pośrednictwem wybranych lokalizacji, może to zrobić.

Prywatność i anonimowość

O anonimowości HideMyAss oferty są również szeroko omawiane w Internecie. Faktem jest oczywiście, że dostawca faktycznie wydał jasne oświadczenia. Nie przechowuje żadnych działań użytkownika, ale bardzo dobrze dane połączenia (więc adres IP klienta), a także jego nazwę i dane dotyczące płatności. W przypadku wniosku sądu te istniejące dane zostaną również przekazane władzom. Nie ma w tym nic złego. Oznacza to, że HMA może rzeczywiście zagwarantować dobry poziom prywatności podczas korzystania z niego, ale agencjom wywiadowczym lub organom w oparciu o sytuację prawną w UE, a także w Wielkiej Brytanii. Dlatego powiedziałbym: HMA nie zapewnia żadnych anonimowośćale wiele możliwości prywatność w celu ochrony Internetu.

ceny

HideMyAss wynalazł „reklamę produktu online”, więc wydaje się, że przynajmniej spojrzysz na rozwój w przeszłości. Istnieją stosunkowo wysokie „ceny katalogowe”, które są redukowane przez stałe działanie do normalnego poziomu, a 4x rocznie są nadal okresy, w których dodatkowe rabaty. Żadne pytanie dotyczące obecności reklamowej HMA nie jest idealne pod każdym względem. Najważniejsze jest to, że za „normalne pieniądze”, więc około 6 $ miesięcznie zapewnia dobrą usługę z największym wyborem serwerów na całym świecie.

Wszystkie ceny w szczegółach

Czas działania miesiąca 1

 • Lista: $ 11.95
 • Standardowa: $ 9.99
 • Działanie: $ 9.99

Czas działania 6 miesięcy

 • Lista: $ 71.70
 • Standardowa: $ 59.99
 • Działanie: $ 44.99 (od $ 6.99 / miesiąc)

Czas działania 12 miesięcy

 • Lista: $ 143.40
 • Standardowa: $ 78.70
 • Działanie: $ 59.99 (od $ 4.99 / miesiąc)

Bieżące działanie zawsze można znaleźć tutaj:

HideMyAss VPN Specjalne ceny

Moje streszczenie

Znajduję usługę HideMyAss VPN całkiem interesujące, ponieważ ma różnorodność VPNLokalizacje na całym świecie, a także niektóre dodatki, które lubię. Możesz także przypisać statyczny adres IP z dowolnego kraju lub możesz po prostu i automatycznie zoptymalizować połączenia pod kątem prędkości. HMA jest łatwy w użyciu i oferuje dobrą obsługę. niestety nie 100% Anonimowy, ale nadal w porządku.

!! AKTUALIZACJA: W ciągu ostatnich kilku tygodni czytelnicy otrzymali wiele skarg dotyczących problemów ze stabilnością i szybkością, dlatego mam ocena dostosowały się pod tym względem.

Dla wszystkich z nich również moja osobista opinia HideMyAss Jako podwójny agent polecam następujący post:

HideMyAss VPN jako podwójny agent
HideMyAss VPN jako podwójny agent

Wskazówki dotyczące anonimowości i prywatności HideMyAss VPN

Mówiąc bardziej szczegółowo, chciałbym podzielić się kilkoma wskazówkami na temat korzystania HideMyAss VPN dać.

Usługa zasadniczo opiera się na standardowym szyfrowaniu, które również klasyfikowane są jako bardzo bezpieczne. Dzięki temu możesz osiągnąć bardzo dobry poziom prywatności, nawet jeśli zastosujesz następujące środki:

 1. Nigdy bez ochrony VPN być w Internecie. Zawsze używaj jednego VPN Tunel, również na smartfonie. Często zdarza się, że nawet programy takie jak Windows lub nawet iOS przesyłają nieograniczone dane osobowe przez Internet. Wynika z tego, że wtedy znany jest własny adres IP, a tym samym własna lokalizacja.
 2. Użyj trybu inkongnito w przeglądarce internetowej. Każdy oferuje dziś tę funkcję, powinna stać się dla Ciebie standardem, nawet przy codziennych drobnych działaniach w Internecie. Ale kiedy się do tego przyzwyczaisz, jest to oczywiście kwestia.
 3. Zawsze wyloguj się z wyszukiwarek i stron internetowych, takich jak Facebook, Google, Yahoo, Instagram itp. Wiele stron internetowych rozpoznaje użytkowników tych platform, więc twoje dane i działania lub wyszukiwania są rejestrowane w Internecie, nawet poza stronami internetowymi tych dostawców!
 4. Użyj śledzenia jak "Ghostery" aby odfiltrować inne narzędzia śledzące, które mogą Cię rozpoznać. Ghostery jest dostępny bezpłatnie i nie przenosi żadnych danych z powrotem do dostawcy. Możesz także szybko zainstalować rozszerzenie w przeglądarkach mobilnych, a tym samym blokujesz już 99% wszystkich trackerów w Internecie. Zaletą jest to, że oszczędziłeś przede wszystkim irytujących reklam.
 5. Ponieważ będziesz żył „bez plików cookie”, musisz pamiętać wiele haseł zalogować się ponownie i ponownie. Użyj menedżera haseł, aby zaszyfrować swoje dane. Następnie musisz tylko zapamiętać hasło i używać skomplikowanych haseł (na przykład: 8CvgvTYniN32DrHjYcv $) i różnych dla każdej strony bez cierpienia. Używam „Ostatni Pomiń” ale istnieją do tego niezliczone narzędzia.
 6. Użyj więcej niż jednego adresu e-mail do ogłoszeń na forum lub różnych stron internetowych. Istnieje wiele bezpłatnych usług e-mail, jeśli masz usługodawcę, który oferuje kilka „adresów aliasów”, a następnie utwórz własne adresy dla niektórych grup witryn. Będziesz mógł żyć bez spamu i trudniej go zidentyfikować.

Jeśli wdrożysz te kilka porad, od razu zyskasz więcej prywatności i nie będzie można ich śledzić w Internecie. Anonimowość ma więc coś wspólnego z faktem, że nie publikujesz na forach swojego prawdziwego nazwiska, ale myślę, że i tak to jasne! HideMyAss VPN pomoże ci mieć sens, czyniąc twojego dostawcę Internetu lub sieć firmową „ślepymi” dla wszystkich twoich działań online, a także nie możesz zamknąć z powodu nowego adresu IP, a także pochodzenia!


Utworzono:02 / 02 / 2016

Myśli 2 też ”HideMyAss® VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy”

Schreibe einen Kommentar