HideMy.name VPN Test 2020: lider w anonimowości

HideMy.name VPN

3 EUR
7.2

Geschwindigkeit

6.7 / 10

prywatność

8.0 / 10

Ausstattung

6.7 / 10

Obsługa klienta

6.9 / 10

Cena

7.8 / 10

korzyści

 • Bez plików dziennika, bez zapytań o dane - absolutna anonimowość
 • Siedziba w Rosji / Panamie
 • Świetny stosunek jakości do ceny
 • Bardzo dobre prędkości
 • Bardzo łatwy do działania

ujemny

 • Niedostępne w języku niemieckim

Test HideMy.name

Absolutnie brak rekordów danych - czy to możliwe? Według HideMy.name VPN (dawniej InCloak VPNtak Przyjrzeliśmy się dokładnie tej wspaniałej obietnicy dostawcy, a także innym funkcjom. Więcej w następującej HydeMy.name VPN Sprawdź!

Nazwa produktuHideMy.name VPN
Polecane aplikacjeAnonimowa komunikacjaWysoka anonimowośćBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrent

Wniosek dotyczący HideMy.name VPN

Jesteśmy bardzo krytyczni, jeśli chodzi o anonimowość i prywatność. Biorąc pod uwagę te czynniki, zawsze bierzemy dostawców pod mikroskop podczas naszych testów. HideMy.name VPN Jednak w tym względzie byliśmy naprawdę przekonani: dostawca nie prosi o żadne dane i nie prowadzi plików dziennika. Anonimowy adres e-mail wystarczy, aby kupić lub przetestować usługę, a wszystko inne odbywa się za pomocą kodu jednorazowego. Z HideMy.name VPN jesteś absolutnie anonimowy i odpowiednio chroniony przed tajnymi służbami, zatrzymywaniem danych, a także zapytaniami rządowymi.

Ponadto HideMy.name jest w Panamie w domu, a przepisy tam obowiązujące nie mogą zmusić dostawców do przechowywania danych. Oprócz tego ekstremalnego plusu, którego obecnie nie znaleźliśmy u żadnego innego dostawcy, HideMy.name przynosi VPN w przeciwnym razie doskonała wydajność. Przesyłanie strumieniowe i udostępnianie plików to taka przyjemność. I nie ma absolutnie nic złego w cenie, prywatności i szybkości za jedyne 3 USD miesięcznie.

zawartość

 • Nasz wniosek
 • Firma
 • ceny
 • Aplikacje i aplikacje
 • prędkości
 • prywatność
 • anonimowość
 • Download I Torrent
 • Router
 • Hazard
 • Podczas podróży
 • Obsługa klienta
 • Funkcje i obsługa

Firma

HideMy.name istnieje już od 2008 roku. Rosyjski dostawca ma duże doświadczenie, co z pewnością przyczynia się również do jego wydajności, a przede wszystkim do prywatności użytkowników. Firma ma siedzibę w Panamie, co również ma pewne zalety.

lokalizacja operacyjnyRosjaSeszele
lokalizacja rozliczeniowy
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
lokalizacje serwerów45
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Wersja próbna i ceny HideMy.name

Ogólnie rzecz biorąc, możesz dostać coś za swoje pieniądze w HideMy Name. Co najlepsze, możesz VPN testuj również za darmo, przez 24 godziny i bez ograniczeń. I oczywiście całkowicie anonimowy tutaj. Po tym nadal masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na zakup. Taryfy wyglądają następująco:
 • 1 miesiąc: $ 8 / miesiąc
 • 6 miesięcy: $ 4 / miesiąc ($ 24 / 6 miesięcy - X% oszczędności 58)
 • 1 rok: $ 3 / miesiąc ($ 36 / rok - X% oszczędności 64)
Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)7 EUR
Taryfa (6 miesięcy)24 EUR (miesięcznie 4 EUR)
Taryfa (12 miesięcy)36 EUR (miesięcznie 3 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto5
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzyOgraniczony bezpłatny okres próbny (bez płatności)

Oprogramowanie i aplikacje

Bez względu na to, czy jesteś fanem systemu Windows, czy użytkownikiem Androida, HideMy.name oferuje oprogramowanie do niemal każdej aplikacji (w tym Mac, Linux, iOS). Nawet urządzenia takie jak smart TV, router lub konsole do gier możesz się z nim połączyć. Oprogramowanie automatycznie wybiera jeden z czterech różnych protokołów - OtwórzVPN TCP i UDP, L2TP, PPTP. I jak powiedziałem: nie potrzebujesz hasła itp., Tylko kod dostępu. Wpisz kod, surfuj bezpiecznie i anonimowo! Naprawdę łatwe.

Instalacja HideMy.name

Dostępne protokołyL2TP / IPSecZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)PPTP
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSMac OSXOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjipolnischRuski

Testowana prędkość dzięki HideMy.name VPN

Nasza HideMy.name VPN Test prędkości był bardzo dobry. Chociaż było kilka serwerów (od prawie 100 do krajów 47) - na przykład starsze rosyjskie serwery - które miały większe obciążenie. Ogólnie jednak serwery oferują bardzo dobrą prędkość i w razie potrzeby można je łatwo zmienić. Jednak wyszukiwanie najszybszego serwera zależy od Ciebie. Ponieważ HideMy.name VPN nie wie nic o tobie i twoim zachowaniu i nie może zabrać twojego poszukiwania. Ale to naprawdę niewielka wada w porównaniu z prawdziwą prywatnością, którą osiągasz dzięki HideMy.name.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 29.03.2020

Prywatność dzięki HideMy.name

Anonimowość i ochrona prywatności są najwyższym dobrem użytkowników - i VPNpowinny nam pomóc je chronić. Niestety zwykle nie można udzielić absolutnej anonimowości, czy to z przyczyn technicznych, prawnych czy innych. Dźwiękoszczelne, oczywiście, jeśli tak VPNDostawca, ale oferuje dokładnie tę całkowitą anonimowość. Jak HideMy.name VPN (dawniej InCloak VPN).

Niewiarygodne, ale prawdziwe: HideMy.name VPN oferuje absolutną anonimowość

Rzućmy okiem na strukturę: HideMy.name VPN pochodzi z Rosji i ma swoją siedzibę w Panamie - która jest już dobra pod względem lokalizacji. Dostawca przywiązuje ogromną wagę do anonimowości swoich klientów i wymyślił wiele rzeczy. Ponieważ HideMy.name VPN przechowuje absolutnie NIE dane użytkownika. Nada, niente, nic. Dostawca faktycznie nie przechowuje żadnych kont użytkowników, nawet nazw użytkowników i haseł. Twoja tożsamość jest więc całkowicie niejasna - a ponieważ nie ma danych, HideMy.name VPN te zapytania władz publicznych itp. również nie są przekazywane. Nadzór masa, ostrzeżenia itp. nie są tematem dla użytkowników!

HideMy.name VPN faktycznie przechowuje NIE dane

Brzmi niewiarygodnie, myślisz? Mamy naszą HideMy.name VPN Testuj, ale okazało się, że to naprawdę prawda. Ochrona Twojej prywatności zaczyna się od zakupu: Musisz tylko podać adres e-mail, który oczywiście może być również adresem jednorazowym, który nie może być z Tobą powiązany. Następnie otrzymasz numer dostępu, który określa generator liczb losowych. Z tym numerem (który nie jest zapisany) masz już dostęp do HideMy.name VPN Serwerów. Po upływie opłaconego okresu wystarczy zamówić nowy kod. Logicznie rzecz biorąc, ten system nie jest automatycznie rozszerzany bez konta użytkownika. I oczywiście: oferowane metody płatności są anonimowe.
HideMy.name VPN nie tworzy żadnych kont użytkowników i nie zapisuje żadnych danych!
Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming z HideMy.name VPN

Streaming z HidyMy Name jest oczywiście bardzo wykonalny z punktu widzenia prywatności. Dzięki usłudze nie ryzykujesz badań, ostrzeżeń itp. Z technicznego punktu widzenia transmisja strumieniowa jest również możliwa i dozwolona na wszystkich serwerach, a prędkość jest równie dobra.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowego

Udostępnianie plików P2P za pomocą HideMy.name

Przekierowanie portów i własne serwery torrent są duże, jeśli chodzi o udostępnianie plików VPNMotyw HideMy Name tego nie ma. Jednak szybkość usługi jest bardzo odpowiednia, dostawca zezwala również na torrenty dla wszystkich serwerów.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Na routerze

HideMy.name VPN nie oferuje jednoznacznej aplikacji dla routerów. Ale istnieje możliwość, w oparciu o odpowiedni OpenVPN-Konfiguracja do ochrony całej sieci domowej za pośrednictwem routera. Instrukcje pomagają tutaj w implementacji.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny z

online Gaming

Dobra wiadomość dla fanów Xbox i Playstation: można je znaleźć na HideMy.name VPN być połączonym. Mniej korzystne jest jednak to, że z tą usługą nie ma różnych przydatnych funkcji gier online.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

HideMy.name VPN podróżować

HideMy.name VPN nie nadążaj za innymi dostawcami. W sieciach z ograniczeniami jesteś sam. Usługa zapewnia zwykłą usługę tylko w niepewnych sieciach WiFi VPNOchrona

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta

HideMy.name VPN jest nie tylko szybki z serwerem. Nie ma też na co narzekać, jeśli chodzi o wsparcie: na zapytania testowe, na które bardzo szybko odpowiedzieliśmy. Usługa jest oczywiście aktywowana na HidyMy Name.

Obsługa klienta
Język aplikacjipolnischRuski
Obsługa klientaE-mailStrona FAQ
Język w obsłudze klienta

Funkcje i obsługa

Własne usługi DNS są dostępne w HideMy.name VPN niedostępne, ale możesz używać bezpłatnie. Nie ma blokowania złośliwego oprogramowania, bezpośredniego połączenia TOR, przekierowania portów ani kaskadowania wielu przeskoków. Szczegóły znajdziesz w naszym praktycznym przeglądzie.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR
Więcej informacji można znaleźć na stronie oficjalna strona dostawcy.

Utworzono:09 / 17 / 2019

Schreibe einen Kommentar