IPVanish VPN Test: najlepsze do przesyłania strumieniowego

IPVanish

6.5 USD
7.4

Geschwindigkeit

8.8 / 10

prywatność

8.1 / 10

Ausstattung

8.2 / 10

Obsługa klienta

6.8 / 10

Cena

5.1 / 10

korzyści

  • Jest bardzo dobry do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego (koncentracja na USA!)
  • Bardzo dobre prędkości
  • Ochrona przed ostrzeżeniami
  • Dostępna jest własna aplikacja FireTV - łatwa i nieskomplikowana
  • szybciej Downloadza pośrednictwem usługi proxy

ujemny

  • Niedostępne w języku niemieckim
  • Bezosobowa obsługa klienta

Recenzja IPVanish

Te różne VPN Dostawcy zwykle przypinali specjalne flagi do flag. Tak samo IPVanish VPN, Amerykański dostawca wyrobił sobie markę specjalisty od przesyłania strumieniowego i udostępniania plików. Mamy w naszym IPVanish VPN Sprawdziłem, co naprawdę może usługa i oczywiście, jak to wygląda z prywatnością użytkownika.

Nazwa produktuIPVanish
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAmazon VideoAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaNetflixUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychSkyGoBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentVPN-Router

Nasz wniosek na temat raportu z testu IPVanish

IPVanish pochodzi z USA i jest przeznaczony głównie dla grupy docelowej amerykańskich użytkowników. Dostawca oferuje idealne warunki do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego, ale niemieckie portale niestety blokują Ci to. Netflix DE dobrze z nim współpracuje za granicą. Prędkość jest bardzo dobra, prywatność nie jest pełna, ale w porządku. Z IPVanish VPN jesteś co najmniej w 100% chroniony przed ostrzeżeniami - i to jest dużo warte. Ponieważ IPVanish został przejęty przez J2018Global w 2 roku, istnieją obawy, że niewiele zostanie zainwestowanych w inne funkcje, ale tylko usługa zostanie utrzymana. Ale lubimy być przekonani o czymś innym!

O firmie

Jak już wspomniano, IPVanish specjalizuje się w transmisji telewizyjnej i wideo. Jednak ze względu na lokalizację w USA dostawca jest skierowany przede wszystkim do grupy docelowej amerykańskich użytkowników. Innymi słowy, możesz łatwo przeglądać amerykańskie wersje Netflix & Co, ale niestety zostaniesz (tak często) zablokowany przez niemieckie portale. Sky, Amazon Video Niemcy nie działają. Dzięki temu możesz łatwo oglądać Netflix DE za granicą. I resztę wykorzystania VPNChociaż jest to praktyczne dla USA, nie jest idealne dla świata niemieckojęzycznego.

lokalizacja operacyjnyUSA
lokalizacja rozliczeniowyUSA
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów57
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny i taryfy

Pod względem ceny IPVanish należy do górnego segmentu. Ceny są w porządku, ponieważ dostawca nie ustanawia żadnych ograniczeń w zakresie transferu danych i prędkości oraz oferuje dobre, niezawodne oprogramowanie i można podłączyć jednocześnie pięć urządzeń na konto. Obecnie dostępne są następujące stawki:

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)10 USD
Taryfa (3 miesięcy)26.99 USD (miesięcznie 9 USD)
Taryfa (12 miesięcy)77.99 USD (miesięcznie 6.5 USD)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto10
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

IPVanish VPN Aplikacje: dostępna również własna aplikacja FireTV!

IPVanish oferuje aplikacje dla wszystkich urządzeń. Możesz połączyć się bardzo szybko, a także mieć takie zalety, jak KillSwitch lub automatyczna zmiana adresu IP. Przekierowanie portów lub połączeniekaskady nie są jednak możliwe. W IPVanish szczególnie wyróżnia się własna aplikacja dla FireTV, którą można uzyskać w sklepie iOS. Oczywiście sprawia to, że jest bardzo nieskomplikowany i łatwy w użyciu.
IPVanish VPN Aplikacje na wszystkie urządzenia
Dostępne protokołyIKEv2L2TP / IPSecZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)PPTP
Własne aplikacje / aplikacjeandroidapple iOSASUSWRTDD-WRTFireTVLinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjipolnisch

Prędkość w teście

Zasadniczą rolę w wydajnym przesyłaniu strumieniowym odgrywa szybkość VPN Serwer. Znowu IPVanish VPN Jego rola jako specjalisty od streamingu, jak wykazały nasze testy: poszliśmy do całości i godzinami streamowaliśmy z różnymi serwerami IPVanish VPN, Ale nawet to ekstremalne obciążenie nie powodowało żadnych zakłóceń i naprawdę osiągnęliśmy super prędkość. IPVanish oferuje także więcej niż 1.000 serwerów na całym świecie, dzięki czemu możesz łatwo wybrać mniej obciążony serwer w przypadku przeciążenia. Zgodnie z mottem: Pełna przepustowość dla wszystkich! Udostępnianie plików również działało bardzo dobrze. Ponadto IPVanish zapewnia usługi proxy w celu szybszego Downloadw.
Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 07.04.2020

Ochrona i anonimowość w IPVanish VPN

Jeśli szukasz absolutnej anonimowości, lokalizacja IPVanish powinna sprawić, że będziesz trochę sceptyczny. Ponieważ dostawca zapewnia, że ​​nie zapisuje plików dziennika, ale w Stanach Zjednoczonych nadal znajduje się NSA & Co. I że ci zagraniczni użytkownicy raczej nie mają dobrych intencji, również nie jest tajemnicą. Jednak tylko kilka osób zarządza VPN Dostawca ma zagwarantować swoim użytkownikom prawdziwie niepodważalną anonimowość. Jeśli nie masz tak wysokich standardów, IPVanish jest całkiem w porządku pod względem prywatności. Dostawca korzysta z OpenVPN, L2TP i PPTP, z których wszystkie zapewniają dobre bezpieczeństwo (zwłaszcza OpenVPN). W każdym razie funkcje IPVanish chronią przed szpiegowaniem publicznych sieci WLAN.

Prywatność to nie tylko prywatność

Ogólnie rzecz biorąc, musisz zdawać sobie sprawę, że „prywatność” w USA jest interpretowana zupełnie inaczej niż nasza. Jesteśmy o wiele bardziej krytyczni i nie zaakceptowalibyśmy zwykłego dostępu Stanów Zjednoczonych do danych użytkowników przez władze. Jednak Amerykanie postrzegają to jako „zysk bezpieczeństwa dla narodu”, a nie jako naruszenie ich prywatności. Ale - jak już opisano wcześniej - amerykańscy dostawcy nie są tak negatywni, ponieważ chronią przed ostrzeżeniami i nie przekazują danych władzom w Niemczech itp.
Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming i wymiana plików z IPVanish VPN bez niebezpieczeństwa ostrzeżeń

Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe i udostępnianie plików, które są odtwarzane Ryzyko ostrzeżeń zawsze duża rola. VPN musi być do bezpiecznego przesyłania strumieniowego i udostępniania plików lub Downloads podjąć odpowiednie środki ostrożności. Tutaj zbiera IPVanish VPN Plus punkty. Ponieważ ostrzeżenia są częścią prawa cywilnego i tam przydaje się siedziba w USA. Ponieważ tutaj niemieckie władze gryzą dane na temat granitu, Stany Zjednoczone nie ujawniają danych od obywateli. Więc nie musisz się martwić o takie (często nieuzasadnione, ale przede wszystkim drogie) litery. Zasadniczo zarówno streaming, jak i udostępnianie plików są dozwolone na wszystkich dostępnych serwerach IPVanish.
Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixEurosportmaxdomezattoo (CH)WaipuJOYNTVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Download I Torrent

Udostępnianie plików i torrentowanie są dozwolone w tej usłudze, a Ty możesz również chronić się przed ostrzeżeniami.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Użyj na routerze

IPVanish oferuje niektóre aplikacje VPNRouter! Jeden VPN połączenie z routerem to świetny sposób na ochronę całej rodziny. Nie trzeba dużo ustawiać, a każde urządzenie podłączone do sieci WLAN może być również chronione przed zagrożeniami z Internetu.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

Granie z IPVanish

Aplikacje Xbox i Playstation VPNUsługa w ofercie. Ponadto czasy oczekiwania są niskie i możesz bez problemu grać w swoje ulubione gry!

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

VPN podróżować

Korzystanie z IPVanish VPNpodczas podróży ma swoje zalety! Nie musisz martwić się o niebezpieczne i publiczne sieci, takie jak sieci hotelowe. Usługa oferuje doskonałe funkcje ochrony przed hakerami.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta od IPVanish VPN

Obsługa klienta jest dostępna tylko w języku angielskim. Otrzymujesz odpowiedź bardzo szybko, ale tylko w standardowych zdaniach, które nie mają nic wspólnego z samym zapytaniem. Więc jeśli jesteś w IPVanish VPN Jeśli masz pytanie lub problem techniczny, przygotuj się na żywą korespondencję z obsługą klienta.

Obsługa klienta
Język aplikacjipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQCzat na żywotelefon
Język w obsłudze klientapolnisch

Dane techniczne z IPVanish VPN podsumowane

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Utworzono:09 / 23 / 2019

Schreibe einen Kommentar