Ivacy VPN Test: Niedrogi, ale dobry

Ivacy VPN

1.17 USD
8.8

Geschwindigkeit

8.9 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

9.0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Cena

9.0 / 10

korzyści

 • Rozbudowany dostawca z doskonałymi, wszechstronnymi funkcjami
 • Dołączone oprogramowanie i aplikacje dla systemów Windows, Mac, Android i Apple iOS
 • Brak magazynu plików dziennika
 • Szybkie połączenia i bezpieczne protokoły
 • Tylko 1,50 € / miesiąc jest ceną młota!

ujemny

 • Pliki dziennika technicznego są zdecydowanie używane

VPNTester_Checkliste

Połączenia na konto5
Taryfa (12 miesięcy)19.99 USD (miesięcznie 1.67 USD)
Taryfa (60 miesięcy)69.99 USD (miesięcznie 1.17 USD)
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy
platformy wideoNetflixzattoo (CH)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)

Mam to VPN Dostawca Ivacy VPN faktycznie odkryte przez przypadek, przez co na początku nie zwracam uwagi na cenę, jeśli ją mam VPN-Usługa do testowania z wyróżnieniem. Dostawca ma siedzibę w Singapurze, oferuje serwery dla więcej niż stron 100, bezpłatne oprogramowanie i aplikacje dla wszystkich głównych urządzeń oraz kosztuje 1.33 miesięcznie! Jak to mozliwe

Krótki przegląd Ivacy VPN:

 • Lokalizacja firmy: Singapur
 • VPN lokalizacje: 100 + w więcej niż 50 różnych krajach
 • Oprogramowanie: dla Windows, MacOSX, Android, Apple iOS; Instrukcje dla routerów, konsol do gier, Linuksa i różnych innych URZĄDZEŃ.
 • pliki dziennika: Brak miejsca na aktywność, brak miejsca na plik dziennika
 • język: Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski
 • VPNprotokoły: PPTP, otwarteVPN, L2TP / IPSec
 • Cena: $ 80 za miesiące 60 (około $ 1.33 / miesiąc), w tym nieograniczony dostęp dla maksymalnie 5 jednocześnie

Anonimowość i prywatność w Ivacy VPN

Poważność jest oczywiście kluczowym czynnikiem, gdy chcę zaufać dostawcy, szybko na miejscu obiecują, jak bezpieczne i anonimowe jest wszystko. Dlatego jestem z Ivacy VPN wystarczy zadzwonić bezpośrednio w Singapurze. Muszę powiedzieć, że byłem zaskoczony profesjonalizmem, a także wiedzą techniczną i szczegółami, które ze mną omawiałeś. Wydaje się, że sprzedawca nie ma nic do ukrycia, więc wierzę również, że obietnice dotyczące ochrony prywatności użytkowników i nie zapisywania działań użytkowników są w rzeczywistości prawdziwe.


Strumieniowe przesyłanie filmów telewizyjnych za pomocą Ivacy VPN

Mam Ivacy VPN testowane z Amazon, Teleboy, Netflix, YouTube, Zattoo, a także Hulu, absolutnie nie było awarii z serwerami w Europie, a także w USA i wszędzie osiągnąłem również jakość transmisji FullHD, a więc stałą 8-10 MBit / s. Nie potrzebujesz więcej, chociaż prawdopodobnie możliwe byłyby wyższe rozdzielczości.


Wymiana plików z Ivacy VPN

Ze względu na funkcję KillSwitch i wystarczającą liczbę lokalizacji serwerów w bezpiecznych lokalizacjach do udostępniania plików / torrentów usługa jest zdecydowanie wysoce zalecana.


CENA-power
CENA-power

Cena

Jedną z wielkich zalet jest to, że Ivacy VPN nie tylko oferuje wiele, ale także ma bardzo niską cenę. Dołączone jest zawsze całe oferowane oprogramowanie, możesz korzystać z usługi jednocześnie i całkowicie nieograniczony z urządzeniami 5.

Tylko za jedną cenę: 80 $ za całe miesiące 60 ($ 1.33 / miesiąc)


Oprogramowanie i aplikacje Ivacy

Oprogramowanie, które Ivacy zapewnia bezpłatnie, jest jak wszystko inne w języku angielskim. Ale to nie powinno powodować żadnych problemów dla większości użytkowników, mimo że mój niemiecki samochód w międzyczasie wykonał kilka przełączników w kokpicie w języku angielskim.) Ale oprogramowanie jest naprawdę bardzo łatwe w użyciu. Występuje problem z Windows 10, ale co z tym systemem operacyjnym, podczas korzystania z Windows 10 należy ręcznie zmienić jego ustawienia DNS, ponieważ oprogramowanie Ivacy nie zmienia ich sam. Jest to problem, który wielu dostawców ma z Windows 10, więc nic nadzwyczajnego. Oprogramowanie na Maca oraz aplikacje na Androida i Apple iOS są nienaganne i proste. Istnieje również funkcja KillSwitch, dzięki czemu można ustawić poszczególne programy lub całe urządzenie NIE BEZ VPN Połączenie może się komunikować. Jest to prawie niezbędne, jeśli naprawdę chcesz ukryć własny adres IP.

Lista ziem Ivacy VPN

Prowadzenie przez Ivacy VPN

Ustawienia konta Ivacy VPN

Moje streszczenie / zalecenie dla Ivacy VPN:

,de VPN Oceniony przez testera.O co możesz prosić o € 1,40 / miesiąc? To głupie pytanie, jeśli próbowałeś Ivacy, ponieważ dostawca niczego nie przeoczy. Od strumieniowego przesyłania wideo poprzez udostępnianie plików i przyzwoity poziom bezpieczeństwa Ivacy oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Absolutnie zalecane, nawet jeśli istnieją dostawcy, którzy technicznie robią jeszcze więcej dla absolutnej anonimowości, ale nie wszyscy potrzebują.


Utworzono:05 / 07 / 2016

Myśli 3 na temat „Ivacy VPN Test: tani, ale dobry ”

Schreibe einen Kommentar