NordVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy

NordVPN

2.8 EUR
9.5

Geschwindigkeit

9.7 / 10

prywatność

9.5 / 10

Ausstattung

9.5 / 10

Obsługa klienta

9.5 / 10

Cena

9.4 / 10

korzyści

  • Łatwa obsługa aplikacji i oprogramowania. Strefa klienta w języku niemieckim
  • Duży wybór serwerów dostępny na całym świecie.
  • Wysokie bezpieczeństwo danych dzięki wielokrotnemu szyfrowaniu + wielu dodatkowym funkcjom
  • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
  • Możliwy jest bardzo dobry stosunek ceny do wydajności + płatność za pośrednictwem Amazon Pay!

ujemny

  • Płacenie przez PayPal odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony trzeciej i wiąże się z dodatkową opłatą.
  • Aplikacje dla systemu Windows + macOS są dostępne tylko w języku angielskim.
 
Sieć POPUP
NordVPN Logo w kolorze białym

NordVPN Oferta Świąteczna 2020

Nie możesz przegapić tej oferty: kup bezpłatnie 2-letnią subskrypcję NordVPN 3 miesiące gratis!

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund

Test NordVPN

,de VPN Dostawca NordVPN z Panamy rozumie swoją działalność i oferuje oprócz wielu funkcji anonimizacji i bezpieczeństwa danych nawet doskonałą wydajność swoich serwerów. To, że ta usługa w Europie jest wciąż mało znana, naprawdę nie jest do zrozumienia. Kto z VPN-Lokalizacja w 60 krajach nie działa, ale nie wiem, czy Ty vpn kupować chcesz, musisz wybrać innego dostawcę, chociaż z pewnością zalecany jest test.

Nazwa produktuNordVPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAmazon VideoAnonimowa komunikacjaOchrona firewallWysoka anonimowośćNetflixUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychSkyGoBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentDostęp do TOR (.onion)Router VPN

Mój wniosek też NordVPN

NordVPN jest usługą mało znaną w Europie, ale technicznie wysoce rozwiniętą. Od instalacji po obsługę klienta wszystko działa idealnie, a bezpieczeństwo nie pozostaje w tyle. Każdy, kto chciałby wybrać bardzo niedrogiego dostawcę, który opanował kilka innowacji technicznych, a także oferuje bardzo dobrą prędkość, trafi do NordVPN całkiem idealny VPNDostawcy znajdują się.

treść

NordVPN - Firmy

siedziba: NordVPN powstała w Skandynawii, obecnie działa firma w Panamie, która zajmuje się obróbką techniczną NordVPN umożliwia. Klienci są rozliczani za pośrednictwem firmy z Cypru. Odwoływanie się do opinii innych VPNDostawcy, ten korporacyjny projekt powinien zapewniać dobrą ochronę przed zapytaniami rządowymi.

lokalizacja operacyjnyPanama
lokalizacja rozliczeniowyCypr
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów56
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny od NordVPN

Ceny wahają się od 10.50 € do 2.62 € miesięcznie i obejmują również korzystanie z maksymalnie 6 urządzeń w tym samym czasie. Nie ma w tym żadnych ograniczeń, ani pod względem przepustowości, ani pod względem czasu. Dostawca jest zatem jedną z naprawdę niedrogich usług w naszym teście, nawet bez „specjalnych rabatów”.

Taryfy nie zawierają żadnych ograniczeń ani innych specjalnych klauzul. Zawsze zawiera jeden 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy i nigdy nieograniczone korzystanie ze wszystkich usług dla do urządzeń 6 jednocześnie!

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)10.16 EUR
Taryfa (12 miesięcy)50.15 EUR (miesięcznie 4.18 EUR)
Taryfa (27 miesięcy)75.65 EUR (miesięcznie 2.8 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto6
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

Oferta specjalna - NordVPN dostępne tylko przez krótki czas!

Testowana prędkość!

3366 serwerów NordVPN są używane bardzo rzadko, a także oferują doskonałe czasy pingowania. W teście zarejestrowano tylko pozytywne recenzje, prędkości transferu były w górnym i najlepszym zakresie. Nawet przy dużych ilościach danych i długim czasie użytkowania nie wystąpiły awarie z powodu usługi. Udostępnianie plików i gry online są również idealnie obsługiwane, nawet jeśli nie udostępniasz plików dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady lub Niemiec VPN Serwer powinien użyć, ale generalnie tak jest VPN-Service tak.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 21.11.2020

Wireguard w NordVPN (Nordlynx)

NordVPN wdrożyło protokół WireGuard® we wszystkich aplikacjach w 2020 roku!

WireGuard jest szybszy niż obecni liderzy VPN- Protokoły (OpenVPN i IPSec). Z tego powodu NordLynx jest oparty na protokole WireGuard, który wykorzystuje najnowocześniejszą kryptografię i jest poparty badaniami naukowymi.

NordLynx łączy szybkie połączenie WireGuard z konfigurowalnym systemem NAT (Double Network Address Translation) firmy NordVPN. Dzięki podwójnemu NAT bezpieczne VPN-Połączenie można nawiązać bez przechowywania na serwerze żadnych informacji umożliwiających identyfikację.

Daniel Markuson, ekspert ds. ochrony danych cyfrowych pod adresem NordVPNpowiedziany:

„To był ekscytujący moment, kiedy udostępniliśmy pierwsze aplikacje z NordLynx do użytku wewnętrznego. NordLynx przewyższa inne w większości scenariuszy VPN-Logs. Aby to udowodnić, przyjęliśmy akademickie podejście przy użyciu metod statystycznych i przeprowadziliśmy 256.886 XNUMX testów szybkości ”.

Jak to działa?

Podwójny system NAT tworzy dwa lokalne interfejsy sieciowe dla każdego użytkownika. Pierwszy interfejs przypisuje ten sam lokalny adres IP wszystkim użytkownikom podłączonym do serwera. Po sejfie VPNTunel został skonfigurowany, drugi interfejs sieciowy będzie penetrował dynamiczny NAT. Dynamiczne lokalne adresy IP są przypisywane tylko podczas aktywnej sesji i zabraniają przechowywania danych osobowych na serwerze.

Oprogramowanie od NordVPN

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 1

Oprócz licznych instrukcji konfiguracji NordVPN także własne oprogramowanie i aplikacje za darmo. Należą do nich: Windows, Mac OSX, Apple iOS, Android itp.

Oprogramowanie dostępowe jest bardzo proste i przejrzyste, a wszystkie funkcje są bardzo łatwe. Ponadto można bezpośrednio korzystać z czatu na żywo w dziale obsługi klienta, a także uruchamiać wszystkie funkcje.

 

VPN Uzyskaj dostęp do oprogramowania z wieloma funkcjami

Dostępne protokołyIKEv2Multi-hopVPNZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)SSL / ProxyWireGuard
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTRozszerzenie ChromeDD-WRTRozszerzenie FirefoxFireTVDodatek KODILinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiszwedzkipolnisch

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 2 NordVPN Rozszerzenie przeglądarki

Dzięki rozszerzeniu przeglądarki można szybko wybrać inną lokalizację, a tym samym prawie nie tracić prędkości VPN mieć. Rozszerzenie jest niestety tylko dla Google Chrome, ale jest bardzo łatwe w użyciu i oferuje je Ochrona WebRTC jak również Złośliwe oprogramowanie i blokery reklam z NordVPN zintegrowane.

Zaletą tego jest to, że jednocześnie VPN Połączenie na własnym urządzeniu można używać i nadal bez Przerwij podłącz przeglądarkę do innej lokalizacji może i może korzystać ze stron internetowych. Wszystko zaczęło się bez przerwy i jednym kliknięciem myszy.

 

 NordVPN SmartDNS

Próbowano z SmartDNS NordVPN Dostęp do witryn do przesyłania strumieniowego wideo w Internecie, aby zapewnić, że niektóre takie jak Amazon lub Netflix aktywnie próbują VPN Zablokuj dostawców. Przez SmartDNS są używane zamiast VPN Serwery wykorzystywały wyłącznie serwery proxy do transmisji i zaciemniania. Nie masz szyfrowania, ale dostępne są wyższe przepustowości. Ponadto dostawca może lepiej chronić się przed blokadami ze strony dostawcy, a tym samym klienci są bardziej zadowoleni. Oczywiście zalecam używanie SmartDNS tylko do korzystania z witryn strumieniowych wideo, ponieważ dane przesyłane z boku nie są już chronione. Ale opłacalna metoda uzyskiwania dostępu do często używanych witryn, takich jak Amazon Video. Dostęp do ard.de, zdf.de itp. można również uzyskać z zagranicy.

Ukryte połączenia danych

NordVPN ma wiele serwerów wyposażonych w technologię, w której przesyłanie danych odbywa się jak VPN nie są widoczne. Jest to szczególnie przydatne, gdy próbujesz w sieciach (sieci hotelowe, a nawet w stanach takich jak Chiny, Turcja, sieci korporacyjne itp.) VPN Połączenie, ale lokalne ograniczenia na to nie pozwalają. W takich przypadkach pomocne jest użycie „techniki zaciemniania” programu NordVPN odwołanie. Chociaż nie wszystkie lokalizacje są możliwe do wyboru, udało nam się zbudować stabilne połączenia nawet przy specjalnych ograniczeniach. Jest to zatem naprawdę dobra i bardzo łatwa opcja w dowolnym miejscu i czasie VPN uczynić użytecznym.

Filtrowanie złośliwego oprogramowania i reklam

Umierać Filtr „Cybersec” z NordVPN nadal przepuszczają wiele reklam, ale w naszych testach blokujemy ponad 90% wszystkich kodów śledzenia na stronach internetowych. Jest to łatwa w użyciu opcja dla użytkownika końcowego, która zapewnia również znaczny wzrost „prywatności”. Ale jeśli szukasz 100% ochrony, powinieneś również dodać „śledzenie bloker”Jako rozszerzenie w jego przeglądarce. (Tracking Blocker).

Zoptymalizowane serwery dla różnych funkcji

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 3

Udostępnianie plików i serwer torrentów

Zapewnij maksymalną przepustowość do wymiany danych przez Internet bez ryzyka, że ​​Twoje dane tożsamości mogą być udostępniane stronom trzecim.

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 4

Dedykowany serwer adresów IP

podaj zawsze ten sam adres IP dla aplikacji, w których może to być ważne (kontrola dostępu według adresu IP). Zmniejsza to również spam internetowy.

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 5

VPN Cascades (Multi Hop VPN) Serwer

zapewniają łączność w dwóch lokalizacjach z rzędu, zapewniając lepszą ochronę przed eksploracją, nawet przy ukierunkowanym monitorowaniu międzynarodowym.

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 6

VPNSerwer zaciemniania danych

zaoferuj jeden VPNDostęp nawet w bardzo ograniczonych sieciach (sieci hotelowe, sieci korporacyjne, Chiny itp.) VPN nie będą też widoczne dla administratora sieci.

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 7

Połączenie TOR / Cebula przez własny serwer

za pomocą którego można korzystać ze znanej sieci TOR bez użycia przeglądarki, a tym samym uzyskać ochronę przed rozszerzonymi eksploracjami.

NordVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 8

Serwer anty-DDoS

oferują ochronę przed ukierunkowanymi atakami mającymi na celu uniemożliwienie jednemu użytkownikowi korzystania z Internetu (często dotyczy to graczy online)

prywatność

Obecnie używane NordVPN trzy różne VPN-Protocols: IKEv2 / IPsec (dla użytkowników iOS i MacOS), OpenVPN i NordLynx. NordVPN używa szyfrowania AES-256-GCM. Dostawca nie zapisuje żadnych danych adresowych ani nazwy użytkownika, a jedynie adres e-mail, który należy podać. W tym celu można również wybrać anonimową metodę płatności. Jeśli chodzi o badanie użytkowników, jesteś z NordVPN zawsze bezpieczne do 100%.

Anonimowość z NordVPN

Ze względu na możliwość połączenia się z siecią TOR, w tym podwójnego szyfrowania, strony internetowe lub inne usługi w Internecie nie są w stanie wyciągnąć wniosków na temat prawdziwej tożsamości użytkownika. Z czysto technicznego punktu widzenia umożliwia to bardzo dobrą anonimowość w Internecie.

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Technologia Multi-Hop do anonimizacji

NordVPN oferuje szereg technicznych możliwości, które mogą zapewnić większe bezpieczeństwo, a także anonimizację. Obejmuje to 3 VPN- Połączenia są kierowane przez dwa serwery z rzędu. To jako „multi-hop VPNDobrze znane rozwiązanie techniczne można również zastosować podczas monitorowania indywidualnego VPNWłącz serwer. Dodatkowo można sprawdzić 3 VPN-Serwer z NordVPN również podłączyć bezpośrednio do sieci TOR (cebula).

 

Streaming

Oczywiście streaming jest jednym z głównych powodów VPN Użytkownicy oczekują, że mogą również uzyskać dostęp do popularnych kanałów krajowych za granicą, ale także, że są chronieni przed kierowaniem i ostrzeganiem. To może NordVPN robić prawie wszystko na najwyższym poziomie. Jednak niemiecki serwer jest używany przez NordVPN Amazon Video i DAZN nie mogą być odbierane.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixDAZN (EN)SkyEurosportmaxdomezattoo (CH)WaipuJOYNTVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Download i torrent

Witryny do udostępniania plików i użytkownicy pobierania mają jeden wspólny problem: dzielą się swoim rzeczywistym adresem IP z innymi i dlatego łatwo mogą stać się ofiarami oszustwa lub ostrzeżeń. Dlatego oferty NordVPN za to własne serwery, które są szczególnie szybkie i bezpieczne. Oczywiście jest też KillSwitch i wystarczająca prędkość, aby wszystko mogło pozostać przyjemnością.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

NordVPN z routerem

Oferty na routery NordVPN z otwartymVPN obsługa szerokiego zakresu zastosowań, ale wciąż brakuje nam funkcji takich jak LoadBalancing.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

NordVPN do gier online

Krótkie czasy pingów NordVPN sprawiają, że gry online są w większości jeszcze bardziej stabilne i płynne niż BEZ VPN używać. Ponadto użytkownicy są skutecznie chronieni przed nieuczciwymi atakami DDoS.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

NordVPN w podróży

W podróży korzystasz z aplikacji z NordVPNktóre wyróżniają się łatwą obsługą. Istnieje również funkcja maskowania, która oznacza, że ​​możesz NordVPN mogą łączyć się za pomocą ukrytych pakietów danych, a tym samym również w Chinach lub innych restrykcyjnych sieciach z dostępem do NordVPN Zamówienia sieciowe. Jest to jednak duży minus, nie ma niemieckiego serwera do wyboru, więc jeśli potrzebujesz tej funkcji, musisz obejść się bez niemieckiej telewizji i tak dalej.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Przegląd funkcji

Byłoby o wiele więcej na ten temat NordVPN Aby zgłosić, w jaki sposób przegląd synonimów porównuje tylko wszystkie inne funkcje wymienione tutaj.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

przez NordVPN Wyciek 5 nowych obietnic bezpieczeństwa

Nachdem NordVPN w zeszłym roku (nie z własnej winy) ofiarą NordVPN Wycieki, dostawca odpowiedział kompleksowym pakietem bezpieczeństwa. Tutaj znajdziesz 5 obietnic NordVPNktóre mają na celu zmaksymalizować Twoją prywatność i ochronę w przyszłości.

Obietnica 1: partnerstwo z VerSprite

VerSprite jest jedną z wiodących międzynarodowych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem. NordVPN współpracuje z VerSprite, aby bardziej skoncentrować się na testach penetracyjnych, procesach włamań i zarządzaniu ryzykiem dostawcy.

Obietnica 2: Program błędów Bounty

Przyznawany od 12 grudnia NordVPN Nagrody za znalezienie błędów. Gdy hakerzy lub eksperci od cyberbezpieczeństwa odkryją luki w systemie (błędy), oznacza to dla nich dużą gotówkę - i wczesną minimalizację ryzyka dla wszystkich użytkowników!

Obietnica 3: Audyt bezpieczeństwa infrastruktury

NordVPN w tym roku odbędzie się audyt sprzętu infrastruktury, VPN-Rozpoczyna się oprogramowanie, architektura serwera i kod źródłowy serwera.

Obietnica 4: Ocena bezpieczeństwa dostawcy

NordVPN podniosła swoje standardy bezpieczeństwa. Ponadto dostawca poddał swoją infrastrukturę i swoich dostawców testom w celu zminimalizowania zagrożeń ze strony hostowanych serwerów. Tymczasem ma NordVPN serwery współdzielone przez sieć, które są wyłączną własnością dostawcy.

Obietnica 5: przełącz się na serwer RAM

NordVPN zaktualizował już niektóre swoje serwery do serwerów RAM i będzie kontynuował tę strategię. Celem jest 100% pamięci RAM, ponieważ nie można ich fizycznie przejąć.

Od 11 grudnia jest NordVPN także jeden z założycieli VPN Zaufanie inicjatywy (VTI). VTI łączy wiodącą pozycję VPN Dostawcy, którzy poruszają tematy amerykańskich wymagań dotyczących Internetu i cyberbezpieczeństwa oraz informują ustawodawców. NordVPN jest głęboko przekonany, że ustawodawcy znający cyberbezpieczeństwo są kluczem do bardziej wolnego i szybszego internetu.


Utworzono:01 / 25 / 2016

11 myśli na temat „NordVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie