ProtonVPN Raport testowy 2020: Najlepsza bezpłatna usługa - nieograniczona w czasie

ProtonVPN

4 USD
8.4

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.7 / 10

Ausstattung

7.9 / 10

Obsługa klienta

7.5 / 10

Cena

7.5 / 10

korzyści

  • Bezpłatna, nieograniczona danymi stała taryfa
  • Doskonała przejrzystość
  • Dostępne połączenie TOR (cebula)
  • Dostępny przełącznik zabijania

ujemny

  • Tylko otwarteVPN i używany protokół IKEv2
  • Bardziej złożony model taryfowy
  • Najważniejsze funkcje dostępne tylko po wyższych cenach

ProtonVPN przegląd

ProtonVPN jest praktycznie „starszym bratem” światowej sławy usługi ProtonMail. Zaszyfrowana usługa e-mail słusznie ma wielu fanów, ale co z jego VPN Odpowiednik? Mamy protonVPN Test przeprowadzony i zyskał kilka ciekawych spostrzeżeń. Więcej w następnym artykule.
Nazwa produktuProtonVPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAnonimowa komunikacjaOchrona firewallWysoka anonimowośćBezpieczna transmisja danychStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentDostęp do TOR (.onion)Router VPN

Nasz wniosek na temat ProtonuVPN

Dostawca ma nie tylko doskonałą przejrzystość, ale przede wszystkim najlepszą obecnie dostępną bezpłatną taryfę. Nie masz żadnych ograniczeń danych i możesz z nich korzystać na stałe (bez okresu próbnego lub podobnego). Idealna okazja dla wszystkich VPN Okazjonalnych użytkowników. Jeśli jednak chcesz uruchomić transmisję strumieniową, udostępnianie plików itp., Jesteś w lepszych rękach z planami płatności. Są one jednak wyceniane w rozliczonym górnym segmencie. Najważniejsze korzyści, takie jak wysoce zalecana funkcja TOR / Cebula, otrzymasz tylko wtedy, gdy weźmiesz więcej pieniędzy na rękę. protonVPN działa dobrze w przypadku IPTV i omijania blokad geograficznych. Jednak Sky i Amazon Video blokują dostawcę.

O protonieVPN

ProtonVPN to szwajcarska firma, która rozpoczęła walkę o większą prywatność w Internecie dzięki usłudze szyfrowanej poczty ProtonMail. Ma to wielu fanów na całym świecie - co możemy Ci powiedzieć w naszym raporcie z testu ProtonMail. Podobnie jak ProtonMail, Proton jest równieżVPN produkt elity naukowej CERN.

lokalizacja operacyjnySzwajcaria
lokalizacja rozliczeniowySzwajcaria
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów50
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny i taryfy protonu VPN

Jedna z największych zalet protonuVPN jest to, że usługa z serwerami w Japonii, Holandii i Stanach Zjednoczonych jest również dostępna za darmo. I to nie tylko na okres testowy, ale naprawdę „na zawsze” - i bez ograniczeń danych, a także na wszystkich urządzeniach! W końcu możesz go używać na przykład do oglądania filmów z YouTube. Ale dla Streaming a udostępnianie plików to darmowa wersja ProtonVPN niezalecane

Darmowy protonVPN Serwer - przeciążony!

Ogólne ceny w ProtonVPN nie jest łatwo przejrzeć. Ogólnie jednak dostawca znajduje się w górnym segmencie cenowym. Oprócz naprawdę świetnej bezpłatnej taryfy, możesz uzyskać jedną z czterech poniższych opcji - w zależności od usług, z których chcesz skorzystać.

Indywidualne warunki taryfowe i dostępne funkcje można znaleźć na stronie internetowej dostawcy.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (12 podstawowych miesięcy)48 USD (miesięcznie 4 USD)
Taryfa (12 plus miesiące)96 USD (miesięcznie 8 USD)
Taryfa (12 wizjonerskich miesięcy)288 USD (miesięcznie 24 USD)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto10
Opcje testoweBezpłatne taryfy dostępne

Zastosowania protonu

Dawniej był protonemVPN dostępne tylko jako aplikacja Windows. Ale szwajcarski dostawca minął czas i teraz oferuje odpowiednie oprogramowanie dla prawie wszystkich urządzeń. Proton Open korzysta z protokołu szyfrowaniaVPN i tym samym dołącza do większości dostawców.

Dostępne protokołyIKEv2ZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTDD-WRTMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjipolnisch

Szybkość testowana z protonemVPN

Proton przekonuje w swoich taryfach płatniczychVPN z bardzo dobrymi prędkościami i wysoką stabilnością. Przy bezpłatnej taryfie prędkość - oczywiście - nie wygląda tak różowo. Serwery często borykają się z zatłoczeniem, co oczywiście wpływa na prędkość.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 09.11.2020

Prywatność dzięki protonowiVPN

Oczywiście sama taryfa nie jest dobra VPN, Wymagana jest kompleksowa ochrona Twojej prywatności i danych! Znowu ProtonVPN punkty: Usługa, podobnie jak ProtonMail, ma siedzibę w Szwajcarii i opiera się na maksymalnej przejrzystości i niezwykle budujących zaufanie środkach. Dostawca regularnie publikuje raporty dotyczące przejrzystości, w których wyświetlane są prośby o informacje i odpowiadające im odpowiedzi.

ProtonVPN Raport przejrzystości dostępny w każdej chwili!

Ten raport również nie jest ukryty, ale jest przeznaczony dla wszystkich na protonieVPN Zobacz stronę internetową (Protokół Raportu PrzejrzystościVPN). Byłoby miło, gdyby ten pozytywny przykład dotyczył także innych VPNDostawcy zamiast rzucać puste obietnice, które nie są zgodne z rzeczywistością. Niestety w branży są naprawdę czarne owce.

Władze USA napotykają silny opór przed rozpowszechnianiem danych w Szwajcarii

Zasadniczo USA wymagają od Szwajcarii po prostu zignorowania własnego ustawodawstwa dotyczącego kwestii praw autorskich, a także do przekazywania prywatnych danych obywateli. Na szczęście amerykańskie władze gryziły granit w Szwajcarię, a dane były bezpieczne. Pozostaje mieć nadzieję że USA nie przeważą. Bo kto z nas chce warunków jak w Niemczech z ostrzeżeniami i współpracą ...

Jakie dane gromadzi Proton?VPN z tobą?

Jeśli chodzi o udostępnianie danych, ważne jest również, aby wiedzieć, które z twoich danych dostawca może w ogóle przekazać. To w ProtonVPN nie bardzo, ponieważ usługa oszczędza tylko znacznik czasu twojego ostatniego logowania. Jeśli ponownie się zarejestrujesz, stary znaczek zostanie usunięty. Zawiera także tylko datę i godzinę zgłoszenia. Adres IP, lokalizacja itp. Pozostają ukryte - a wraz z nimi Twoja tożsamość.

Wypożyczono również serwer w użyciu

Niestety Proton kontynuujeVPN ale nie tak, jak pierwotnie na własnym serwerze. Serwery (serwery 632 w więcej niż krajach 44) są częściowo wynajmowane, adresy IP pochodzą od hostów. Jeśli chodzi o zastosowane protokoły, używa ProtonVPN wyłącznie otwarteVPNZostało to zaimplementowane bezpiecznie i czysto od uwierzytelnienia do transmisji danych. Ponieważ używany jest tylko ten jeden protokół, nie można podłączać urządzeń zewnętrznych, takich jak routery, konsole do gier itp.!

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming z protonemVPN

ProtonVPN z pewnością może zdobyć darmową taryfę - ale nie strumieniową. Jak już wspomniano, prędkości po prostu nie są wystarczające do przesyłania strumieniowego wysokiej jakości. Szkoda, bo usługa jest bardzo bezpieczna i chroni z. B. przed ostrzeżeniami. Ale są też taryfy premium z doskonałymi prędkościami. Jednak pecha będą mieć również niemieckie portale wideo, takie jak Netflix czy Sky. Ponieważ wielu dostawców blokuje ProtonVPN.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoN24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoHulu (USA)Netflix (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)HBO Now (US)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Channel 4 (UK)YoutubeSpotify

Download & Torrent z ProtonemVPN

Szybkość jest oczywiście również bardzo ważna dla torrentów. Także wolna taryfa nie może tutaj przekonać. Ale proton podlegający opłacieVPN tym bardziej. Ponieważ usługa gwarantuje naprawdę dobrą ochronę przed ostrzeżeniami i bardzo dobrze zapewnia anonimowość użytkowników. Niezawodny partner dla bezpiecznego torrentowania!

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

ProtonVPN na routerze

ProtonVPN może być używany na routerach. To dobra wiadomość. Jednak zastosowane Otwarcie ma efektVPN negatywnie wpływa na szybkość połączeń danych i zużywa niepotrzebnie dużo zasobów.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

Proton VPN do gier online

ProtonVPN mogę dużo zrobić. Gry online nie są jednym z nich. Po prostu nie możesz korzystać z usługi na konsolach do gier.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

Proton VPN podróżować

Proton nie jest bardzo elastycznym protokołemVPN uczyń podróżnych kluczem w pracach. Nie można nawiązać połączenia z usługą w sieciach hotelowych i krajach z ograniczeniami. Więc stoisz bez VPN i bez dostępu do Internetu, gdy nastrój cię zabierze.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta ProtonVPN

ProtonVPN nie pozostawia cię samego z pytaniami i problemami. Możesz sprawdzić stronę FAQ w celu uzyskania pierwszej pomocy. Lub możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej przez e-mail.

Obsługa klienta
Język aplikacjipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQ
Język w obsłudze klientapolnisch

Przegląd funkcji ProtonVPN

ProtonVPN opracował szereg funkcji, takich jak KillSwitch, połączenie Tor-Onion dla swoich użytkowników. Dostawca może nadążyć za innymi najlepszymi dostawcami. Jednak zwykle musisz zagłębić się głębiej w kieszeń, aby uzyskać ekscytujące dodatkowe funkcje.

ProtonVPN Kill Switch

Funkcja SecureCore: przed masowym nadzorem i ukierunkowanym monitorowaniem

Dzięki ofertom SecureCore ProtonVPN jego użytkownicy to skuteczna zaleta w stosunku do nadzoru: tutaj również ruch danych między VPNSerwery się przewracają VPNPołączenia, aby zapobiec śledzeniu poszczególnych połączeń w Internecie.
ProtonVPN Bezpieczny rdzeń

U góry: dostępna funkcja TOR (cebula)!

ProtonVPN jest jedną z tych usług, w których łączysz sieć Tor bezpośrednio przez jedną z VPNSerwer może korzystać. Proton ma toVPN naprawdę stworzył świetną wydajność dla użytkowników, która ma wiele zalet. Możesz także poradzić sobie z poważną luką bezpieczeństwa w sieci TOR. Jednak w tym kontekście nie podoba nam się to, że do korzystania z tej funkcji potrzebujesz własnej taryfy. Oczywiście jest to droższe i jest bardzo mało serwerów, na których ta funkcja naprawdę działa.

Często zadawane pytania na temat ProtonuVPN

Czy można protonować?VPN za darmo?

Tak, protonieVPN oferuje bezpłatną taryfę. I to jest naprawdę dobre - bez ograniczeń danych i może być również używane przez nieograniczony czas.


Utworzono:08 / 14 / 2019

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie