CzystyVPN® »Doświadczenie, ocena i alternatywy

CzystyVPN

5.81 EUR
8.6

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.8 / 10

Obsługa klienta

7.3 / 10

Cena

8.5 / 10

korzyści

  • Łatwy w obsłudze
  • Szybki serwer
  • Wysokie bezpieczeństwo danych
  • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
  • Niezwykle tanie!

ujemny

  • Obsługa klienta tylko w języku angielskim
Połączenia na konto5
Taryfa (1 miesiąc)9.60 EUR
Taryfa (6 miesięcy)41.94 EUR (miesięcznie 6.99 EUR)
Taryfa (12 miesięcy)69.74 EUR (miesięcznie 5.81 EUR)
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzyZniżka na okres próbny (cena specjalna na czas określony)
platformy wideoNetflixmaxdomezattoo (CH)Arte DE)3Sat (EN)ORF (AT)

CzystyVPN Wynik testu ze wszystkimi doświadczeniami, szczegółami i rzetelną oceną.

,de VPN Dostawca z HongKong oferuje ogromny VPNSieć, szybkie połączenia i jest w pełni wyposażony. SmartDNS, serwery proxy, oprogramowanie dla każdego urządzenia i dobra cena. VPN Serwery w krajach 141 i małe prędkości dopełniają ofertę. Chociaż czystyVPN W okresie działania jest bardzo tani, zapewnia również bardzo dobre bezpieczeństwo w celu ochrony prywatności. Są jednak VPNSerwis już prawie 1Mio. Klient nie musi znaleźć żadnych negatywnych wpisów ani komentarzy w sieci, również muszę dołączyć do pozytywnej recenzji!

Geschwindigkeit

Przetestowałem wiele serwerów, wszystkie prawie nie pozwoliłyby na mój harmonogram, ponieważ PureVPN tak więcej niż 500 VPNSerwer działa. Widziałem, że połączenia z Niemiec do USA, Ameryki Południowej, a także obszaru Europy Wschodniej są bardzo dobre, do Azji były przerwy, szczególnie wczesnym rankiem. Czy to bezpośrednio z PureVPN trudno jest ocenić. Zasadniczo jednak wszystkie serwery są najwyraźniej bardzo łatwo dostępne i zapewniają użyteczną wydajność przesyłania nawet do strumieni wideo FullHD.

prywatność

Usługa korzysta z kilku metod utrzymywania połączeń danych jako „prywatnych”, tj. L2TP, OpenVPN a dla kompatybilności z wieloma urządzeniami również PPTP (ponieważ nie potrzebujesz certyfikatów, których nie możesz zainstalować na routerze, na przykład) Ok, środki odpowiadają dobrym standardom tego, co poleciłbym.

anonimowość

Możesz w PureVPN Płać anonimowo, a także utwórz konto na podstawie fałszywych informacji z prawidłowym adresem e-mail. Sprzedawca opisuje, że nie przechowuje żadnej aktywności użytkownika i utrzymuje na czasami wynajmowanych serwerach. Oczywiście nie możemy tego sprawdzić, ale zakładam, że dostawca de smok nie ma prawnego obowiązku, aby to zrobić, nawet wysiłek nie chce, aby setki krajów gromadziły dane dla władz z setek krajów, więc jest to realistyczne. Jednak ze względów bezpieczeństwa serwerów nie należy używać w krajach, w których agencje rządowe i agencje wywiadowcze mają pełną moc prawną nad danymi osobowymi, takimi jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Francja, Australia, Nowa Zelandia, Japonia ... reszta świata jest nadal uważana za bezpieczną 🙂 CzystaVPN dlatego zaleca, a także w celu ochrony siebie, kraje te nie używają do udostępniania plików.

CzystyVPN Test transmisji strumieniowej (wideo):

Rezultaty z PureVPN Zastosowanie:

- Netflix (DE): ✔︎ Tak
- Amazon Video (EN): ✘ nie
- DAZN (DE): ✘ nie
- Maxdome (DE): ✔︎ Tak
- ARD (DE): ✘ nie
- ZDF (DE): ✘ nie
- SRF (CH): ✘ nie
- ORF (AT): ✔︎ Tak

Rezultaty z PureVPN na routerze:

- Netflix (DE): ✔︎ Tak
- Amazon Video (EN): ✘ nie
- DAZN (DE): ✘ nie
- Maxdome (DE): ✔︎ Tak
- ARD (DE): ✔︎ Tak
- Biblioteka ARD: ✔︎ Tak
- ZDF (DE): ✔︎ Tak

CzystyVPN® »doświadczenie, ocena i alternatywy 18

Więc z PureVPN na routerze można również korzystać z niemieckich kanałów telewizyjnych. Dzięki aplikacji lub PureVPN Aplikacje nie są.

Ogólnie rzecz biorąc, czystyVPN tylko zadowalający wynik. Wątpliwe jest, aby usługa ta była jeszcze lepsza w przyszłości, a on po prostu ma problemy z prowadzeniem portali wideo za granicą stabilny i często jest rozpoznawany, a tym samym blokowany.

[/ Wc_box]

Cena

CzystyVPN Istnieje również większość dostawców w stawkach miesięcznych. Uwzględniono tutaj nieograniczony dostęp do wszystkich usług (500 + VPN Serwer w krajach 141, SmartDNS, proxy itp.) z dostępem dla maksymalnie 5 jednocześnie!

  • 1 miesiąc obecnie 10.95 $

  • 1 rok obecnie 39.96 $ (3.33 $ / miesiąc)

  • 2 lat obecnie 69.12 $ (2.88 $ / miesiąc)

Moja opinia

CzystyVPN ma szybkie połączenia, zapewnia dobrą standardową ochronę prywatności, a nawet obiecuje anonimowość. Aby to zrobić, uzyskaj dostęp VPNSerwery w krajach 141 i cena młota! Trudno nie polecać, nawet jeśli osobiście korzystam z innej usługi dla anonimowości 100%, mam PureVPN za wszystko inne (np. torrenty, na smartfonie, a także filmy z USA)

Ale musisz powiedzieć, że jest to Pure w obecnej cenieVPN oferty, są też naprawdę znacznie lepsi dostawcy. np. VyprVPN za jedyne € 3.50 / miesiąc

Połączenia na konto5
Taryfa (1 miesiąc)9.60 EUR
Taryfa (6 miesięcy)41.94 EUR (miesięcznie 6.99 EUR)
Taryfa (12 miesięcy)69.74 EUR (miesięcznie 5.81 EUR)
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzyZniżka na okres próbny (cena specjalna na czas określony)
platformy wideoNetflixmaxdomezattoo (CH)Arte DE)3Sat (EN)ORF (AT)

Utworzono:01 / 25 / 2016

Pomysły 7 na temat „PureVPN® »Doświadczenie, ocena i alternatywy»

Schreibe einen Kommentar