Recenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi?

securevpn.to

6.26 USD
4.5

Geschwindigkeit

8.0 / 10

prywatność

0.0 / 10

Ausstattung

6.0 / 10

Obsługa klienta

5.0 / 10

Cena

3.5 / 10

ujemny

  • Brak informacji dla operatorów
  • Brak ochrony prawnej przed operatorem
  • Własna aplikacja dostępna tylko dla systemu Windows.
  • Tylko metody płatności, które nie pozwalają na wnioskowanie do operatora
  • Nie możemy ocenić zgodności ze standardami ochrony danych bez znajomości danych o operatorach.

Często pytano mnie, czy mam VPNDostawca securevpn.to wiedzieć. Według moich czytelników: „Naprawdę świetny VPN Usługa i oferuje absolutną anonimowość. ”. Oczywiście jest to powód, dla którego przyjrzałem się temu dostawcy.

Kto za tym stoi?

Pierwszą rzeczą, która cię uderza, jest to, że dostawca nie wskazuje identyfikatora firmy, nawet lokalizacji zakładu. Brakuje całkowicie odcisku tutaj. Jest to oczywiście już szczególna sytuacja, jeśli zatem nie wiadomo, kto faktycznie prowadzi usługę i zgodnie z ramami prawnymi należy to również ocenić.

Oczywiście dostawca bez nadruku zawsze oznacza pewne ryzyko dla integralności użytkowania!

securevpn.toDane
lokalizacja firmyNieznany, nie znane są żadne osoby ani firma.
lokalizacje serwerówLokalizacje w różnych stanach 24 więcej niż 30 + dostępne aktywne serwery
wersje językowepolnisch
VPNprotokołyZałóżVPN UDP i TCP do 256-bitów, proxy SOCKS5, STunnel
udostępnianie plikówRecenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi? 1
VoIPRecenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi? 1
Wyciek DNSRecenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi? 1Tylko z klientem dla systemu Windows
Wyciek IPRecenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi? 1Tylko z klientem dla systemu Windows
Przeciek WebRTCRecenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi? 1Tylko z klientem dla systemu Windows
Przeciek logowania do systemu WindowsRecenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi? 6Brak ochrony
logfilesRecenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi? 6Wbrew oświadczeniom dostawcy znajdują się na VPNSerwery bardzo dobrze rejestrują czasy logowania i wylogowania użytkowników z ich prawdziwymi adresami IP.
Dostęp do oprogramowaniaBrak dostępnego oprogramowania dostępowego. Ale instrukcje, a także pomoc ze strony obsługi klienta. Spójne bezpieczeństwo dzięki użyciu otwartego oprogramowania.
Funkcje specjalneSTunnel, Socks5 Proxy, oprogramowanie tylko dla urządzeń Windows, w przeciwnym razie darmowe rozwiązania dla OpenVPN
Tarife1 miesiąc € 11,50 / 6 miesiące € 53 / 12 miesiące € 95 (~ X XUMUMX / miesiąc)

Technologia - serwer

securevpn.to używa wynajętych serwerów w różnych lokalizacjach na całym świecie i oferuje tylko Open oprócz SOCKS5 Proxy i STunnelVPN jako protokół połączenia. Chociaż jest to bardzo bezpieczny standard, wymaga dostępu do bezpłatnego oprogramowania, co znacznie zmniejsza jego zastosowanie w przypadku większości użytkowników. Zasadniczo securevpn.to jest kompatybilny z takimi dostawcami ZorroVPN porównywalne. Ten dostawca oferuje jednak znacznie większy wybór serwerów i, co ważniejsze, również VPNKaskady włączone. Serwer securevpn.to zapewnia również normalną i oczekiwaną wydajność, więc strata jest otwartaVPN typowe dla 5-10% przepustowości, co jest absolutnie normalne i może również zbliżać się do niezbyt zajętego serwera.

securevpn.to oferuje dostęp tylko przez OpenVPN i proste VPN Serwer.

Ceny i metody płatności

Dostawca oferuje różnorodne opcje płatności, które są przede wszystkim zaprojektowane tak, że nawet płatność jest możliwa bez samego dostawcy, który musi ujawnić swoją tożsamość. Co wyraźnie wskazuje na dwie rzeczy: usługodawca nie płaci podatków lub ma coś do ukrycia. Anonimowa forma płatności nie przynosi żadnych korzyści użytkownikom, ponieważ korzystanie z VPN Serwery są zawsze publicznie znane (połączenie użytkownika z VPNSerwer jest przezroczysty w Internecie) powinien być bardziej niż sceptyczny.

securevpn.to umożliwia płatności za pomocą Paysafecard, PerfectMoney, Etherum i Bitcoin, (Transakcje bitcoinowe powinny zostać wyeliminowane z powodu drogich kanałów transferu)

securevpn.to nie ma umów ze znanymi dostawcami usług płatniczych, prawdopodobnie dlatego, że nie masz podstaw prawnych do działania usługi. Domniemane korzyści powstają tylko dla samego securityvpn.to, ale nie dla użytkowników.

okresCenaEuro miesięcznie
1 miesięcy10.00 €10.00 €
3 miesięcy25.00 €8.33 €
6 miesięcy45.00 €7.50 €
1 rok75.00 €6.25 €
2 roku120.00 €5.00 €
ZabezpieczaćVPN Dowód nielogowania
ZabezpieczaćVPN Dowód nielogowania

securevpn.to „Dowód braku logowania”

W Linuksie są polecenia, które wyświetlają ten tekst z tymi wyjściami, ale to po prostu żaden dowód, że tak jest. „Autorytatywny dowód” jest niczym innym jak zwykłym przedstawieniem i nie ma żadnego znaczenia na końcu.

Dlatego wykonałem test, który powinien przynieść światło w ciemność i wielokrotnie podłączałem się do tego samego adresu IP do tego samego serwera, a oto serwer w każdym razie przypisał mi ten sam wewnętrzny adres IP. To potwierdza VPNSerwer oczywiście używa wewnętrznego pliku dziennika. W przeciwnym razie nie byłoby to wykonalne, ale dziwi fakt, że operatorzy są teraz uprzejmi, aby publikować, a w większości niestety tylko kilku wykwalifikowanych użytkowników, zdjęcia jako dowód.

Domniemane dowody to nic innego jak zdjęcia bez znaczenia!

securevpn.to fałszywe zdjęcia z wakacji
securevpn.to fałszywe zdjęcia z wakacji

Mój wniosek do securevpn.to

Trzymajcie palce z daleka od takich dostawców!
Istnieje już wystarczająca liczba bezpłatnych dostawców, którzy faktycznie nie mają danych kontaktowych ani danych firmy, a następnie działają w nieuczciwy sposób. Securevpn.to również nie wyjaśnia, dlaczego operatorzy chcą pozostać anonimowi. Oczywiście nie jest to z korzyścią dla użytkowników, dlaczego miałoby to być takie, jeśli nie wiesz komu zaufać? Są też obrazy, które powinny dostarczyć dowodów, że dostawca nie używa plików dziennika, a nie tylko budowania zaufania.

Za te same pieniądze otrzymujesz również dostawców, którzy oferują znacznie lepszą ochronę poprzez kaskady, a także przejrzystych właścicieli i operatorów mają struktury.


Utworzono:12 / 27 / 2017

Uwagi 6 na temat „Recenzja: securevpn.to - Kto za tym stoi?”

Schreibe einen Kommentar