Shellfire VPN + Shellfire Raport z testu pudełkowego

Shellfire VPN & Shellfire Zestawy

4.95 EUR
8.9

Geschwindigkeit

8.9 / 10

prywatność

8.8 / 10

Ausstattung

8.5 / 10

Obsługa klienta

9.9 / 10

Cena

8.2 / 10

korzyści

 • Shellfire Box umożliwia bardzo proste połączenie wszystkich urządzeń z jednym VPN
 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Wszystko po niemiecku
 • Debet bankowy możliwy także w Niemczech
 • Bezpłatne taryfy dostępne

ujemny

 • Wymagania dotyczące optymalizacji funkcji
 • Niemiecki dostawca - ale zaprzecza przekazywaniu danych w zapytaniach rządowych (ponieważ nic nie zapisuje)
Połączenia na konto5
Taryfa (1 miesiąc)10.95 EUR
Taryfa (12 miesięcy)79.95 EUR (miesięcznie 6.66 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)118.90 EUR (miesięcznie 4.95 EUR)
Opcje testoweBezpłatne taryfy dostępneGwarancja zwrotu pieniędzyOgraniczony bezpłatny okres próbny (bez płatności)
platformy wideoNetflixEurosportmaxdomezattoo (CH)ARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)

VPN- Producenci (miejmy nadzieję) przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa swoich użytkowników. Shellfire VPN idzie o krok dalej i opracował dodatkowe narzędzie dla wygody swoich użytkowników. Mamy ich Shellfire Box i oczywiście powiązany Shellfire VPN przyjrzał się bliżej. O co chodzi z tą małą „cudowną rzeczą” - i czy to byłoby coś dla ciebie?

Dlaczego skomplikowane, kiedy to po prostu działa? Odnosi się to do wielu rzeczy w życiu, a także - a zwłaszcza - do VPNs. Szczególnie świeccy ludzie chcą nieskomplikowanej obsługi, aby optymalnie chronić swoją prywatność. Na tę prośbę Shellfire odpowiedział na opracowanie małego urządzenia WLAN. The Shellfire Box to bardzo proste narzędzie do automatycznego tworzenia PPTP VPN-Połączyć. Za jego pomocą możesz popchnąć całe mieszkanie lub wszystkie urządzenia Shellfire VPN bezpieczne. Dla tego serwera jesteś dostępny w krajach 29, a nawet wolna taryfa. Ale o tym później.

Shellfire Box chronił Twoją prywatność za naciśnięciem jednego przycisku

Tak nieciekawe, tak genialne: Shellfire Box to właściwie zwykły router WLan w formacie mini, który wyróżnia się łatwą obsługą. Po prostu wybierz swój serwer i będziesz gotowy do niego w mgnieniu oka VPN podłączony i online. Cóż, to działałoby bez pudełka.

Shellfire VPN WiFi box

Naprawdę wszystkie urządzenia mogą z Shellfire VPN być połączonym!

Ale dodaje również, że naprawdę możesz umyć wszystkie swoje urządzenia za jednym razem Shellfire VPN Możesz także podłączyć telewizory, AppleTV, konsole do gier itp. Nie może być inaczej z jednym VPN połączyć. Tak naprawdę praktyczne i niedrogie: Shellfire Pudełko kosztuje około 25 euro. Możesz jednak tylko Shellfire VPN być użytym. Ewentualnie istnieje oczywiście taka możliwość VPN połącz się z routerem i zbuduj sieć domową. Możesz dowiedzieć się więcej w naszych instrukcjach: Router WLAN z VPN używać!

Kilka minut, a Skrzynka Shellfire jest gotowa do pracy

Oczywiście jest to nieco bardziej złożone i nie działa ze wszystkimi VPN Dostawcy The Shellfire VPN Box jest jednak już wcześniej skonfigurowany i pochodzi z 1. Sekundy zaszyfrowane uwierzytelnione. Jako protokół, pudełko używa OpenVPN a tym samym gwarantuje ochronę przed zatrzymywaniem i manipulowaniem danymi przez osoby trzecie. Twój adres IP zawsze pozostaje anonimowy. Jeśli chodzi o zasięg, możesz użyć Shellfire VPN Skrzynka obejmuje mieszkanie do 100 m2. Wszystkie urządzenia podłączone do WLan zostaną automatycznie podłączone do VPN podłączone! Możesz więc na przykład użyć ograniczeń geograficznych SmartTV dla z. Netflix, Sky, Amazon Video itp. Oraz przesyłaj obce treści, które w innym przypadku zostałyby zablokowane.

Shellfire VPN: mała funkcjonalność

Umierać Shellfire Box jest jeden. Oczywiście potrzebujesz również właściwego VPN. I nasz ma Shellfire VPN Wyniki testów są dobrym - jeśli nie wybitnym - rozwiązaniem. Usługa jest dostępna dla różnych urządzeń - takich jak Windows, Android, iOS lub Mac. Z aplikacji można korzystać, ale oferują tylko niewielki zakres funkcji i mają potencjał optymalizacji. Na przykład nie jest dostępny przełącznik zabicia i blokowanie złośliwego oprogramowania. Nie jest to oczywiście zaskakujące, ponieważ z tyłu Shellfire VPN to raczej niewielki zespół z Niemiec, a nie gigantyczna grupa. Więc tak, rozwój tego pudełka nie był całkowicie samofinansujący, ale pomógł poprzez finansowanie społecznościowe (dobry pomysł!

Dostawca niemiecki - ustawodawstwo niemieckie

Jak wcześniej wspomniano Shellfire z Niemiec. Oznacza to, że usługodawca podlega oczywiście ustawodawstwu niemieckiemu i musiałby udzielać informacji w przypadku zapytań ze strony władz. Jeśli miał dane do udostępnienia - odmawia się tego ShellfireVPN ale. Według nich absolutnie nic nie jest rejestrowane na serwerach i nie ma z tym nic wspólnego Shellfire VPN może przejść. Transfer danych odbywa się również przez OpenVPN zamiast tego, co jest bardzo bezpieczne. Niemniej jednak nie będziemy polegać na tym, że pozostaniesz całkowicie anonimowy. Nie powinieneś udostępniać plików i torrentów Shellfire VPN korzystać. W przeciwnym razie ostrzeżenia mogą zagrozić. Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe, jest to dozwolone i możliwe (w przeciwieństwie do udostępniania plików) na wszystkich dostępnych serwerach.
Shellfire VPN operacja

Średnia prędkość, ale wystarczająca

Szybkość VPNW naszym teście mierny był XXUMX% maksymalnej dostępnej przepustowości. Wynika to częściowo z powodu OpenVPN Z drugiej strony wydaje się, że szyfrowanie Shellfire ale także ograniczenia prędkości na własnych serwerach. Zwłaszcza w taryfie premium obniżki te nie powinny być zauważane.

Shellfire VPN & Shellfire Ceny skrzynek

Możesz je obejrzeć Shellfire Nie musisz zakładać pudełka. Jest to również możliwe tylko Shellfire VPN używać. Możesz jednak użyć tylko tego pola Shellfire VPN korzystać. Dlatego zakup obu kombinacji jest już warty rozważenia i w sumie również tańszy.

Shellfire VPN używać za darmo:

 • Szyfrowanie bitów 128
 • Przyspiesza do maks. 1.000 kbit / sek
 • Nieograniczony ruch
 • Serwery w krajach 2 (Niemcy, USA)

Shellfire VPN Podsumowanie raportu z testu

Shellfire ma z jego Shellfire Box dla wszystkich użytkowników jest niezbędnym krokiem do prostego korzystania z jednego urządzenia na wielu urządzeniach VPNs w całym gospodarstwie domowym. Świetny pomysł! Ponadto powiązane Shellfire VPN niedrogi i łatwy w użyciu, dobry sposób na wyszukiwanie obcych treści. Kroplą goryczy są oczywiście Niemcy jako lokalizacja firmy. Ponieważ z mocy prawa Shellfire zobowiązany do podania danych (ostrzeżenia!). Jednak dostawca twierdzi, że nie gromadzi tych danych od swoich użytkowników i dlatego zdecydowanie nie może ich przekazywać. Nawet na funkcje mogą Shellfire na pewno nadal działa. Ale w sumie oboje są VPN Serwis, a także dokładnie zalecane pudełko.


Utworzono:09 / 15 / 2019

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie