SpyOFF »doświadczenie, ocena i alternatywy

SpyOFF VPN

7.79 EUR
6

Geschwindigkeit

6.0 / 10

prywatność

4.5 / 10

Ausstattung

4.4 / 10

Obsługa klienta

5.5 / 10

Cena

9.5 / 10

korzyści

 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Strona internetowa i działania w języku niemieckim
 • Absolutnie wzorowa strefa klienta z przejrzystością dla wszystkich danych kontraktowych

ujemny

 • Brak ochrony przed WebRTC, wycieki DNS
 • Dane bankowe są przechowywane przez operatora!
 • Brak aplikacji dla systemu iOS, wykluczono również działanie routera

SpyOFF VPN przegląd

SpyOFF VPN jest w niemieckich mediach internetowych z mocno reklamowanym „Anonimowy w Internecie” i „darmowym teście”, co jest wystarczającym powodem, by wziąć tę usługę pod mikroskop. W naszej recenzji znaleźliśmy zalety i wady dostawcy. Chociaż operacja jest przyjazna dla użytkownika, SpyOFF nie jest równie dobrze dostosowany do wszystkich aplikacji.

Nazwa produktuSpyOFF VPN
Polecane aplikacjeBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)

Nasz wniosek z raportu z testu SpyOFF

SpyOFF w przeszłości brakowało pewnej przejrzystości, ale teraz jest na dobrej drodze. Usługa jest zalecana dla niedoświadczonych użytkowników, a jeśli nie masz karty kredytowej, możesz odliczyć ją bezpośrednio z konta bankowego. Strefa klienta stała się teraz naprawdę prostym i przejrzystym portalem, w którym masz przegląd wszystkich potrzebnych informacji od razu. SpyOFF nadaje się do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego i jest łatwy w użyciu. Jego użycie jest ograniczone do urządzeń z systemem Windows, Mac OS i Android!

dane firmy

Oferty SpyOFF VPN Dostęp do serwerów w różnych krajach 29, a także szyfrowanie połączeń za pomocą PPTP, L2TP i OpenVPN Standardowy. Jednak operator nie podejmuje żadnych środków ochronnych przed ukierunkowanymi atakami, takimi jak Wyciek WebRTC, ale nie należy tego przeceniać, ponieważ można to również zabezpieczyć za pomocą wtyczek do przeglądarek.

lokalizacja operacyjnySan Marino
lokalizacja rozliczeniowy
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
lokalizacje serwerów31
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Wideo internetowe SpyOFF VPN

SpyOFF »doświadczenie, recenzje i alternatywy 1
CENA-power
CENA-power

Ceny i taryfy

Nowa i łatwiejsza wycena stała się znacznie bardziej przejrzysta. Jest teraz tylko jedna taryfa, która oferuje korzystanie ze wszystkich serwerów i aplikacji bez ograniczeń ilościowych i prędkości. Możesz płacić i anulować co miesiąc lub co rok.

Zawierają:

 • Dostęp do wszystkich serwerów w krajach 29
 • Nieograniczony dostęp
 • Brak ograniczeń prędkości
 • Używaj jednocześnie maksymalnie na urządzeniach 3

Jeśli chodzi o metody płatności, SpyOFF oferuje metody płatności za pomocą kart kredytowych, polecenia zapłaty, a także PayPal. Zostanie odliczony automatycznie, ale proces ten jest przezroczysty, reprezentowany w obszarze klienta i można zatrzymać usługę bezpośrednio w obszarze klienta.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)7.79 EUR
Liczba jednoczesnych połączeń na konto1
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzyOgraniczony bezpłatny okres próbny (bez płatności)

Aplikacje i protokoły

Oferowanie aplikacji / aplikacji SpyOFF dla systemów Windows, Android i Mac OS, które wydają się wystarczające dla większości użytkowników. Dużą zaletą usługi jest to, że wszystko odbywa się w języku niemieckim i jest bardzo, bardzo łatwe w użyciu. Nawet niedoświadczeni użytkownicy nie będą mieli z tym żadnych problemów.

Dostępne protokołyL2TP / IPSecZałóżVPN (TCP)PPTP
Własne aplikacje / aplikacjeandroidapple iOSMac OSXOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutsch

Speedtest

Serwery, które mogłem przetestować, zawsze działały poprawnie na początku, ale po 3-4h zawsze zwalniało. Wygląda na to, że adresy IP są albo zbyt mało, albo serwery są po prostu używane przez niektórych współdzielących pliki. Musisz więc oczekiwać, że będziesz musiał od czasu do czasu zmieniać serwer używany ręcznie.

Uwaga: Jest tak, że prawdziwy adres IP jest również używany w krótkim czasie z powodu rozłączenia. Dlatego zaleca się zmianę wszystkich programów przed zmianą połączenia (Torrent, Downloads, przeglądarka) i do ponownego uruchomienia dopiero po pomyślnej zmianie serwera.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 29.03.2020

Prywatność w Internecie

Musisz zrozumieć, że SpyOFF VPN wykorzystywane są pojedyncze serwery dzierżawione, które jak zwykle zapewniają dobrą ochronę przed ogólnym nadzorem. Ale ważne jest również, aby dokonać odpowiednich ustawień w przeglądarce, aby zachować jej tożsamość w każdym przypadku, to jedna z usług SpyOFF VPN nie na końcu. Ale jeśli chodzi o użycie do „przesyłania strumieniowego” lub „udostępniania plików”, jesteś bezpieczny z dostawcą. Często denerwujący temat „plików dziennika” można przyjąć tak, jak podano w tym przypadku, ale nie jest to niekorzystne dla podanych zastosowań. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dobrze znasz swoją tożsamość.

Ważne uwagi lub możliwe problemy:

 • SpyOFF VPN nie oferuje własnego serwera DNS do użytku, może to być wadą. Dlatego konieczne jest ręczne określenie wyboru DNS na własnym urządzeniu. (Dostawca DNS)
 • SpyOFF przechowuje dane bankowe użytkowników i księguje je niezależnie. Musisz o tym wiedzieć i nie wszystkim będzie wygodnie mieć przy sobie szczegóły płatności VPNUsługa pozostaje przechowywana.
 • Co do ochrony Przeciek WebRTC SpyOFF nie jest w stanie temu zapobiec, ale istnieją odpowiednie wtyczki do przeglądarki, których można do tego użyć.
 • KillSwitch NIE JEST AKTYWNY podczas zmiany serwerów! Jest tak, że prawdziwy adres IP jest również używany w krótkim czasie z powodu rozłączenia. Dlatego zaleca się zmianę wszystkich programów przed zmianą połączenia (Torrent, Downloads, przeglądarka) i do ponownego uruchomienia dopiero po pomyślnej zmianie serwera.
Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming

Streaming odbywa się za pomocą SpyOFF VPN całkiem możliwe. Jesteś bezpieczny od ostrzeżeń i nie musisz się martwić. W rzeczywistości nie ma żadnych przerw, ponieważ wybrane serwery dostawcy mają wiele do obiecania.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoServus TV (DE, AT, CH)

Download I Torrent

Z tą usługą dozwolone jest torrentowanie. Usługa oferuje własne serwery torrent, a ty jesteś również bezpieczny od ostrzeżeń.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Użyj na routerze

Użycie a VPNRoutery lub łatwa obsługa jednego VPN za pośrednictwem routera domowego jest obecnie bardzo pożądane. Den VPN Połączenie z routerem ma wiele zalet. Możesz łatwo chronić całą rodzinę przed zagrożeniami w Internecie. Niestety SpyOFF nie oferuje odpowiednich aplikacji do tego celu i nie jest zalecany do tych celów.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny z

online Gaming

Usługa nie oferuje aplikacji na konsole do gier. Ponadto nie ma specjalnej ochrony przed atakami DDoS lub podobnymi. Zdecydowanie polecamy innego dostawcę do tego celu!

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

VPN podróżować

Funkcje ochrony prywatności w sieciach publicznych są absolutnie konieczne, gdy jesteś za granicą. Niestety SpyOFF również nie oferuje tutaj żadnych odpowiednich funkcji, dlatego wybraliśmy tutaj inną VPN polecam.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta

Strefa klienta powinna oferować najważniejsze informacje do użycia, a także obszar kontraktu za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Właśnie to robi obszar klienta SpyOFF VPNktóry określiłbym jako „wzorowy”. Nie tylko możesz szybko znaleźć wszystkie informacje, ale masz także obszar danych umowy o wysokiej przejrzystości i jasności, w którym stale otrzymujesz informacje o płatnościach, debetach, a także o zakończeniu umowy.

Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutsch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQ
Język w obsłudze klienta
Model SpyOFF VPN klient
Model SpyOFF VPN klient

Kto chce anulować usługę. to tylko kilka kliknięć wymaganych informacji. Tak powinno być!

Dane kontraktów SpyOFF w skrócie
Dane kontraktów SpyOFF w skrócie

cechy

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Häufig gestellte Fragen

Jesteś ze SpyOFF VPN Bezpieczne?

Jeśli planujesz korzystać z różnych portali wideo i chcesz uchronić się przed ostrzeżeniami, zdecydowanie możesz skorzystać z usługi! Polecamy inny dla maksymalnej anonimowości VPN.


Utworzono:02 / 06 / 2016

4 przemyślenia na temat doświadczenia, oceny i alternatyw „SpyOFF”

Schreibe einen Kommentar