Steganos Online Shield VPN - Raport z badań i doświadczenia

Steganos Online Shield VPN

3.75 EUR
6.5

Geschwindigkeit

6.5 / 10

prywatność

5.0 / 10

Ausstattung

6.0 / 10

Obsługa klienta

7.0 / 10

Cena

8.0 / 10

korzyści

 • Niemiecki dostawca rozwiązania bezpieczeństwa
 • Różne opcje filtrów, ale bez bezpośredniej kontroli

ujemny

 • Współpraca z władzami w Niemczech
 • Brak prawdziwej anonimowości
 • Usługi proxy musisz zaufać dostawcy 101%

Recenzja Steganos Online Shield

Steganos polega na klasyce VPN Połączenia między terminalami użytkownika a serwerem. Jest to bezpieczne i daje atakującym niewielkie szanse na przeniesienie danych na serwery Stegano. Wszystko, co jest następnie wymieniane na serwerze Steganos z Internetem, jest anonimizowane przy użyciu adresów IP Steganos. Tam, gdzie istnieje ryzyko, Steganos ma wiele swoich „technik filtrowania”, a także „blokerów bezpieczeństwa” proxy Server zrealizowane.

Z jednej strony jest to oczywiście hamulec wydajnościowy, ponieważ usługi proxy nie przetwarzają wszystkich danych bardzo szybko. Ponadto Steganos otwiera również wszystkie przesyłane dane, nawet jeśli wydają się być bezpiecznie zaszyfrowane między użytkownikami a witryną. Odbywa się to poprzez funkcję maskowania serwerów proxy, które udają wydawcę strony internetowej i do strony internetowej jako faktyczny użytkownik.

Oznacza to, że nawet zaszyfrowane dane bankowe są otwierane, filtrowane, a następnie przekazywane bezpośrednio przez Steganos Technik. Odbywa się to w obu kierunkach. Jest to również idealny czas na zapisanie działań i treści komunikacji, a być może także na przekazanie ich władzom lub tajnym służbom. Jeśli więc korzystasz z tej technologii, musisz bardzo ufać temu dostawcy.

Nazwa produktuSteganos Online Shield VPN
Polecane aplikacjeBlokowanie obejścia

Nasz wniosek na temat tarczy online Steganos VPN przegląd

W skrócie, mógłbym to podsumować: Puśćcie palce! Jeśli dzisiaj wybierzesz innego dostawcę, możesz spodziewać się, że będziesz mieć nad nim większą władzę i kontrolę. Z indywidualnymi darmowymi narzędziami i dobrym VPN Dostawcy są znacznie szybsi i bezpieczniej chronieni.

dane firmy

Steganos Online Shield VPN jest produktem z Berlina i jest z wieloma moimi czytelnikami na szczycie listy ulubionych, więc chciałem przyjrzeć się bliżej tej usłudze. Rezultat i moje doświadczenia są mieszane, ale zawiodły. Choć usługa jest tak prosta i atrakcyjna, nieistotne są również zagrożenia dla prywatności. Anonimowość oferuje steganos VPN tylko zagraniczne strony internetowe, organy i agencje wywiadowcze mają bardzo łatwy dostęp do innych danych użytkowników. Dlatego dla firm ta usługa zdecydowanie nie jest odpowiednia!

lokalizacja operacyjnyNiemcy
lokalizacja rozliczeniowy
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
lokalizacje serwerów0
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Zacznijmy od pełnych obietnic sprzedającego w jego objaśniającym filmie:

Steganos Online Shield VPN - Raport z testu i doświadczenia 1

Wiele z tych szczegółów jest również prawdą. Jednak trzeba również powiedzieć, że znalezienie się w Internecie z tym dostawcą wymaga sporo pewności, a niektóre aplikacje, takie jak bloker śledzenia, powinny być lepsze bezpośrednio w przeglądarce i bezpłatnie instalować z.Bsp: „Ghostery” Jest to niezbędne bezpieczniejszy, a także bardziej elastyczny w Internecie.

Ceny i taryfy

Steganos oferuje różne pakiety, a także okres próbny 7 dla wszystkich taryf. Wydaje się, że produkt jednorazowy można przedłużyć po upływie roku, kupując dodatkową licencję na określony czas i określoną liczbę urządzeń.

Co wydaje się w zasadzie tanie, ale w bezpośrednim porównaniu z innymi VPN Dostawcy są przeciętni tylko z powodu wymaganej liczby serwerów.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)7.99 EUR
Taryfa (12 miesięcy)49.99 EUR (miesięcznie 4.17 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)89.99 EUR (miesięcznie 3.75 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto1
Opcje testoweBezpłatne taryfy dostępne

Aplikacje i protokoły

Istnieje oprogramowanie dostępowe dla systemu Windows oraz aplikacje na Androida i Apple iOS. Wszystkie są bardzo proste i wykonane w języku niemieckim. Oczywiście to, co na pierwszy rzut oka wydaje się atrakcyjne graficznie, wiąże się również z dużym zużyciem komputera i dlatego wymaga dużej mocy baterii, szczególnie w telefonach komórkowych.

Zaskoczyło mnie trochę to, że w czasie testu nadal nie było poprawki dla wycieku DNS w systemie Windows 10, chociaż jest to pilnie potrzebne i znane już od wiosny 2015.

Brakuje możliwości podłączenia routerów lub innych urządzeń!

Dostępne protokołyIKEv2L2TP / IPSecZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)
Własne aplikacje / aplikacjeandroidapple iOSMac OSXOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnisch

Wybór serwera dla krajów można znaleźć w ustawieniach:

 • Francja
 • Niemcy
 • Japonia
 • Polen
 • Szwajcaria
 • USA
 • Niederlande
 • Austria
 • Rumunia
 • Hiszpania

To tyle VPN Serwer w krajach 10. Jednak poszczególne serwery nie mogą być wybrane, więc musisz polegać na oprogramowaniu lub regułach w tle.

Sam Steganos tak naprawdę nie mówi na ten temat, chyba że oczywiście współpracujesz z władzami niemieckimi w przypadku możliwych danych kryminalnych, a nawet naruszeń prawa. Anonimowość to coś zupełnie innego! Ile różnych serwerów faktycznie działa Steganos, nie wyjaśniono mi nawet po wielu prośbach. Tak mało, jak byliby chronieni. Polityka prywatności na stronie internetowej nic nie dawaj. Zasadniczo starano się jak najmniej poradzić sobie z tymi okolicznościami, nie dostarczając informacji o jakichkolwiek nieprzyjemnych okolicznościach.

Speedtest

Szybkość Steganos Online Shield w Internecie. Tempo ślimaka zamiast autostrady?

To, co technicznie już opisałem, dotyczy teraz także szybkości wyników testu. Steganos może przesyłać dane do 10 MBit / sekundę z utratą około 20% i dalej do 30 MBit / s z utratą wydajności do 40%. Może nie być to zauważalne na telefonie komórkowym, ale w innych aplikacjach jest to znacząca różnica w stosunku do bezpośredniego połączenia. Wynika to z Proxy.Filter i prawdopodobnie również dlatego, że zbyt wielu użytkowników jest kierowanych przez ten sam serwer. Użytkownik nie może tego wybrać.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 06.06.2020

Prywatność w Internecie

Jeśli naprawdę chcesz być bezpieczny w Internecie, Steganos zdecydowanie nie jest właściwym wyborem! Serwis współpracuje z władzami i tajnymi służbami. Łatwo może się zdarzyć, że Twoje dane również zostaną zakwestionowane. Z tego powodu odradzamy to VPN-Usługa od!

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming

Ta usługa umożliwia przesyłanie strumieniowe. Nie możesz jednak uzyskać dostępu do większości stron internetowych, ponieważ jest to adres IP VPN rozpoznać i zablokować.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegozattoo (CH)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Servus TV (DE, AT, CH)

Download I Torrent

Ten w telefonie komórkowym w rzeczywistości nie ma wyboru, z którym serwerem, z którym chcesz się połączyć, ułatwia użytkownikom, ale to, że aplikacja automatycznie łączy się z Niemcami, nie zawsze ma sens. W niektórych przypadkach może to również mieć całkowicie niepożądane efekty >>. Takie jak udostępnianie plików / korzystanie z torrentów. Dlatego musisz zdecydowanie odradzać to.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Użyj na routerze

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny z

online Gaming

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

VPN podróżować

Cokolwiek chcesz umieścić w walizce, powinieneś najpierw sporządzić listę i zapisać to, czego potrzebujesz. Tarcza Steganos Online zdecydowanie powinna zostać w domu! Usługa nie zapewnia ochrony.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest również dość słaba. Nie ma czatu na żywo ani adresu e-mail, za pomocą którego można skontaktować się z firmą. Jest tylko jedna strona FAQ.

Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQ
Język w obsłudze klienta

cechy

 • Zapobiegaj śledzeniu społecznościowemu
 • Blokuje reklamy i wyskakujące okienka
 • Automatycznie usuwa pliki cookie
 • Wyświetlanie zagrożeń

są właśnie możliwe dzięki dokładnie tym usługom proxy. Polecam jednak, ponieważ usługi te mogą rzeczywiście bardzo osobiste dane, dzięki czemu mogą to robić TYLKO lokalnie na własnym urządzeniu. Ghostery oferuje odpowiednie rozszerzenia dla wszystkich przeglądarek całkowicie bezpłatnie. Zaletą jest to, że filtrowanie nie odbywa się na obcym serwerze, ale tylko na twoim własnym urządzeniu i możesz również zobaczyć wszystkie zablokowane treści samodzielnie, a także wykluczyć je raz lub na stałe itp. Własna kontrola nawet nad tymi wrażliwymi procesami.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Utworzono:05 / 20 / 2016

Uwagi 5 na temat „Steganos Online Shield VPN - Raport z badań i doświadczenia ”

Schreibe einen Kommentar