Strefa zaufania VPN Raport z badań 2020 - niedrogi, ale ze słabymi stronami

Strefa zaufania VPN

2 EUR
8.6

Geschwindigkeit

8.7 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.5 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Cena

8.8 / 10

korzyści

 • Korzystny
 • Wysokie bezpieczeństwo danych
 • Szybkie serwery, duża przepustowość
 • Brak rejestracji aktywności użytkownika
 • Bardzo szczegółowe instrukcje

ujemny

 • Brak dedykowanego oprogramowania dla systemów MacOS, Linux i iOS
 • Obsługa klienta nie jest dostępna 24 / 7
 • Brak niemieckiej lokalizacji

Czy chcesz być w miarę anonimowy i bezpieczny w Internecie, ale nie chcesz wydawać fortuny? Następnie TrustZone VPN być może właściwy VPN- Serwis dla twoich potrzeb. Usługa na Seszelach oferuje atrakcyjny stosunek ceny do wydajności: liczne dostępne serwery z kilku krajów, prosta obsługa i przydatne funkcje - wszystko na kursach po przystępnych cenach. Możesz dowiedzieć się więcej w naszej Strefie Trust.Zone VPN Review.

Nazwa produktuStrefa zaufania VPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaWysoka anonimowośćBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentVPN-Router

Wniosek dotyczący Trust.Zone VPN

Użytkownik, który VPN szukanie zamków geograficznych nie jest źle ustawione w Trust.Zone. Cena nie jest wysoka, ale nie wybitna w porównaniu z ofertą innych dostawców - stosunek ceny do wydajności Trust.Zone VPN nie jest idealny. Ponieważ prędkości nie są najwyższe, serwery są często przeciążone, aplikacje nie zawsze działają poprawnie, a transmisja strumieniowa, gry online itp. Przytłaczają usługę. Dostawca może zdobywać punkty tylko torrentem. Podsumowując, nie polecamy Trust.Zone.

zawartość

 • Nasz wniosek
 • Firma
 • ceny
 • Aplikacje i aplikacje
 • prędkości
 • prywatność
 • anonimowość
 • Download I Torrent
 • Router
 • Hazard
 • Podczas podróży
 • Obsługa klienta
 • Funkcje i obsługa

Firma

Trust.Zone ma swoją siedzibę na Seszelach. Jednak dostawca ma bliskie relacje z izraelskimi firmami, które chcą pozostać anonimowe. Więc Trust.Zone pochodzi z Izraela VPNŚwietny mentor - wydaje się jednak, że obie firmy są własnością tej samej firmy i nie są tak surowe w kwestii prawdy. Ta procedura z pewnością nie buduje zaufania. Trust.Zone oferuje swoim użytkownikom 56 serwerów w 23 krajach na całym świecie, co jest bardzo dobrym wyborem w szacunkowej cenie.

lokalizacja operacyjnyNiemcyFinlandiaHongkongNiederlandeRumuniaSchweden
lokalizacja rozliczeniowyPanama
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów34
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny i taryfy od Trust.Zone VPN

Pod względem kosztów miesięcznych TrustZone daje dobry obraz. Istnieją trzy stałe taryfy: standardowa stawka za jeden miesiąc użytkowania wynosi 6,99 USD, trzy miesiące 14,85 USD (równowartość 4,95 USD miesięcznie) i 39,95 USD (raz w roku). 3,33 US Dollars miesięcznie). Nie ma zobowiązania umownego z automatycznym przedłużeniem. Ponadto TrustZone oferuje regularne oferty specjalne, w tym dwa lata użytkowania na dolary amerykańskie 63,99 (dolary amerykańskie 2,66 miesięcznie). Ponadto adres IP specyficzny dla użytkownika i trzy kolejne jednocześnie VPNZarezerwuj połączenia za dodatkową opłatą w zależności od wybranej taryfy. Who Trust.Zone VPN chcesz wypróbować to bez zobowiązań, skorzystaj z trzydniowego bezpłatnego okresu próbnego - z 1 GB wolumenu danych i bez danych płatności.

Strefa zaufania VPN metody płatności
Strefa zaufania VPN metody płatności
Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)7.99 EUR
Taryfa (12 miesięcy)35.99 EUR (miesięcznie 3 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)47.99 EUR (miesięcznie 2 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto3
Opcje testoweBezpłatne taryfy dostępneOgraniczony bezpłatny okres próbny (bez płatności)

Oprogramowanie i aplikacje

Po utworzeniu profilu użytkownika i wybraniu żądanej szybkości konfiguracja działa błyskawicznie, szczególnie w systemach Windows i urządzeniach z Androidem. Dla systemów operacyjnych Windows od XP do wersji 10 jest dedykowane oprogramowanie Download gotowy. Po instalacji program będzie samowystarczalny za kilka minut.

W pozycji menu Ustawienia mogą być ustawienia takie jak automatyczne VPNPołączenie przy uruchomieniu, automatyczne otwieranie oprogramowania przy uruchomieniu systemu i preferowane VPNPort. Szczególnie interesujące dla bezpieczeństwa są Kill Switchto przerwał o godz VPN- przerywa także połączenie internetowe i cel Ochrona przed wyciekiem DNSktóre zawsze należy aktywować.
Właściciele smartfonów i tabletów z Androidem pobierają aplikację Strefa zaufania VPN - Naprawdę anonimowy VPN ze sklepu Google Play. Urządzenie działa tak samo szybko, jak w systemie Windows, ponieważ do logowania używa się danych dostępowych logowania do przeglądarki.

Ponieważ nie ma dedykowanych programów dla urządzeń MacOS, Linux i iOS, w takich przypadkach pozostaje tylko oprogramowanie innych firm. Ale nie martw się: instrukcje na stronie internetowej są szczegółowo opisane i zilustrowane. W przypadku iPhone'ów i iPadów instalacja dodatkowych aplikacji nie jest konieczna.
Jednocześnie z usługi można korzystać na trzech różnych urządzeniach jednocześnie.

Dostępne protokołyIKEv2L2TP / IPSecZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)PPTP
Własne aplikacje / aplikacjeandroidapple iOSDD-WRTLinuxMac OSXOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjipolnisch

Testowana prędkość w Trust.Zone VPN

Maksymalna prędkość wygląda inaczej. Serwery są zawsze przeciążone, a prędkości zwykle na środku. I użytkownik też to zauważa.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 06.06.2020

Prywatność dzięki Trust.Zone VPN

Trust.Zone nie wypada źle, jeśli chodzi o prywatność. W każdym razie usługa chroni przed ostrzeżeniami, co jest oczywiście bardzo ważne dla wielu użytkowników. Jednak Trust.Zone wynajmuje tylko serwery, co oznacza, że ​​jako użytkownik musisz być ostrożny przy wyborze serwera. Ponieważ zawsze obowiązują odpowiednie przepisy w kraju hosta serwera. Nawet gdy pliki dziennika są zapisywane, Trust.Zone niestety nie opiera się na zasadach braku dzienników. Niektóre informacje o użytkowniku są zapisywane i mogą być interesujące dla władz. Jednak nie wiemy jeszcze, że Trust.Zone faktycznie przekazywał dane w przeszłości.

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming z TrustZone

Jeśli koncentrujesz się podczas transmisji strumieniowej na niemieckich usługach i nadawcach, nie masz szczęścia z TrustZone. Ponieważ usługa jest bardzo często przez nich blokowana. Ulepszenia również nie są widoczne, jak Trust.Zone VPN nie używa SmartDNS. Zaletą transmisji strumieniowej jest jedynie eliminacja ryzyka ostrzeżeń.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)

Udostępnianie plików P2P w Trust.zone VPN

Torrent i udostępnianie plików są oczywiście ważne dla dostawcy. W tym obszarze Trust.Zone poczynił o wiele więcej wysiłku niż na przykład streaming. Tutaj możemy odpowiednio przedstawić pozytywne świadectwo. Serwery oferują dobrą wydajność torrentów, a KillSwitch niezawodnie wykonuje swoje zadanie w zakresie bezpieczeństwa użytkowników.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Na routerze

Strefa zaufania uwielbia szczegółowe instrukcje. Istnieją oczywiście odpowiednie wytyczne dla różnych urządzeń zewnętrznych. Zasadniczo możesz korzystać z usługi na routerach. Jednak przy ciągłym przeciążeniu użycia routera serwery wprowadzają klucz do działania. Zmiana połączeń w routerze to prawdziwe syzyfowe zadanie ...

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zGL-iNetDD-WRTPomidor

online Gaming

Kolejny obszar zastosowania, w którym Trust.Zone VPN niestety nie mogę przekonać. Opóźnienie jest wystarczające do grania, ale poza tym brakuje niezbędnych funkcji do gry online o wysokiej wydajności.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

Strefa zaufania podczas podróży

VPN- Połączenie w restrykcyjnych sieciach? Niestety nie z Trust.Zone - zwykle występują blokady. Ponadto nasz test wykazał, że aplikacje mobilne pochłaniają dużo energii. Dlatego do podróży

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta

Przetestowaliśmy również wsparcie i nie byliśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Zdarza się, że nic nie słyszysz przez jeden dzień. Odpowiedź, która nadchodzi, nie jest bardzo konkretna i najwyraźniej nie została napisana przez autora, ale zautomatyzowana. I oczywiście: bez angielskiego nie ma szans.

Obsługa klienta
Język aplikacjipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQ
Język w obsłudze klientapolnisch

cechy

Trust.Zone oferuje kilka funkcji. Na przykład przełącznik „zabicia” i wspólne IP. Szczegóły znajdziesz w poniższej tabeli.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Lepsza alternatywa dla Trust.Zone VPN: Surfshark VPN

Surfshark VPN jest wciąż młodym dostawcą, ale z dużym zapałem. Usługa oferuje wiele innowacyjnych funkcji w niskiej cenie, a także jest bardzo dobra w poszczególnych obszarach zastosowań.

Alternatywa: Surfshark VPN
Alternatywa: Surfshark VPN

[/ Wc_box]


Utworzono:02 / 17 / 2019

Schreibe einen Kommentar