WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia

WebSecuritas VPN

7.99 EUR
4.1

Geschwindigkeit

6.1 / 10

prywatność

5.0 / 10

Ausstattung

3.0 / 10

Obsługa klienta

4.4 / 10

Cena

2.0 / 10

korzyści

  • 7 dni gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Na podstawie usług typu proxy
  • Niemiecki dostawca

ujemny

  • Dość drogi
  • Brak przejrzystości w sprawie zapytań władz
  • Niestety możliwa jest tylko płatność PayPal + kartą kredytową
  • Brak anonimowych opcji płatności
Połączenia na konto7
Taryfa (1 miesiąc)9.99 EUR
Taryfa (6 miesięcy)53.94 EUR (miesięcznie 8.99 EUR)
Taryfa (12 miesięcy)95.88 EUR (miesięcznie 7.99 EUR)
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy
platformy wideo

,de VPNDostawca WebSecuritas jest jedną z prawdziwie „niemieckich firm” na rynku. Oferuje ultraszybkie serwery w krajach 23. Łącznie użytkownikami są 100 + VPN Dostępny serwer w lokalizacjach 58 w 23 w różnych krajach. WebSecuritas oferuje oprócz klasyki VPNPołączenia również oprogramowanie dla wielu urządzeń: laptopa, smartfona, tabletu lub Router.

Anonimowość i prywatność WEBSECURITAS VPN

WEBSECURITAS VPN Chociaż wymaga różnych środków bezpieczeństwa, ale to nie może uratować użytkowników przed niemieckimi władzami. Zgodnie z prawem niemieckim firma musi współpracować z władzami w zakresie wniosków o dane. Dlatego jest tylko kilku Niemców VPNOperator daje. Firma chce z jednej strony zagwarantować anonimowość. Z drugiej strony chce także pracować w kraju, w którym prywatność obywateli jest eliminowana przy najmniejszym naruszeniu praw autorskich.

WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia 1

Brak anonimowości w prawie niemieckim!

Niemieckie przepisy dotyczące ochrony danych należą do najsurowszych na świecie. Ponadto dostawca obiecuje zapisać dane (pliki dziennika), ale robi to w każdym przypadku, jeśli chodzi o zapytania rządowe. (Przechowywanie danych jest również prawnie dozwolone w Niemczech). Pytanie o anonimowość rodzi kolejne pytania, ponieważ nawet niewielkie naruszenia praw autorskich wymagają zniesienia anonimowości. Dlatego bezpieczeństwo danych w Websecuritas jest alarmujące i nie spełnia naszych oczekiwań VPN.

Stanowisko firmy WEBSECURITAS VPN powoduje pewne kontrowersje:

anonimowość - ale rejestrują i przekazują te dane władzom w razie potrzeby

Polityka prywatności - z wyjątkiem zapytania danych

Brak przechowywania danych - ale jest to obowiązujące prawo w Niemczech

Geschwindigkeit

Serwery WebSecuritas są prawdopodobnie częściowo wirtualne. Według własnych oświadczeń używają „usług proxy”, które mają na celu filtrowanie wirusów i zapobieganie śledzeniu. Odbywa się to jednak kosztem maksymalnej przepustowości. Czas pingowania odpowiednio wzrasta. Mieliśmy również satysfakcjonujące wyniki w naszych testach, ale z maksymalną prędkością 25 Mbit / s - dwukrotnie więcej niż w przypadku ping Perfect-Privacy (Lider Pingtime).

WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia 2

Oprogramowanie

WebSecuritas oferuje wspólne protokoły OpenVPN jak również L2TP / IPSec i jest łatwy w instalacji. Jednak nie wszędzie: ponieważ skoncentrowanie się na tych dwóch protokołach oznacza również, że instalacja jest możliwa tylko na tych urządzeniach, które się otwierająVPN oraz obsługa L2TP / IPSec. Niestety, routery, konsole do gier itp. Nie są uwzględnione, ponieważ wymagają protokołów PPTP.

Aby przeprowadzić instalację rozwiązań typu open source na możliwych urządzeniach, WebSecuritas obsługuje niezmiennie dobre instrukcje konfiguracji w języku niemieckim. Ale nie bądź zbyt szczęśliwy: musisz trochę zagrać. Tylko instalacja, logowanie i zakończenie nie działa. Ale zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ rozwiązania open source dla VPN są bardzo dobrze przetestowane.

ceny

WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia 3

Nasz wniosek do WebSECURITAS VPN:

Zapewnienie odpowiedniej ochrony danych na mocy prawa niemieckiego jest bardzo trudne. Podczas testowania usługi po raz kolejny przekonaliśmy się. Odkryliśmy również filtrowanie transferów danych, co również stwarza ryzyko dla danych osobowych. Wpływa to również na prędkość i Czasy ping dla połączeń, Jeśli dostawca znajduje się w innym kraju, wäInnymi słowy, jeśli przepisy nie działają przeciwko anonimowości użytkowników, możemy nawet pokochać tę usługę!


Utworzono:09 / 03 / 2019

Schreibe einen Kommentar