ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność

ZorroVPN

10 USD
9

Geschwindigkeit

10.0 / 10

prywatność

10.0 / 10

Ausstattung

8.4 / 10

Obsługa klienta

8.9 / 10

Cena

7.5 / 10

korzyści

 • Bezkompromisowa anonimowość
 • Najbardziej stabilny i wysokiej jakości VPNserwer
 • Skoncentruj się na bezpieczeństwie i szybkości
 • Dostawca premium z doskonałą obsługą klienta
 • VPN Używaj również kaskad na urządzeniach zewnętrznych (routerach)

ujemny

 • Dostępne tylko w języku angielskim
 • Brak własnego oprogramowania dla rozwiązań typu open source

ZorroVPN nadal będzie nieznany wielu. Dzieje się tak, ponieważ dostawca faktycznie całkowicie rezygnuje z marketingu. Cała strona internetowa dostawcy jest bardzo przejrzysta i dobrze zorganizowana, ale bez żadnych „krzyczących reklam”, co od razu zauważyłem. Mimo to Zorro jestVPN Dlatego pozostało to tajemnicą, mimo że usługa naprawdę oferuje znakomite usługi, a także dla wielu VPNZainteresowani mogą reprezentować spełnienie twoich wymagań.

Nazwa produktuZorroVPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAmazon VideoAnonimowa komunikacjaOchrona firewallWysoka anonimowośćBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentDostęp do TOR (.onion)Router VPN

Nasz wniosek na temat ZorroVPN:

Dostawca udowodnił najlepszą dotychczasową stabilność swoich serwerów, czego doświadczyłem podczas mojej wieloletniej pracy. Istnieje również wiele funkcji, które skutecznie chronią Twoją prywatność / anonimowość. Ale wiem też, że niektórzy użytkownicy wolą jeden VPN- Właściciele, którzy również oferują własne oprogramowanie, dlatego zdecydowanie zalecamy przetestowanie dostawcy za darmo przed dokonaniem zakupu. Ale jeśli szukasz dostawcy premium, stabilnych i szybkich połączeń + maksymalnej anonimowości, powinieneś skontaktować się z ZorroVPN nie przechodź

O firmie

ZorroVPN Siedziba firmy znajduje się na Seszelach i spełnia warunki ramowe dla całkowicie bezrejestrowej pracy i ochrony przed dostępem władz. Stale aktualizowana „Warrant Kanaryjski objaśnienie„To także sposób na bierne informowanie użytkowników o ich własnej niezależności. Dostawca obsługuje ponad 280 aktywnych serwerów w 49 różnych krajach na całym świecie. Inteligentna dystrybucja obciążenia obsługiwana sprzętowo, a także rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych zapewniają całkowicie nieprzerwaną pracę.

ZorroVPN opisuje swoje własne cele w następujący sposób:

 1. Staramy się zapewnić najlepszą dostępność ze wszystkich VPN Zapewnij serwer.
 2. Gwarantujemy całkowitą poufność wszystkich danych osobowych naszych klientów i wspieramy wszelkimi dostępnymi nam środkami, aby zachować tę prywatność / anonimowość również wobec wszystkich innych.
 3. Gwarantujemy, że nie prowadzimy żadnych rejestrów aktywności użytkownika. Nigdy.
 4. Gwarantujemy dedykowaną, pomocną i profesjonalną obsługę klienta.
lokalizacja operacyjnyBelize
lokalizacja rozliczeniowyBelize
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów49
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny i taryfy

Taryfy ZorroVPN zawierają wszystkie dostępne usługi bez ograniczeń i bez ograniczeń. Udało mi się uzyskać kod rabatowy dla moich czytelników, który gwarantuje stałą obniżkę ceny o 10%.

Możliwych jest wiele połączeń na użytkownika, tj. Kilka urządzeń jednocześnie.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)15 USD
Taryfa (2 miesięcy)25 USD (miesięcznie 12.5 USD)
Taryfa (3 miesięcy)36 USD (miesięcznie 12 USD)
Taryfa (12 miesięcy)120 USD (miesięcznie 10 USD)
Liczba jednoczesnych połączeń na kontonieograniczony
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

[tytuł pola = „”]Kod rabatowy to: VAVT10[/ box]

Akceptowane metody płatności:

 • Bitcoin
 • Pieniądze internetowe
 • PayPal
 • Idealne pieniądze
 • Portfel QIWI
 • OKPAY
 • Yandex.Money
 • Kreditkarten
 • Paymentwall (Sofortüberweisung, Maestro itp.)
 • mięta
 • LiqPay
 • Payeer
 • W1
 • BTC-E

Aplikacje 

ZorroVPN NIE rozwija i nie obsługuje własnego oprogramowania ani aplikacji!

Strategia dostawcy opiera się na bezbłędnym i bezpiecznym działaniu infrastruktury serwerowej. Tworzenie oprogramowania dla różnych systemów operacyjnych lub aplikacji zajmuje dużo czasu i wymaga specjalistycznej wiedzy. Aby uczynić to naprawdę bezpiecznym, całkowicie rezygnuje się z tego, a zamiast tego zapewnia się wsparcie w zakresie korzystania z rozwiązań open source lub rozwiązań innych firm.

Obecnie szczegółowe instrukcje i wsparcie są dostępne dla wielu urządzeń.
Windows, Mac OSX, Android, Apple iOS, routery i wiele innych, na życzenie obsługa klienta pomaga również bezpośrednio w dostosowaniu do poszczególnych aplikacji.

instrukcje: ZorroVPN z Viscosity dla Windows i Mac OSX

Dostępne protokołyMulti-hopVPNZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSDD-WRTLinuxMac OSXPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjipolnischRuski

Szybkość dzięki ZorroVPN

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 04.06.2020

prywatność 

ZorroVPN zapewnia następujące korzyści użytkownikom, którzy pracują z większością innych VPNBrakuje usług:

 • Zmiana adresu IP bez odłączenia
  Z tej funkcji można korzystać bez aktywnej VPN Aby się rozłączyć, wykonaj zmianę adresu IP.
 • VPN do TOR (Cebula)
  Ta funkcja może być nad ZorroVPN Podłącz serwer bezpośrednio do sieci TOR. Pomoże to również skutecznie ominąć znane problemy bezpieczeństwa TOR.
 • VPN Multi-hop (wiele połączeń, kaskadowanie)
  Dzięki tej funkcji możesz mówić o kilku VPNSerwer od ZorroVPN połączyć jeden po drugim, a zatem jest to całkowicie niemożliwe, nawet przy (teoretycznym) przejęciu ostatniego serwera przez stronę trzecią, bez śladów rzeczywistej lokalizacji tożsamości (adresu IP). Istnieje wiele połączeń do 4 VPNSerwer możliwy.
 • Uwierzytelnianie 4096
  Zastosowanie maksymalnie zaszyfrowanych metod uwierzytelniania może również zapobiegać atakom tożsamości podczas procesu nawiązywania połączenia
 • Własny, rekordowy ZorroVPN Serwer DNS
  Własny ZorroVPN Serwery DNS nie rejestrują żadnej aktywności użytkownika i są dostępne tylko dla użytkowników usługi. Gwarantuje to, że blokady DNS są skutecznie pomijane, a ponadto nie może mieć miejsca zatrzymywanie danych ani masowy nadzór.
 • Przekierowania poszczególnych portów
  Ta funkcja umożliwia jeszcze szybsze uzyskiwanie wyników, będących synonimem FileSharing, lub w szczególności używanie aplikacji, które muszą korzystać z określonego portu.
 • Zarządzanie serwerem bez rekordów (pliki dziennika)
  Podejmowane są środki techniczne, aby serwery zawsze miały wystarczające zasoby, aby zagwarantować każdemu indywidualnemu użytkownikowi maksymalną przepustowość i dostępność. Odbywa się to za pomocą równoważenia obciążenia i innych technik, które jednak nie zezwalają ani nie zapisują żadnych nagrań działań użytkowników.
 • Tylko bezpieczny sprzęt i specjalnie zmodyfikowane systemy operacyjne
  ZorroVPN opiera się na własnym sprzęcie do obsługi serwera i korzysta ze specjalnie zmodyfikowanego środowiska operacyjnego, które jest chronione przed dostępem osób trzecich za pomocą dodatkowych środków bezpieczeństwa. W tym celu wykorzystywane są mechanizmy wspomagane sprzętowo, zapewniające płynną pracę i zarządzanie danymi, gwarantując tym samym nieprzerwaną pracę ponad 99,9% na wszystkich serwerach.
 • Statyczny adres IP na żądanie
  możesz ustawić się na każdym VPNSerwery na całym świecie.
 • Automatyczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych po awarii w każdym kraju
  Dzięki inteligentnemu sterowaniu może to spowodować awaria serwera VPN-Połączenie może być kontynuowane automatycznie i bez opóźnień za pośrednictwem innej lokalizacji w tym samym kraju. Przerwy w połączeniu są wykluczone!
 • Pomoc w konfiguracji
  także przez TeamViewer (także RemoteDesktop) przez zespół serwisowy
 • TOP obsługa klienta:
  E-mail lub Skype - obsługa klienta na żywo
Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Technologia zapewniająca maksymalną anonimowość

ZorroVPN korzysta wyłącznie z OpenVPN minut

Serwery ZorroVPN mieć kompleksowe wsparcie OpenVPN Protokół przez TCP i UDP. Ponadto, ze względów bezpieczeństwa, żadne inne protokoły nie są dozwolone ani używane na serwerach. Uwierzytelnianie odbywa się za pomocą certyfikatów bitowych 4096, które odpowiadają absolutnie najwyższemu poziomowi obecnych możliwości. Do uwierzytelnienia nigdy nie używa identyfikatorów użytkowników ani haseł w postaci zwykłego tekstu!

VPN do TOR (Cebula)

Możesz także użyć serwerów proxy SOCKS5 na serwerach, aby uzyskać bezpośredni dostęp do sieci TOR.

ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 1 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 3 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 5 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 7

Multi-Hop VPN kaskadowy

Istnieje również możliwość tworzenia własnych „łańcuchów” z wielu następujących po sobie połączeń serwerów (multi-hop VPN Kaskadowanie) oznacza to, że z tych połączeń można również korzystać za pośrednictwem dowolnego urządzenia i zapewniają one, że jest technicznie całkowicie niemożliwe, aby można było wywnioskować działania użytkowników lub ich tożsamości, nawet jeśli serwery ZorroVPN powinien być aktywnie monitorowany.

ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 1 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 10 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 12 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 14 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 7

ZorroVPN Używaj w połączeniu z serwerami proxy

Istnieje możliwość ZorroVPN również w połączeniu z usługami proxy. Przed VPNPołączenie, ale także później!
ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 1 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 pełnomocnik ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 20 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 pełnomocnik ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 2 ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność 7

ZorroVPN może również dostosować ustawienia MTU

W danych konfiguracyjnych możesz określić, jaki rozmiar MTU chcesz użyć, a tym samym zapobiegać wyciekom na podstawie tego można użyć do identyfikacji. Oczywiście możesz również użyć do tego domyślnych ustawień dostawcy Internetu.

Serwery i lokalizacje

ZorroVPN działa w przybliżeniu w różnych lokalizacjach 100 w różnych krajach 49 na całym świecie VPN-Serwer. Istnieje wiele aktywnych serwerów z ponad 300, a także dzięki inteligentnemu zarządzaniu obciążeniem gwarantują, że każdy użytkownik zawsze otrzyma maksymalną prędkość i wydajność. Nie występowały już powolne połączenia spowodowane przeciążeniem serwerów. Ponadto dostępność VPNSerwer zostanie zwiększony do 99,9 +%. Aktualne lokalizacje można znaleźć na stronie internetowej ZorroVPN pobrać w dowolnym momencie.

ZorroVPN Standorte

 

Streaming z ZorroVPN

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixzattoo (CH)WaipuARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Download & Torrent 

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Użyj na routerze

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zDD-WRTPomidor

Granie z ZorroVPN

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

Podróżowanie z ZorroVPN

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta 

Dostawca ma NAJLEPSZĄ obsługę klienta: można się z nim skontaktować przez e-mail lub Skype (obsługa klienta na żywo). Na życzenie pomoc w konfiguracji przez ServiceTeam można również uzyskać za pośrednictwem Teamviewer (tj. RemoteDesktop). 

Obsługa klienta
Język aplikacjipolnischRuski
Obsługa klientaStrona FAQCzat na żywo
Język w obsłudze klientapolnischRuski

Przegląd funkcji

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

 


Utworzono:07 / 07 / 2016

3 przemyślenia na temat „ZorroVPN - Premium VPN Dostawca max. Anonimowość i stabilność ”

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie