Instrukcje: Jak możesz oglądać niemieckojęzyczną telewizję za granicą?

Blokady geograficzne dla programów telewizyjnych

Oglądaj niemiecką telewizję za granicą
Oglądaj niemiecką telewizję za granicą

Wielu moich czytelników stoi przed wyzwaniem, jakim jest oglądanie niemieckich kanałów telewizyjnych za granicą. Problemem są jednak ograniczenia geograficzne nadawców telewizyjnych. Gdy tylko łączy się z Internetem za granicą, otrzymuje także lokalny adres IP. Na podstawie adresu IP jest to porównywane z prywatnymi bazami danych, a tym samym znalezione miejsce rejestracji. Ponieważ lokalizacja, którą należy przyjąć, znajduje się zatem za granicą, użytkownicy ci są po prostu blokowani na podstawie przepisów dotyczących transmisji. Oznacza to, że nie można używać w bibliotekach medialnych ani telewizji na żywo bezpośrednio za granicą. W rzeczywistości dotyczy to wszystkich kanałów telewizyjnych, ponieważ są to dzieła chronione prawem autorskim, o ile mają one umowny obowiązek ograniczenia emisji do określonego obszaru. To samo dzieje się z prywatnymi portalami wideo, takimi jak Netflix, Amazon Video lub Sky.

Użyj innego adresu IP z innego kraju

Ale użytkownicy mogą teraz korzystać z jednego VPNUsługa umożliwiająca bezpośrednie połączenie z krajem docelowym i odbieranie z jednego VPNSerwer podał zewnętrzny i lokalny adres IP. Oznacza to również, że te blokady geograficzne będą teraz znajdować nową lokalizację dla użytkownika inaczej. W rezultacie blokady te można również ominąć. Ale nic nie jest tak proste, jak się wydaje.

VPN Obejdź blokady geo-IP!
VPN Obejdź blokady geo-IP!

Również użytkownicy z VPN Usługi mogą być blokowane

Poprzez zaktualizowane umowy dotyczące praw autorskich również VPNUżytkownicy lub osoby, które obecnie używają adresów IP serwera. W tym przypadku argumentuje się, że aplikacjom, które pozwoliłyby na obejście zamków geograficznych, również należałoby zasadniczo zapobiec. Branża praw autorskich jest już w 21. Przybył wiek.

Zamiast korzystać z bibliotek multimediów, po prostu szwajcarskie portale telewizyjne

Cóż, wciąż są możliwości zobaczenia wszystkich niemieckich kanałów telewizyjnych. Jest to możliwe dzięki szwajcarskim portalom telewizyjnym. Szwajcaria przyznała specjalny status, który pozwala obywatelom Szwajcarii odbierać kanały telewizyjne również z krajów sąsiadujących. Nie są jednak przeprowadzane żadne dalsze kontrole, kryterium stanowi tylko lokalizacja adresu IP. Dlatego w szwajcarskich portalach telewizyjnych jest także jeden dla użytkowników szwajcarskiego adresu IP VPNSerwer może i będzie nadal nadawał wszystkie kanały telewizyjne. Dotyczy to nie tylko szwajcarskich nadawców, takich jak SFR, ale także programów sąsiednich krajów z Niemiec, Włoch, Austrii, Francji i tak dalej.

Dzięki szwajcarskiemu portalowi telewizyjnemu możesz śledzić na żywo wszystkie niemieckie kanały telewizyjne.

Kolejną zaletą szwajcarskich przepisów jest to, że możesz przechowywać wszystkie kanały telewizyjne prawie tymczasowo i na stałe do celów prywatnych. Oznacza to, że te portale telewizyjne pozwalają użytkownikom oglądać wszystkie transmisje wszystkich kanałów do dni 14 z mocą wsteczną. Ponadto portale telewizyjne oferują również użytkownikom możliwość zapisywania poszczególnych przesyłek automatycznie lub ręcznie na stałe. To oczywiście zastępuje lokalny rejestrator wideo i jest o wiele bardziej praktyczne.

Moje osobiste doświadczenia

Od kilku lat korzystam z portalu zattoo.com, który zgodnie z opisem jest zarezerwowany wyłącznie dla użytkowników szwajcarskich (lub użytkowników szwajcarskiego adresu IP). Możesz również skorzystać z zattoo.com bezpłatnie, a następnie ma tylko jedną reklamę podczas zmiany programu. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz zapisać swoje przesyłki 500 z taryfą Premium i zapisać je na stałe oraz przeglądać je w dowolnym miejscu i czasie. 14 dni, aby oglądać wszystkie kanały telewizyjne z mocą wsteczną lub po prostu użyć przycisku pauzy podczas transmisji, jest oczywiście bardzo szybko funkcją dla wszystkich użytkowników, która sprawia, że ​​normalne oglądanie telewizji jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze. Oznaczało to również, że patrzę w domu tylko na programy telewizyjne zattoo.com, a to z moimi dziećmi częściowo na urządzeniach 4 w tym samym czasie.

Dostęp do bezproblemowej telewizji z domu we wszystkich krajach

Ale dużo podróżuję i mogę potwierdzić, że możesz uzyskać dostęp nawet w odległych miejscach świata, takich jak Brazylia, Indonezja, Japonia, Chiny, Sri Lanka, Kenia, Tajlandia i inne nieprzerwanie na wszystkich niemieckich kanałach telewizyjnych. To były tylko kraje, w których osobiście zattoo.com z VyprVPN Oczywiście, że idzie wszędzie. (Lokalna linia internetowa jest ogólnie czynnikiem ograniczającym, więc jeśli masz tylko szybkość ISDN, nie będziesz w stanie utworzyć FullHD.

Portal telewizyjny ma wiele możliwości wykorzystania na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Jak możesz teraz korzystać z zattoo.com za granicą i ominąć bariery geograficzne?

Ogólnie rzecz biorąc, aktywne konto jest na jednym VPNKonieczna jest usługa, która ma również szwajcarską lokalizację. Ważne jest również, aby zapewnić, że VPN Oczywiście powinien również mieć łączność z pożądanym urządzeniem. Ale są ich setki VPNI istnieje wiele możliwości przeoczenia wyborów, które sprawią, że będziesz później walczył, a ja jestem, wbrew moim nawykom, także jeden VPNPolecam usługę.

VyprVPN - Szwajcar VPN.

Zaletą VyprVPN oznacza to, że otrzymujesz wszystkie odpowiednie funkcje w rozsądnie niskiej cenie na zattoo.com także za granicą i na różnych urządzeniach do użycia. VyprVPN kosztuje tylko 7.95 EUR za korzystanie z jednego miesiąca i tylko 35.95 EUR za okres użytkowania jednego roku, tj. mniej niż 3 EUR za miesiąc. VyprVPN może być zainstalowany bezpośrednio na wielu telewizorach, ale także na FireTV, Windows, Mac, Apple iOS, Android lub na domowych routerach ASUS. Możliwości są naprawdę prawie nieograniczone.

VyprVPN przegląd

Instrukcje oglądania niemieckiej telewizji za granicą.

Surowce

Chciałbym tutaj szczegółowo wyjaśnić, w jaki sposób zattoo.com może być używany za granicą na swoich urządzeniach. Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta użytkownika w VyprVPN już ma. Dlatego jeśli nie masz jeszcze dostępu, zamów jeden „VyprVPN bestellen".

VPN na komputerze PC / Mac lub tablecie

Po pierwsze, powinieneś VPN Zainstaluj usługę na urządzeniu, które pozwala zalogować się na konto zattoo.com później w przeglądarce. Zwykle będzie to komputer z systemem Windows, komputer Mac lub tablet z systemem iOS lub Android.

Niezbędne oprogramowanie dla VyprVPN możesz pobrać bezpośrednio na swoje urządzenie. Wymagane aplikacje można znaleźć tutaj:
VyprVPN Załaduj aplikacje

1. VyprVPN - Połącz się ze „Szwajcarią”

Instrukcje zattoo 1

1
1.1 Rejestracja

Po instalacji musisz zalogować się do aplikacji przy użyciu istniejących danych dostępowych (adres e-mail + hasło). Zwróć uwagę, ponieważ oprogramowanie może również zaoferować utworzenie nowego konta (zarejestruj się za darmo). Ponieważ jednak masz już dane dostępowe, nie musisz tworzyć nowego konta.

2
1.2 Pokaż lokalizacje

Wybierz opcję „Pokaż lokalizacje” z „Ikony mapy”.

3
1.3 Wybierz Szwajcarię

Wybierz „Szwajcaria” z listy lokalizacji.

4
1.4 Nawiązywanie połączenia

Program ustanawia połączenie. Może to potrwać kilka sekund.

5
1.5 Pomyślnie połączono z serwerem szwajcarskim

Ci się to udaje VPNSerwer w Szwajcarii połączony zaszyfrowanym tunelem i teraz używaj szwajcarskiego adresu IP do wszystkich swoich działań w Internecie.

Teraz otwórz przeglądarkę. Utrzymujesz aplikację / aplikację podłączoną do urządzenia, jak pokazano w instrukcji.


Utworzono:02 / 28 / 2019

Schreibe einen Kommentar