Instrukcje: Jak możesz oglądać niemieckojęzyczną telewizję za granicą?

Blokady geograficzne dla programów telewizyjnych

Oglądaj niemiecką telewizję za granicą
Oglądaj niemiecką telewizję za granicą

Wielu moich czytelników stoi przed wyzwaniem, jakim jest chęć oglądania niemieckojęzycznych kanałów telewizyjnych również za granicą. Problemem są tu ograniczenia geograficzne nadawców telewizyjnych. Gdy tylko widz łączy się z Internetem za granicą, otrzymuje również lokalny adres IP. Na podstawie adresu IP jest on porównywany z prywatnymi bazami danych, a tym samym znajduje się również lokalizacja rejestracji. Ponieważ zakładana lokalizacja znajduje się za granicą, użytkownicy ci są po prostu blokowani na podstawie przepisów dotyczących nadawania. Oznacza to, że nie można korzystać z bibliotek multimedialnych ani oglądać telewizji na żywo bezpośrednio za granicą. W rzeczywistości ma to wpływ na wszystkie kanały telewizyjne, ponieważ gdy tylko stają się one utworami chronionymi prawem autorskim, są one zobowiązane umową do ograniczenia emisji do określonego obszaru. To samo dzieje się z prywatnymi portalami wideo, takimi jak Netflix, Amazon Video czy Sky. 

Użyj innego adresu IP z innego kraju

Ale użytkownicy mogą teraz korzystać z jednego VPN-Service łączyć się bezpośrednio z krajem docelowym i otrzymywać od niego VPNSerwer podał zewnętrzny i lokalny adres IP. Oznacza to również, że te blokady geograficzne będą teraz znajdować nową lokalizację dla użytkownika inaczej. W rezultacie blokady te można również ominąć. Ale nic nie jest tak proste, jak się wydaje.

VPN Obejdź blokady geo-IP!
VPN Obejdź blokady geo-IP!

Również użytkownicy z VPN Usługi mogą być blokowane

Poprzez zaktualizowane umowy dotyczące praw autorskich również VPNUżytkownicy lub osoby, które obecnie używają adresów IP serwera. W tym przypadku argumentuje się, że aplikacjom, które pozwoliłyby na obejście zamków geograficznych, również należałoby zasadniczo zapobiec. Branża praw autorskich jest już w 21. Przybył wiek. 

Zamiast korzystać z bibliotek multimediów, po prostu szwajcarskie portale telewizyjne

Cóż, wciąż są możliwości zobaczenia wszystkich niemieckich kanałów telewizyjnych. Jest to możliwe dzięki szwajcarskim portalom telewizyjnym. Szwajcaria przyznała specjalny status, który pozwala obywatelom Szwajcarii odbierać kanały telewizyjne również z krajów sąsiadujących. Nie są jednak przeprowadzane żadne dalsze kontrole, kryterium stanowi tylko lokalizacja adresu IP. Dlatego w szwajcarskich portalach telewizyjnych jest także jeden dla użytkowników szwajcarskiego adresu IP VPNSerwer może i będzie nadal nadawał wszystkie kanały telewizyjne. Dotyczy to nie tylko szwajcarskich nadawców, takich jak SFR, ale także programów sąsiednich krajów z Niemiec, Włoch, Austrii, Francji i tak dalej. 

Dzięki szwajcarskiemu portalowi telewizyjnemu możesz śledzić na żywo wszystkie niemieckie kanały telewizyjne. 

Kolejną zaletą szwajcarskich przepisów jest to, że możesz przechowywać wszystkie kanały telewizyjne prawie tymczasowo i na stałe do celów prywatnych. Oznacza to, że te portale telewizyjne pozwalają użytkownikom oglądać wszystkie transmisje wszystkich kanałów do dni 14 z mocą wsteczną. Ponadto portale telewizyjne oferują również użytkownikom możliwość zapisywania poszczególnych przesyłek automatycznie lub ręcznie na stałe. To oczywiście zastępuje lokalny rejestrator wideo i jest o wiele bardziej praktyczne. 

Moje osobiste doświadczenia

Sam od kilku lat korzystam z portalu zattoo.com, który zgodnie z opisem jest zarezerwowany wyłącznie dla użytkowników szwajcarskich (lub użytkowników ze szwajcarskim adresem IP). Możesz również bezpłatnie korzystać z zattoo.com, przy zmianie programów wystarczy wyświetlić tylko jedną reklamę. Jeśli tego nie chcesz, możesz zapisać 500 wybranych programów z taryfą premium i oglądać je w dowolnym momencie i bez ograniczeń. Oglądanie wszystkich kanałów telewizyjnych retrospektywnie przez 14 dni lub po prostu użycie przycisku pauzy podczas nadawania jest oczywiście funkcją dla wszystkich użytkowników, która znacznie rozszerza normalne oglądanie telewizji i czyni ją wygodniejszą. Doprowadziło to również do tego, że programy telewizyjne oglądam tylko w domu przez zattoo.com, a czasem razem z moimi dziećmi na 4 telewizorach jednocześnie.

Dostęp do bezproblemowej telewizji z domu we wszystkich krajach

Ale też dużo podróżuję i mogę potwierdzić, że możesz z niego korzystać, aby uzyskać dostęp do wszystkich niemieckojęzycznych kanałów telewizyjnych bez przerwy, nawet w odległych miejscach na świecie, takich jak Brazylia, Indonezja, Japonia, Chiny, SriLanka, Kenia, Tajlandia i inne. To były tylko kraje, w których osobiście współpracuję z zattoo.com VyprVPN Oczywiście, że idzie wszędzie. (Lokalna linia internetowa jest ogólnie czynnikiem ograniczającym, więc jeśli masz tylko szybkość ISDN, nie będziesz w stanie utworzyć FullHD.

Portal telewizyjny ma wiele możliwości wykorzystania na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Jak możesz teraz korzystać z zattoo.com za granicą i ominąć bariery geograficzne?

Ogólnie rzecz biorąc, aktywne konto jest na jednym VPN-Service który również ma siedzibę w Szwajcarii jest konieczny. Ważne jest również, aby upewnić się, że plik VPN Oczywiście powinien również mieć łączność z pożądanym urządzeniem. Ale są ich setki VPNI istnieje wiele możliwości przeoczenia wyborów, które sprawią, że będziesz później walczył, a ja jestem, wbrew moim nawykom, także jeden VPN-Service polecam.

VyprVPN - Szwajcar VPN.

Zaleta VyprVPN polega na tym, że otrzymujesz wszystkie potrzebne funkcje za bardzo rozsądną cenę, aby korzystać z zattoo.com za granicą i na różnych urządzeniach. VyprVPN kosztuje 7.95 € za jeden miesiąc użytkowania i tylko 35.95 € za rok użytkowania, czyli mniej niż 3 € miesięcznie. VyprVPN może być zainstalowany bezpośrednio na wielu telewizorach, ale także na FireTV, Windows, Mac, Apple iOS, Android lub na domowych routerach ASUS. Możliwości są naprawdę prawie nieograniczone.

VyprVPN przegląd

Instrukcje oglądania niemieckiej telewizji za granicą.

Surowce

W tym miejscu chciałbym szczegółowo wyjaśnić, w jaki sposób możesz teraz korzystać z zattoo.com na swoich urządzeniach za granicą. Warunkiem wstępnym jest posiadanie aktywnego konta użytkownika pod adresem VyprVPN już zadekretowane. Dlatego jeśli nie masz jeszcze dostępu, zamów jeden „VyprVPN bestellen".

VPN na komputerze PC / Mac lub tablecie

Po pierwsze, powinieneś VPN Zainstaluj usługę na urządzeniu, za pomocą którego możesz później zarejestrować konto na zattoo.com w przeglądarce. Zwykle będzie to komputer PC z systemem Windows, Mac lub tablet z systemem iOS lub Android.

Niezbędne oprogramowanie do VyprVPN możesz pobrać bezpośrednio na swoje urządzenie. Wymagane aplikacje można znaleźć tutaj:
VyprVPN Załaduj aplikacje

 

1. VyprVPN - połącz z „Szwajcarią”

Instrukcje zattoo 1

1
1.1 Rejestracja

Po instalacji musisz zalogować się do aplikacji przy użyciu istniejących danych dostępowych (adres e-mail + hasło). Zwróć uwagę, ponieważ oprogramowanie może również zaoferować utworzenie nowego konta (zarejestruj się za darmo). Ponieważ jednak masz już dane dostępowe, nie musisz tworzyć nowego konta.

2
1.2 Pokaż lokalizacje

Wybierz opcję „Pokaż lokalizacje” z „Ikony mapy”.

3
1.3 Wybierz Szwajcarię

Wybierz „Szwajcaria” z listy lokalizacji.

4
1.4 Nawiązywanie połączenia

Program ustanawia połączenie. Może to potrwać kilka sekund.

5
1.5 Pomyślnie połączono z serwerem szwajcarskim

Ci się to udaje VPNSerwer w Szwajcarii połączony zaszyfrowanym tunelem i teraz używaj szwajcarskiego adresu IP do wszystkich swoich działań w Internecie.

Teraz otwórz przeglądarkę. Utrzymujesz aplikację / aplikację podłączoną do urządzenia, jak pokazano w instrukcji.

 

 

 

 

Utworzono:02 / 28 / 2019

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie