Problem prędkości z Perfect-Privacy VPN I Kaspersky - rozwiązanie!

viele Perfect-Privacy VPN Użytkownik narzekać na problem, który wydaje się niewytłumaczalny. Przy użyciu PP Managera prędkość nagle staje się niewytłumaczalnie niska. Niełatwo jest dojść do jednej z najbardziej oczywistych rzeczy. Jednak wielu nie wie, jak zapory działają na komputerach z systemem Windows. Próbuję w krótkim wyjaśnieniu tutaj i opisać, w jaki sposób problem, który jest faktycznie przyczyną Funkcja zapory ogniowej Kaspersky musi zrobić, aby rozwiązać.

Tak więc system Windows ma wbudowaną zaporę ogniową, która „Standardowa zapora systemu Windows„Można to znaleźć w Panelu sterowania lub po prostu wpisać gdzieś„ Firewall ”. W przypadku, gdy masz również zainstalowane rozwiązanie Kaspersky Internet Security, dzieje się tak:

  1. Kaspersky Firewall ustawia niektóre reguły w „standardowej zaporze systemu Windows” i aktywuje pole w konfiguracji, które w przyszłości pokaże tę zaporę jako „wyłączoną”. Ale ona nie jest!
  2. Chociaż nie można już tworzyć nowych reguł w „standardowej zaporze ogniowej”, istniejące reguły pozostają.
  3. Zapora Kaspersky opiera się na wielopoziomowym zestawie reguł, co oznacza, że ​​reguły blokowania nie są po prostu wykonywane, ale pakiety danych są również analizowane indywidualnie w przypadku „wykrytego zagrożenia”. Brzmi świetnie, w praktyce w żadnym wypadku nie wchodzi w interakcje z innymi zaporami ogniowymi. Ale później.
  4. ,de Perfect-Privacy VPN - Menedżer ”VPNKlient ”ma opcję w ustawieniach„ Zapory ogniowej i ochrony DNS ”, aby włączyć. De facto menedżer PP jest zatem aktywny w ustawianiu tych dwóch reguł ochronnych w „domyślnej zaporze ogniowej”, która jest faktycznie wyłączona. Menedżer PP robi to, ponieważ jest to najprostszy sposób na bezpieczne zorganizowanie niektórych wycieków z komputera.
  5. Teraz masz obie reguły w aplikacji, więc reguły Kaspersky + reguły Kaspersky w „standardowej zaporze ogniowej” i nowe reguły menedżera PP w „standardowej zaporze ogniowej”, więc problemy są dokładnie takie same. Konsekwencje wyjaśniono pokrótce:
  6. ZałóżVPN Pakiety danych, gdy są wysyłane, są potwierdzane jako potwierdzone (otrzymywane) z trzema małymi pakietami zwrotnymi każdy. Kaspersky zaczyna analizować te „pakiety zwrotne”, a proces ten trwa tak długo, ponieważ liczba pakietów rośnie wraz ze wzrostem prędkości danych. Ale przed otrzymaniem pozytywnej odpowiedzi wysyła OpenVPN brak nowych pakietów danych. Dlatego system zwalnia do bardzo niskich wartości. (5-10MB / s, zamiast opcji 80-100MB / s)

Ok, chciałem to tylko opisać, ale prawdziwa krótka forma to:

Jeśli korzystasz z systemu Windows z funkcją Kaspersky Firewall, masz aktywne dwie zapory ogniowe. To nie dobrze. Musisz więc zdecydować, ponieważ ta podwójna gra może mieć również wady związane z bezpieczeństwem.

Zalecam wyłączenie Kaspersky Firewall w tym momencie, obie funkcje są z nim powiązane.


Instrukcje: Napraw problemy ze zduplikowaną zaporą ogniową za pomocą Kaspersky i PP-Manager!

  1. Wyjdź z programu „Perfect-Privacy VPN Manager ”(PP Manager)!

  2. Wyłącz dwa wpisy zapory w ustawieniach w programie Kaspersky!

Kaspersky Firewall i Perfect-Privacy VPN Menedżer
Kaspersky Firewall i Perfect-Privacy VPN Menedżer

Kaspersky Firewall i Perfect-Privacy VPN Menedżer 2
Kaspersky Firewall i Perfect-Privacy VPN Menedżer 2

3. Zresetuj „Domyślną zaporę systemu Windows” do „Standardowej”. (Ważne!)

Problem prędkości z Perfect-Privacy VPN I Kaspersky - rozwiązanie! 1

> Ustawienia systemowe
> Zapora systemu Windows
> Przywróć domyślne
> Przywróć domyślny POTWIERDŹ

4. Uruchom PP Managera i skonfiguruj dwie reguły firewall i DNS

Menedżer PP z regułami zapory ogniowej i DNS
Menedżer PP z regułami zapory ogniowej i DNS

Teraz to zrobisz, gdy sprawdzisz szybkość połączeń Perfect-Privacy VPN mierzy już zauważalną różnicę. I muszę podkreślić, że: nie obawiasz się żadnych wad bezpieczeństwa! „Standardowa Zapora systemu Windows”, a zwłaszcza konfiguracja przez PP-Managera, jest całkowicie bezpieczna, nawet jeśli działa w tle o wiele bardziej nieefektywnie!


Utworzono:05 / 01 / 2017

1 przemyślenie na temat „problemu z prędkością Perfect-Privacy VPN I Kaspersky - rozwiązanie! ”

Schreibe einen Kommentar