Instrukcje: Obejście blokady Netflix (kod błędu M7111-1331-5059 z powodu proxy lub VPN)

Netflix blokuje proxy i VPNUsługi: Netflix VPN

Jeśli chcesz zobaczyć Netflix, wkrótce przekonasz się, że chodzi o VPN Dostawca jest trudny. W wielu przypadkach informacje są błędne VPN Usługa. również VPN Witryny porównawcze nie mówią użytkownikom prawdy na ten temat. Próbuję wyjaśnić w następnym artykule, dlaczego tak jest i jak nadal możesz oglądać Netflix z niemieckimi treściami.

Ups, coś poszło nie tak ...

błąd transmisji strumieniowej

Wydaje się, że używają odblokowania lub proxy. Wyłącz takie usługi i spróbuj ponownie. Aby uzyskać dalszą pomoc, odwiedź stronę netflix.com/proxy.

Aby uzyskać dalszą pomoc w rozwiązaniu problemu, odwiedź nasze Centrum pomocy.

Kod błędu M7111-1331-5059

Kod błędu przesyłania strumieniowego Netflix: M7111-5059
Kod błędu przesyłania strumieniowego Netflix: M7111-5059

Zazwyczaj oznacza to, że systemy Netflix mają jeden VPNznalazłem połączenie z Netflix przez serwer proxy lub usługę odblokowującą. Ponieważ oferty wideo różnią się w zależności od regionu, a tego rodzaju połączenia są często używane do omijania metod lokalizacji, nie można przesyłać strumieniowo treści przez takie łącza.

Dlaczego Netflix blokuje? VPN Użytkownik?

Niemieckie prawo autorskie zakłada, że ​​masz VPN Usługa lub serwer proxy w celu ominięcia blokad geograficznych. Netflix musi zatem ograniczyć korzystanie z własnej usługi w celu płacenia klientom, aby spełnić wymagania. Ponieważ nie jest tak w innych krajach, korzystanie z Netflix USA za pośrednictwem lokalizacji / adresu IP w USA jest zwykle możliwe bez żadnych problemów. Jednak dan z treściami i seriami w języku angielskim.

„Kod błędu Netflix: M7111-1331-5059”

Adres IP dostępne informacje
Adres IP dostępne informacje

Następnie pojawia się reklama, że ​​użytkownik ma proxy lub VPNUsługa, a zatem korzystanie z Netflix nie jest możliwe.

Technicznie adres IP użytkownika jest sprawdzany i badany według różnych kryteriów:

  • Lokalizacja, w której zarejestrowany jest adres IP
    (Kraj, miasto)
  • Informacje o użyciu, do których przypisano adres IP
    (Typ IP)

Lokalizacja jest stosunkowo łatwa do ustalenia, w którym kraju, regionie i mieście używa się adresu IP. JaInformacje o typie P. wskazuje, czy ten adres IP jest przypisany i używany do łączenia użytkownika Internetu z Internetem (OSIEDLE MIESZKANIOWE) lub czy adres IP jest wykorzystywany bezpośrednio do użycia serwera. (Niemieszkalnych).

Jednak w przypadku Netflix jest również jasne, czy użytkownik znajduje się w kraju, czy też ma on na celu ominięcie blokad geograficznych, na przykład proxy lub VPNUżywany serwer.

Jak zdobyć serwis Netflix? VPN Blokada obejścia?

Nie jest już łatwo ominąć te blokady, ponieważ Netflix stopniowo dodaje więcej informacji o każdym użytkowniku. Ale to się zmieniło VPN-Usługi dołożyły wszelkich starań, aby włączyć te blokady również w przypadku korzystania z treści niemieckich na Netflix. Wykorzystuje połączenie lokalnych adresów IP i odpowiednio dostosowanych usług DNS. Jednak ta metoda musi być ciągle dostosowywana, aby zachować funkcje na stałe. W tej chwili jest tylko jeden dostawca, któremu udało się to zrobić: VyprVPN

Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN
Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN

Instrukcje: Netflix z VyprVPN udostępnić:

  1. Potrzebujesz jednego VyprVPN Konto.
  2. Pobierz aplikację / oprogramowanie na urządzenie i użyj wcześniej utworzonych danych dostępowych, aby korzystać z tych aplikacji
  3. Połącz z „Niemcy”
  4. Teraz możesz zobaczyć Netflix bez żadnych blokad. Na całym świecie iz dowolnego miejsca

Uwaga: Omijanie serwisu Netflix VPN Blokowanie jest możliwe tylko poprzez połączenie wybranej lokalizacji (Niemcy) i użycia VyprVPN Serwer DNS jest możliwy. Powinieneś VyprVPN na urządzeniu (routerze lub innym) skonfigurowanym ręcznie, więc masz serwer DNS VyprVPN wprowadź również odpowiednio. Podałem już to dla routerów w instrukcji.

Innym sposobem na obejrzenie Netflix z niemiecką treścią jest dostawca Surfshark VPN pozwala. Ta usługa nie jest obecnie rozpoznawana przez Netflix. Jednak trwa nadal Surfshark podczas gdy tylko normalne VPN Serwer i to tylko kwestia czasu, zanim Netflix też to zablokuje.

VyprVPN przegląd

Samouczek wideo (VyprVPN z Netflix za granicą)

Instrukcje: Obejście blokady Netflix (kod błędu M7111-1331-5059 z powodu proxy lub VPN) 1

Netflix VPN: Niepoprawne informacje z VPN Usługi związane z Netflix?

Obejście blokady Netflix na stronie vpnmentor.com
Obejście blokady Netflix na stronie vpnmentor.com

viele VPN Usługi reklamują się również, aby móc obsługiwać blokady geograficzne również w odniesieniu do Netflix. Często jednak nie wspominają, że są to amerykańskie wersje usług. Jeśli jesteś z jednym VPN Połącz usługę ze Stanami Zjednoczonymi, a następnie otwórz stronę internetową Netflix, możesz także korzystać z konta lokalnego w serwisie Netflix, ale zobaczysz również treść w języku angielskim.

Jednak zazwyczaj nie odpowiada to oczekiwaniom użytkowników, którzy mają nadzieję uzyskać dostęp do znanej niemieckojęzycznej wersji.

Zazwyczaj też VPN Strony porównawcze jak vpnmentor.com ten sam błąd dla własnego biznesu. Sugerując, że tak wielu VPNsą w stanie ominąć blokady Netflix.

Uwaga

Istnieje wiele poważnych różnic między Netflix w Niemczech 🇩🇪 a Netflix w Stanach Zjednoczonych. Ponadto tylko kilka treści jest dostępnych w języku niemieckim.


Netflix VPN: Jakie inne usługi umożliwiają korzystanie z Netflix?

Wybór VPN Usługi, za pomocą których można oglądać niemieckie treści w serwisie Netflix, są niestety bardzo ograniczone, jak opisano.

Nie wszystkie urządzenia można oszukać!

Jednak Netflix i inne platformy działają, nawet jeśli VPN to na ogół nie obsługuje wszystkich urządzeń.

Ponieważ urządzenia, na których można bezpośrednio korzystać z aplikacji portali wideo (czasem nie identycznych na wszystkich urządzeniach), weszły na swoje własne serwery DNS, co oznacza, że VPN Usługa z kolei jak VPN zostanie rozpoznany, a następnie użycie zostanie zablokowane.

Które urządzenie może z VPN Usługa połączona, z którym portalem wideo jest używany?

Wygrana / MacOS
przeglądarka

AppleTV
Aplikacja

iPhone / iPad
Aplikacja

Urządzenia z Androidem
Aplikacja

SmartTV
Aplikacja

FireTV
Aplikacja

Amazon Prime Video (DE)OKnieOKOKnienie
NetflixOKnieOKOKnienie
DAZN (EN)OKnieOKOKnienie
SkyOKnieOKOKnieOK
ARD, ZDF, BR (DE)OKOKOKOKOKOK
ORF (AT)OKOKOKOKOKOK
SRF (CH)OKOKOKOKOKOK
zattoo (CH)OKOKOKOKOKOK


Utworzono:08 / 12 / 2019

Schreibe einen Kommentar