LINK: Perfect-Privacy VPN - nowy „OVPN Pliki ”dla routera ASUS!

Wer Perfect-Privacy z routerem ASUS z OVPN- Pliki do użycia, które przez kilka tygodni mają tylko możliwość specjalnie utworzonych plików konfiguracyjnych „OVPN„Aby użyć. Pliki udostępnione dla Androida lub innych urządzeń już nie będą działać!

Dlatego zapraszam odpowiedni OVPN Konfiguracje routera ASUS poniżej:

OVPNPliki konfiguracyjne do użytku z routerem ASUSWRT!

Perfect-Privacy OVPN Pliki (TCP) dla ASUSWRT (Zalecane!)

Perfect-Privacy OVPN Pliki (UDP) dla ASUSWRT

Uwaga: Aby pobrać te pliki, potrzebujesz aktywnego Perfect-privacy Uzyskaj dostęp i zaloguj się na stronie internetowej dostawcy.

Oto, jak je znaleźć na stronie internetowej PP:

Połączyć: Perfect-Privacy Konfiguracje ASUSWRT

"Perfect-Privacy

Jaka jest różnica między plikami „TCP” i „UDP”?

Transmisja zwykle odbywa się w Internecie za pośrednictwem protokołu TCP / IP. Jest to protokół wymiany danych, z którym przesyłane są wszystkie dane z Internetu. Ponieważ przy tworzeniu protokołów już przewidywano, że mogą wystąpić problemy z przeciążeniem danych, stworzono dodatkowy protokół „UDP”, który pozwala na przesyłanie danych, aby można było mówić na dodatkowej ścieżce i nadać im priorytet. Jednak ten typ transmisji jest zwykle przewidziany dla komunikatów zwrotnych i komunikatów o stanie wymiany danych. Dlatego niektórzy dostawcy usług internetowych uważają również, że blokują „dane UDP”, jeśli je rozpoznają. Skutkuje to tym, że chociaż masz związek z warunkami, ale po krótkim czasie pęka to wolniej, a może nawet całkowicie. Dlatego dane TCP są zawsze bardziej stabilne i powinny być również używane na routerach, ponieważ trudno byłoby automatycznie wykryć przerwanie połączenia lub nawet nie można zapewnić automatycznego odzyskiwania. Niewielka zaleta nieznacznie krótszych czasów PING dzięki zastosowaniu UDP jest moim zdaniem nieistotna!

Reszta zakładu Perfect-Privacy, jest bardzo prosty jak wcześniej:

Perfect-Privacy VPN skonfigurowane na routerze ASUS - jak to działa!

Uwaga: Oczywiście te pliki działają również dla „ASUSWRT firmy Merlin„Zaawansowane urządzenia!

instrukcje: Perfect-Privacy z ASUSWRT firmy Merlin


Utworzono:04 / 28 / 2017

1 przemyślenie na temat „LINK: Perfect-Privacy VPN - nowy „OVPN Pliki „dla routera ASUS!”

Schreibe einen Kommentar