Instrukcje: jak zdobyć VPN Może przetestować prędkość!

Dość często robię wrażenie, że wielu użytkowników ma taki VPNUsługa, ale jest ona po prostu słabo dostosowana do urządzenia i dlatego jest powolna. Ponadto testy prędkości nie są przeprowadzane w prosty sposób. Dlatego chciałbym udzielić kilku wskazówek i instrukcji VPN-Usługa do sprawdzenia i optymalizacji.

VPN Testuj prędkość!

Do prędkości VPNAby móc sprawdzać usługi, a także porównywać je z bezpośrednim dostępem do Internetu, muszą istnieć odpowiednie warunki ramowe. Używanie różnych serwerów do sprawdzania transmisji z własnego urządzenia nie ma sensu.

Ogólnie rzecz biorąc, test prędkości w Internecie jest zawsze bardzo prosty. Dane są przesyłane w obie strony między urządzeniem a serwerem docelowym, a czas jest mierzony. Wynikiem jest wartość opisująca prędkość transmisji danych.

Na przykład: 500 kb / s. Oznacza to, że 500 kilobajtów danych przesyłano na sekundę między urządzeniem a serwerem docelowym (serwerem testowym). Szybkość jest podana w MB / s, co oznacza, że ​​kilobajty 1024 to megabajty danych 1. 500kb / s to około 0,49MB / s

Istnieją w zasadzie dwa różne typy serwerów testowych.

Testuj serwer u dostawcy Internetu

Niektóre z nich są często używane przez dostawców usług internetowych dla ich klientów, którzy zwykle mają serwer testowy bezpośrednio między fizycznym połączeniem z dostawcą a Internetem. Więc mierzy tylko dane dotyczące fizycznego połączenia między tobą a twoim dostawcą usług internetowych. To zawsze przynosi najlepsze rezultaty. Jeśli używasz tego testu, ale teraz z aktywnym VPNWykonaj połączenie, zgodnie z tymi wynikami testu okażą się bardzo złe. Powodem jest po prostu to, że poprzez VPN Najpierw połącz dane z usługodawcą internetowym, a następnie przejdź do VPN-Serwer zostanie wysłany, a następnie z powrotem na serwer testowy twojego dostawcy Internetu. Każdy, kto do tej pory będzie mnie śledził, szybko zda sobie sprawę, że to nie może być naprawdę odpowiednie porównanie.

Testuj serwer w Internecie

Inne serwery testowe są dostarczane przez platformy, takie jak speedtest.net. Istnieje wielu prywatnych dostawców, którzy zapewniają „serwery testowe” w tysiącach miejsc na całym świecie. To, co możesz zrobić, to zmierzyć prędkość między urządzeniem, za pośrednictwem usługodawcy internetowego, przez Internet do określonej lokalizacji (lokalizacja serwera testowego). Oczywiście jest to o wiele bardziej prawdopodobne praktyczne porównanie. Należy pamiętać, że lokalizacja serwera testowego będzie oczywiście równie istotna, jak sam serwer testowy. Nie wszystkie serwery testowe będą odpowiednio dostępne. Możesz to łatwo sprawdzić samodzielnie, na przykład we Frankfurcie, aby użyć różnych serwerów testowych. Zobaczysz, istnieją uderzające różnice do zaobserwowania.

Co wpływa na wyniki testu?

 • Lokalizacja własnego urządzenia
 • Lokalizacja serwera testowego
 • Jakość serwera testowego
 • Wykorzystanie połączeń przez Internet (wiele routerów różnych dostawców tworzy Internet) Wykorzystanie z pewnością zależy od odległości oraz pory dnia, dni tygodnia itp.

Należy wziąć pod uwagę te czynniki, porównując układ testowy między połączeniami bezpośrednimi lub VPNPołączenia

Jak możesz to zrobić VPNSprawdź usługę teraz?

Ze względu na poprzednie czynniki zalecam zatem porównanie testów. Więc zawsze miej test VPNPołączenie i uruchomienie testowe BEZ VPNPołączenie zawsze na tym samym serwerze testowym i na czas. Zapewnia to nawet najdokładniejsze porównanie warunków. Ważne jest, aby serwer testowy z VPN Serwer oraz twoja własna lokalizacja w czymś oddalonym od siebie i na podobnych lub identycznych trasach w Internecie jest usuwana.

Zły test lub „Jak nie powinno być!"

Przykład powinien wykazać, czego szukać, aby uzyskać rzetelne i ostatecznie dopasowane porównanie.

 • Własna lokalizacja Frankfurt
 • Testuj lokalizację serwera we Frankfurcie
 • VPNLokalizacja serwera USA

Bezpośrednie połączenie między tobą a serwerem testowym będzie teraz:

 • Twoja lokalizacja we Frankfurcie> Dostawca usług internetowych we Frankfurcie> Serwer testowy we Frankfurcie
  Oszacowanie trasy: 20km

Umierać VPN Połączenie będzie następujące:

 • Twoja lokalizacja we Frankfurcie> Dostawcy usług internetowych we Frankfurcie> VPN Serwer w USA (a dokładniej: Frankfurt, Wielka Brytania, Atlantyk, Nowy Jork, miejsce docelowe w USA)> Serwer testowy we Frankfurcie
  Oszacowanie trasy: 20.000km
Szybka prezentacja i porównanie testu
Sprawdź prędkość poprawnie

Wgląd z tego przykładu jest zatem następujący:
"Użyj serwera testowego dokładnie tam, gdzie jest twój VPN Serwer jest!"

Możesz więc wykluczyć, że dwa związki do porównania będą miały różne długości.

Instrukcje testowania VPN-Services!

Szybkość testu instrukcji

1
Połącz się ze swoim VPN

Połącz się ze swoim VPN- Użytkownicy do lokalizacji najbliżej miasta Frankfurt jest. Dzięki wielu usługom możesz zobaczyć tylko kraj ”NiemcyWybierz ”, a następnie użyj tego wyboru.

2
strona testowa

Otwórz stronę testu prędkości:
https://vavt.speedtestcustom.com


Wybierz inny serwer testowy za pomocą selektora lokalizacji (strzałka w dół).

3
Wybierz serwer testowy

W oknie, które zostanie otwarte, możesz przejść do „Leaseweb„Szukaj. Wybierz serwer testowy, który znajduje się w „Frankfurt”Znajduje się.

4
Rozpocznij test prędkości

Po wybraniu okno zostanie zamknięte i możesz rozpocząć test prędkości.

5
Skopiuj link

Po zakończeniu testu możesz użyć „Skopiuj link”Utwórz kopię zapasową. Dzięki temu masz wersję wyniku, którą możesz później porównać z innym wynikiem.

6
Zakończ bieżącą VPNpołączenie

Zerwij to połączenie. Jeśli używasz routera, po prostu to rozdziel VPN Profil, użyj routera jak poprzednio, aby nie zmieniać lokalnych połączeń. Każda zmiana fałszowałaby wynik i uniemożliwiałaby jego porównywanie.

7
Rozpocznij test prędkości

Ponownie uruchom dokładnie ten sam test i ten sam serwer testowy „Leaseweb in Frankfurt”.

8
Możesz teraz porównać wartości

Zauważ, że występują odchylenia w Download/ Przesyłanie do 15% jest normalne i może również nastąpić z powodu wahań przepustowości w Internecie. Jeśli odchylenia są większe niż +/- 15%, należy również rozważyć inne VPN-Testy protokołów w ten sam sposób. Ewentualnie także inne urządzenia, np. B obejmują smartfona z tym samym scenariuszem testowym.

Porównaj i przeanalizuj wyniki

Istnieją tutaj około trzy wyniki:

 1. Porównanie prędkości (MIT VPN i BEZ VPN) są +/- 10% identyczne
  Tak powinno być!
 2. Porównanie prędkości (MIT VPN i BEZ VPN) różnią się od siebie więcej niż 10%:
  - Jeśli BEZ VPN szybciej, wtedy może być twój VPNKonfiguracja lub dostawca)
  - Jeśli MIT VPN szybciej, być może dlatego, że twój dostawca usług internetowych cię spowalnia.

Jeśli wyniki bezpośredniego porównania różnią się bardziej niż 15%, powtórzę test ponownie. Co najmniej dwa razy więcej niż 2h od siebie. Więc zrób kolejny test natychmiast z porównaniem, a 2h później ponownie.

VPN Rozpoznawanie problemów z połączeniem

Jeśli potwierdzi, że wydajność jest wyższa niż Twoja VPNUsługa różni się tak bardzo, że może być spowodowana kilkoma czynnikami:

 • VPN Serwery są wolne lub przeciążone
 • Używasz jednego VPN Protokół utrudniony przez dostawcę usług internetowych lub zaporę ogniową (router lub urządzenie).
 • Konfiguracja lub oprogramowanie innych firm w twoim urządzeniu zapobiega lepszej prędkości transmisji

Ale mogę ci powiedzieć z mojego doświadczenia:
W przypadkach 9 10 zależy to od urządzenia lub ustawień użytkownika!

Bardzo rzadko zdarzało mi się, że tak naprawdę połączenie lub połączenie VPNDostawcy byli przyczyną problemu. Zdecydowanie najczęstsze problemy były spowodowane przez używane lub wcześniej zainstalowane „optymalizatory”, takie jak CCleaner, Total Security 360, Kaspersky Internet Security i tak dalej.

Wskazówka, aby dowiedzieć się, czy tak samo jest z tobą:

Możesz to zrobić VPN Zainstaluj usługę raz na innym urządzeniu lub telefonie komórkowym i na tym samym połączeniu internetowym i tym samym VPN-Serwer i ten sam serwer testowy w teście speedtest.net!

Czy zauważysz istotną różnicę między urządzeniami? Następnie zresetuj komputer. W większości przypadków te rzekome aplikacje bezpieczeństwa zniszczyły wrażliwe części urządzenia z systemem Windows i zostały nieodwracalnie uszkodzone. Pomaga tylko ponowna instalacja.


Utworzono:09 / 26 / 2016

1 pomyślał „Jak to zrobić VPN Może przetestować prędkość! ”

Schreibe einen Kommentar