Avast SecureLine VPN Test: niska anonimowość, ale zaskakujące zalety

Zostaw recenzję

Avast SecurLine VPN

INF USD
4.5

Geschwindigkeit

7.3 / 10

prywatność

4.5 / 10

Ausstattung

3.4 / 10

Obsługa klienta

3.0 / 10

cena

4.1 / 10

korzyści

  • Nie zablokowany przez Netflix
  • Udostępnianie plików i przesyłanie strumieniowe na większości serwerów
  • Szybki serwer
  • Łatwy w obsłudze

ujemny

  • Ceny są stosunkowo wysokie, ponieważ każde urządzenie wymaga własnej licencji
  • Anonimowość nie jest wystarczająca - zwykłe ukrycie adresu IP
  • Brak przekierowania portów
  • Brak połączenia TOR / cebuli

Avast VPN

Avast SecureLine VPN jest tylko małym członkiem dużych rodzin Avast z wszelkiego rodzaju rozwiązaniami bezpieczeństwa VPN z tego powodu lepiej? Czy gorzej? Przyjrzeliśmy się bliżej tej usłudze w naszym teście Avast SecureLine i znaleźliśmy zarówno słabości, jak i dość zaskakujące zalety.

Jako dodatek do kompleksowej oferty Avast, Avast SecureLine VPN Chociaż jest już dostępny od lat, ale tak naprawdę nie jest przeznaczony jako jedno rozwiązanie. Powinien być dodatkiem do innych rozwiązań bezpieczeństwa Avast. W związku z tym wygląda źle z własnymi funkcjami bezpieczeństwa VPNwyszedł. Chociaż istnieje proste ukrycie adresu IP, ale najwyższa anonimowość nie jest gwarantowana.

1. Przedstawiamy Avast Secureline VPN

Nasz wniosek dotyczący Avast Secureline VPN

Avast SecueLine VPN otrzymuje tylko ograniczony OK po naszym teście. Jeśli korzystasz już z oprogramowania Avast i nie ma wielu urządzeń z jednym VPN usługa jest warta rozważenia. W przeciwnym razie otrzymujesz od innych dostawców znacznie więcej usług, różne protokoły i serwery po niższych cenach. Do czego służy Avast SecureLine? VPN bardzo dobrze omija blokady geograficzne. Możesz z niego korzystać nie tylko za granicą niemieckich kanałów telewizyjnych, ale nawet w serwisach Netflix, Amazon itp. W przypadku wielu usług nie jest to już możliwe, ponieważ portale VPNs rozpoznają i blokują.

2. Informacje o firmie Avast Secureline VPN

3. Ceny i taryfy Avast Secureline VPN

Ze względu na potrzebę wielu licencji na poszczególne urządzenia koszty Avast SecureLine są powyżej średniej. Przede wszystkim usługa jest bezpieczna dla obecnych klientów Avast, którzy chcą szybko i łatwo rozbudować swój system i nie używają dużej liczby urządzeń.

Zakup na konto, PayPal, przelew bankowy, polecenie zapłaty, karty kredytowe

4. Aplikacje Avast Secureline VPN

Wymagana jest własna licencja dla każdego urządzenia

Ale jeśli masz wiele urządzeń z jednym VPN Jeśli chcesz to zabezpieczyć, Avast SecureLine jest dla Ciebie droższy: musisz kupić własną licencję na każde urządzenie. Niestety nie można podłączyć urządzeń zewnętrznych, takich jak konsole do gier lub routery, tylko urządzenia zgodne z oprogramowaniem zabezpieczającym Avast.

Aplikacje z łatwością obsługi, ale z kilkoma ustawieniami

Zasadniczo możliwe są następujące aplikacje: Windows, Mac OSX, Android i Apple iOS. Istnieje bardzo niewiele opcji ustawień dla wszystkich aplikacji, co ułatwia obsługę. Podejrzewamy jednak, że Avast chciałby zmotywować użytkowników do zakupu dodatkowych produktów Avast. Jako punkt minus należy również zauważyć, że usługa nr Połączenie bramy / cebuli a także nie oferuje kaskadowania wielu przeskoków, przekierowanie portów również nie jest możliwe.

5. Szybkość testowana z Avast Secureline VPN

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 31.01.2020

6. Prywatność dzięki Avast Secureline VPN

Ze względu na ograniczenia urządzeń konieczna jest centralna rejestracja danych klienta. Jednak Avast przechowuje SecureLine VPN brak czasu rejestracji, godzin online lub innych szczegółowych informacji. Nie ma zapisków o twoim zachowaniu w sieci, ergo również żadnych danych, które mogłyby zostać wydane władzom itp. Twoja prywatność jest chroniona przed twoim ISP. A dzięki bezpiecznemu szyfrowaniu wszystkich danych między urządzeniem a Avast SecureLine VPNSerwery również przechowują dane, a monitorowanie nie stanowi problemu!

7. Streaming za pomocą Avast Secureline VPN

Pozytywna niespodzianka: Netflix blokuje Avast SecureLine VPN Nie!

To, co na pierwszy rzut oka brzmi nie tak pozytywnie, ale ujawnia się przy bliższej inspekcji, ale stanowi cenną usługę dla niektórych zastosowań. Szczególnie pozytywna i wielka niespodzianka: Avast SecureLine VPN NIE zostanie zablokowany przez Netflix! Możesz więc przesyłać strumieniowo. Gdy prędkość usługi jest na odpowiednim poziomie, nie ma możliwości odblokowania treści telewizyjnych i wideo z zagranicy oraz korzystania z nich. Udostępnianie plików jest dozwolone na wielu serwerach.

8. Download I Torrent dzięki Avast Secureline VPN

9. Avast Secureline VPN na routerze

10. Avast Secureline VPN do gier online

11. Avast Secureline VPN podróżować

12. Obsługa klienta Avast Secureline VPN

13. Omówienie funkcji Avast Secureline VPN

14. Często zadawane pytania dotyczące Avast Secureline VPN

Zapisuje pliki dziennika Avast

Tak, pliki dziennika są również dostarczane zgodnie z ich własnymi informacjami w OWU.


Utworzono:08 / 11 / 2019

Schreibe einen Kommentar