OVPN - Najszybszy VPN ze wszystkich testów

OVPN

4.99 EUR
9.8

Geschwindigkeit

10.0 / 10

prywatność

9.9 / 10

Ausstattung

9.5 / 10

Obsługa klienta

9.8 / 10

Cena

9.9 / 10

korzyści

 • najszybszy VPN w sklepie
 • Własne serwery, bez dysków twardych, całkowicie bezpieczne
 • Wireguard i OpenVPN serwer
 • Funkcje przesyłania strumieniowego zostały znacznie ulepszone
 • Wersja całkowicie niemiecka

ujemny

 • Obsługa klienta tylko w godzinach pracy

OVPN - najszybszy VPN Serwis z naszych testów

OVPN to usługa ze Szwecji, która ma bardzo dobrą reputację w branży. Prywatność swoich klientów odgrywa szczególnie ważną rolę dla dostawcy. Mamy OVPN Jeśli przyjrzysz się bliżej, przeprowadzono liczne testy prędkości, torrentów, streamingu itp., Które ujawniają wszystkie szczegóły tutaj.

Nazwa produktuOVPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaWysoka anonimowośćNetflixUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentDostęp do TOR (.onion)VPN-Router

Nasz wniosek na temat OVPN

Dostawca ma już najlepszą reputację w swoim rodzinnym kraju, w Szwecji i staje się coraz bardziej popularny wśród nas. Nic dziwnego: OPVN naprawdę zapewnia najwyższą wydajność we wszystkich aspektach VPN są ważne. Przede wszystkim OPVN z prędkością 800 MBit / s jest najszybszą usługą, jaką kiedykolwiek testowaliśmy. Prędkości są prawdziwą przyjemnością dzięki protokołowi Wireguard (obecnie dostępnemu tylko na szwedzkich serwerach).

Ale OPVN jest również liderem, jeśli chodzi o prywatność i ochronę danych. The VPNWszystkie serwery są własnością dostawcy, z którym OVPN ma absolutną kontrolę. Nie ma też absolutnie żadnych plików dziennika VPNKaskady i wyjątkowo wysokie standardy bezpieczeństwa. Tak wygląda nieograniczona prywatność - świetnie!

zawartość

 • Nasz wniosek
 • spółka
 • Ceny i taryfy
 • Aplikacje
 • Geschwindigkeit
 • prywatność
 • Streaming
 • Download I Torrent
 • Router
 • Hazard
 • Podróżować
 • Obsługa klienta
 • cechy
 • Häufige Fragen

O firmie z OVPN

OVPN to nie tylko bezimienna firma. Za szwedzką firmą stoi mężczyzna o nazwisku David Wildbergh. Więc to jest OVPN również znacznie bardziej namacalne niż niektórzy inni dostawcy. Lokalizacja Szwecji ma tę zaletę, że nie trzeba zapisywać danych użytkownika i (gorzej) przekazywać podczas badań. OVPN istnieje na rynku od nieco ponad 5 lat, obecnie około 100.000 83 klientów korzysta z taryfy płatnej. Dostawca oferuje 13 serwery, które znajdują się w XNUMX różnych krajach.

Mamy OVPN Odwiedziliśmy w Sztokholmie! (Ekskluzywny raport / filmy)

David Wibergh, założyciel firmy, udzielił nam ekskluzywnego wywiadu 24.09.2020 września XNUMX roku w Sztokholmie. Mogliśmy nie tylko korzystać z powierzchni biurowej, ale także serwerów i centrów danych z O.VPN wizytę i uzyskaliśmy dostęp do wszystkich informacji o działaniu serwisu.

OVPN - Najszybszy VPN ze wszystkich testów 1

OVPN serwer

OVPN ma szczególne podejście do ochrony danych, która charakteryzuje usługę: cały sprzęt jest własnością dostawcy, nic nie jest wynajmowane. W rezultacie OVPN naprawdę przegląd i kontrola i może zagwarantować swoim użytkownikom kompleksową ochronę danych. Kolejną zaletą własnego serwera jest poprawiona prędkość.

OVPN Wireguard

W swoim ojczystym kraju szwedzki dostawca oferuje znacznie prostszy wireguard na tamtejszych serwerach VPN Protokół. W bezpośrednim porównaniu z OpenVPN Wireguard przekonuje znacznym wzrostem prędkości, a jednocześnie bardzo stabilnymi połączeniami we wszystkich sieciach.

lokalizacja operacyjnySchweden
lokalizacja rozliczeniowySchweden
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów17
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny i taryfy od OVPN

Jakość ma swoją cenę. Tak jest również w przypadku OVPN - zgodnie z oczekiwaniami - nie inaczej. Usługa premium wymaga dużego wysiłku technicznego, aby zaoferować klientom najwyższe możliwe bezpieczeństwo i optymalną wydajność. W związku z tym OVPN znajduje się w górnym segmencie cenowym.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)11 EUR
Taryfa (6 miesięcy)41.94 EUR (miesięcznie 6.99 EUR)
Taryfa (12 miesięcy)59.88 EUR (miesięcznie 4.99 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto4
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

Zastosowania OVPN

OVPN ma oprogramowanie dla systemu Linux, Windows i macOS w programie. Dla wszystkich innych urządzeń dostępne są szczegółowe (ale tylko w języku angielskim) podręczniki, takie jak te z OpvenVPN można podłączyć. Z pewnością nie jest to tak trudne, jak się wydaje VPN- Przybysze łatwe do stworzenia.

OVPN Aplikacje

Oprócz tych aplikacji i bezpłatnych opcji, OVPN także rozszerzenia przeglądarki - specjalnie dla Opera, Vivaldi, Chrome i Firefox.

OVPN Rozszerzenia przeglądarki
OVPN Rozszerzenie przeglądarki
Dostępne protokołyIKEv2Multi-hopVPNZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)SOCKS5WireGuard
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTRozszerzenie ChromeDD-WRTRozszerzenie FirefoxLinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischszwedzki

Testowana prędkość za pomocą OVPN

W naszych testach prędkości, OVPN naprawdę nas znokautował. Nigdy nie mieliśmy tak ultraszybkiej obsługi na stanowisku testowym. Dzięki połączeniu z Wireguard osiągnęliśmy> 800 Mb / s. Z „normalnymi” protokołami IEKV2 lub OpenVPN wtedy było to „tylko” 400 MBit / s, co również jest naprawdę dobre.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 29.09.2020
VPN Porównanie prędkości
Prędkości różnych VPN Porównanie dostawców

Prywatność z OVPN

Ochrona danych i prywatność użytkowników to OVPN bardzo blisko mojego serca. A dostawca naprawdę robi za to:

 • OVPN jest rodzajem przejrzystego dostawcy - wszystko jest jasne i przejrzyste, użytkownicy otrzymują wyczerpujące informacje na każdy szczegół.
 • Zasadniczo bardzo bezpieczny O.VPN Aplikacje mają zintegrowane dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, które umożliwiają niezależne sterowanie.
 • Dodatki do przeglądarki umożliwiają blokowanie śledzenia, sprawdzanie bezpiecznych połączeń i mają funkcję ostrzegania w przypadku zmiany połączenia.
 • Wszystkie serwery należą do OVPN i każdy z nich jest przechowywany w zamykanych stojakach.
 • Aby chronić serwery przed nieautoryzowanym dostępem, zostały one zaszyfrowane.
 • Do utworzenia konta nie jest wymagany adres e-mail.
 • Możliwe jest płacenie gotówką.
 • OVPN jest ubezpieczony od wszelkich sporów prawnych z międzynarodowymi powodami. To znaczy, z. Na przykład, jeśli ktoś chce wymusić ujawnienie danych klienta, ubezpieczenie pokrywa koszty postępowania sądowego w celu zapewnienia anonimowości użytkowników.
Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming z OVPN

OVPN jest bardziej ograniczona pod względem liczby serwerów niż inni dostawcy. W tym przypadku nie szkodzi to wysokiej jakości i stabilnemu strumieniowaniu. Ponieważ istnieją serwery w Niemczech i USA oraz w innych krajach, które oferują dostęp do różnych usług przesyłania strumieniowego. Na szczęście dotyczy to również Netflix Germany.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixEurosportmaxdomezattoo (CH)TVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)

Vergleich VPN z niemieckimi serwisami streamingowymi

Download I Torrent z OVPN

Superszybkie i bogate w zasoby serwery OPVN sprawiają, że usługa ta jest marzeniem wszystkich użytkowników torrentów i użytkowników plików. Z pewnością osiągnięto dodatkowe korzyści prędkości, ponieważ Szwecja jest punktem zaczepienia dla wielu europejskich użytkowników torrentów. Nasze uczucie to OVPN z torrentem naprawdę, bardzo szybko - absolutnie godne polecenia!

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

OVPN na routerze

Również na routerze, OVPN bardzo dobra postać. Nic dziwnego, ponieważ OVPN ma takRouter Vilfo od OVPN nawet własny router, który jest jednym z najlepszych na rynku: Router Vilfo tak przekonujący jak to VPN przy super prędkościach. Nasze testy wykazały ponad 450.000 500 kbit / s, co jest szybsze niż średnia. Przy wartości zakupu prawie XNUMX euro Vilfo jest oczywiście przyzwoitą inwestycją. Ale nie musi tak być, ponieważ OVPN można również na innych OpenVPN Routery klienckie mogą być używane bez żadnych problemów.

OVPN - Najszybszy VPN ze wszystkich testów 2

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

OVPN do gier online

Kolejny plus, tym razem dla wszystkich fanów gry: OVPN może być używany zarówno na PlayStation, jak i XBox. Usługa zapewnia maksymalną zabawę dzięki niskim opóźnieniom i ochronie przed DDoS.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

OVPN podróżować

Jak już napisano powyżej, nie ma oddzielnych O.VPN Aplikacje na iOS lub Android. Oznacza to, że musisz samodzielnie skonfigurować połączenie za pomocą instrukcji. Jak tylko wszystko się uruchomi i przyzwyczaisz się, działa bardzo dobrze z O w podróżyVPN i prawie zawsze można ominąć zamki.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta O.VPN

OVPN jest dostępny dla swoich klientów za pośrednictwem poczty e-mail, czatu, a także wyjątkowo telefonicznie (w języku angielskim!) w przypadku pytań. Zautomatyzowane, pozbawione znaczenia standardowe odpowiedzi nie są na szczęście filozofią dostawcy, klienci otrzymują naprawdę dobrze uzasadnione osobiste odpowiedzi. Orzeźwiający!

Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnischszwedzki
Obsługa klientaE-mailStrona FAQCzat na żywo
Język w obsłudze klientaDeutschpolnischszwedzki

Przegląd funkcjonalny OVPN

OVPN dużo inwestuje w technologię i naprawdę oferuje wiele interesujących funkcji. Na szczególną uwagę zasługują:

Statyczne adresy IP z przekierowaniem portów

Za 3 euro więcej miesięcznie każdy użytkownik może kupić takie adresy, aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich urządzeń, takich jak NAS, kamery, routery, serwery itp. W całym Internecie. Inni dostawcy zazwyczaj nie są w stanie zaoferować tego kompleksowego dostępu, ponieważ mają ograniczone przekazywanie portów.

Multi-Hop VPN

Możliwość kaskadowania VPN- Połączenie z Malmö do Sztokholmu, a tym samym ukrywanie własnej tożsamości, oferuje dodatkową ochronę w celu zagwarantowania anonimowości użytkowników. Ta funkcja wiąże się również z dodatkową opłatą.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Często zadawane pytania dotyczące OVPN

Czy mogę użyć OVPN przesyłać strumieniowo niemiecki Neflix?

Tak. OVPN nie jest blokowany przez Netflix Germany i możesz przesyłać go strumieniowo gdziekolwiek jesteś.

Sieć POPUP
OVPN - Najszybszy VPN ze wszystkich testów 3

Najlepsza oferta od OVPN

OVPN oferuje nową promocję: 12 miesięcy za jedyne 59,99 euro. (4.99 € / miesiąc)

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund

Utworzono:03 / 25 / 2020

Schreibe einen Kommentar