CzystyVPN® »Doświadczenie, ocena i alternatywy

CzystyVPN

3.33 USD
8.6

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.8 / 10

Obsługa klienta

7.3 / 10

cena

8.5 / 10

korzyści

  • Łatwy w obsłudze
  • Szybki serwer
  • Wysokie bezpieczeństwo danych
  • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
  • Niezwykle tanie!

ujemny

  • Obsługa klienta tylko w języku angielskim

CzystyVPN Wynik testu ze wszystkimi doświadczeniami, szczegółami i rzetelną oceną.

VPNTester_Checkliste ,de VPN Dostawca z HongKong oferuje ogromny VPN-Network, szybkie połączenia i jest w pełni wyposażony. SmartDNS, serwery proxy, oprogramowanie dla każdego urządzenia i dobra cena. VPN Serwery w 141 krajach i nienaganna prędkość uzupełniają ofertę. Chociaż czystyVPN jest bardzo tani w okresie kampanii, zapewnia również bardzo dobre bezpieczeństwo ochrony prywatności. Chociaż tak jest VPN-Usługa już prawie 1 milion Klient nie ma żadnych negatywnych wpisów ani komentarzy w sieci, muszę też dołączyć do pozytywnej recenzji!

Geschwindigkeit

Przetestowałem wiele serwerów, wszystkie z nich prawie nie pozwalałyby na mój harmonogram od PureVPN tak więcej niż 500 VPNSerwer działa. Cóż, udało mi się ustalić, że połączenia z Niemiec do Stanów Zjednoczonych, Ameryki Południowej, a także regionu Europy Wschodniej są bardzo dobre, czasami do Azji dochodziło szczególnie wcześnie rano. Czy jest to bezpośrednio z PureVPN trudno jest ocenić. Zasadniczo jednak wszystkie serwery są najwyraźniej łatwo dostępne i oferują także użyteczną wydajność transmisji do oglądania strumieni wideo FullHD.

prywatność

Usługa korzysta z kilku metod utrzymywania połączeń danych „prywatnych”, tj. L2TP, OtwartyVPN a dla kompatybilności z wieloma urządzeniami także PPTP (nie potrzebujesz certyfikatów, których zwykle nie możesz zainstalować na routerze) Ok, środki odpowiadają dobrym standardom tego, co poleciłbym.

Anonimowość

Możesz w PureVPN Płać anonimowo i otwórz konto z prawidłowym adresem e-mail, nawet jeśli podasz nieprawidłowe informacje. Dostawca opisuje, że nie zapisuje żadnych działań użytkownika i utrzymuje je na częściowo wynajętych serwerach. Oczywiście nie możemy tego sprawdzić, ale zakładam, że dostawca de rauch nie ma prawnego obowiązku, aby nie podejmować wysiłków w celu przekazania władzom danych z setek krajów, więc jest to realistyczne. Jednak dla zachowania ostrożności nie należy używać serwerów w krajach, w których władze i tajne służby mają pełną władzę prawną nad danymi osobowymi, takimi jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Francja, Australia, Nowa Zelandia, Japonia ... reszta świata jest nadal uważana za bezpieczną 🙂 CzystaVPN dlatego zaleca, a także, aby chronić siebie przed nieużywaniem tych krajów do udostępniania plików.

CzystyVPN Test transmisji strumieniowej (wideo):

Rezultaty z PureVPN Zastosowanie:

- Netflix (DE): ✔︎ Tak
- Amazon Video (DE): ✘ Nie.
- DAZN (DE): ✘ Nie.
- Maxdome (DE): ✔︎ Tak
- ARD (DE): ✘ Nie.
- ZDF (DE): ✘ Nie.
- SRF (CH): ✘ Nie.
- ORF (AT): ✔︎ Tak

Rezultaty z PureVPN na routerze:

- Netflix (DE): ✔︎ Tak
- Amazon Video (DE): ✘ Nie.
- DAZN (DE): ✘ Nie.
- Maxdome (DE): ✔︎ Tak
- ARD (DE): ✔︎ Tak
- Biblioteka multimediów ARD: ✔︎ Tak
- ZDF (DE): ✔︎ Tak

CzystyVPN® »Doświadczenie, ocena i alternatywy 18

Więc z PureVPN Na routerze można również korzystać z niemieckich kanałów telewizyjnych. Dzięki aplikacji lub PureVPN Aplikacje nie są.

Ogólnie rzecz biorąc, czystyVPN tylko zadowalający wynik. Wątpliwe jest, aby usługa ta była jeszcze lepsza w przyszłości, a on po prostu ma problemy z prowadzeniem portali wideo za granicą i często jest rozpoznawany, a tym samym blokowany.

[/ Wc_box]

CENA-power

cena

CzystyVPN Istnieje również większość dostawców w stawkach miesięcznych. Uwzględniono tutaj nieograniczony dostęp do wszystkich usług (500 + VPN Serwery w 141 krajach, SmartDNS, serwery proxy itp.) z dostępem do 5 urządzeń jednocześnie!

  • 1 miesiąc obecnie 10.95 $

  • 1 rok obecnie 39.96 $ (3.33 $ / miesiąc)

  • 2 lat obecnie 69.12 $ (2.88 $ / miesiąc)

,de VPN Oceniony przez testera.Moja opinia

CzystyVPN ma szybkie połączenia, zapewnia dobrą standardową ochronę prywatności, a nawet obiecuje anonimowość. Aby to zrobić, uzyskaj dostęp VPNSerwer w 141 krajach i świetna cena! Cóż, trudno nie polecać, że nawet jeśli korzystam z innej usługi dla 100% anonimowości, mam PureVPN za wszystko inne (np. torrenty, smartfony, a także filmy z USA)

Ale musisz również powiedzieć, że jest to Pure w obecnej cenieVPN oferty, są też naprawdę znacznie lepsi dostawcy. np. VyprVPN za jedyne 3.50 € / miesiąc


Utworzono: 01 / 25 / 2016

Pomysły 7 na temat „PureVPN® »Doświadczenie, ocena i alternatywy”

Schreibe einen Kommentar