Windscribe VPN Raport z testu: Darmowa taryfa - ale bez 100% ochrony

Windscribe VPN

4.08 USD
5.1

Geschwindigkeit

6.9 / 10

prywatność

4.6 / 10

Ausstattung

3.9 / 10

Obsługa klienta

5.0 / 10

cena

5.1 / 10

korzyści

 • Dostępna bezpłatna taryfa

ujemny

 • Serwery proxy do filtrowania - potencjalne zagrożenie dla Twojej prywatności
 • Z zastrzeżeniem prawa kanadyjskiego, a zatem obowiązkowego gromadzenia i wydawania danych
 • Serwery są wynajmowane - uwaga w wyborze!
 • Wiele wiadomości reklamowych za darmo
 • Udostępnianie plików jest niedozwolone zgodnie z warunkami

Windscribe VPN wyrobił sobie markę dzięki bezpłatnej taryfie dla użytkowników. Nadal istnieje - ale z poważnymi ograniczeniami i nie z pełną ochroną, ponieważ jest to wtyczka do przeglądarki. Mamy dostawcę w Windscribe VPN Test sprawdził i odkrył kilka interesujących szczegółów.

Windscribe VPN twierdzi, że jest całkowicie bezpieczny. Twierdzenie, które chcieliśmy dojść do sedna. Ponieważ absolutne bezpieczeństwo nie jest tak łatwe do osiągnięcia. A także w Windscribe istnieją pewne fakty przeciwko temu, że jako użytkownik nie jesteś narażony na żadne ryzyko związane z Twoją prywatnością i ochroną danych.

Prawo kanadyjskie wymaga gromadzenia danych!

Przede wszystkim Windscribe VPN pochodzi z Kanady. Na przykład w przeciwieństwie do Szwajcarii i Honkong Kanada jest zobowiązana do gromadzenia danych, a także do ich ujawnienia w przypadku zapytań ze strony władz. Na przykład, jeśli chodzi o możliwe naruszenie praw autorskich. Mógłby ostrzeżenia grozić! Kanada jest oczywiście częścią amerykańskiej manii nadzoru!

Daje Windscribe VPN Dane do partnerów dalej?

Twoja tożsamość nie jest chroniona, ponieważ Twój prawdziwy adres IP został zapisany. Więc zawsze możesz zostać zbadany. Dostawca wskazuje również na to w swoich warunkach. Starsza wersja mówi nawet o udostępnianiu danych innym firmom. Tymczasem ten fragment już nie istnieje, ale tylko dlatego, że nie jest wspomniany, nie oznacza, że ​​się nie wydarzy. Ponadto Kanada nie ma ochrony danych dla cudzoziemców. Sprzeciwy i tym podobne przeciwko wykorzystaniu twoich danych nie są możliwe.Filtrowanie treści przez VPN Serwer Windscribe

Windscribe VPN korzysta z usług proxy - co jest potencjalnie ryzykowne

Fakt nr 2: Windscribe korzysta z usług proxy. Oznacza to, że Twoje dane są wymieniane z Internetem za pośrednictwem „serwerów proxy”. Daje to pełnomocnikom możliwość przeglądania i manipulowania danymi! Zaletą jest to, że niechciane reklamy można filtrować za pomocą serwerów proxy, co jest oczywiście praktyczne. Jednak nasze zalecenie jest bardzo jasne, aby nie angażować się w takie serwery proxy. A przynajmniej bądź ostrożny z bardzo poufnymi danymi.

Dostępne tylko jako wtyczka do przeglądarki

Fakt 3: Bezpłatna stawka Windscribe VPN może być używany w przeglądarce. Oznacza to jednak również, że chronione są tylko dane przesyłane bezpośrednio tam. Jesteś daleko od pełnej ochrony, zwłaszcza, że ​​bezpłatna taryfa nie ma środków bezpieczeństwa. Taryfa płatnicza zapewnia również ochronę tylko przed usługodawcą internetowym i zatrzymywaniem danych w twoim kraju. Jeśli cenisz anonimowość, nie jesteś w dobrych rękach.

Serwer wynajęty: Uwaga przy wyborze VPN-Servers!

Musisz uważać na swój wybór VPN-Servers. WindScribe VPN nie korzysta z własnego serwera, ale korzysta z wynajętych. I są własnością danego hosta - w danym kraju. Więc jeśli łączysz się z krajem, w którym obowiązują surowe przepisy dotyczące danych, masz gwarancję monitorowania, a Twoje dane są gromadzone, a nawet przekazywane władzom przez hostera. Możesz sam sprawdzić, czy serwer jest tylko wynajęty: wybierz serwer, który chcesz, otwórz https://ipinfo.io i możesz zobaczyć, kto zarejestrował adres IP. Niestety, ponieważ nie każdy użytkownik wie, gdzie obowiązują przepisy, ryzyko naruszenia ich prywatności pozostaje wysokie. „Nieprawidłowy” serwer jest szybko wybierany.

Windscribe VPN Lokalizacje i szyfrowanie

Lokalizacje serwerów są również w Windscribe VPN dystrybuowane na całym świecie. Możesz wybierać spośród 45 lokalizacji. Szyfrowanie usługi płatnej przebiega przez dobry OpenVPN, ale nie z bezpłatną taryfą. Połączenia danych tracą bezpieczeństwo podczas transmisji.

Geschwindigkeit

Oprócz wspomnianych już dobrych i złych właściwości, proxy mają również wpływ na szybkość: do 8 MB / s wszystko poszło zgodnie z planem, o tym rozmawialiśmy z naszym Windscribe VPN Test w obliczu ekstremalnych wahań. Ponieważ serwer proxy po prostu nie ma wystarczających zasobów, aby szybciej odszyfrować i zaszyfrować zawartość SSL.

Udostępnianie plików w Windscribe VPN zabronione przez warunki

Zasadnicze pytanie dla wielu VPN-User jest odpowiedni do przesyłania strumieniowego i przesyłania danych. Drugi wyklucza Windscribe za pośrednictwem regulaminu. Ale to nie znaczy, że może nie działać na niektórych serwerach. Ze względu na wspomniane problemy z ochroną danych, Torrent również nie jest zalecany. Ryzyko jest zbyt duże, aby wziąć na siebie ryzyko przekazania danych w wyniku zapytań do władz, a nawet być ofiarą ostrzeżeń.

Przesyłanie strumieniowe nie jest zalecane, ponieważ prawdziwy adres IP jest przechowywany.

To samo dotyczy przesyłania strumieniowego. Jest to możliwe, ale nie jest to dobry pomysł zarówno w taryfach bezpłatnych, jak i premium. Windscribe VPN W razie wypadku Twoje dane zostaną przekazane przez prawo - i tak, zawiera Twoje dane, a mianowicie Twój prawdziwy adres IP. W każdym razie znajdziesz się z tym. Zobacz także dalszy artykuł „Jak rozpoznać, czy VPN Czy przechowujesz pliki dziennika? ”

Windscribe VPN ceny

Bezpłatna stawka Windscribe VPN z pewnością nie spełnia wymagań użytkowników korzystających z prywatności. Usługa jest tylko wtyczką i nie jest dostępna jako P2P. Transfer danych jest ograniczony do 10 GB miesięcznie, a ty nie masz dostępu do wszystkich serwerów - tylko do:
 • Luksemburg
 • Kanada
 • Niemcy
 • Hong Kong
 • Francja
 • Wielka Brytania
 • Niederlande
 • Vereinigte Staaten

W segmencie premium oferty Windscribe VPN Dalsze taryfy 3 na:

 • Abonament miesięczny: 9.00 USD miesięcznie - maksymalnie 6 urządzeń, funkcje takie jak „statyczne adresy IP” są dostępne jako płatne dodatki
 • Abonament roczny: 4.08 USD miesięcznie (oszczędzasz 55%) - maksymalnie 6 urządzeń, funkcje takie jak „statyczne adresy IP” są dostępne jako płatne dodatki
 • Indywidualny abonament: 1.00 USD miesięcznie za każdy używany serwer S.Windscribe VPN płatnośćiting

I jeszcze jedno: jeśli płacisz kartą kredytową, pamiętaj - Windscribe VPN jest w domu w Kanadzie i jest prawnie zobowiązany do przechowywania danych. Dotyczy to również informacji o karcie kredytowej.

Windscribe VPN Podsumowanie testu

Jak nasz Windscribe VPN Test pokazuje, że dostawca musi zmagać się z wadami. W każdym razie nie jesteś w pełni bezpieczny i anonimowy dzięki tej usłudze. Możesz otrzymywać ostrzeżenia z powodu rejestrowania danych przez Kanadę. Dlaczego i tak usługa jest tak rozpowszechniona? Po prostu: zakładamy, że reklamodawcy pocierają ręce o 50% prowizji. Ponieważ Windscribe to oferuje VPN przy wszystkich rachunkach.
Zobaczyć umowy Partnerskiej.
Jeśli chcesz oszczędzać, ale chcesz mieć o wiele więcej funkcji i bezpieczeństwa, zalecamy alternatywę Surfshark VPN!

Surfshark VPN jako alternatywa

Utworzono: 09 / 05 / 2019

Schreibe einen Kommentar