Windscribe VPN Recenzja: Darmowa taryfa - ale brak ochrony 100%

Windscribe VPN

4.08 USD
5.1

Geschwindigkeit

6.9 / 10

prywatność

4.6 / 10

Ausstattung

3.9 / 10

Obsługa klienta

5.0 / 10

Cena

5.1 / 10

korzyści

 • Bezpłatne taryfy dostępne

ujemny

 • Serwery proxy do filtrowania - potencjalne zagrożenie dla Twojej prywatności
 • Z zastrzeżeniem prawa kanadyjskiego, a zatem obowiązkowego gromadzenia i ujawniania danych
 • Serwery są wynajmowane - uwaga w wyborze!
 • Wiele wiadomości reklamowych za darmo
 • Udostępnianie plików jest niedozwolone zgodnie z warunkami

Recenzja Windscribe

Windscribe VPN zasłynął przede wszystkim dzięki bezpłatnej taryfie. Nadal istnieją - ale z silnymi ograniczeniami, a także nie z pełną ochroną, ponieważ jest to wtyczka do przeglądarki. Wybraliśmy dostawcę w Windscribe VPN Test sprawdził i odkrył kilka interesujących szczegółów.

Nazwa produktuWindscribe VPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńOchrona firewallBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentRouter VPN

Wniosek dotyczący Windscribe VPN

Jak nasz Windscribe VPN Testy pokazują, że dostawca ma sporo wad. W każdym razie nie jesteś całkowicie bezpieczny i anonimowy dzięki tej usłudze. Może złapać ostrzeżenia z powodu rejestrowania danych, co jest bardzo prawdopodobne w Kanadzie. Dlaczego usługa jest nadal tak gehypt? Po prostu: podejrzewamy, że reklamodawcy wycierają ręce o prowizję 50%. Ponieważ to oferuje Windscribe VPN przy wszystkich rachunkach.
Zobaczyć umowy Partnerskiej

zawartość

 • Nasz wniosek
 • Firma
 • ceny
 • Aplikacje i aplikacje
 • prędkości
 • prywatność
 • anonimowość
 • Download i torrent
 • Router
 • Hazard
 • Podczas podróży
 • Obsługa klienta
 • Funkcje i obsługa

Firma

Windscribe to kanadyjski dostawca z lokalizacjami serwerów na całym świecie. Do wyboru 45 lokalizacji, adresy IP należą do samego Windscribe Firma jest wysoko oceniana i promowana w wielu miejscach. Jednak tej pochwały nie należy traktować tak poważnie: ponieważ dostawca płaci 55% prowizji za każdy sprzedany produkt. Nie jest oczywiście zaskakujące, że należy zwiększyć sprzedaż. Zgodnie z mottem: tylko gotówka jest prawdziwa ...

lokalizacja operacyjnyKanada
lokalizacja rozliczeniowy
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
lokalizacje serwerów61
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Stawki i taryfy Windscribe

Bezpłatna stawka Windscribe VPN z pewnością nie spełnia wymagań użytkowników w zakresie prywatności. Usługa jest tylko wtyczką i nie jest dostępna jako P2P. Przesyłanie danych jest ograniczone do 10 GB miesięcznie, a Ty również nie masz dostępu do wszystkich serwerów - tylko do:

 • Luksemburg
 • Kanada
 • Niemcy
 • Hong Kong
 • Francja
 • Vereinigtes Königreich
 • Niederlande
 • Vereinigte Staaten

 

I jeszcze jedno: jeśli płacisz kartą kredytową, pamiętaj - Windscribe VPN jest w domu w Kanadzie i jest prawnie zobowiązany do przechowywania danych. Dotyczy to również informacji o karcie kredytowej.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)9 USD
Taryfa (12 miesięcy)49 USD (miesięcznie 4.08 USD)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto1
Opcje testoweBezpłatne taryfy dostępneGwarancja zwrotu pieniędzy

Oprogramowanie i aplikacje

Windscribe oferuje własne aplikacje dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych - od Androida po Mac OSX. Praktyczne rozszerzenia przeglądarki są również dostępne dla przeglądarek Firefox i Chrome. Są one jednak wykorzystywane tylko w ograniczonym zakresie dla Twojego bezpieczeństwa: tylko dane wysyłane i odbierane przez przeglądarkę są również przez nią VPN zaszyfrowane!

Dostępne protokołyIKEv2ZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)SOCKS5SSL / ProxySSTP
Własne aplikacje / aplikacjeandroidapple iOSASUSWRTRozszerzenie ChromeDD-WRTRozszerzenie FirefoxLinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskiszwedzkipolnisch

Testowana prędkość z Windscribe

Oprócz wspomnianych już dobrych i złych funkcji, proxy również wpływają na szybkość: do 8 MB / s wszystko szło zgodnie z planem, tak właśnie zostaliśmy w naszym Windscribe VPN Test w obliczu ekstremalnych wahań. Ponieważ serwer proxy po prostu nie ma wystarczających zasobów, aby szybciej odszyfrować i zaszyfrować zawartość SSL.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 09.11.2020

Prywatność i anonimowość dzięki Windscribe VPN

Windscribe VPN twierdzi, że jest całkowicie bezpieczny. Twierdzenie, które chcieliśmy dojść do sedna. Ponieważ absolutne bezpieczeństwo nie jest tak łatwe do osiągnięcia. A także w Windscribe istnieją pewne fakty przeciwko temu, że jako użytkownik nie jesteś narażony na żadne ryzyko związane z Twoją prywatnością i ochroną danych.

Prawo kanadyjskie wymaga gromadzenia danych!

Przede wszystkim Windscribe VPN pochodzi z Kanady. Na przykład w przeciwieństwie do Szwajcarii i Hongkongu Kanada jest zobowiązana do gromadzenia danych i wydawania ich w przypadku zapytań rządowych. Na przykład, jeśli chodzi o możliwe naruszenie praw autorskich. Mógłby ostrzeżenia groźne! Kanada oczywiście należy do amerykańskiej manii nadzoru!

Daje Windscribe VPN Dane do partnerów dalej?

Twoja tożsamość nie jest chroniona, ponieważ Twój prawdziwy adres IP jest przechowywany. Więc zawsze możesz zostać zbadany. Dostawca wskazuje w swoich warunkach. W starszej wersji mówi się nawet o przesyłaniu danych do innych firm. Tymczasem ten fragment nie jest już dostępny, ale sam fakt, że nie został wspomniany, nie oznacza, że ​​się nie wydarzy. Ponadto Kanada nie ma polityki prywatności dla cudzoziemców. Sprzeciwy i tym podobne przeciwko wykorzystaniu twoich danych nie są możliwe.Filtrowanie treści przez VPN Serwer Windscribe

Windscribe VPN korzysta z usług proxy - co jest potencjalnie ryzykowne

Numer faktyczny 2: Windscribe korzysta z usług proxy. Oznacza to, że Twoje dane są wymieniane za pośrednictwem „serwerów proxy” (proxy) z Internetem. Daje to jednak pełnomocnikom możliwość przeglądania i manipulowania danymi! Zaletą jest to, że możesz filtrować niechciane reklamy za pomocą serwerów proxy, co oczywiście jest wygodne. Niemniej jednak nasze zalecenie jest bardzo jasne, aby nie angażować się w takie serwery proxy. A przynajmniej ostrożnie z bardzo poufnymi danymi.

Dostępne tylko jako wtyczka do przeglądarki

Fakt 3: Bezpłatna stawka Windscribe VPN może być używany w przeglądarce. Ale oznacza to również, że chronione są tylko dane przesyłane bezpośrednio tam. Od pełnej ochrony dzieli Cię wiele mil, zwłaszcza że w bezpłatnej taryfie nie ma środków bezpieczeństwa. A plan płatności zapewnia jedynie ochronę przed usługodawcą internetowym i zatrzymywanie danych w twoim kraju. Jeśli cenisz swoją anonimowość, nie jesteś w dobrych rękach.

Serwer wynajęty: Uwaga przy wyborze VPN-Servers!

Musisz uważać na swój wybór VPN-Servers. WindScribe VPN nie korzysta z własnego serwera, ale wraca do wypożyczonego. I są one w posiadaniu odpowiedniego hostera - w danym kraju. Tak więc, jeśli łączysz się z krajem, w którym obowiązują rygorystyczne przepisy dotyczące danych, masz gwarancję monitorowania, a Twoje dane są gromadzone, a nawet przekazywane władzom przez gospodarza. Niezależnie od tego, czy serwer jest tylko wynajęty, możesz zweryfikować siebie: Wybierz żądany serwer, kontynuuj https://ipinfo.io i możesz zobaczyć, kto zarejestrował adres IP. Ponieważ jednak nie każdy użytkownik wie, gdzie obowiązują przepisy, ryzyko naruszenia własnej prywatności pozostaje tak wysokie. „Nieprawidłowy” serwer jest szybko wybierany.

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming z Windscribe

Streaming odbywa się za pomocą Windscribe VPN możliwe, ale nie jest to dobry pomysł zarówno w taryfach bezpłatnych, jak i premium. Windscribe VPN W razie wypadku Twoje dane zostaną przekazane przez prawo - i tak, zawiera Twoje dane, a mianowicie Twój prawdziwy adres IP. W każdym razie znajdziesz się z tym

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixzattoo (CH)ARD (EN)ZDF (DE)BR DE)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Servus TV (DE, AT, CH)

Udostępnianie plików / torrent z Windscribe

Zasadnicze pytanie dla wielu VPN-Użytkownicy to ci, którzy nadają się do przesyłania strumieniowego, ale także do przesyłania danych. Drugi wyklucza Windscribe za pośrednictwem regulaminu. Ale to nie znaczy, że może nie działać na niektórych serwerach. Ze względu na wspomniane problemy z ochroną danych, Torrent również nie jest zalecany. Ryzyko jest zbyt duże, aby podjąć ryzyko przekazania danych w związku z zapytaniami do władz, a nawet być ofiarą ostrzeżeń.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Używaj z routerami

Windscribe VPN nie jest przeznaczony do użytku na routerach. Nie ma własnej aplikacji routera. Ponadto brakuje funkcji takich jak równoważenie obciążenia lub bezawaryjna praca, aby móc efektywnie współpracować z routerem w sieci domowej.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

online Gaming

Niestety, Windscribe nie może też zdobyć punktów w grach online. Korzystanie z konsol do gier nie jest w ogóle oferowane. Ponadto czasy pingów przekraczają czasy bezpośrednich połączeń, co może być problematyczne.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

Windscribe w ruchu

Ogólnie rzecz biorąc, Windscribe nie jest złym wyborem podczas podróży. Ale to zależy od tego, dokąd się wybierasz. Ponieważ z powodu braku specjalnych funkcji, takich jak „maskowanie”, połączenie w restrykcyjnych krajach nie jest możliwe. A w Chinach i tak nie masz szans z powodu całkowitego zamknięcia.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta

Dział obsługi klienta Windscribe jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Możesz to zrobić za pośrednictwem e-maila lub strony z najczęściej zadawanymi pytaniami. Nie ma opcji bezpośredniego czatu.

Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskiszwedzkipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQ
Język w obsłudze klientapolnisch

Funkcje i obsługa

Windscribe może mieć pewne funkcje, które optymalizują usługę. Na przykład przełącznik „zabicia”, wspólny adres IP i serwer dedykowany. W szczególności wyróżniają się dwie funkcje: opcje filtrowania i opcja uzyskania statycznego adresu IP.

Filtry do reklam, złośliwego oprogramowania itp.

Szczególnie interesujące jest filtrowanie reklam i elementów śledzących. Z jednej strony jest to bardzo praktyczne, ponieważ irytujące treści nigdy do Ciebie nie docierają. Z drugiej strony Windscribe używa serwera proxy do swoich filtrów. Oznacza to, że ten „serwer proxy” może przeglądać i zapisywać Twoje dane. Nie wiadomo, czy Windscribe faktycznie wykorzystuje pozyskane w ten sposób dane itp. Ale może tak być. Tutaj jest napisane: Zaufaj! Możesz używać filtrów zgodnie z określonymi zasadami lub możesz tworzyć własne reguły. Następnie mają one zastosowanie do wszystkich Twoich urządzeń. Nie możesz tworzyć wyjątków dla pojedynczych urządzeń.

Statyczny adres IP

Możesz także kupić statyczny adres IP od Windscribe. To naprawdę duży plus dostawcy. Dzięki niemu możesz bezpośrednio dotrzeć do swojego urządzenia. Istnieje również opcja zakupu prywatnego adresu IP, który oznacza prywatny dostęp do Internetu.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Dobra alternatywa dla Windscribe

Jeśli chcesz zaoszczędzić, ale chcesz o wiele więcej funkcji i bezpieczeństwa, zalecamy alternatywę Surfshark VPN!

Surfshark VPN jako alternatywa
Surfshark VPN jako alternatywa

Utworzono:09 / 05 / 2019

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie