Windscribe VPN Recenzja: Darmowa taryfa - ale brak ochrony 100%

Zostaw recenzję

Windscribe VPN

4.08 USD
5.1

Geschwindigkeit

6.9 / 10

prywatność

4.6 / 10

Ausstattung

3.9 / 10

Obsługa klienta

5.0 / 10

cena

5.1 / 10

korzyści

 • Bezpłatne taryfy dostępne

ujemny

 • Serwery proxy do filtrowania - potencjalne zagrożenie dla Twojej prywatności
 • Z zastrzeżeniem prawa kanadyjskiego, a zatem obowiązkowego gromadzenia i wydawania danych
 • Serwery są wynajmowane - uwaga w wyborze!
 • Wiele wiadomości reklamowych za darmo
 • Udostępnianie plików jest niedozwolone zgodnie z warunkami

Windscribe VPN zasłynął przede wszystkim dzięki bezpłatnej taryfie. Nadal istnieją - ale z silnymi ograniczeniami, a także nie z pełną ochroną, ponieważ jest to wtyczka do przeglądarki. Wybraliśmy dostawcę w Windscribe VPN Test sprawdził i odkrył kilka interesujących szczegółów.

Windscribe VPN twierdząc, że jest absolutnie bezpieczny. Twierdzenie, które chcieliśmy dojść do sedna. Ponieważ absolutne bezpieczeństwo nie jest tak łatwe do osiągnięcia. Nawet w Windscribe niektóre fakty dowodzą, że jako użytkownik nie jesteś narażony na jakiekolwiek ryzyko związane z Twoją prywatnością i prywatnością.

Prawo kanadyjskie wymaga gromadzenia danych!

Przede wszystkim Windscribe VPN pochodzi z Kanady. Na przykład w przeciwieństwie do Szwajcarii i Hongkongu Kanada jest zobowiązana do gromadzenia danych i wydawania ich w przypadku zapytań rządowych. Na przykład, jeśli chodzi o możliwe naruszenie praw autorskich. Mógłby ostrzeżenia groźne! Kanada oczywiście należy do amerykańskiej manii nadzoru!

Daje Windscribe VPN Dane do partnerów dalej?

Twoja tożsamość nie jest chroniona, ponieważ Twój prawdziwy adres IP jest przechowywany. Więc zawsze możesz zostać zbadany. Dostawca wskazuje w swoich warunkach. W starszej wersji mówi się nawet o przesyłaniu danych do innych firm. Tymczasem ten fragment nie jest już dostępny, ale sam fakt, że nie został wspomniany, nie oznacza, że ​​się nie wydarzy. Ponadto Kanada nie ma polityki prywatności dla cudzoziemców. Sprzeciwy i tym podobne przeciwko wykorzystaniu twoich danych nie są możliwe.Filtrowanie treści przez VPN Serwer Windscribe

Windscribe VPN korzysta z usług proxy - co jest potencjalnie ryzykowne

Numer faktyczny 2: Windscribe korzysta z usług proxy. Oznacza to, że Twoje dane są wymieniane za pośrednictwem „serwerów proxy” (proxy) z Internetem. Daje to jednak pełnomocnikom możliwość przeglądania i manipulowania danymi! Zaletą jest to, że możesz filtrować niechciane reklamy za pomocą serwerów proxy, co oczywiście jest wygodne. Niemniej jednak nasze zalecenie jest bardzo jasne, aby nie angażować się w takie serwery proxy. A przynajmniej ostrożnie z bardzo poufnymi danymi.

Dostępne tylko jako wtyczka do przeglądarki

Fakt 3: Bezpłatna stawka Windscribe VPN może być używany w przeglądarce. Ale oznacza to również, że chronione są tylko dane przesyłane bezpośrednio tam. Od pełnej ochrony dzieli Cię wiele mil, zwłaszcza że w bezpłatnej taryfie nie ma środków bezpieczeństwa. A plan płatności zapewnia jedynie ochronę przed usługodawcą internetowym i zatrzymywanie danych w twoim kraju. Jeśli cenisz swoją anonimowość, nie jesteś w dobrych rękach.

Serwer wynajęty: Uwaga przy wyborze VPN-Servers!

Musisz uważać na swój wybór VPN-Servers. WindScribe VPN nie korzysta z własnego serwera, ale wraca do wypożyczonego. I są one w posiadaniu odpowiedniego hostera - w danym kraju. Tak więc, jeśli łączysz się z krajem, w którym obowiązują rygorystyczne przepisy dotyczące danych, masz gwarancję monitorowania, a Twoje dane są gromadzone, a nawet przekazywane władzom przez gospodarza. Niezależnie od tego, czy serwer jest tylko wynajęty, możesz zweryfikować siebie: Wybierz żądany serwer, kontynuuj https://ipinfo.io i możesz zobaczyć, kto zarejestrował adres IP. Ponieważ jednak nie każdy użytkownik wie, gdzie obowiązują przepisy, ryzyko naruszenia własnej prywatności pozostaje tak wysokie. „Nieprawidłowy” serwer jest szybko wybierany.

Windscribe VPN Lokalizacje i szyfrowanie

Lokalizacje serwerów są również w Windscribe VPN dystrybuowane na całym świecie. Możesz wybierać spośród lokalizacji 45. Szyfrowanie działa w usłudze płatnej na dobrym OpenVPNale nie według stawki bezpłatnej. Połączenia danych tracą bezpieczeństwo podczas transmisji.

Geschwindigkeit

Oprócz wspomnianych już dobrych i złych funkcji, proxy również wpływają na szybkość: do 8 MB / s wszystko szło zgodnie z planem, tak właśnie zostaliśmy w naszym Windscribe VPN Test w obliczu ekstremalnych wahań. Ponieważ serwer proxy po prostu nie ma wystarczających zasobów, aby szybciej odszyfrować i zaszyfrować zawartość SSL.

Udostępnianie plików w Windscribe VPN zabronione przez warunki

Zasadnicze pytanie dla wielu VPNUżytkownik jest odpowiedni do przesyłania strumieniowego i przesyłania danych. Drugi wyklucza Windscribe za pośrednictwem regulaminu. Ale to nie znaczy, że nie może działać na niektórych serwerach. Ze względu na wyżej wspomniane problemy z prywatnością, Torrent również nie jest zalecany. Ryzyko jest zbyt duże, aby podjąć ryzyko przekazywania danych w zapytaniach rządowych, a nawet stać się ofiarami ostrzeżeń.

Przesyłanie strumieniowe nie jest zalecane, ponieważ prawdziwy adres IP jest przechowywany.

To samo dotyczy przesyłania strumieniowego. Jest to możliwe, ale nie jest to dobry pomysł zarówno w przypadku stawek bezpłatnych, jak i premium. WindScribe VPN w przypadku prawa, przekaż swoje dane - i tak, ma twoje dane, a mianowicie twój prawdziwy adres IP. W każdym razie znajdziesz je przy sobie. Zobacz także dalszy artykuł „Skąd wiesz, jeśli jeden VPN Zapisuje pliki dziennika? ”

Windscribe VPN ceny

Bezpłatna stawka Windscribe VPN z pewnością nie spełnia wymagań użytkowników w zakresie prywatności. Usługa jest tylko wtyczką i nie jest dostępna jako P2P. Przesyłanie danych jest ograniczone do 10 GB miesięcznie, a Ty również nie masz dostępu do wszystkich serwerów - tylko do:
 • Luksemburg
 • Kanada
 • Niemcy
 • Hong Kong
 • Francja
 • Vereinigtes Königreich
 • Niederlande
 • Vereinigte Staaten

W segmencie premium oferty Windscribe VPN Dalsze taryfy 3 na:

 • Abonament miesięczny: $ 9.00 miesięcznie - maksymalnie urządzenia 6, funkcje takie jak „statyczne adresy IP” są dostępne jako płatne dodatki
 • Abonament roczny: $ 4.08 miesięcznie (oszczędzasz 55%) - maksymalnie urządzenia 6, funkcje takie jak „statyczne adresy IP” są dostępne jako płatne dodatki
 • Indywidualny plan: $ 1.00 miesięcznie dla każdego używanego serwera-S iting

I jeszcze jedno: jeśli płacisz kartą kredytową, pamiętaj - Windscribe VPN jest w domu w Kanadzie i jest prawnie zobowiązany do przechowywania danych. Dotyczy to również informacji o karcie kredytowej.

Windscribe VPN Podsumowanie testu

Jak nasz Windscribe VPN Testy pokazują, że dostawca ma sporo wad. W każdym razie nie jesteś całkowicie bezpieczny i anonimowy dzięki tej usłudze. Może złapać ostrzeżenia z powodu rejestrowania danych, co jest bardzo prawdopodobne w Kanadzie. Dlaczego usługa jest nadal tak gehypt? Po prostu: podejrzewamy, że reklamodawcy wycierają ręce o prowizję 50%. Ponieważ to oferuje Windscribe VPN przy wszystkich rachunkach.
Zobaczyć umowy Partnerskiej.

Jeśli chcesz zaoszczędzić, ale chcesz o wiele więcej funkcji i bezpieczeństwa, zalecamy alternatywę Surfshark VPN!


Utworzono:09 / 05 / 2019

Schreibe einen Kommentar