CyberGhost VPN: Test, doświadczenie i alternatywy

Zostaw recenzję

CyberGhost VPN

2.44 EUR
8.3

Geschwindigkeit

7.2 / 10

prywatność

7.5 / 10

Ausstattung

9.1 / 10

Obsługa klienta

9.2 / 10

cena

8.6 / 10

korzyści

  • Kompletny w języku niemieckim
  • Prosta aplikacja
  • Ciekawe dodatkowe funkcje

ujemny

  • Zmniejszona prędkość poprzez użycie proxy
  • Transfer danych do prywatnych firm i organów zgodnie z OWU
  • Zwodnicza anonimowość jest tutaj wyraźnie przesadzona w reklamie

CyberGhost VPN test

CyberGhost VPN jest bardzo popularny VPNDostawca w obszarze niemieckojęzycznym, Operator znajduje się w Rumunii. Współpraca reklamowa z heise.de i chip.de sprawiła, że ​​firma stała się znana oprócz kampanii crowdfundingowej.

Nasz wniosek

Zasadniczo nie uważamy CyberGhost za zły, niezawodnie chroni przed wieloma zagrożeniami, które istnieją dla zwykłych użytkowników w Internecie, a także tworzy niezawodne połączenia i tożsamość w wielu krajach. Jest łatwy w użyciu i nie musisz się bardzo martwić, ale i tak nie w przystępnej cenie. Należy jednak spojrzeć na raport z testu, a następnie zdecydować, czy dostawca pasuje do Ciebie.

dane firmy

Cyber ​​Ghost VPN została założona w 2010 roku i od tego czasu zmieniła się, aby użytkownicy byli idealni VPN-Oferować doświadczenie. Cyberghost zdecydowanie nie jest naszym topem VPN, ale jego funkcje i oferty nieco się zmieniły na przestrzeni lat i zdecydowanie warto na to uważać. Nawiasem mówiąc, dostawca ma swoją siedzibę w Rumunii, gdzie klienci również są rozliczani.

Ceny i taryfy

Bezpłatna taryfa dostawcy nie jest aktywna od 2018 roku.

Aplikacje i protokoły

Własne aplikacje i oprogramowanie komputerowe wyglądają bardzo podobnie i oferują bardzo przemyślaną graficznie reprezentację funkcji. Mapa z bieżącą lub wybraną lokalizacją jest zawsze wyświetlana. Podczas tworzenia połączenia nawet animacja zmienia własną lokalizację. Pomaga to również niedoświadczonym użytkownikom łatwo zidentyfikować lokalizację, z którą są aktualnie połączeni i jakiego adresu IP używają. Ponadto można włączać i wyłączać dodatkowe funkcje tworzone za pośrednictwem funkcji proxy. Szczegółowa reprezentacja graficzna ma również tę wadę, że aplikacje, szczególnie na wolniejszych urządzeniach, tylko gwałtowne lub czasami nie reagują wcale.

Speedtest

Zwiększone i szybsze połączenia są wykorzystywane w taryfach premium. Są one jednak łatwo rozpoznawalne, a także kierowane przez dodatkowe serwery proxy. W rezultacie badany jest ruch danych podczas wysyłania i odbierania. Wynikowe wolniejsze czasy pingów były łatwe do zauważenia. Oczywiście nawet „kompresowanie” oferowanych danych nie przyniosło żadnej poprawy. Pomaga to tylko przy dłuższych i większych ilościach danych, ale nie przy małych pakietach danych, takich jak te używane przez gry online lub VoIP itp. W sumie użycie wszystkich funkcji oferowanych przez CyberGhost oznacza zmniejszenie przepustowości o 15-20%. Jest to dość znacząca wartość i zdecydowanie nie należy do najwyższego zakresu.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 08.02.2020

prywatność

Z jednej strony CyberGhost uzasadnia VPN outsourcing działań rozliczeniowych również w zakresie ochrony danych użytkowników: CyberGhost gromadzi i wykorzystuje nie Dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię i nazwisko, adres i informacje dotyczące płatności.

CyberGhost opisuje w regulaminie VPN postępowanie z danymi użytkownika w następujący sposób:

Zaloguj dane: CyberGhost nie prowadzi dzienników, które umożliwiają wyciąganie wniosków na temat adresu IP, czasu lub zawartości ruchu. Należy wyraźnie stwierdzić, że nie logujemy treści komunikacyjnych, danych o odwiedzanych stronach internetowych lub adresach IP.

CyberGhost VPN rejestruje wyłącznie do celów statystycznych dane nieosobowe (takie jak obciążenie serwera), które w żadnym momencie nie mogą stanowić zagrożenia dla Twojej anonimowości. Służą jedynie poprawie jakości usługi.

Jest to ładnie napisane, ale ponieważ musisz ręcznie dodać każde używane urządzenie, można odczytać z niego inne dane, więc adres IP to tylko funkcja umożliwiająca jednoznaczną identyfikację użytkownika. Ponieważ w regulaminie jest również napisane przez „odpowiedzialność użytkownika:

Jesteś związany niniejszymi warunkami użytkowania, przepisami prawa i regulacjami oraz jesteś odpowiedzialny za ich zgodność. CyberGhost nie bierze odpowiedzialności za twoje działania. CyberGhost będzie współpracował z użytkownikami prawa i według własnego uznania z publicznymi i prywatnymi organami przestępczymi i organami ścigania w przypadku naruszenia prawa przez użytkowników.

CyberGhost zastrzega sobie prawo dostępu do CyberGhost w przypadku naruszenia prawa VPN zmniejszyć lub całkowicie lub częściowo zawiesić jak również dokonać czynności prawnej.

Wszystkie dane wysyłane lub odbierane przez użytkownika są przesyłane przez połączenia SSL, dzielone i sprawdzane. Umożliwia to usunięcie „kodów śledzenia” z danych itp. Zwykle pliki dziennika mogą i będą Serwer proxy zapisałem wiele danych osobowych i podlegających ocenie!

Interesujące jest również przejrzysty raport Cyber ​​Duch VPN wydała.

Dlatego powiedziałbym, że CyberGhost zapewnia dobrą ochronę przed świadomymi hakerami lub snifferami w sieci lub przed dostawcą Internetu, ale nie może być mowy o anonimowości wobec CyberGhost lub władz, a nawet niektórych firm.

Streaming

Możliwe jest korzystanie z Netflix DE i niektórych innych platform streamingowych i omijanie ich blokad geograficznych podczas pobytu za granicą. Jednym z wyjątków jest Amazon Prime Video. Na przykład tego portalu wideo nie można używać z programem Cyber ​​Ghost. Z tą usługą nie można również korzystać z Maxdome i DAZN.

Torrenting

,de Download a torrentowanie nie jest wyraźnie dozwolone. Niemniej jednak jest to możliwe, a zwłaszcza niemieccy użytkownicy powinni być bezpieczni.

Użyj na routerze

to VPN może być podłączony do routerów. Jednak nadal musisz skonfigurować coś ręcznie, aby to zrobić. Mamy jeden na ten temat Instrukcje instalacji routera ASUS z cyberghost opublikowany.

online Gaming

VPN podróżować

to VPN nie można polecić w 100% podróży, ponieważ często trudno jest ustanowić rozsądne połączenie w sieciach hotelowych. W niepewnych sieciach nadal jesteś chroniony przez Cyber ​​Ghost.

Obsługa klienta

Dostawca oferuje wszystkie dokumenty i oprogramowanie, a także obsługę klienta całkowicie w języku niemieckim, ma to pewne zalety, ponieważ dla większości użytkowników jest to łatwiejsze i bardziej zrozumiałe. Dlatego kontakt z obsługą klienta nie jest tak naprawdę konieczny. CyberGhost mówi także o obsłudze klienta 365Tage, ale w moim teście na niektóre zapytania odpowiedziano tylko 2 dni później. To nie powinno się zdarzyć, ale wszyscy jesteśmy ludźmi (większość z nas). Ogólnie jednak istnieje gruby PLUS, który ułatwia obsługę nawet laików.

Funkcje CyberGhost VPN

CyberGhost używa kombinacji w swojej sieci VPNSzyfrowanie, a także korzystanie z serwera proxy. W rezultacie dostawca może zapewnić dostęp i tożsamość między lokalizacjami w krajach 89, a także dodatkowe funkcje, takie jak: Blokowanie reklam, blokowanie śledzenia, ochrona przed phishingiem, antywirusy itp. Pierwsze doświadczenia z dostawcą mieliśmy w 2014 roku, ale od tego czasu wiele się zmieniło.

Häufig gestellte Fragen


Utworzono:02 / 23 / 2016

10 myśli na temat „CyberGhost VPN: Test, doświadczenie i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar