wyrazićVPN ® »Doświadczenie, ocena i alternatywy

Zostaw recenzję

wyrazićVPN

6.66 USD
8.8

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.0 / 10

Obsługa klienta

8.5 / 10

cena

9.0 / 10

korzyści

 • Łatwy w obsłudze
 • Szybki serwer
 • Wysokie bezpieczeństwo danych
 • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
 • Stabilny i niezawodny

ujemny

 • Obsługa klienta tylko w języku angielskim
 • Stabilna, ale wyższa cena

wyrazićVPN Wiadomość

,de VPN Dostawca z BVIsland oferuje kompletną i stabilną usługę, która znana jest z szybkich połączeń, a także bardzo dobrego bezpieczeństwa. wyrazićVPN kapelusz VPN Serwer w krajach 82 i nowoczesny OpenVPN są oferowane i technicznie reprezentują ostatni standardowy dar. Nic dziwnego, że serwis zdobył wielu fanów.

VPNTester_ChecklistewyrazićVPN wynik testu

wyrazićVPN z siedzibą na Wyspach BV

Geschwindigkeit

Domeną dostawcy jest szybkość połączeń danych przez VPNSerwer. Jak już pojawia się w nazwie, zostało to również potwierdzone w moich wynikach testu. expressVPN jest naprawdę szybki. Mam 50 VPNSerwery o trzech różnych porach dnia, prawie nie było odchyleń od wartości BEZ VPN Połączenie rozpoznawalne. W niektórych przypadkach czasy pingowania były jeszcze szybsze przy użyciu. dostawca robi to, co obiecuje. Wystarczy łatwo przesyłać strumieniowo telewizję i filmy w rozdzielczości FullHD, nawet w rozdzielczości 4K. Oczywiście nadal zależy to od Twojego dostawcy Internetu, ale ExpressVPN jest przynajmniej brak hamulca!

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 02.01.2020

Aplikacje ekspresoweVPN

Prywatność i anonimowość w Internecie

Dostawca używa zwykłego VPNProtokoły szyfrowania ruchu, w każdym razie jest to „stan techniki”. Ale ważne w moim teście było to, że ExpressVPN nawet przy dniach transferów nie miał awarii. Dlaczego połączenie było bezbłędne i chronione przez cały okres. Niestety mam odwrotnie niektóre inne VPNUsługimuszą się uczyć. W jakim stopniu dane własne z ekspresowymVPN są również w dobrych rękach, co z mojego punktu widzenia może być trudne do zrozumienia. Główna siedziba firmy znajduje się w Irlandii, ponieważ ma bliskie stosunki z GB, więc agencje wywiadowcze USA i Wielkiej Brytanii mogłyby również mieć bezpośredni dostęp do danych. Ale jak dotąd to tylko spekulacje, nie udało mi się znaleźć żadnych wskazówek. Nie chcę jednak publicznego dystansowania się od współpracy ani technicznego wyjaśnienia, jak temu zapobiec. Anonimowość zatem ufam ExpressowiVPN nie w każdym przypadku!

ceny

CENA-power
CENA-power

Większość dostawców oferuje specjalne oferty. „Ceny wirtualnych cen” są dyskontowane, aby dać kupującym wrażenie, że zawierają ofertę. wyrazić VPN nigdy tu nie uczestniczyłem. Ceny są ściśle mówiąc, nigdy nie są obniżane i pozostają na tym samym poziomie przez lata, ale dostawca rośnie każdego dnia. Ok, w bezpośrednim porównaniu z innymi dostawcami usługa wydaje się droższa od innych. Jednak należy również wziąć pod uwagę, że istnieje naprawdę dobra obsługa klienta, a technologia działa bezbłędnie i trwale stabilna.

wyrazićVPN obejmuje:

 • Całodobowa obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo
 • Ultraszybkie serwery w krajach 78
 • Bezpłatny dostęp do aplikacji i wiele więcej!
 • Wiodące w branży zabezpieczenia i szyfrowanie
 • Nieograniczona przepustowość i przełączniki serwerów
 • 30 dni bez ryzyka. Odzyskujesz pieniądze bez podania przyczyny.

Ceny w szczegółach

Przesyłanie strumieniowe za pomocą ekspresuVPN

wyrazićVPN obsługuje praktycznie wszystkie amerykańskie portale streamingowe i wiele niemieckich. Ale nie możesz tego wszystkiego zobaczyć. Jest to oczywiście trochę denerwujące, ale wynika to również z lokalnych przepisów prawa autorskiego w Niemczech, dlatego platformy strumieniowe są tutaj rygorystyczne VPN Blokuj usługi.

Download I Torrent z ExpressVPN

Możesz użyć ekspresowegoVPN Używaj torrenta, a także bądź bezpieczny przed ostrzeżeniami.

wyrazićVPN na routerze

wyrazićVPN mogą być również dostępne dla wielu VPN-Użyj routerów klienta. Istnieje również własny ekspresVPN Router, który jest wyraźnie zawyżony, a zatem inne urządzenia, które również opisujemy, są bardziej odpowiednie do tego.

wyrazićVPN do gier online

wyrazićVPN podróżować

wyrazićVPN Aplikacje są dość energooszczędne i nadają się również do użytku mobilnego. Usługa jest teraz zablokowana w wielu częściach Chin, a zatem podziela los wielu innych dostawców. Dlatego zalecamy usługę Surfshark w użyciu.

Ekspresowa obsługa klientaVPN

Obsługa klienta jest również dostępna za pośrednictwem czatu na żywo, ale jest dostępna tylko w języku angielskim.

Podsumowanie przez ExpressVPN

,de VPN Oceniony przez testera.Myślę, że ExpressVPN naprawdę dobrze. Brak zbędnych funkcji, ale duża i stabilna sieć w wielu krajach na całym świecie. Dostawca oferuje bardzo dobrą obsługę klienta uzupełnia ogólny obraz pozytywny. Niekoniecznie zaakceptowałbym teraz anonimowość 100% w stosunku do tajnych służb, ale dla przeciętnego użytkownika jest to bardzo dobre.


Utworzono:01 / 25 / 2016

Uwagi 2 na temat „ExpressVPN ® »Doświadczenie, ocena i alternatywy»

Schreibe einen Kommentar