wyrazićVPN ® »Doświadczenie, ocena i alternatywy

wyrazićVPN

6.66 USD
8.8

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.0 / 10

Obsługa klienta

8.5 / 10

cena

9.0 / 10

korzyści

 • Łatwy w obsłudze
 • Szybki serwer
 • Wysokie bezpieczeństwo danych
 • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
 • Stabilny i niezawodny

ujemny

 • Obsługa klienta tylko w języku angielskim
 • Stabilna, ale wyższa cena

wyrazićVPN Wiadomość

,de VPN Dostawca z BVIsland oferuje kompletną i stabilną usługę, która znana jest z szybkich połączeń, a także bardzo dobrego bezpieczeństwa. ExpressVPN kapelusz VPN Serwer w 82 krajach i nowoczesny OpenVPN są oferowane i technicznie reprezentują ostatni standardowy dar. Nic dziwnego, że serwis zdobył wielu fanów.

VPNTester_Checkliste wyrazićVPN wynik testu

wyrazićVPN z siedzibą na Wyspach BV

Geschwindigkeit

Domeną dostawcy jest szybkość połączeń danych przez VPNSerwer Jak już pojawia się w nazwie, zostało to również potwierdzone w moich wynikach testu. ExpressVPN jest naprawdę szybki. Mam 50 VPN- Serwery można sprawdzić o trzech różnych porach dnia, prawie nie było odchyleń od wartości BEZ VPN Połączenie rozpoznawalne. W niektórych przypadkach czasy pingowania były jeszcze szybsze przy użyciu. dostawca robi to, co mówi na puszce. Wystarczy łatwo przesyłać strumieniowo telewizję i filmy w rozdzielczości FullHD, nawet w rozdzielczości 4K. Oczywiście nadal zależy to od Twojego dostawcy Internetu, ale ExpressVPN to przynajmniej nie „hamulec!

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 02.01.2020

Aplikacje ekspresoweVPN

Prywatność i anonimowość w Internecie

Dostawca używa zwykłego VPN-Protokole do szyfrowania ruchu, jest to stan techniki w każdym przypadku. Ale ważne było również w moim teście, że ExpressVPN nie miał żadnych zakłóceń nawet podczas dni transmisji. Dlaczego połączenie było bezbłędne i chronione przez cały okres. Niestety mam coś przeciwnego niektóre inne VPNUsługis muszą doświadczyć. W jakim stopniu twoje dane w ExpressVPN są również w dobrych rękach, moim zdaniem trudno to zrozumieć. Główna siedziba firmy znajduje się w Irlandii, ponieważ jest to ściśle powiązane z brytyjskimi, amerykańskimi i brytyjskimi agencjami wywiadowczymi, które oczywiście mogą również mieć bezpośredni dostęp do danych. Jak dotąd jednak są to jedynie spekulacje i nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na ten temat. Brakuje mi jednak publicznego dystansu do współpracy lub technicznego wyjaśnienia, jak temu zapobiec. Dlatego wyraźnie ufam anonimowościVPN nie w każdym przypadku!

ceny

CENA-power
CENA-power

Większość dostawców oferuje specjalne oferty. „Ceny wirtualnych cen” są dyskontowane, aby dać kupującym wrażenie, że zawierają ofertę. wyrazić VPN nigdy tu nie uczestniczył. Ściśle mówiąc, ceny nigdy nie są dyskontowane i od lat pozostają na tym samym poziomie, ale dostawca ciągle rośnie. Ok, w bezpośrednim porównaniu z innymi dostawcami usługa wydaje się droższa od innych. Należy jednak wziąć pod uwagę, że obsługa klienta jest naprawdę dobra, a technologia działa bezbłędnie i stale.

wyrazićVPN zawiera:

 • Całodobowa obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo
 • Ultraszybkie serwery w 78 krajach
 • Darmowe aplikacje na oprogramowanie i wiele więcej!
 • Wiodące w branży zabezpieczenia i szyfrowanie
 • Nieograniczona przepustowość i przełączniki serwerów
 • 30 dni bez ryzyka. Otrzymasz zwrot pieniędzy bez podania przyczyny.

Ceny w szczegółach

Przesyłanie strumieniowe za pomocą ekspresuVPN

wyrazićVPN obsługuje praktycznie wszystkie amerykańskie portale streamingowe i wiele niemieckich. Ale nie możesz tego wszystkiego zobaczyć. Jest to oczywiście trochę denerwujące, ale wynika to również z lokalnych przepisów prawa autorskiego w Niemczech, dlatego platformy strumieniowe są tutaj rygorystyczne VPN Blokuj usługi.

Download I Torrent z ExpressVPN

Możesz użyć ekspresowegoVPN Używaj torrenta, a także bądź bezpieczny przed ostrzeżeniami.

wyrazićVPN na routerze

wyrazićVPN może być również wiele dostępnych VPN-Użyj routerów klienta. Istnieje również własny ekspresVPN Router, który jest wyraźnie zawyżony, a zatem inne urządzenia, które również opisujemy, są do tego lepsze.

wyrazićVPN do gier online

wyrazićVPN podróżować

wyrazićVPN Aplikacje są dość energooszczędne i nadają się również do użytku mobilnego. Usługa jest teraz zablokowana w wielu częściach Chin, a zatem podziela los wielu innych dostawców. Dlatego zalecamy usługę Surfshark w użyciu.

Ekspresowa obsługa klientaVPN

Obsługa klienta jest również dostępna za pośrednictwem czatu na żywo, ale jest dostępna tylko w języku angielskim.

Szybkie podsumowanieVPN

,de VPN Oceniony przez testera. Myślę, że ExpressVPN naprawdę dobrze. Brak zbędnych funkcji, ale duża i stabilna sieć w wielu krajach na całym świecie. Fakt, że dostawca oferuje bardzo dobrą obsługę klienta, dopełnia całościowy obraz. Niekoniecznie przyjąłbym 100% anonimowość wobec tajnych służb, ale jest to bardzo dobre dla zwykłego użytkownika.


Utworzono: 01 / 25 / 2016

Uwagi 2 na temat „ExpressVPN ® »Doświadczenie, ocena i alternatywy”

Schreibe einen Kommentar